|
| Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r |
|
| Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. |
|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
|
| Wezwanie do przebudzenia |
|
| Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem |
|
| Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida |
|
| |
|
| Montanari: Szczepionka to wielki przekręt |
|
| Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. |
|
| Klimat i trop finansowy |
|
| To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. |
|
| Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania |
|
Monika Jaruzelska zaprasza
|
|
| Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego |
|
| |
|
| Hashtag COVID1984 |
|
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
|
|
| Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości |
|
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.
Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
|
|
| Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia |
|
| Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. |
|
| GLOBALIZM - Prawdziwa historia |
|
| Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów |
|
| Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19” |
|
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
|
|
| AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany |
|
| Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady |
|
| Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem |
|
| Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag |
|
| Światowy dług |
|
| Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? |
|
| Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie |
|
| |
|
| Im – wolno, nam – nie |
|
| Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? |
|
| Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki |
|
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? |
|
| Patriotyzm |
|
| Piosenka Lecha Makowieckiego |
więcej -> |
|
Śpiewak śpiewa fałszem
|
|

Nigdy go nie lubiłem, ta osobowość nie daje się lubić, czy dlatego że jest żydem, nie wiem. To specjalista od mieszania filozofii, etyki, z których nic mądrego nie wychodzi. Taki sobie „panocek”, po trochu jest i „wyjcem” w telewizji, zapraszany jako do roli (sztucznego autorytetu od świńskich ogonów)... Obecnie jest posłem i to jakim posłem, a bardzo ważnym bo z Platformy Obywatelskiej, a jak z „Platformy...” to patrzy z góry – jak ptaszek. Zresztą oni wszyscy z tej Platformy „O” patrzą z góry. Nie lubią ludzi, a motłochu wręcz nie cierpią. To są tacy ludziki, że w poniedziałek są „prawicą” a we wtorek są „lewicą”, i znowu od środy szukają to (centrum) zainteresowania. Gorsi są od tych spod SLD – może teraz powinni ci ostatni na odmianę nazwać się DLS, no czy nie ładnie tak się nazywać: „Demokratyczna Lewica Sojuzu”. Oj uciekajcie od „Millerów”, bo Prokuratura Krajowa węszy... Możecie nabawić się kompleksów od tych byłych sekretarzy: Oleksów, Jaskierniów, Janików, Kwaśniewsków, Szmajdzińsków, Sieńków, Mazurków, Kobylińsków, itd... To „elita” Polski Ludowej, przodowników, przodowników „Robotniczej Partii Zjednoczonej”! To fakt, byli „zjednoczeni” do okradania tej „Ludowej”, a na koniec puste haki i kartki na żywność ! Czy nie mówił filozof Marks, filozof Lenin, filozof Stalin, filozof Breżniew, że socjalizm na tym polega, żeby wszystkim równo, tak równo, dlatego każdy miał tę (przepustkę do Raju)... karteczkę. To taki bilecik, malutki, dajesz takiemu aniołowi – towarzyszowi, a on już cię wysyła do tego komunistycznego raju. I nikt za to dziś nie siedzi. Czy znaczy że Polacy lubią, wręcz pożądają takiej a nie innej egzystencji ? Podobno trud hartuje charakter.
Ale wróćmy do tego cymbała z Uniwersytetu Warszawskiego, do wyświechtanego Śpiewaka Pawła., który podobno jest profesorem, a mówi on takim językiem, cytuję:
„ – Nie mam żadnej wątpliwości, że Dmowski był ideologicznym łobuzem i stworzył to wszystko, co jest najgorsze w polskiej tradycji. Dlatego jestem przeciwny nadawaniu imienia Dmowskiego nawet najmniejszemu placykowi, na którym sikałyby psy z całej okolicy”.
O widzicie jaki kulturalny jest ten wstrętny żydek ? Zasraniec z Uniwersytetu ! Dla niego taki na przykład placyk, by miały gdzie psy sikać, to lepszy by był: „Plac im. Jakuba Bermana” czy „Plac im. Zdzisława Stoltzmana”. No wielu jest „zacnych” żydów na tego rodzaju place dla psów, by miały gdzie się wysikać.
Onegdaj w marcu 1988 roku byłem w Londynie, gdzie w POSk-u: Polski Ośrodek Społeczno-Kulturalny na King Street 240 zostałem zaproszony do osobistego gabinetu na kawę i ciasto przez wspaniałego i uroczego człowieka Zygmunta Szatkowskiego. Spotkało się dwóch Zygmuntów. Przyznam, iż wówczas nie wiedziałem, że gospodarz tak ujmujący i inteligentny był pierwszym mężem Zofii Kossak. A ta wspaniała Polka, pisarka – patriotka napisała słynny „DEKALOG POLAKA”:
„...Jam jest Polska, Ojczyzna twoja, ziemia Ojców, z której wzrosłeś. Wszystko czymś jest, po Bogu mnie zawdzięczasz.
1. Nie będziesz miał ukochania ziemskiego nade mnie.
2. Nie będziesz wzywał imienia Polski dla własnej chwały, kariery albo nagrody.
3. Pamiętaj, abyś Polsce oddał bez wahania majątek, szczęście osobiste i życie.
4. Czcij Polskę, Ojczyznę twoją, jak matkę rodzoną.
5. Z wrogami Polski walcz wytrwale do ostatniego tchu, do ostatniej kropli krwi w żyłach twoich.
6. Walcz z własnym wygodnictwem i tchórzostwem. Pamiętaj, że tchórz nie może być Polakiem.
7. Bąd? bez litości dla zdrajców imienia polskiego.
8, Zawsze i wszędzie śmiało stwierdzaj, że jesteś Polakiem.
9. Nie dopuść, by wątpiono w Polskę.
10. Nie pozwól, by ubliżano Polsce, poniżając Jej wielkość i Jej zasługi, Jej dorobek i Majestat. Będziesz miłował Polskę pierwszą po Bogu miłością. Będziesz Ją miłował więcej niż siebie samego”
Zofia Kossak-Szczucka
- Czy uważacie drodzy czytelnicy, iż autorka tego „Dialogu Polaka” miała na myśli tego rodzaju paszkwilantów, jakim od urodzenia jest Śpiewak Paweł ? – Ilu taki „Śpiewaków” wykrada ziarna z ziemi polskiej ? – Czy nie ma dla nich karnych osądów przez Naród Polski ? – Czy to on ma słuszność w swoich nikczemnych odruchach i cwaniactwie pospolitego chama, który pluje w Oblicze Polski i w tenże Naród. – Ile na to będziemy jeszcze czekać, by niszczyli nasz stan ducha i miłość do ukochanej Ojczyzny – którą nam Ją niszczą a i nas w dobie totalnego złodziejstwa we wszystkich strukturach Państwa. Obud?cie się Polacy ! Obud?cie się Polacy ! Obud?cie się Polacy !
Roman Dmowski, to nie taki sobie zwykły pachołek jak Śpiewak Paweł. Roman Dmowski to wielki mąż stanu. A to że nie rezerwował uczuć dla żydów, to musiał mieć ku temu powody w II Rzeczypospolitej Polskiej.
Mam pytanie do „profesora” Śpiewaka, kiedy opuścisz to zacne miejsce dla porządnego człowieka na Uniwersytecie Warszawskim ? Bo ty chamie nadajesz się jedynie w oborze pracować. Może przez miłość do zwierząt, nauczysz się kochać ludzi. W szczególności Polaków – którzy w Karcie Historii Europy dali temu wiele dowodów odwagi i męstwa, by ta Europa istniała.
4 stycznia 2007 - Ustka
|
|
4 styczeń 2007
|
|
Zygmunt Jan Prusiński
|
|
|
|
Polityczna Niepoprawność
marzec 18, 2008
Marek Jastrząb
|
Druga Targowica
kwiecień 26, 2003
Elżbieta
|
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku
styczeń 1, 2008
|
Myśleli że to pododdziały bratniej Al-kaidy. Tylko pozorowali walkę...
luty 24, 2004
czytelnik
|
"Czy Papież przeprosi ofiary Solidarności" (8)
WRÓĆ KOMUNO!
listopad 14, 2003
Świętosław Małysz
|
Odpryski betonu minionej epoki
marzec 4, 2008
Marek Olżyński
|
Przedwyborcze pytania i refleksje
październik 12, 2007
Dariusz Kosiur
|
Od Teharanu zależy zawieszenie broni w Libanie?
sierpień 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Przelewanie z pustego w próżne
marzec 23, 2004
www.krakow.pl
|
"Wirtualna Polska" twierdzi, że : Przedsiębiorcy i ekonomiści chcą planu Hausnera w całości
czerwiec 28, 2004
|
Obud? się i powąchaj faszyzm
Czym jest faszyzm dla Ciebie?
listopad 12, 2005
zygi zza morza
|
Budowa "Wielkiego Izraela" w Geopolitycznej Panoramie Świata
marzec 2, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Silna kobieta" w USA?
wrzesień 11, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
A niech to piorun strzeli!
kwiecień 13, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Mossad w Marocco i przeszkolenie prowokatora ataku na Irak
listopad 8, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Nie ma wątpliwości, terrorystów Al-Kaidy przetrzymywano i torturowano w Polsce"
czerwiec 22, 2008
PAP
|
Innowacje Holocaust Industry: Wypłacajcie odszkodowania dla... dzieci "ofiar Holokaustu"
maj 9, 2007
bibula.com
|
The National Newspaper Association
marzec 29, 2003
|
Czy grozi nam światowe załamanie gospodarcze?
maj 15, 2007
przyslał: marduk
|
Hubalczycy
maj 7, 2005
przesłała Elzbieta
|
więcej -> |
|