ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL.  
Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010  
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy  
To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" 
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
Premier Hiszpanii Pedro Sanchez o wojnie przeciwko Iranowi 

 
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność 
 
Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
więcej ->

 
 

Debata obłudy

Debata obłudy
2007-10-08
W najbliższym czasie czekają nasz liczne debaty a więc sporo społeczeństwa zaoszczędzi na opłatach za energię wyłączając telewizory.
Mieliśmy debatę Kwaśniewski kontra Kaczyński przypominając kawiarnianą dysputę.
Zanim zacznę o debacie pozwolę sobie na wspomnienie o nieobecnych w tym przedstawieniu.
Wielki rozczarowany to Tusk w programie loża prasowa nazwany her Tusk.
Partyjnictwo za wszelką cenę jego osiągnięcia to KO, KLD, UD, UW, AWS , PO
niestety na tym się zatrzymam o ile coś pominąłem to przepraszam.
Wszyscy wracają do korzeni tylko czy te korzenie mówią o polskości.
Cytat z 1987r- Donald Tusk- Polskość to nienormalność (...)Polskość wywołuje u mnie niezmiennie odruch buntu(...)Piękniejsza od Polski jest ucieczka od Polski tej na ziemi, konkretnej, przegranej, brudnej i biednej…..
Udział Tuska w spisku roku 1992 czerwiec, następne osiągniecie pomoc Wałęsie w opluciu polskich katolików.
Kłamca jeżdżący do polonii a jednocześnie nie chce dopuścić jej do sejmu i senatu.
Jego wasalstwo wobec Niemiec nie ma granic potrafi potajemnie telefonicznie składać hołdy dla Merkel opluwając polską rację stanu oczywiście ten wielki polityk widocznie żyje w niewiedzy, że pani, Merkel finansuje z budżetu tzw. wysiedlonych gdzie dowodzi Erica Steinbach córka okupanta faszystowskiego z Rumia pod Gdańskiem, pan Tusk nie zna historii jak mówi kochanego Gdańska i okolic.
A może wtórny analfabetyzm i zapomniał o faszystowskich mordach ma polskiej ludność.
Jego tzw. miłość do Polskiej emigracji odzwierciedla w TVN24 w dniu 2007-09-25 w trakcie konferencji prasowej odbierając im prawo przedstawicielstwa od sejmu i senatu.
Lecz także widzę w tym miejscy winę właśnie Polonii, ponieważ wiele razy pisałem o ich prawie konstytucyjnym do obywatelstwa Polskiego, dopominałem się o rozliczenie z zbrodniarzami komunistycznymi tak sędziami prokuratorami jak i oprawcami z UB jak i SB i ich takim narzędziem jak ZOMO.
Może pozwolę sobie na wytłumaczenie takiej postawy, ponieważ nie tylko wśród nich są konfidenci, ale także w tzw. Polskich placówkach dyplomatycznych, którym najważniejszym zadaniem jest działanie na szkodę polonii.
Szkoda słów przechodzimy do następnego dinozaura sejmowych ław.
Pawlak za udział w spisku został premierem, mam pytanie czy PSL poparł spisek za stanowisko premiera obronę zbrodniarzy komunistycznych oczywiście żartuję PSL to korzenie terroru PZPR.
Samoobrona na pewno jest wielkim zwycięzca w ostatnich dwóch latach nie tylko wreszcie współrządziła i oślepła na bezprawie a teraz w trakcie wyborów dołączyła do Kaczyńskich,
Mazowieckiego, Giermka, Michnika, Wałęsy i innych uczestników z Magdalenki i tzw. okrągłego stołu zapraszając na pierwsze miejsce aparatczyka PZPRu Millera.
Lepper chyba w końcu czuje się spełniony dorównał wasali żydokomuny.
Oczywiście nie mogę zapomnieć o takim tzw. liderze jak Gierdych.
Trochę przez zęby mówi o korzeniach może czasami myśli, że wyborcy nie są aż takimi głąbami i pamiętają, że jego tatuś doradzał szefowi junty Jaruzelskiemu.
Mam pytanie do pana premiera czy jego tata doradzał komuchowi jak wysyłać konfidentów za emigrującą opozycją.
Oczywiście można u Giertycha zauważyć olśnienie zapowiada trybunał stanu dla tych, co wysłali Polskie wojsko do Iraku a gdzie pan był w poprzedniej kadencji.
Jako wice premier przegrał pan nie tylko z Gombrowiczem, ponieważ okazało się, że moja córka w szóstej klasie jako lekturę obowiązkową ma Hary Porter i kamień filozoficzny Mary Grandpre na pewno dzieci w ten sposób poznają Polską literaturę, tradycję i poznają wartość słów, że warto być Polakiem.
Wrócimy do debaty i tzw. wielkich a jakże małych w działaniu na rzecz przeciętnego obywatela RP.
Uważam, że przy tej towarzyskiej dyskusji zabrakło wina i kawy, ponieważ to nie jest pierwsze spotkanie obydwóch panów.
Kaczyński odwiedzał Kwaśniewskiego, gdy ten był prezydentem może to także przyczyna, że zginęły księgi wejść i wyjść z kancelarii Kwaśniewskiego.

Krakowskie Przedmieście?

Spotkanie Prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego z Jarosławem Kaczyńskim z Prawa i Sprawiedliwości, Pałac Prezydencki -2002-10-26

Tak delikatna dyskusje potwierdza, że w dalszym ciągu panuje układ z Magdalenki.
Panowie ani razu nie wspomnieli o Polonii, Polonii politycznej w szczególności.
Kwaśniewski żąda powrotu do korzeni a ja błagam broni borze i miej Polskę w swojej opiece. Kwaśniewski żąda powrotu kolegów tatuśka pułkownika NKWD powrót zbrodni Stalinowskich mu się marzy i całemu LiD skupiającemu towarzystwo z PZPR oraz tzw. różowych a wielkim orędownikiem tej grupy jest na przykład Gieremek wypowiedz tego patrioty- Hanna Krall: Panie profesorze, wydaje mi się, ze pan niezbyt lubi Polaków!
Bronislaw Gieremek: Niezbyt lubię? Takie określenie jest niezbyt ścisłe! Ja ich po prostu nienawidzę. Tak nienawidzę, że nie wiem jak to wyrazić słowami. Fragment wywiadu.
Nie trzeba się dziwić, że Kwaśniewski był pijany we wrześniu 1999 r. na cmentarzu pod Charkowem on po prostu spił się z współczucia dla kolegów tatusia przecież ile chłopcy kumple z NKWD musieli się namęczyć żeby wymordować tysiące polskich żołnierzy i inteligencji i to tłumaczy byłego prezydenta.
Jarosław Kaczyński zawalił sprawę przede wszystkim w dziedzinie prawa.
Nie ma suwerenności bez wymiaru sprawiedliwości!!!!!!!
Piętą Achillesową PiS jest Ziobro i jego otoczenie np. Kryże sędzi skazujący opozycję.
Podsłuchy ataki antyterrorystów na 70 letnią kobietę bezprawne działanie CBA to dzieło ministra, za którego odpowiedzialność ponosi premier.
Bezprawie prokuratury Warszawskiej wybiórcze działanie w sprawach karnych to także odpowiedzialność Kaczyńskiego oraz Zbigniewa Ziobro.
Piszę o tzw. liderach a nie przeciętnych działaczach gdzie na pewno można znale?ć wręcz radykałów żądających natychmiastowej zmiany polityki.
Żądających pociągnięcia do odpowiedzialności zbrodniarzy żydokomunistycznych tak z czasów stalinowskich jak i PZPRowskich.
Niestety ich głos ginie w cieniu Magdalenki i okrągłego stołu gdzie Kaczyńscy też brali udział, dlatego kat żyje kosztem ofiary.
Jestem przeciwny propozycji Tymińskiego namawiającego do bojkotu wyborów jest to antypaństwowe.
Uważam, że aby pokazać dezaprobatę wszystkim z układu okrągłego stołu a przede wszystkim Magdalenki trzeba iść i skreślić całą listę i w ten sposób powiedzieć mamy dość karuzeli stanowisk dość żeby oprawcy brali miesięczną emeryturę większą niż przeciętny Polak roczną dość okradania dość Polskiego holokaustu.
Bogusław Maśliński
www.victoria.go.pl
11 październik 2007

Bogusław 

  

Archiwum

Prawo po amerykańsku: strzelać do każdego
maj 4, 2005
baba
Ministerstwo Finansów będzie skupować waluty
grudzień 6, 2002
IAR
Poprawny Kandydat na Prezydenta John McCain
grudzień 10, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Polski rząd wyraził dziś zgodę na podpisanie Traktatu Akcesyjnego z Unią Europejską.
kwiecień 8, 2003
Polska fabryka będzie udawać Hiroszimę
wrzesień 22, 2004
PAP
David Irving: "Żydzi powinni sami sobie zadać pytanie dlaczego są tak znienawidzeni"
grudzień 24, 2006
bibula- pismo niezależne
Zwycięstwo Pawłokomy
maj 7, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
Okupacja irackich serc i umysłów
listopad 18, 2006
Nir Rosen/ tłum.Piotr
Rząd brytyjski wprowadza absurdalne przepisy "w walce z homofobią"
sierpień 11, 2007
bibula
Hezbollah - szyicki "islam rewolucyjny" Walka o wyzwolenie południowego Libanu
sierpień 10, 2006
Z.M.K.
"Pół chłopa i Europa"
grudzień 6, 2002
zaprasza.net
Sondaże w USA dotyczące Izraela. Kiedy podobne sondaże w Polsce?
maj 19, 2005
lektorka angielskiego
Marszałek Sejmu Marek Jurek , HANUKA społeczności żydowskiej w Polsce
grudzień 26, 2005
Krzysztof Cierpisz
Nowy twór polonofoba
czerwiec 28, 2006
Michał Likowski
2009.02.15. Serwis wiadomosci ze świata bez cenzury
luty 15, 2009
tłumacz
Pokój Busha
styczeń 23, 2005
zaprasza.net
Prawda i fałsz w wyborach w USA w 2008 roku
marzec 23, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Brytyjski Żyd będzie nadzorował treningi policji w całej Unii Europejskiej, w zakresie tzw. przestępstw nienawiści i antysemi
grudzień 11, 2006
BIBUŁA - pismo
Czerwony Krzyż w Iraku
kwiecień 8, 2003
przysłała Elzbieta
Czy Niemcy za mało i za krótko pracują?
marzec 19, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media