|
Zburzyć aksjomaty polskości by stworzyć nowoczesną Polskę
|
|
"Arcybiskup Wiednia kardynał Christoph Schoenborn wyraził opinię, że skandal pedofilii w Kościele to także rezultat celibatu"
Ale w takim myśleniu jest porażające ubóstwo umysłowe hierarchów Kościoła.
Celibat jest przyczyną tego - że zdrowi fizycznie i normalni mężczyźni nie mają wstępu do Kościoła - którego drzwi otwarte są za to dla wszelkiej maści dewiantów i hochsztaplerów.
Celibat miał uchronić Kościół przed podziałem dóbr zdobywanych przez tą instytucję - wbrew naukom które sam głosi.
Z tego względu zakładano sierocińce - by potomkowie kapłanów mieli opiekę.
Można również analizować przyczyny powstawania klasztorów żeńskich..... do bardzo sensacyjny temat.
Ale pamiętać należy - że jeżeli w ostatnich latach wybuchły takie skandale to piętno gwałtów dokonywanych przez osoby duchowne, wisi nad tą instytucją co najmniej od czasu wprowadzenia celibatu.
Na przykładzie krakowskim mogę powiedzieć, że celibat nie uchronił też przed wypływem dóbr kościelnych do rąk obcych.
Nieślubne dzieci krakowskich prałatów otrzymują od swoich ojców monstrualne fortuny.
I taka oto struktura żąda od Polaków by pozostali poddanymi haniebnej władzy zdegenerowanych ludzi - którzy swoim postępowaniem całkowicie zaprzeczają głoszonym ideom.
Chrystianizacja Polski w 966 roku była dokładnie tym samym - czym jest dzisiaj podporządkowanie strukturom europejskim.
Zdegenerowani przywódcy plemion słowiańskich przyjęli zachodnie jarzmo dla wsparcia w podboju współplemieńców.
Przez kolejne 9 stuleci ludność zamieszkała na terenach dzisiejszej Polski a także Litwy, Białorusi i Ukrainy podporządkowana była feudalnej władzy małej grupy społecznej.
A w swym haniebnym "posłannictwie" Kościół twierdził że ta władza pochodziła od Boga.
I dokładnie podobne oszustwa dokonywał Kościół gdy "namaszczał" największych politycznych przestępców naszych czasów - autoryzował ludzi - którzy zniszczyli Polskę a Polaków doprowadzili do niebywałego upodlenia.
Chcąc budować nowoczesną Polskę należy odebrać tym oszustom prawo do jakiegokolwiek wpływy na Polskę.
Kolejny aksjomat to : Mazurek Dąbrowskiego.
Mazurek stworzony został dla pokrzepienia serce oszukanych oddziałów polskich - które na rzecz mafijnego klanu Bonapartych grabiły ziemie Włoskie.
Bonaparte nigdy nie chciał dopuścić do odrodzenia Państwa Polskiego. Dlatego wychwalanie tego bandyty i zdrajcy we własnym hymnie narodowym jest przejawem gigantycznej głupoty.
W czasach obecnych podobnie haniebna rola przypadła polskim żołdakom w Iraku i Afganistanie.
Aby Polska stała się krajem funkcjonującym dla dobra obywateli, musimy zerwać ze złem przeszłości.
|
|
11 marzec 2010
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
| Jugoslowianie mieli taka sama melodie swojego hymnu, tylko inne slowa, ale ja wiem, ze jeszcze Polska nie zginela poki my zyjemy i to mi odpowiada. Ja najpierw czekam, kiedy i czy w ogole swoj hymn zmienia Niemcy. Caly swiat ich hymnem powinien byc oburzony. |
|
2010-03-12
Goska
|
 |
|
|
Najciekawsza jest zwrotka:
"dał nam przykład Bonaparte
jak zwyciężać mamy"
Rzecz w tym że zwyciężaliśmy dla mafijnego klanu. A sytuacja ekonomiczna Księstwa Warszawskiego była nieporównanie gorsza, niż podporządkowanego carowi Królestwa Polskiego.
O długach - których nigdy Francuzi nie mieli ochoty spłacić - "bajońskich sumach" winnych przez Napoleona - Polakom teraz już nikt nie pamięta.
Jeżeli będziemy kierowali się głupotą to Polska będzie istnieć tylko w naszych marzeniach i cokolwiek byśmy nie śpiewali - będzie w rzeczywistości martwa.
Największym wrogiem Polaków jest własne lenistwo intelektualne.
Wrogów zewnętrznych bardzo łatwo pokonać. |
|
2010-03-14
Artur Łoboda
|
|
|
|
Łajdacy, durnie i ludzie normalni
czerwiec 27, 2006
|
Czym jest Kredyt Społeczny
marzec 25, 2003
Jasiek z Toronto
|
"Niemiecko-polski spór jest bezprzedmiotowy"
czerwiec 26, 2002
PAP
|
Kiedy Polacy zaczną mówić prawdę?
lipiec 29, 2008
Artur Łoboda
|
Nieznana w Polsce Białoruś
marzec 1, 2008
tłumacz
|
Kolowrotek
październik 30, 2007
Zegar Sloneczny
|
Nowe wiatry ze wschodu, czy stare natchnienia?
grudzień 31, 2008
komentator
|
Gdzie te niskie ceny?
sierpień 13, 2004
hhh
|
Wiadomość grubymi nićmi szyta
kwiecień 27, 2003
|
PZPR apeluje do Lecha Wałęsy
luty 13, 2006
Klaudiusz Wesołek
|
Żołnierze amerykańscy gwałcą i mordują dzieci Irackie - przypadek Abir - jeden z tysięcy.
wrzesień 24, 2006
Dorota Szczepańska
|
Polski Front Narodowy
czerwiec 17, 2005
|
Dzień Nauczyciela
październik 14, 2004
Piotr Mączyński
|
Ludzki odruch względem przestępców.
kwiecień 28, 2007
Jan Lucjan Wyciślak
|
Afery tzw. baronów paliwowych ciąg dalszy
sierpień 7, 2002
IAR
|
Jakim prawem. SOBCZAK i SZPAK
luty 5, 2003
http://angora.pl/
|
Nie widzimy powodu, aby przepraszać za "Pasję" Mela Gibsona
marzec 29, 2004
|
Uświadamienie topielca
luty 6, 2004
|
Gospodarka na zaciągniętym hamulcu
listopad 14, 2008
Kamila Baranowska
|
Dwóch przyjaciół podzieli się wygraną w Totolotka
wrzesień 23, 2004
|
|
|