|
| Kto mordował w Katyniu |
|
| Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. |
|
| Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie |
|
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. |
|
| Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 |
|
| |
|
| Nazwisko Horban na mapie świata |
|
| |
|
| Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności |
|
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. |
|
| Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej |
|
| 5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika |
|
| Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny |
|
| Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. |
|
| Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu |
|
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.
Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.
Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... |
|
| Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID |
|
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.
„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. |
|
| 16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani |
|
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
|
|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
|
| AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany |
|
| Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady |
|
| Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne |
|
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?
|
|
| FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ |
|
| |
|
| Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski |
|
| W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. |
|
| "Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki |
|
| |
|
| Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem |
|
|
|
| WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć |
|
| Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach |
|
| Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu |
|
| Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. |
|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
więcej -> |
|
Krowy są po to, aby je doić
|
|

***Polska jest przeżarta korupcją - alarmuje *Transparency International*.
Afery i oszustwa zdarzają się u nas częściej niż w Bułgarii, Meksyku i na Kubie, a nawet Ghanie.
Jesteśmy najbardziej skorumpowanym krajem UE!
W rankingu TI zajęliśmy niechlubne 67. miejsce.
Najuczciwsi są Finowie, Nowozelandczycy i Duńczycy.
- Czuję się dumny dumą szambiarza, który czyści państwo z tego... - powiedział Tomasz Nałęcz.*** - donoszą media 21 pa?dziernika 2004.
Nie ma tygodnia, abyśmy nie dowiadywali się o poważniejszych aferach.
Prawdziwy wysyp kompromitujących nas, Polaków, sensacyjek! Nim ten artykuł przeczytam, opracuję i zamieszczę na witrynie, to nad horyzontem zbierają się kolejne czarne aferalne chmury, a przejrzystego (...transparentnego w aspekcie uczciwości) nieba jak nie widać, tak nie widać...
Zwycięskie partie obsadzają swoimi kolesiami intratne stanowiska i zaczynają badać możliwości udoju krowy, czyli obywatela III RP.
Zrazu z pewną nieśmiałością kręcą się koło obory, potem podstawiają puste wiadro pod wymię licząc, że coś skapnie samo z siebie, ale krowi cyc to nie ludzki nos, zatem mimowolne kapki nie satysfakcjonują partyjnych bynajmniej nie kpów, lecz wyrachowanych krętaczy.
Po konsultacjach z poprzednikami albo z asystentami, czyli prawnikami obeznanymi w prawie, prawie delikatnie łapią za cycki bacząc na ewentualnych stróżów stada.
Ponieważ zwykle krowy nie kopią, zaś mleczny a państwowy interes wisi opiekunom dokładnie jak onże u konkubenta krasuli, przeto kombinatorzy już zręczniej a śmielej ściągają biały płyn plamiąc swój honor. Zamiast przyłapać ich przy pierwszym wiadrze i nawrócić na uczciwą drogę, Państwo ujmuje ich po wielu latach zarzucając zawłaszczenie całej cysterny życiodajnej cieczy. I wszyscy tracą - cwaniak (jednak jest ciągany po sądach i czasami dostaje wyrok za co płacą krowy, czyli my - podatnicy) oraz łaciate bydło (ciągle my...), które pracowicie żując paszę dostaje jakby zdecydowanie mniej, niżby to wynikało z ogromu żucia... Zyskują jedynie prawnicy, którzy dostają tym więcej gomółek sera, im więcej złodzieje nabrali mleka, a także rodziny oszustów, które dyskretnie ściągają śmietanę z zakonspirowanych kadzi.
Im dalej od momentu posadzenia oddanego aktywisty na odpowiedzialnym a zbyt wygodnym fotelu podatnym na odchylenie od uczciwości, tym większe prawdopodobieństwo zasadnego posądzenia i zasądzonego posadzenia owego oddanego, bardziej sobie ni?li nam, działacza w murowanej komórce o ogrylowanym oknie.
Przy okazji - skoro nie *Afghanistan, Nazareth, Rhen, Thailandia, Baghdad*, to dlaczego *Ghana*? Raczej *Gana*. Komentator nie mógł oprzeć się wrodzonemu przekonaniu, że Polska zawsze będzie ponad Ganą, obrażając to państwo słówkiem "nawet" (co na to ambasada Gany - może jakieś przygany?). Ponadto obocznie można wprowadzić krótsze nazwy mieszkańców - *Fini, Nowozelandzi i Duni*.
|
|
28 październik 2004
|
|
Mirosław Naleziński
|
|
|
|
Miliony dolarów na kontach b. prezydenta Peru
październik 3, 2004
|
CZY ISTNIEJE PAŃSTWO POLSKIE?
listopad 6, 2003
Józef Darski
|
Nowe elity
kwiecień 16, 2008
przeslała Elżbieta Gawlas
|
Ile wyniesie kampania wyborcza w USA. Czy wystarczy mld dolarów.
styczeń 28, 2008
Gregory Akko
|
Kolejny niemiecki koncern zbankrutował
lipiec 8, 2002
PAP
|
To była kiedyś nadzieja ......... dla frajerów
listopad 24, 2008
PAP
|
Uważamy za skandal, że polskie władze doprowadzają do poważnego konfliktu z Niemcami i Francją.
marzec 20, 2003
PAP
|
Smiac sie czy płakac?
listopad 6, 2008
mik
|
Słowo o "księciu dziennikarstwa"
styczeń 15, 2008
Dariusz Kosiur
|
"Polska zemsty walczy z Polską nadzieji" według Michnika
czerwiec 29, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Hamiltonowski bank narodowy podstawą rozwoju świata i Polski
sierpień 9, 2006
instytut schillera - biuletyn informacyjny
|
Konferencja naukowa
wrzesień 12, 2006
|
"Generał sił koalicji"
maj 3, 2004
PAP
|
"Płaska Ziemia" wiedzących wszystko najlepiej
lipiec 19, 2003
|
Białoruskie metody w bełchatowskiej policji
maj 19, 2006
Marek Olżyński
|
Poprzez analogie do sedna sprawy
kwiecień 26, 2007
Marek Olżyński
|
Nie utopmy przyszłości w tej krwi
lipiec 16, 2003
Andrzej Kumor
|
A może by tak zakaz wyborczego oplakatowania?
styczeń 14, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
W Nowym Sączu jad stary się sączy
październik 19, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Jeden z najbogatszych biznesmenów skazany na 2 lata
sierpień 6, 2002
IAR
|
więcej -> |
|