ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

"Zorientowani" w sprawie 
22 lipiec 2016      Artur Łoboda
W Niemczech wychodzi na jaw zmowa: Rząd niemiecki opłacił naukowców, aby móc uzasadnić wprowadzenie twardego lockdownu 
8 luty 2021     
Dane osobowe na sprzedaż 
22 sierpień 2010      Goska
Kultura powoli powraca do Polski 
1 lipiec 2016      Artur Łoboda
Te sq..wiele planują wirusowy cyrk do grudnia!!!! Albo jeszcze półtora roku, aż pojawi się szczepionka! 
8 kwiecień 2020      Alina
Zaskoczenie? 
2 luty 2018     
Buzek na przewodniczącego Parlamentu Europejskiego 
15 czerwiec 2009      Artur Łoboda
Nigel Farage: Ostatnie wystąpienie w Parlamencie Europejskim przed Brexitem?  
15 czerwiec 2016      Moire Novak
Zatrzymać Owsiaka!  
12 styczeń 2010      Artur Łoboda
Katastrofa w Smoleńsku to spisek „al Kaida – Polska” 
15 maj 2010      Marek Głogoczowski
Polityka historyczna Rządu PiS 
7 maj 2016      Artur Łoboda
Kto będzie dziś walczył? 
30 grudzień 2020      Lech Makowiecki
Jak wygrać wojnę o własny umysł 
24 październik 2014      www.polskawalczaca.com
Kto wróg a kto przyjaciel? 
7 listopad 2011      Artur Łoboda
Soros pomógł znanemu aktorowi/komediantowi Wołodymyrowi Żeleńskiemu zostać prezydentem Ukrainy dzięki praniu mózgu 
4 marzec 2022     
Komendant główny policji dachował służbowym samochodem 
15 wrzesień 2024      Artur Łoboda
Przygotowania propagandowe do KONFLIKTU PRZYGRANICZNEGO? 
24 luty 2010      tłumacz
Świat (Kościół) rozporkiem stoi 
26 wrzesień 2010      Artur Łoboda
Jak chorowałem w latach sześćdziesiatych? 
7 grudzień 2020     
dekowidyzacja Polski 
23 czerwiec 2021      Artur Łoboda

 
 

Wstęp do zagadnienia Trybunału karnego do spraw ścigania zbrodni kowidowych (1)


Aby uzgodnić ogólne ramy prawne Trybunału karnego do ścigania zbrodni "kowidowych" - musimy przeprowadzić analizę obecnego stanu w lecznictwie - do którego sami Polacy się przyczynili przez swoją obojętność.

Analizę stanu zastanego rozpocznę od przypomnienia szokujących słów doktora Andrzeja Więckowskiego, który stwierdził, że "z powodu zamknięcia klinik lekarze zabili mniej pacjentów".

Jak to mieliby uczynić?
Po prostu nie przepisali pacjentom trucizn - nazywanych "lekarstwami".

Musimy bowiem zrozumieć skalę uzależnienia polskich lekarzy od przedstawicieli hurtowni farmaceutycznych i rozpoznać najważniejsze trucizny wprowadzone do obiegu pod nazwą lekarstw.
W tym kontekście przeanalizować działalność Narodowego Instytutu Leków, który jest odpowiedzialny za dopuszczenie do obrotu produktów nazywanych lekarstwami.

Wszedłem na witrynę tej Instytucji i obejrzałem sobie twarze jej Dyrekcji.
http://www.nil.gov.pl/instytut/dyrekcja/
Stwierdzę więc, że takim ludziom nie powierzyłbym pięciu złotych, a co dopiero swojego zdrowia!


Musimy więc być świadomi, że w obiegu znajduje się wiele trucizn - nazywanych "lekarstwami".
I to one doprowadziły w tym roku do wielu zgonów - które zostały przypisane mitycznemu koronawirusowi.

30 sierpień 2020

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

Buzie psychopatów i wesołkowatych półdebili.
Szczególnie ta prezes.
Ponoć, personel medyczny wielu szpitali, już został "zmobilizowany" w ten sposób, że w pracy już mają walizeczki z rzeczami osobistymi na wypadek, gdyby nie mogli opuścić szpitala. Przygrywają coraz "skoczniej".

2020-08-30
Magellan

 

Na marginesie, według mnie coś takiego jak PiS, przynajmniej we frakcji Kaczyńskiego reprezentuje interesy Rosji w ramach dialogu bezpośredniego z USA w zakresie, którym wymaga się reakcji i uczestnictwa Polski.
Cały czas powtarzam, że nie ma wrogości między USA, a Rosją, a wcześniej ZSRR. Zimna wojna była, według mnie pozorowana, a w istocie supermocarstwa nie miały zamiaru robienia sobie istotnej krzywdy i jej nie czyniły.
Konfederacja, która gdy nadejdą przetasowania jest czymś pomiędzy PO, a frakcja Gowina i kto wie, czy z pewnych okolicznościach nie wyłoni się tzw. "siła' w Polsce, która zgrupuje pewną część PO, Gowina, Konfederacji i kogoś jeszcze, która przechwyci ster "sceny politycznej" w Polsce. Może to powstanie na bazie inscenizacji ugładzania buntów społecznych w ramach "drugiej fali pandemii"?
Kto wie.
Jakieś zmiany, w każdym razie się szykują i to widać, słychać i czuć.

2020-08-30
Magellan

 

"Historia

Narodowy Instytut Leków istnieje od 1951 roku, od czasu założenia Instytutu wiele się zmieniło.

Historia najnowsza

Dnia 8 grudnia 2006 Instytut otrzymał nazwę Narodowy Instytut Leków" (http://www.nil.gov.pl/instytut/o-instytucie/)

Nawet w sprawie tak oczywistej j.w. mamy do czynienia z talmudycznym łgarstwem powszechnym np. w Stanach, gdzie OBCY dodają przymiotnik NARODOWY wszędzie tam gdzie chcą uniknąć odpowiedzialności i skryć się.

Zamach na nasze zdrowie i życie przygotowywany jest od lat (vide chlipiąca łapówkara), ostatnio w porozumieniu z MSD (https://en.wikipedia.org/wiki/Merck_&_Co.) został zintensyfikowany poprzez wprowadzenie obowiązku szczepień.

MSD jest specjalnie zainstalowaną w "polsce" placówką do przeprowadzania na polskich szczurach bezpłatnych badań klinicznych. Została za to nagrodzona w 2018 roku jakimś tam "Laurem Inwestora" (https://tiny.pl/tl5f7) czego ślad w necie trudno już znaleźć, choć minęły raptem 2 lata.

Ta instytucja niczego tu nie produkuje, wyłącznie zbiera dane na temat skutków "leków". Dane udostępnia komuś poza "polską" a mimo to została tu nagrodzona.

Przez kogo?

2020-08-30
zdzichol

  

Archiwum

Budowanie moralności w przyszłym Państwie Polskim
czerwiec 19, 2004
Ogień i woda
styczeń 5, 2007
Jarosław Tomasiewicz
Dwa teksty
październik 14, 2004
Lepper ma zapłacić za prawdę
styczeń 7, 2003
IAR
Nie ma końca spekulacji o pochodzeniu nacji
październik 28, 2006
bronson
Zniesmaczenie
maj 22, 2007
Marek Olżyński
Czym skorupka za młodu
marzec 1, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Manipilowanie cyframi - polskie bezrobocie
listopad 30, 2003
Dziennik Polski
Koncepcja "Rządu Światowego"
luty 18, 2006
zygi zza morza
Edukowanie starego idioty
styczeń 24, 2006
Klaudiusz Wesołek
Nie ma jak zawodówka
styczeń 26, 2006
Protestuję przeciwko światowemu terroryzmowi
marzec 14, 2004
Artur Łoboda
Protest PNLP
styczeń 30, 2006
MARDUK
Bez prawa powrotu
maj 2, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
Kto wygrał.
październik 2, 2007
bez podpisu (.)
Izrael: Iran zastąpił Irak
wrzesień 23, 2004
PAP
"Nieudane Państwa" i "Fasadowe Demokracje"
październik 10, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
"Że im gdzieś w polu nafta sikła i obrodziła dolarami"
grudzień 29, 2002
IAR
Ghandi i Churchill
maj 3, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Afganistan i kara śmierci za odejście od Islamu
marzec 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media