ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
Planet Lockdown 
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... 
Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
The Corbett Report 
Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a  
Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki 
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? 
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach 
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!

 
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
więcej ->

 
 

Rocznica 11 września Nie nasz cyrk, nie nasze małpy


Dziś przypada szósta rocznica ataku na Word Trade Center. W Stanach Zjednoczonych zaplanowano uroczystości, mające upamiętnić rocznicę jedynie w Waszyngtonie i Nowym Jorku. Większości Amerykanom owa rocznica po prostu „wisi”. Dla trapera z Oregonu, nafciarza z Alaski, czy ranczera z Teksasu perspektywa nowojorskiej tragedii jest przebrzmiałą historią. Tymczasem uroczyste obchody rocznicy 11 września zaplanowano w krajach wasalnych. Tak jest w przypadku Polski, gdzie niektóre władze samorządowe postanowiły pokazać skalę swojego serwilizmu.

Same wydarzenia pomimo wielu dowodów przeczących oficjalnym wersjom sprawiły, że światowe media nadal straszą ludzi „terroryzmem globalnym” oraz wspierają „wojnę z terrorem” w Afganistanie i Iraku. Wojnę, która przyniosła śmierć setkom tysięcy, a cierpienie milionom. Jest to liczba kilkudziesięciokrotnie większa niż trzy tysiące cywilów zabitych 11 września 2001 roku. Tylko, że wszystko odbywa się z dala od kamer telewizyjnych. Sześć lat temu nie było wojen w Afganistanie i Iraku. Również strategiczne złoża irackiej ropy naftowej, oraz bogactwa mineralne Afganistanu nie były pod kontrolą międzynarodowych koncernów.

Syndrom Pearl Harbour

Wersja oficjalna wydarzeń głosi, że 19 arabskich terrorystów porwało cztery liniowe samoloty pasażerskie i roztrzaskało dwa z nich o bli?niacze wieże nowojorskiego World Trade Center, a trzeci o Pentagon. Czwarty samolot rozbił się w zachodniej Pensylwanii w następstwie walki pasażerów z terrorystami. Tyle wersja oficjalna. Tymczasem coraz bardziej popularny w Stanach Zjednoczonych staje się pogląd, że 9/11 nie było atakiem terrorystycznym, lecz zwykłą akcją militarną przeprowadzoną przez amerykańskich neokonserwatystów pragnących stworzyć „New World Order”. Potrzebowali do tego spektakularnego wydarzenia na miarę 7 grudnia 1941 roku, kiedy to japońska marynarka zaatakowała bazę w Pearl Harbour i Stany Zjednoczone zostały wciągnięte do II wojny światowej. Dziś już wiemy, że Roosevelt oraz amerykański wywiad świetnie wiedzieli o ataku z odczytanych wcześniej japońskich depesz. Potrzebny był jednak bodziec, który przełamałby izolacjonizm amerykańskiego społeczeństwa i popchnął je w kierunku zaplanowanym przez Biały Dom.

Wątpliwości

Nawet jeśli nie wierzymy w tę zgoła spiskową teorię dziejów, to i tak w wielu elementach wersja oficjalna jest pełna luk i oczywistych przekłamań. W Pentagon nie uderzył samolot pasażerski, lecz mały, zdalnie sterowany samolot wypchany ładunkami wybuchowymi, lub pocisk rakietowy. Na ścianie Pentagonu nie ma śladów skrzydeł, a otwór, który pozostawił „Boeing” nie pokrywa się z rozmiarami tegoż samolotu. Pracownik stacji benzynowej znajdującej się kilometr od Pentagonu powiedział, że parę minut po katastrofie, przyjechało FBI i zabrało kasetę z nagraniem samolotu, który zarejestrowała kamera przemysłowa. Drugą kwestią roztrząsaną za oceanem w kontekście wydarzeń z 11 września 2001 roku jest sprawa ostrzeżeń. Na jaw wyszedł co najmniej jeden wypadek, kiedy w gmachu WTC - pracownicy żydowskiej firmy Odigo, otrzymali ostrzeżenie o ataku na dwie godziny przed uderzeniem samolotów. Pisał o tym „Newsbytes”, czyli internetowy serwis informacyjny „Washington Post” oraz żydowski „Ha'aretz”. Czyżby Mossad wiedział…? A jeżeli wiedział, to nie powiedział bratniej CIA?

Wyciszane uroczystości

„New York Magazine” zadaje pytanie: „Czy pięć razy wystarczy”? Sprawa dotyczy sporu o uroczyste obchody 6 rocznicy zamachów z 11 września. Mike Bloomberg, burmistrz Nowego Jorku. po raz pierwszy zarządził, że w tym roku w strefie Ground Zero nie odbędą się żadne uroczystości ku czci ofiar zamachów. Bloomberg wydał uchwałę, że w tym roku uroczystości upamiętniające 11 września zamiast w Ground Zero zostaną zorganizowane w Zuccotti Park, w niewielkim granitowym czworoboku przy Broadwayu, pod 54 świeżo zasadzonymi drzewami. Koniec ze smutkiem. Rodziny ofiar są oburzone i chcą iść do sądu. „Już pięć razy obchodziliśmy rocznicę zamachów z 11 września” – z wzruszającymi do łez uroczystościami na uświęconej ziemi w strefie Ground Zero, z procesjami do otchłani prochu – wiecznego miejsca spoczynku, gdzie jeszcze dziś znajdowane są szczątki zabitych, z przemowami, kobzami, d?więkiem dzwonów i dziecięcymi chórami. To już szósta rocznica 11 września, a nagle ktoś mówi nowojorczykom: koniec z pietyzmem, koniec z namaszczeniem, koniec z Ground Zero. Musimy patrzeć przed siebie, a nie oglądać się do tyłu”. Rodziny ofiar zagroziły, że całkowicie zbojkotują oficjalne obchody i złożyły wniosek o zezwolenie na organizację własnych. W przeciwnym razie pójdą do sądu, by dochodzić swojego konstytucyjnego prawa.

Wirtualny Bin Laden?

Równie ciekawe jest polowanie na „przywódcę Al-Kaidy” Osama Bin Laden, który wydaje się być postacią wirtualną. Ten (były?) agent CIA jest od sześciu lat najbardziej poszukiwanym człowiekiem świata. W dodatku szuka go najpotężniejsze mocarstwo świata, używając satelitów szpiegowskich i bezzałogowych aparatów latających Predator zdolnych wyśledzić w nocy ślad cieplny człowieka, czy sfotografować paczkę zapałek. Mimo nieograniczonych możliwości technicznych i logistycznych oraz sojuszniczego wsparcia ze strony obecnych władz Pakistanu, Amerykanie nie potrafią jednak go schwytać. Co więcej, Osama niczym George Bush wygłasza okolicznościowe orędzia z okazji 11 września, stanowiące wydarzenia medialne. Osama Bin Laden w tym roku wystąpi z orędziem do narodu amerykańskiego w związku ze zbliżającą się szóstą rocznicą zamachów z 11 września 2001 roku. Ostatnio zaprezentował się on w nagraniu wideo z okazji wyborów prezydenckich w USA w 2004 roku. Od tego czasu nagrał jedynie kilka wypowiedzi audio, po raz ostatni w lipcu 2006 roku. Wniosek jest jeden – Amerykanie wcale nie chcą śmierci, ani schwytania Osamy Bin Ladena. Waszyngton, pomimo wyznaczonej nagrody za głowę przywódcy Al.-Kaidy, w wysokości 25 milionów dolarów, nie jest zainteresowany jego odnalezieniem. Gdyby chcieli to szczątki „przywódcy Al.-Kaidy” już dawno trafiłyby do dołu z wapnem. Według agencji Reutera w 2003 i 2004 roku dwukrotnie francuscy snajperzy mieli na muszce „przywódcę Al-Kaidy Osamę Bin Ladena, jednak dowodzący Amerykanie nie zgodzili się na strzał. Na pozwolenie czekano około dwóch godzin. Tak uważają autorzy filmu dokumentalnego „Bin Laden, słabości polowania na człowieka”, dziennikarze z Francji Emmanuel Razavi i Eric de Lavarene.

Polskie wazeliniarstwo

To, że obchodzenie rocznicy 11 września nie jest już „trendy” jeszcze nie dotarło do wielu polskich polityków. W pewnym momencie obchody rocznicy były w każdym Pcimiu Dolnym, podczas gdy w Stanach odbywały się jedynie w Nowym Jorku i Waszyngtonie.

W Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu i Krakowie władze większości miast uznały, że serwilizm też powinien mieć swoje granice. I już nie organizują żadnych obchodów. Również Urząd Miasta Lublina nie organizuje żadnych obchodów, ani uroczystości. Jedynym wyjątkiem od tej zasady jest otwarcie wystawy przy bramie do Parku Saskiego poświęconej 11 września. Obejmuje ona dotychczas niepublikowane zdjęcia z zamachów w Nowym Jorku. Ekspozycja będzie wystawiana przez okres jednego miesiąca. W Warszawie delegacja Urzędu Miasta złoży kwiaty w Parku Skarczewskim, gdzie jest tablica pamiątkowa poświęcona wydarzeniom 11 września. Wydział Prasowy Urzędu Miasta nie był w stanie określić, kto będzie w delegacji. Tak więc Hanna Gronkiewicz – Waltz raczej się tam nie pojawi. Drugą imprezą organizowaną przez Urząd Miasta Warszawy jest festyn edukacyjny w dniach 8-9 września na Polu Mokotowskim. Poświęcony on będzie bezpieczeństwu, w tym także zagrożeniu terrorystycznemu w wielkich miastach.

Lizusostwem wszystkich przebił tradycyjnie prezydent Łodzi Jerzy Kropiwnicki i łódzka Rada Miasta. W mieście zostaną uruchomione syreny alarmowe. 11 września w Dużej Sali Obrad Rady Miejskiej odbędą się uroczyste obchody 6 rocznicy ataku terrorystycznego w USA. Po hymnach państwowych RP i USA oraz hejnale Miasta Łodzi będzie recytacja wiersza „Fotografia z 11 września” Wisławy Szymborskiej. Nie określono, czy tylko po polsku, czy może także po angielsku i hebrajsku. W końcu na uroczystości będzie zastępca ambasadora USA Kenneth Hillas. To jemu zostanie wręczona uchwała Rady Miejskiej, którego projektodawcą jest radny PiS, 51-letni weterynarz Tadeusz Morawski. Ten sam, który wpadł na pomysł „alei ofiar terroryzmu 11 września”.

Nie nasz cyrk nie nasze małpy

W Łodzi Rada Miasta uchwaliła nazwanie jednej z ulic „Aleją ofiar terroryzmu 11 września”, tymczasem w mieście nie ma ulic ani ofiar faszyzmu, ani ofiar UPA. Radni Partii Demokratycznej Demokraci PL chcieli, żeby słowo „ofiary” zamienić na „bohaterowie”. Co więcej, w mieście jest ulica Franklina Delano Roosevelta, który jako wielki przyjaciel Polski i Polaków sprzedał nas w Jałcie Stalinowi. Tymczasem pomnik ofiar UPA w Warszawie jest oprotestowany przez „demokratów” a la Gieremek, Mazowiecki, czy inne SLD-Unia Wolności. Podobno jest zbyt okrutny w swej wymowie. Za to Muzeum Żydów Polskich to 100 milionów złotych z naszych podatków. I jakoś nikt nie protestuje. Pamięć ofiar KL Warsau jest blokowana przez wszystkich. Kiedyś przez Lecha Kaczyńskiego, dziś przez prezydentową Gronkiewicz-Waltz. A przecież, jeżeli sami nie będziemy szanować siebie i swojej historii to nikt nas nie będzie szanował. Dla nas Polaków ważniejsze niż rocznica ataku na World Trade Centre czy Święto Chanuka są własne rocznice i święta.
11 wrzesień 2007

Michał Miłosz 

  

Archiwum

I po co nam było...
lipiec 19, 2003
przesłała Elżbieta
Kwaśniewski nie chce zmieniać konstytucji... wie jak ominąć konstytucję
styczeń 17, 2003
PAP
Sylwetka Włodzimierza Cimoszewicza jako skutek ewolucji cynicznych oportunistów
sierpień 26, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Niepewne Zalozenia Strategii Bush’a w Iraku
grudzień 10, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
W obronie ks. Tadeusza Zalewskiego Obrona ks. Tadeusza
grudzień 12, 2006
Agata
Kolejne symbole narzucone przez okupantów.
kwiecień 27, 2006
zaprasza.net
Komu(ch) bije w dzwon
październik 18, 2005
Marek Olżyński, Polska Północna
Rosyjski bat na USA
grudzień 5, 2006
Michał Likowski
"Kazanie" na temat wartosci prawnej Deutero-Testamentu
lipiec 4, 2006
Marek Glogoczowski
Dyktator Saddam Husain został powieszony... List Otwarty do Prezydenta George Bush’a
styczeń 2, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
Przerywnik o łosiach
październik 22, 2004
Polska Zbrojna - Dyskusja
Amerykańskie mordy bezbronnych Irakijczyków
czerwiec 6, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Splastyfikowani manekini
marzec 18, 2005
Mirosław Naleziński
Zjednoczmy siły
maj 29, 2003
przesłala Elżbieta
Zniesmaczenie
maj 22, 2007
Marek Olżyński
Chcą zakazać prezerwatyw
listopad 8, 2006
PAP
Awantura wokół Rynku Głównego
luty 5, 2006
Gazeta Krakowska
Czy Pan Prezydent
listopad 24, 2006
mik4
"Miłość i Śmierć"
marzec 30, 2005
Jan Klass
Skutki Napadu USA na Irak
luty 13, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media