|
| Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom |
|
| |
|
| Kto mordował w Katyniu |
|
| Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. |
|
| W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło |
|
| Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 |
|
| Wygadał się |
|
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." |
|
| Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu |
|
| |
|
| Szczepionka do zabijania Ludzi |
|
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
|
|
| Atak pistapo w Gdańsku |
|
| Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r. |
|
| Jedyna rozsądna analiza początku wojny przeciwko Iranowi |
|
| Nagła Eskalacja Wojny i Trzęsienie Ziemi w Iranie. Przypadek… Czy Sygnał Czegoś Większego? |
|
| Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie |
|
| |
|
| Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany? |
|
| Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”. |
|
| Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca |
|
|
|
| Deklaracja Wielkiej Barrington |
|
| Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. |
|
| Cała prawda o World Trade Center |
|
| Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. |
|
| Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie |
|
| Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie... |
|
| Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii |
|
| |
|
| Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek |
|
| |
|
| LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski |
|
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
|
|
| Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem |
|
| |
|
| Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas |
|
| Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania |
|
| Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka? |
|
| |
więcej -> |
|
Euro-Aziatycka Wspólnota w Budowie
|
|

Euro-Aziatycka Wspólnota (EAW) składa się z Rosji, Białorusi, Kazakstanu, Uzbekistanu, Kyrgyzstanu i Tadżykistanu. Na niedawnym spotkaniu tej wspólnoty w Soczi, była reprezentowana Ukraina i Armenia jako obserwatorzy. Pakt Organizacji Wspólnego Bezpieczeństwa (POWB) jest polityczno-wojskowym ramieniem EAW. Obie te organizacje stanowią nową fazę scalania byłych republik sowieckich. Putin powiedział, że „trudno o postęp ekonomiczny bez stworzenia naprzód systemu bezpieczeństwa.”
W tym roku Uzbekistan przystąpił do EAW i powrócił do POWB, podczas gdy Gruzja, Moldowa i Azebajdżan pozostają na uboczu procesu reintegracji republik po-sowieckich.
Oddzielną kategorię stanowi Ukraina, której pro-rosyjski premier, Wyktor Janukowycz był w Soczi, co może oznaczać, że po upadku „pomarańczowej” koalicji w Kijowie (popieranej przez Georege’a Sorosa), Rosja ma nadzieję pozyskać Ukrainę do bliższej współpracy, mimo tego, że rząd ukraiński twierdzi, że chce przystąpić do NATO.
Głównym celem EAW jest stworzenie unii celnej, której podstawy prawne Putin chce stworzyć w okresie nastęnych trzech miesięcy i uruchomić jej pełne działanie, przed końcem roku 2006, podczas gdy do listopada unia celna ma obejmować Rosję, Białoruś i Kazakstan. Tworząc oś Moskwa-Astana, Rosja bardzo osłabiła wpływy USA w Kazakstanie, mimo niedawnej wizyty w Astanie wiceprezydenta Dock’a Chenney’a i innych dygnitarzy z USA.
Nowa unia celna EAW ma być narazie przeciwwagą dla World Trade Organization (WTO), w której jak dotąd Rosja nie jest stałym członkiem, z powodu blokowania jej członkowstwa przez USA. Według Putina „bliska kooperacja członków tej unii celnej ma an celu przygotowanie każdego z nich, do człownkowstwa w WTO. Postawa ta ma zapobiegać przeciwko odizolowaniu Rosji od WTO przez USA, a jednocześnie wzmacniać pozycję Rosji w Azji Centralnej.
Rosja organizuje wspólny rynek energetyczny w Azji Centralnej, za pomocą EAW, co zmienia sytuację geopolityczną Azji Centralnej, zwłaszcza przy formowaniu planów współnego systemu elekrowni hydraulicznych i gospodarki wodnej, finansowanej przez Euro-Azjatycki Bank Rosji i Kazakstanu. USA stara się porawić swoją pozycję w Azji Centralnej, po nieudanej „rewolucji tulipowej” w Kyrgyzstanie w marcu ubiegłego roku.
USA chce użyć swojej kontroli marionetkowego reżymu w Afganistanie i dobrych stosunków USA z Indiami i z Pakistanem, żeby proponować kooperację regionalną opartą o bezpieczeństwo, demokrację, ekonomię, transport i energetykę, tak w Azjii Centralnej jak i w Azji Południowej. Dla USA Indie mają stanowić geopolityczną przeciwwagę Chin i Shanghai Cooperation Organization (SCO). Indie maja odgrywać ważną role w planach USA stworzenia organizacji „Wielkiej Azji Centralnej,” która to organizacja miałaby popsuć przyjazne stosunki Indii z Rosją i Chinami.
Tymczasem Azja Centralna jest terenem bardzo ważnym dla bezpieczeństwa Rosji i Chin tak, że obydwa te państwa nadal będą energicznie przeciwdziałać wpływom USA w tym strategicznie ważnym dla nich regionie. Celem USA jest dominacja tego regionu i desintegracja Shanghay Cooperation Organization.
Obecnie marionetkowy rząd w Kabule i USA nie mają kontroli nad terenem nadal nie spacyfikowanego Afganistanu. USA trudno jest konkurować z rosyjskimi planami gospodarki wodnej w Azji Centralnej. Na terenie Rosji znajduje się 25% światowych rezerw nie słonej wody. Atuty polityczne i gospodarcze Rosji w gospodarce wodnej, w dodatku do wielkich jej zasobów ropy naftowej i gazu ziemnego, przeważją możliwości USA w regionie Azji Centralnej. Większość korpusu oficerskiego państw Azji Centralnej była szkolona w Rosji.
Agresywna polityka osi USA-Izrael na Bliskim Wschodzie odsuwa w daleką przyszłość sprzeczności interesów międy Rosją i Chinami. Obecnie w Chinach są ogłaszane poglądy, że problemy bezpieczeństwa energetycznego, są podłożem agresywnej polityki USA przeciwko Iranowi. Chiny natomiast nawołują do kooperacji międzynarodowej w wydajnym gospodarowaniu zasobami energetycznymi świata.
Rosja stara się robić wrażenie, że jej celem w Azji Central nie jest dominacja polityczna jak tgo było za sowieckich czasów, ale uczciwa współpraca ekonomiczna. Jednocześnie Rosja pozostaje nadal głównym dostawcą broni, po konkurencyjnych cenach, na terenach obecnie budowanej Euro-Aziatyckiej Wspólnoty.
www.pogonowski.com
|
|
27 sierpień 2006
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
"Nowy Dzień", stare zwyczaje
grudzień 14, 2005
PAP
|
Kto naprawdę rozdaje karty
styczeń 6, 2006
Artur Łoboda
|
Druga Targowica
kwiecień 1, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
|
Odbojnica ratuje życie
marzec 6, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Cytat dnia
listopad 27, 2002
Artur Łoboda
|
Ameryka pod rządami fundamentalistów protestanckich?
listopad 11, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
W USA stopy procentowe bez zmian
czerwiec 26, 2002
PAP
|
Budżet Krakowa na 2003 roku
grudzień 11, 2002
(SIE) http://www.dziennik.krakow.pl
|
"Sierpień 80": rząd nie konsultował reform
grudzień 3, 2002
PAP
|
Nastała grobowa cisza
październik 22, 2007
Artur Łoboda
|
O promowaniu ślepoty inteligencji polskiej, czyli jak się tworzy „przyzwolenie bez zgody”
luty 5, 2008
J. Duranowski
|
Trzy stany PR. SOBCZAK i SZPAK
kwiecień 1, 2003
http://angora.pl/
|
Uzasadnienie wyroku na Rywina
lipiec 30, 2004
|
Czy pisać, że Paris to France?
grudzień 28, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Apel w sprawie lustracji Polonii
marzec 31, 2006
|
Kretyn Hausner
luty 28, 2004
Artur Łoboda
|
Po drugiej stronie wolności
lipiec 16, 2007
Marek Olżyński
|
Zdrowo-rozsądkowe poglądy Amerykanów
marzec 17, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Atak z Europy Wschodniej
marzec 3, 2007
z.m.k.
|
Czytane między wierszami
wrzesień 4, 2003
Artur Łoboda
|
więcej -> |
|