ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Niemcy to kupa gruzów – jak to wszystko doszło 
29 sierpień 2024     
Kiedy pseudo "patrioci" stają się ZDRAJCAMI 
19 sierpień 2020     
Dziel i rządź - wersja XXI wieczna  
7 wrzesień 2012      Artur Łoboda
"Ubogaceni kulturowo" 
9 kwiecień 2016      Artur Łoboda
Specjaliści od hejtu 
23 czerwiec 2020      Alina
Jak doszło do obecnej wojny przeciwko ludzkości? (3) 
3 listopad 2020     
Ostrzeżenie dla świata? Prezes BioNTech unika szczepionki przeciwko COVID-19, którą pomógł stworzyć 
28 styczeń 2025     
Syria 8 grudnia 2024 
8 grudzień 2024      Artur Łoboda
Leganda 6-ciu Milionow Żydow - Prawda dla Gojow. 
23 marzec 2018      TellTheTruth
Czy to powtórka z historii? 
7 luty 2016      Artur Łoboda
Dlaczego Polaków nie cieszy "Oskar" dla filmu "Ida"? 
25 luty 2015      Artur Łoboda
Tak sobie tylko pomyślałem...  
14 styczeń 2017      Artur Łoboda
Nasi "przyjaciele" z Ukrainy 
9 lipiec 2024      Wbrew Cenzurze
Podatkowy bolszewizm 
18 lipiec 2019     
Motoryzacyjny relikt stalinizmu 
3 luty 2018      Artur Łoboda
FDA znalazła „sygnał bezpieczeństwa” w postaci napadów padaczkowych u dzieci w wieku 2–5 lat po szczepionkach mRNA przeciwko Covid-19 
31 październik 2023      John-Michael Dumais
Zmarł Profesor Jerzy Wyrozumski  
4 listopad 2018     
300 ciał kobiet zamordowanych w willi Bermana w Otwocku. "Szokujące info! Zbrodnie Żydów na Polakach. Berman i ukradzione Uzdrowisko! Krajski i Kornaś!" 
4 grudzień 2018     
On The First Polish Republic 
27 luty 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
Antycovidianie to "antysemici" 
3 wrzesień 2020      Artur Łoboda

 
 

Działalność bandy B’nai B’rith -Polin







„Stowarzyszenie B’nai B’rith – „Synowie Przymierza – Polin”.

Ta organizacja żydowska zwalcza prządek prawny ustanowiony w Polsce i siłą NARZUCA rozwiązania, które maja na celu SPECJALNE UPRZYWILIJOWANIE prawne ale TYLKO dla żydów zamieszkłych w Polsc pod każdym względem lub nawet innych mniejszości zamieszkałej w Polsce, która działa na SZKODĘ polskiej wększości z DYSKRYMINACJĄ większości czyli etnicznych Polaków w Polsce.
Żydzi zamieszkali w USA właśnie doprowadzili do takiego PARDOKSU w USA, że zostały sfabrykowane specjalne uprzywilejowania prawne w USA ale TYLKO dla żydów z DYSKRYMINACJA pozostałych amerykańskich obywateli. Żydostwo zmieszkałe w Polsce, Rosji i innch krajach ten PARADOKS usiłuje przetransferować do wszystkich krajów świata, aby to pozwoliło żydostwu aby oni się stali najbogatszą i rządząca KASTĄ za pomocą tych przywileji prawnych jakie ZAŁATWILI sobie żydzi w USA.

Działnośc tej bandy B’nai B’rith -Polin w Polsce była ZAKAZANA przez Prezydenta Rzeczypospolite j Ignacego Mościckiego dnia 22 listopada 1938 roku za to, że działała z pełnym rozmachem na SZKODĘ instytucji Państwa Polskiego, zwłaszcza prowadziła SABOTAŻ intelektualny na uniwersytetach od 1922 roku aż do okresu 2-j Wojny światowej.

Listopad 1938 roku dzieliło już tylko kilka miesięcy od wybuchu II Wojny Światowej, a więc spodziewany wybuch wojny legł u podstaw decyzji Prezydenta RP, który w ten sposób likwidował legalny wpływ sił WROGICH bezpieczeństwa Polski w obliczu zbliżającej się narodowej tragedii samotnie prowadzonej wojny obronnej.

Reaktywowana „B’nai B’rith Polin” pod PRZYKRYWKĄ działalności charytatywnej prowadzi w Polsce działalność SZPIEGOWSKĄ i antypaństwową na rzecz moSSadu i I sra Ela. Ten sabotaż opisuje otwarcie w swojej książce pt. „Drugie oblicze zdrady” były agent moSSadu Victor Ostrovsky

Reaktywowanie tych żydowskich masońskich renegatów „B’nai B’rith Polin” w III RP wspierali BANDEROWCY z ANTY-polskiego gangu PiS z BANDEROWCAMI Kaczyńskimi na czele. ANTY-polska sitwa „okrągłostołowa” PO-PiS-PSL-SLD/PZPR utwaorzona w celu ZWALCZANIA polskosci w Polsce udają, że nie dostrzegają ZAGROŻENIA tego nacjonalistycznego żydowskiego gangu „B’nai B’rith Polin” w III RP, dlatego przyklasnęli na jego reaktywowanie.

Oto co zawierał raport Mościckiego z 1938 roku aby ZAKAZAĆ działności nacjonalistycznej żydowskiego gangu B’nai B’riht w II RP:

“Loża B’nai B’riht ma DESTRUKCUJNY wpływ na niepodległe państwo. Członkowie tej loży mają plan opanowania światowej gospodarki (….) Wobec powyższego, że loża B’nai B’rith stanowi zagrożenie dla innych krajów, stanowi je również dla Polski.”

Czy trzeba coś więcej dodać?

Ale jeśli ktoś może pomyśleć sobie, że jednak była to gruba przesada wtedy, gdy zbliżało się zagrożenie wybuchem wojny i przysłowiowym “dmuchaniem na zimne”, to może czasy współczesne po powtórnym rozpoczęciu działalności tej żydowskiej loży rozświetlą umysły dając odpowiedź czy jest to szkodliwa czy też nieszkodliwa dla Polski organizacja?

Przykładem pierwszym z brzegu mogą być główne ZADANIA jakie postawiła sobie na najbliższą i dalszą przyszłość po kolejnym rozpoczęciu działalności w Polsce B’nai B’riht Polin:

1. sprawa ustawodawstwa dotyczącego tzw. „ZWROTU” żydowskiego mienia przez władze Polski,

2. rozwiązanie kwestii związanych z Radiem Maryja i TV Trwam,

3. działanie jako ważny uczestnik w szerokiej gamie zagadnień,

4. zająć się realizacją SZERSZYCH planów żydowskich.

Sprawa ujęta w punktach 1 i 2 jest jasna jak słońce, z tym że punkt 2 jednoznacznie wskazuje na chęć mieszania się w wewnętrzne sprawy Polski, czego dowód już mamy w skutecznym ZABLOKOWANIU umieszczenia TV Trwam na publicznym multipleksie telewizji cyfrowej.
Zaś jeśli chodzi o sprawę poruszoną w punkcie 1, tzn. tzw. „ZWROTU mienia zydowskiego” to jest ona w tej chwili bardzo energicznie lobbowana przez „nowego” ministra MSZ-u G.Schetyne tak wewnątrz kraju jak i na arenie międzynarodowej i moment zapłacenia UROJONYCH roszczeń przez Polskę na rzecz organizacji żydowskich zbliża się szybkimi krokami.

Koniecznie zopoznaj się z tą informację aby zrozumieć dlaczego obecny minister MSZ G.Schetyna oficjalnie powiedział 5 października 2014 co następuje:


Schetyna: Musimy raz na zawsze rozwiązać problem zwrotu majątku żydowskiego. Oddajmy co im się należy i po kłopocie. Polska jest finansowo przygotowana na zwrot nawet 60 mld $USA w 2015r. Umiejętna polityka finansowa sprawi, że wyjdziemy z twarzą wśród narodów świata a Polacy tego nie odczują. Będę popierał zatem zwrot mienia żydowskiego w walucie, ziemi i niesłusznie zabranych nieruchomościach. Ci ludzie tyle wycierpieli, że należy im się zadość …

http://www.wykop.pl/link/2196728/schetyna-nawet-60mln-dla-zydow-od-panstwa/


-
25 październik 2014

www.polskawalczaca.com 

  

Komentarze

  

Archiwum

St. Paul as “Godfather” of Capitalist Super State
listopad 10, 2007
Marek Głogoczowski
Nie złoty środek, ale szansa
luty 21, 2006
Amerykańska Krajowa Fundacja Naukowa finansuje projekty inwigilacji obywateli
czerwiec 23, 2007
BIBULA
Rozmowy izraelsko-palestyńskie bez rezultatu
sierpień 8, 2002
PAP
Prezent urodzinowy - Politkowska
październik 10, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
Pokój nie potrzebuje nowych rakiet !
maj 20, 2007
przysłał marduk
Chavez kontra USA
lipiec 6, 2006
Mirosław Ikonowicz
„Islamizacja Bałkanów” a Konkurencja USA z Rosją
marzec 30, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Gówno zawsze wypływa na wierzch
styczeń 21, 2006
PAP
Psy szkolone w Polsce
październik 5, 2006
MARDUK
Apel do Prezydenta RP RP Lecha Kaczyńskiego
styczeń 30, 2008
przeslal przyjaciel
Aleksander Kwaśniewski - prezydent RP
listopad 18, 2003
ljubitiel
Agent Boni nowym ministrem w rządzie Tuska
styczeń 15, 2009
PAP
Izrael kontynuuje akcję burzenia palestyńskich domów
sierpień 11, 2002
IAR
Przydzielają bonusy
grudzień 17, 2005
PAP
"Polska prosi USA o obronę przed Rosją"
luty 16, 2008
PAP
Ciasna Linda
wrzesień 13, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Innej drogi nie ma...
styczeń 25, 2003
Przerywnik o łosiach
październik 22, 2004
Polska Zbrojna - Dyskusja
Artyści przeciw wojnie
luty 7, 2003
A@A
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media