ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Los Angeles - piekło na ziemi 
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
 
Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek  
 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Mój dom, mój świat ...  
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... 
CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” 
Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. 
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! 
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Pandemia covid nigdy nie istniała 
Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi.  
Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
więcej ->

 
 

Holokaust i cmentarze żydowskie jako "dziedzictwo Ameryki"

¬ródło http://www.heritageabroad.gov/projects/index.html.

Rządowa instytucja o d?więcznej nazwie Komisja Ochrony Dziedzictwa Ameryki poza Granicami Kraju (United States Commission for the Preservation of America's Heritage Abroad), jest dość szczególną komórką, która w sposób niezwykle specyficzny określa "dziedzictwo Ameryki". Według danych zamieszczonych na oficjalnej stronie internetowej tej Komisji, w kwietniu 2002 zrealizowano największy dotychczasowy projekt "ochrony dziedzictwa Ameryki", czyli budowę pomnika na terenie niemieckiego obozu koncentracyjnego w Buchenwaldzie. W pa?dzierniku 2002 roku zrealizowano inny projekt "ochrony dziedzictwa Ameryki": budowę pomnika Holokaustu Brailov Holocaust Monument na Ukrainie, a w grudniu tego samego roku, następny projekt "ochrony dziedzictwa Ameryki" - pomnik Holokaustu Rumbula Holocaust Memorial w Rydze.

Jak dumnie obwieszcza strona internetowa, "Komisja Stanów Zjednoczonych USA do Ochrony Dziedzictwa Ameryki poza Granicami Kraju" szczyci się realizowaniem następujących projektów budowy, odbudowy bąd? restauracji:

* Żydowskiego cmentarza w Sarajewie
* Synagogi Plovdiv w Bułgarii
* Żydowskich cmentarzy w Republice Czeskiej
* Synagogi Terezin's Hidden Synagogue w Republice Czeskiej
* Edukacyjnego Projektu o Holokauście, realizowanego na Litwie
* Pomniku Holokaustu w Mittelbau-Dora w Niemczech
* Cmentarza żydowskiego Yurburg Jewish Cemetery na Litwie
* Przetłumaczenie na angielski 5-tomowej "najdokładniejszej kroniki historii centrum eksterminacji Żydów", czyli historii obozu Auschwitz-Birkenau
* Wybudowania tablicy pamiątkowej w Auschwitz-Birkenau
* Cmentarza żydowskiego w Karczewie
* Cmentarza żydowskiego w Ożarowie
* Cmentarza żydowskiego w Wyszkowie
* Restauracji greko-katolickich kościołów w Słowacji
* Cmentarza żydowskiego w Berdyczowie na Ukrainie
* Cmentarza żydowskiego w Brodach na Ukrainie

"Komisja Ochrony Dziedzictwa Ameryki " okazuje się być nie byle jaką komisją i składa się z 21 członków wybieranych przez Prezydenta USA oraz siedmiu wybieranych przez Przewodniczącego Izby Reprezentantów. Ta nie byle jaka komisja zajmuje się jak widać nie byle jakimi projektami i obsesyjnie skupia się, a właściwie tylko po to istnieje, by wspierać odbudowę cmentarzy żydowskich i budować kolejne Pomniki Holokaustu, czyli zajmuje się czymś czemu daleko do określenia "dziedzictwo Ameryki". Dla przejrzystości powinna zmienić nazwę np. na Komisja Ochrony Pamiątek Żydowskich i nie oszukiwać opinii publicznej i podatników. Widocznie jednak komuś zależy na takim wprowadzaniu w błąd.

18 styczeń 2007

bibula- pismo niezależne 

  

Archiwum

Polskich zł ciąg dalszy
sierpień 8, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
No i nic. No i nici z tego..
listopad 23, 2007
Borowik-Pest
W Polsce to normalka
czerwiec 10, 2008
Andrzej Leszyk
Prezydent RP Wojciech Jaruzelski przed sadem
kwiecień 21, 2007
wasylzly
Ze względów praktycznych ........
marzec 8, 2009
Artur Łoboda
Trzęsawisko
kwiecień 10, 2003
Wojciech Wlazlinski
Prywatyzacja pacyfikacji Iraku i nadużycia
wrzesień 16, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Mistrzowie infantylizmu
wrzesień 19, 2004
Papka medialna
Raport specjalny

kwiecień 28, 2003
Alina
Albo, albo
luty 21, 2006
Kto Zdominuje Naftę Bliskiego Wschodu?
czerwiec 17, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Jak funkcjonują największe gangi (4)
PKO BP i reszta świata

luty 25, 2005
Jarosław Supłacz
Złodzieje pobożni, złodzieje bezbożni
Kapitalizm (4)

lipiec 31, 2004
Artur Łoboda
Irak jest zagrożeniem dla Kwaśniewskiego !
wrzesień 13, 2002
Masoni
lipiec 23, 2008
Artur Łoboda
Potakiwacze Izraela w USA
lipiec 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Odzyskanie niepodległość Polski i Polska dwudziestolecia
listopad 8, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Idea Przystanku Woodstock?
sierpień 9, 2008
jobstalker
Irak: Czas wyjść !
sierpień 14, 2003
przesłała Elżbieta
Lewica w obronie Jaruzelskiego
maj 16, 2005
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media