ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
GLOBALIZM - Prawdziwa historia 
Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów 
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Aresztować Netanjahu 
Protest w Warszawie po decyzji Rządu. 
Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
Na straży wolności: Goldman Sachs  
Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. 
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne 
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?



 
więcej ->

 
 

Prawda czy fałsz? fakty sprawdzić każdy może..


Żydom zarzuca sie od praczasów megalomanie i ideę " nadczłowieka a to na podstawie ich tzw. " Ludu Wybranego " jak okreslil ich Bóg Jahwe.

Kto zechce uczciwie sprawdzić w Pismach Hebrajskich, że Bóg mówi do nich : Izajasza 42:6 ." uczynie ciebie pośrednikiem przymierza, światłością dla narodów..i w rozdz.60: 3 " i pójdą narody do twojej światłości, a królowie do blasku który zajaśni nad tobą.W Izajasza 56:3 - 8 wyra?nie pisze, ze poganie którzy przyjmą Przykazanie Boga są tak samo Jego Ludem.

Nie ma nigdzie idei o poganach jako o "podludziach" i imperialnej polityki religia popartej, że Syjonizm , to imperialny plan podboju polityczno-gospodarczego świata.
Kto " mitologizuje " Pisma Hebrajskie zwane "Tanah" to dlaczego niema odwagi powiedzieć głośno, że: jeżeli Pisma Hebr. są mitologią, dziełem czysto ludzkim - to tym samym nie ma chrześcijanstwa a kazdy człowiek ma prawo grać,śpiewać, malować pisać wiersze - nawet gdy nie wie co to znaczy grać śpiewać albo pisać - ale gdy wie, o, to już całkiem inna sprawa!

Podobnie jest z " kaznodziejstwem politycznym " Całe masy mędrców, których wiedza jest "popularno-naukowa" cząstkowa, spłycona i obiegowa dla tłumów, które przy swojej ograniczonej orientacji, wcale sie nie przejmują jakością informacji, a sprawy kluczowe polityki. gospodarki, kultury czy religii,w swym rzeczywistym wymiarze problemów, nawet nie dotykają powierzchni ich umusłów. Już w starożytnym Rzymie, słynne zawołanie: "Vox populi wox Dei" / głos ludu- głos Boga / było zawsze chwytem populistycznym dla tłumów otumanionych, byle by nie widzieli, czuli i myśleli " niepraworządnie" czegoś co by zagrazalo panujacej władzy.

A więc - " Mędrcy wszystkich krajów - łączcie się!"
Mamy demo-krację czyli ludo-rządy i jakże nam fajnie - no nie?
Kto z medrców tutaj buszujących zna Biblie?
Kto wie, że nie istnieje cos takiego jak: "Stary Testament" że to nazwa nieprawomocna, podobnie jak nazwa Nowy Testament.
Kto sprawdził / niezaleznie czy wierzy czy nie / że to dwie różne przeciwbierzne religie, bo tzw Nowy Test. to "implant" do Tory i reszty Pism Hebr. zwanych " Tanach" .

Jest takie nieladne powiedzenie, że pies zawsze szczeka na nieznane" Kto sie pokwapil by ustalić, nawet jako / mitologiczne księgi dla niewierzacego / jakie jest Przeslanie albo jak kto woli- Oredzie Zbawcze Boga Jahwe a jakie serwują Greckie Pisma zwane Nowym Test.

Komu przychodzi do głowy ustalić tożsamość Mesjasza Izraela z Jezusem z Nazaretu i stwierdzić czy to jest możliwe?!
Boi sie wyniku, że polecą mu niesprawdzone wierzenia jak klocki domina i wyda mu się, że wpada wprost w kosmiczną " czarna dziure" - że nie ma Boga i niema nawet jego samego, bo istnieje tylko ułuda, a racjonaliści i sceptycy doradza mu zwatpić we wszystko / nawet w zwątpienie / Zło świata to żydzi!
Tak twierdzi świat nieżydowski od prapoczatków, bo Biblijny Bóg obrał go za swoj naród kapłański, przewodnik dla ludzkości, którego rola przewodnia objawi sie dopiero w akcie III-cim po nadejściu obiecanego Mesjasza Izraela / jak Malachiasza roddz 3-ci / Theatrum Bożego planu zbawczego polecam streszczone w wersetach, uczciwie przeanalizować i oddzielić od pism greckich, co nakazuje sumienność i prawda. Zobacz skrót streszczonego oredzia w ktore wierzyl i wierzy do dzis Izrael: 5. Mojzesza 10:12 - 21 Izajasza56: 2 - 8 Micheasza 6:8 Micheasza 7:7 - 13 i wers 15 - 20 oraz Ksiege Tobiasza 13:1 - 6 i wers 14 - 18 oraz rozd? 14: 4 - 8.

Dla racjonalistów przypominam, że " zapomnieli zaprzeczyć i wyjaśnić" wszelkie zjawiska niewytłumaczalne, parapsychiczne, bilokacje, spirytyzm, demonologię i cała resztę arsenału pozafizycznych zjawisk, pozostając, przy twierdzeniu, że czlowiek jest jedynym fenomenem we wszachswiecie inteligencji osobowej a reszta twierdzeń to " ciemne brednie"

Chcesz porozmawiac to napisz oremet@wp.pl
Jeremiasz. P.awet Koramu ! Dlaczego nikt nie chce zayważyc, że tzw, Nowy Test. to "implant" do Pism Hebr.
patrz dalej:
20 wrzesień 2005

Zefir 

  

Archiwum

Syndrom zajączka i nied?wiedzia
maj 10, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Czy Kanał Panamski Będzie Powiększony?
kwiecień 26, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Niebezpieczna Wiedza
luty 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Polityczna egzekucja Leppera?
lipiec 30, 2007
Marek Olżyński
LIST OTWARTY - Wojciecha Sumlińskiego
sierpień 1, 2008
Wojciech Sumliński
Kary w zawieszeniu dla oskarżonych ws. Elektromisu
sierpień 5, 2002
PAP
Unijna emigracja
październik 26, 2005
przesłała Elzbieta
Oblicze mediów
SOBCZAK i SZPAK

grudzień 4, 2003
SOBCZAK i SZPAK
LPR: w Unii Polska więcej straci niż zyska
grudzień 13, 2002
PAP
Droga do Unii
lipiec 31, 2003
Witold Filipowicz
In the Shadow of Marienburg
styczeń 11, 2006
Israel Adam Shamir
Jak się zostaje członkiem Komisji Trójstronnej?
(Tajna władza Świata)

listopad 19, 2005
www.naszdziennik.pl
Bush Chce Zmian w Iranie
luty 17, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Jedyna rzecz jaką Amerykanie budują w Iraku - gargantuiczna ambasada - fragment książki Doroty Szczepańskiej "Duch Apokalipsy
wrzesień 23, 2006
Dorota Szczepańska
Obca dominacja za pomocą rozniecania wojen domowych?
styczeń 9, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
numerus clausus i numerus nullus
lipiec 10, 2008
Piotr Hßbner
Ekonomia bogiem
sierpień 13, 2003
Sebastian Karczewski
Kto i dlaczego dusi rozwoj darmowej energi
marzec 9, 2007
kruzoe
Polska a Klęska Planów Wielkiego Niemieckego Imperium Kolonialnego
październik 16, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Żydokomuna
listopad 8, 2004
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media