|
Podsłuchowa socjotechnika
|
|
W życiu należy przyznać się do błędów, by w przyszłości ich nie powtarzać.
W 2005 roku - gdy prowadzono rozmowy w sprawie koalicji PO-PiS, rzuciłem retoryczne pytanie: a dlaczego PiS nie chce stworzyć koalicji z Samoobroną i LPR? - partiami bezsprzecznie patriotycznymi.
Chyba nie zdawałem sobie wtedy sprawy: jaką kanalią jest Roman Giertych oraz to, że zdominował swoją partię - nie pozostawiając działaczom żadnego ruchu.
Potem nieraz krytykowałem Rząd Jarosława Kaczyńskiego - z powodu chorych pomysłów Giertycha - jako Ministra Edukacji.
Ten człowiek zniszczył Rząd PiS i na wiele lat zniechęcił młodzież do patriotyzmu.
To - w głównej mierze Giertychowi zawdzięcza Kaczyński klęskę wyborczą z 2007 roku i z jego powodu - do dnia dzisiejszego Donald Tusk straszy Polaków rządami PiS.
Ale w późniejszym czasie mieliśmy okazję poznać prawdziwych mocodawców Giertycha. W końcu trafił do swoich i współpracował zarówno z PO - jak też z mafią.
Dokładnie 15 lat temu - w jednym z pierwszych internetowych artykułów, poinformowałem Rodaków, że zostali poddani monstrualnemu praniu mózgów, które doprowadziło do zniewolenia Narodu.
A gdy dziś wypłynęły informacje o matactwach Giertycha z Kulczykiem - to wszystkie mainstreamowe media, zgodnym chórem przedstawiały go jako "byłego premiera w Rządzie PiS".
Proszę zwrócić uwagę na to matactwo.
Giertych nie jest przedstawiony jako minister w koalicyjnym rządzie PiS-Samoobrona-LPR, ale jako "premier w Rządzie PiS".
To modelowa manipulacja wychodząca z zasady, że kłamstwo sto razy powtarzane - staje się prawdą.
Dyspozycyjni dziennikarze zapomnieli w jednej chwili, że Giertych jest dziś sojusznikiem Donalda Tuska.
Zmusza nas to do zadania sobie poważnego pytania: czy scenariusz gry na scenie politycznej jest aż tak bardzo rozbudowany, czy też Kaczyński jest aż tak wielkim zagrożeniem dla złodziei - mianujących siebie "ludźmi sukcesu".
Mimo wszystko lepiej jest, że zamiast koalicji PO-PiS - powstała ta z Samoobroną z LPR-em. Przynajmniej wcześniej poznaliśmy prawdziwe oblicze polityków.
Źle jednak, że kres rządów PO nie nastąpił w roku 2011.
|
5 lipiec 2014
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Klasa w urzędzie - nasza unijna specjalność
czerwiec 16, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Ptaki Niezwyciężone
sierpień 16, 2004
Rozmawiał Paweł Kubiak
|
Organizacje żydowskie naciskają
luty 3, 2007
PAP
|
Komunikat
maj 22, 2006
przeslala Elzbieta
|
Polska Kuronia - reaktywacja?
wrzesień 28, 2006
Remigiusz Okraska
|
Komputerowe sprawdzanie wyników wyborów - tylko pilotażowo
sierpień 3, 2002
PAP
|
Zanim Rywin przyszedł do Michnika
styczeń 13, 2003
http://newsweek.redakcja.pl/
|
Wyobra?cie sobie
KLIKA - Kabaret Autorów Marek Sobczak & Antoni Szpak
czerwiec 1, 2002
SOBCZAK & SZPAK - http://www.angora.pl
|
Katrina
sierpień 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
„Islamizacja Bałkanów” a Konkurencja USA z Rosją
marzec 30, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Anarchists Endorse Wolfowitz for World Bank President
marzec 20, 2005
przesłał prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Nowa Ksiazka "Masakra w Jedwabnem", Walka z Falszowaniem Historii Polski
styczeń 24, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Włochy - spór o toaletę
listopad 3, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
2008.08.03. godzina 2400 serwis wiadomości
sierpień 3, 2008
tłumacz
|
Dokąd zmierzasz Polsko
sierpień 17, 2003
przesłała Elżbieta
|
Pracowity jak mrówka, haruję niczym wół
marzec 31, 2008
Marek Olżyński
|
DO MEDIÓW W KRAJU I ZA GRANICˇ...
maj 3, 2006
|
Kontrola rezerw Iraku przez USA za pomocą wojska
lipiec 28, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Amok
październik 10, 2005
Artur Łoboda
|
J.Buzek: Polska wobec USA przez 10 lat na kolanach
marzec 10, 2008
iar
|
|
|