ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
Planet Lockdown 
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... 
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? 
Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. 
Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? 
Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję.  
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej 
Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy 
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
więcej ->

 
 

Polska Wojna Futbolowa - Rady dla Prezesa L.

Wprowadzenie
Z formalnego punktu widzenia, Polska jest członkiem UE, demokratycznym państwem prawa. W takich krajach krajowe związki sportowe są samorządnymi organizacjami pozarządowymi. Pod tym warunkiem należą do związków międzynarodowych, europejskich i światowych. Tak jest z PZPN, członkiem UEFA i FIFA...PZPN to polska organizacja społeczna, o tyle nietypowa, że we władzach nie przeważają przedstawiciele żadnej opcji politycznej, a nawet mogą się trafiać przypadki ludzi porządnych lub złodziei którzy nakradli gdzie indziej, a działalność w związku sportowym traktują jako nieszkodliwe hobby! Złodzieje we władzach PZPN należą do różnych partii, również do PiS.
---------------
Rząd polski, w osobie min. Lipca, bezprawnie (międzynarodowo) zawiesił demokratycznie wybrane władze. Polska delegacja na kongres UEFA musiała jednak zabrać ze sobą Prezesa Listkiewicza, który posiada mandat uznawany przez UEFA. Inaczej nie wpuszczono by ich na salę obrad. W oczach UEFA przedstawiciele polskiego (a i każdego innego...) rządu są nikim, osobami prywatnymi. Zarówno ustępujący jak i nowowybrany prezes międzynarodowej federacji to osoby kulturalne i dobrze wychowane. Zatem jeśli udzielili audiencji przybyłemu, wraz z polską oficjalną delegacją PZPN pod przewodnictwem Listkiewicza, przedstawicielowi polskiego rządu, to nie wyzywali go wulgarnie ani nie pluli mu w twarz, niezależnie od możliwości prawnych. Na próby prezentacji zarzutów wobec Zarządu PZPN i uzasadniania wprowadzenia zarządu komisarycznego w PZPN, zgodnie oświadczyli/oświadczyliby (?), że jest to wewnętrzna sprawa Polski, która ich nie interesuje. Natomiast utrzymywanie zarządu komisarycznego po dacie ...jest niedopuszczalne i spowoduje sankcje takie jak zawieszenie Polski w prawach członka, a w konsekwencji wycofanie polskich drużyn z rozgrywek i kandydatury Polski na gospodarza imprez międzynarodowych. Do tego czasu uznają mandat prezesa Listkiewicza. O stosownych decyzjach PZPN zostanie poinformowany formalnie w odpowiednich terminach... Na życzenie, kopia decyzji może być przesłana do Ministerstwa ... Jakiego? Adres? Koniec, kropka. To nie Polska. Wyrazy sympatii i osobistego uznania mnie nie interesują, chyba że Pan Minister ma ładną, młodą córkę, gotową potwierdzić... Ale uprzedzam, ze nie będzie to miało wpływu na decyzję kierownej przeze mnie UEFA...
--------------------
Vice-minister Lipiec rozumie to jako aprobatę... dla poczynań polskiego rządu. "Prezes UEFA/FIFA został poinformowany o naszych planach i nie protestował. Oczekuję rychłej samodymisji Prezesa Listkiewicza i całego Zarządu... Będziemy w kontakcie z UEFA. Mam numer telefonu... Prezes UEFA wyraził nawet wolę osobistego zblizenia... " itp,itd... Więcej bzdur na ten temat w prasie i w telewizji.
---------------
Prezes L. ma zorganizować konferencję prasową na kilka godzin przed upływem ultimatum UEFA. PZPN - http://www.pzpn.pl/struktura.php - ma być reprezentowany tylko przez Listkiewicza i tych członków zarządu którzy są jednocześnie wybitnymi piłkarzami (np Grzegorz Lato, Henryk Kasperczak) albo uznanymi trenerami (Piechniczek, Strejlau). Wcześniej ma być ogłoszona strona www na której po konferencji pojawi się pełny komunikat. Kopie komunikatu na stronach wszystkich partii, z wyjątkiem PiS. Na konferencję ma być zaproszony... Premier. Komunikat ma zostać wygłoszony przez osobę posiadającą immuninitet europejski, np jakiś europoseł Samoobrony - idzie o uniknięcie natychmiastowej reakcji polskiego aparatu terroru (policja, prokuratura, służby specjalne) będącego pod kontrolą rządu. Specjalnie na tę okoliczność mianowany rzecznikiem/pełnomocnikiem Związku. Wybrać odpowiednio po konsultacji z zagranicznym prawnikiem z UE.
Konferencja krótka, natomiast wygłoszony/opublikowany komunikat przetłmaczony wcześniej starannie na kilka języków. Do odczytania obcojęzycznych wersji użyć znanych piłkarzy (np Boniek - włoski) i trenerów którzy pracowali dłużej za granicą i są tam jeszcze pamiętani. Idealny byłby Górski- grecki... Po udostępnieniu komunikatu, konferencję natychmiast zakończyć, aby nie dać czasu na spontaniczną reakcję polskiego aparatu terroru (policja, prokuratura, służby specjalne) będącego pod kontrolą rządu. ...
---------
Treść komunikatu i jego prezentacja:
Nie chcąc pozbawiać społeczństwa polskiego dobrodziejstw wynikających z członkostwa UEFA, a w szczególności aby nie dopuścić do walkowerów w meczach (z kim, gdzie, daty) i zaprzepaszczenia wysiłków samorządowców (miasto, województwo) ubiegajacych się o organizację.... w roku..., Zarząd decyduje jednogłośnie o ustąpieniu i natychmastowych wyborach pod warunkiem natychmiastowej dymisji Premiera i rozpisania wyborów.
Odpowied? Premiera ma być dostarczona na piśmie w ciągu 2 godzin, z kopiami w językach..., wg załączonego wzoru.
Natomiast kopia dla władz UEFA na adres ... ma być przekazana przez umyślnego w terminie do...Umyślnym ma być Minister... Zaraz, zaraz, jak ty się wabisz, Lipiec?
Niechętny stosunek rządu do związku sportowego tłumaczymy zrozumiałą zawiścią osób o gorszej wydolności fizycznej, niskich, o oczywistych ułomnościach psychomotorycznych.
Nasza decyzja ma charakter porozumienia osób o różnych sympatiach politycznych. I tak, jako sympatyk SLD popiera ją obecny tu członek Zarządu, były senator z listy SLD, Grzegorz Lato, jako sympatyk PO...., jako... Samoobrony, LPR, PSL,... Chciałem zwrócić uwagę, ze wsród osób którym, być może, będą państwo zawdzięczać możliwość oglądania meczów nie ma ani sympatyków PiS, ani karłów sympatyzujących z jakąkolwiek opcją polityczną...
Rozumiesz, Jarek? Jeśli tak, to daj głos...
31 styczeń 2007

tłumacz 

  

Archiwum

Mamienie idiotów
kwiecień 29, 2004
Adam Zieliński
A...... od kiedy to ameryka nalezala do amerykanow??
grudzień 16, 2007
markus
Wozy poszły w BOR
sierpień 24, 2002
IAR
Konflikt Gruzja – Osetia południowa jako przykrywka dla wojny rosyjsko – amerykańskiej
sierpień 9, 2008
komentator
Azyl i ambasady w wydaniu demokraci.pl
lipiec 10, 2006
Mariusz Affek
Fundamentalne prawa narodu
czerwiec 3, 2007
przesłała Elzbieta
Ojczyzna Żydów, Deklaracja Balfour’a Destabilizacja Świata
grudzień 27, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Kunszt prowokacji i dezinformacji...
luty 16, 2007
wasylzly
Wszystkowiedzący znają odpowiedzi na wszystkie pytana
listopad 9, 2008
Artur Łoboda
Nie złoty środek, ale szansa
luty 21, 2006
Wielu dziennikarzy postępuje nieetycznie
grudzień 2, 2002
http://www.naszdziennik.pl/
Porównanie papieży JP2 i B16 jako polityków
sierpień 19, 2007
tłumacz
Komentarz na komentarz
luty 4, 2005
Gregory Akko
Komitet Incjatywy Ustawodawczej na rzecz ustawy o Rzeczniku Pacjenta
listopad 24, 2003
Legalne kazirodztwo?
marzec 26, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Saddam Husajn ofiarą mordu sądowego
listopad 5, 2006
marduk
"¬le księgowała"
lipiec 6, 2002
PAP
O obronę kawałka Rzeczplitej jakim jest ZAPRASZ.NET
grudzień 2, 2006
luzak
Czyja wojna?
marzec 23, 2003
Kumor
Polityka zagraniczna narodowego państwa polskiego
wrzesień 5, 2008
Dariusz Kosiur
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media