ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków 
Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. 
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID  


 
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
Bankructwo Ukrainy 
 
Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS 


Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). 
Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej 
Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy 
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia 
Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. 
więcej ->

 
 

Jak Permanentną Będzie Okupacja Iraku Przez USA?



Nie ma sposobu na to, żeby Waszyngton kontrolował zasoby energji Iraku, bez permanentnej okupacji tego kraju za pomocą „super fortec.” Tragedią Iraku jest podstawowy fakt, że siły USA nigdy tego panstwa nie opuszczą, jeżeli nie będą wyrzucone przez Irakijczyków, którzy zaczynają tworzyć zjednoczony opór sunnitów i szyitów właśnie w tym celu.

Większość sunnitów i szyitów chce pozbyć się okupacji USA, podczas gdy w Waszyngtonie dyskutuje się podział Iraku i najemnicy z takich ochraniarskich organizacji jak „Blackwater” bezkarnie mordują Irakijczyków, a pola ropy naftowej w Iraku są prywatyzowane po cichu przez Hunt Oil układające się z autonomią Kurdów. (Ray Hunt jest bliskim znajomym prezydenta Bush’a.) Tymczasem koalicja szyitów z Kurdami w Zielonej Strefie w Badgdadzie jest atakowana przez rosnący w siłę ruch oporu nacjonalistów irakijskich, tak zawnych Sardystów i innych.

Nowy blok ruchu oporu składa się nie tylko z szyickich Sardystów i szyickiej partji Fadhila, ale również ze wszystkich odłamów politycznych sunnitów. Ruch ten może w parlamencie w Bagdadzie zmobilizować dosyć głosów, żeby obalić obecny rząd premiera Maliki.

Podstawą porozumienia o charkterze nacjonalistycznym jest fakt, że ruch ten jest koordynowany przez sunitę, wiceprezydenta Iraku nazwiskiem Tariq al-Haszimi oraz, ma poparcie wielkiego ajatoli Ali al-Sistani (szyitę urodzonego w Iranie). Porozumienie to ma wstrzymać konflikt między sektami sunnitów i szyitów, na którym opiera się polityka USA „dziel i rząd?,” oraz wszelkie wpływy USA, Iranu i Arabji Saudyjskiej jak też Al-Qaidy, które mają być wyeliminowane pod hasłem „Irak dla Irakijczyków.”

W zeszłym tygodniu wielki ajatola Al-Sistani sprawę jasno postawił, kiedy jego reprezentant Abdul Mahdi al-Karbalai, w mieście Karbala, ostro zaatakował zbrodnie bojówkarzy ochraniarskicj firmy Blackwater i jej podobnych, popełniane razem z amerykańskimi wojskami okupacyjnymi. Od początku ataku i okupacji przez siły USA, Al-Sistani nigdy tak stanowczo nie potępił okupacji i budowy okupacyjnych super-fortec.

Abdul Aziz al-Hakim, szef najwyższej islamskiej rady Iraku, wyraził swoją opozycję po powrocie z chemo-terapji w Teheranie, przez wystąpienie swego syna Ammar’a al-Hakim’a, który w jego imieniu zgłasza teraz bezwzględną opozycję przciwko budowie amerykańskich okupacyjnych super-fortec w Iraku. Do tej pory pozycja Abdul Aziz al-Hakim była ugodowa wobec USA. Ammar al-Hakim odwiedził misto Ramadi w prowincji sunnitów Anbar, gdzie istnieje organizacja samoobrony przeciwko terrorystom z Al-Qaida.

Obok Ammar’a al-Hakim’a wystąpił w Ramadi znany dowódca nacjonalistycznej partyzantki szkolonej przez Gwardję Rewolucyjną w Iranie, Hadi al-Amri i obaj poparli połączenie sił sunnitów i szyitów przeciwko konstrukcji okupacjyjnych super-fortec w Iraku, oraz podziałowi Iraku na oddzielne państewka. Popierają oni nacjonalistę Muqtada al-Sadr’a, wodza Sadrystów, który broni Iraku jako państwa ze stolicą w Bagdadzie, wolnego od jakichkolwiek amerykańskich sił okupacyjnych. Pojednanie sunnitów i szyitów wymaga przebaczenia za krwawe masowe mordy patroli egzekucyjnych Sadrystów i innych.

Powstała „polityczna rada ruchu oporu Iraku” i jej przedstawiciele pokazani byli w programie telewizji al-Dżazira. Byli to Islamska Armia w Iraku, t.zw al-Mijahideen, Ansar al-Sunna, al-Fatiheem, Front Islamski Ruchu Oporu i Hamas Iraku. Jednoczenie ruchu oporu zaczęło się w lecie i przyjęło program 14 punktów organizacji armji powstańczej w celu wypędzenia okupacyjnych sił USA i usunięcia terroryzmu Al-Qaidy z Iraku. Rada żąda unieważnienia wszystkich praw, przepisów i konstytucji ustanowionych pod władzami okupacyjnymi. Rada Polityczna broni zjednoczonego Iraku i potępia walki między sektami, podjudzane przez służby USA przy pomocy Mossadu Izreala.

Do tej pory partyzantka sunnitów arabskich w Iraku była bliska pokonania sił okupacujnych USA w przciwieństwie do Wietnamu gdzie ogólnowietnamski Wietkong kontrolował ruch oporu. Obecnie jest ważny moment jednoczenia sunitów i szyitów w jednym ruchu oporu. Nawet Brygady Rewolucyjne anty-kapitalistyczne i anty-imperialistyczne nacjonalistów irakijskich teraz potwierdzają, że przyłączą się do utworzenia przez ruch oporu reprezentacji Republiki Iraku i do wyłonienia przedstaicieli w celu uzyskania uporządkowanej ewakuacji Iraku przez siły USA, oraz uzyskania odszkodowań za zniszczenia i uregulowania przyszłych stosunków z USA. Takie warunki może osiągnąć tylko zjednoczony ruch oporu irakijczyków według rady politycznej.

Jeżli szybkie porozumienie nie zostanie osiągnięte „asymeryczna strategia” będzie stosowana przez zjednoczony ruch oporu Irakijczyków przeciwko USA. Nowo zjednoczone siły partji Baath pod dowództwem znanego przywódcy Izaat’a al-Douri przygotowują negociacje i wymiany wrunków zawieszenia broni w zamian za szczegółowy plan ewakuacji Iraku przez USA.

Celem zjednoczonego ruchu oporu przeciw okupacji przez sily USA jest koniec okupacji i nie pozostawienie żadnych permanentnych baz amerykańskich na terenie Iraku po ewkuacji wojsk amerykańskich. Irak ma mieć pełną kontrolę swoich zasobów energetycznych i w żadnym wypadku nie może być rządzony przez marionetkowy pro-izrealski rząd. Zjednoczony ruch oporu jest pewny swego zwycięstwa i chce uzyskać ewakuacje sił USA nim neokonserwatyści-sjoniści w rządzie Bush’a zaatakują Iran według planów ekstremistów rządzących w Izraelu. Pojawienie się zjednoczonego ruchu oporu w Iraku stawia pod znakiem zapytania pro-izraelskie plany rządu Bush’a okupacji Iraku tak długo-trwałej jaką jest okupacja Koreji Południowej.


www.pogonowski.com
22 październik 2007

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Przejrzystość niezupełna
grudzień 13, 2008
Witold Filipowicz
APEL głosujmy na Lecha Kaczyńskiego
październik 7, 2005
prof. Zbigniew Dmochowski
Poszukiwanie "kozła ofiarnego" za klęskę w Iraku?
maj 29, 2006
Iwo Cyprian Pogobnowski
Historyczna Perspektywa Chrześcijan i Muzułmanów
kwiecień 21, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Zadymy sejmowe a sprawa odszkodowań dla Żydów
październik 8, 2006
Józef Bizoń
Wywiad przeprowadzony przez Wolf'a Blitzer'a z David'em Duke dla CNN. 13 grudzień 2006
grudzień 19, 2006
Tezlav von Roya
Oszukują przy wyborach w następujący sposób:
październik 14, 2007
Grażyna
skok
styczeń 18, 2007
Obniżka deficytu budżetu wyhamuje tempo wzrostu - Rosati
grudzień 13, 2002
PAP
Ciekawostka
wrzesień 20, 2004
ccc
Kalinowski: Unia da nam z... naszej kieszeni
listopad 27, 2002
IAR
To nie pierwszy raz, jak świat sparzył się ideą wolnego rynku Tezy i pytania Partia, czyli obrońca ancien regime'u
czerwiec 2, 2002
John Gray
Milion do wyparcia
sierpień 17, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Eqwador idzie na lewo
kwiecień 10, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Ruch Obrony Bezrobotnych - jutro rozpoczęcie "Marszu bezrobotnych na Warszawę"
sierpień 20, 2003
Ruch Obrony Bezrobotnych
Amerykańskie idee globalnego podboju
luty 18, 2005
dr Marek Głogoczowski
Prawo do ludzkiej godności
październik 23, 2003
Ewa Polak-Pałkiewicz
Nie ma końca spekulacji o pochodzeniu nacji
październik 28, 2006
bronson
WorldCom - większe matactwa niż sądzono
sierpień 9, 2002
PAP
Zmienna Rzeczywistość Potęgi USA
marzec 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media