ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku 
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia 
 
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach 
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!

 
Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne 
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?



 
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
Ukraina: Maski rewolucji 
W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. 
Covid to operacja wojskowa 
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” 
Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio 
Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. 
Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność 
 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Aresztować Netanjahu 
Protest w Warszawie po decyzji Rządu. 
więcej ->

 
 

Walka szyitów z sunnitami







Opozycja w Libanie chce za pomocą strajków obalić rząd proamerykański. Jest to część na nowo zaognionych walk sunnitów przeciwko szyitom. Sytuacja w Libanie i w Iraku podobna jest do problemów niszczenia Jugosławji i masakry Polaków przez Ukraińców w Małopolsce Wschodniej w czasie Drugiej Wojny Światowej. Zbliżone etnicznie grupy od dawna zawierające mieszane małżeństwa nagle stawiane są we wrogich sobie obozach i podjudzane do okrutnej wojny domowej z której inni korzystają.

Dziś rozbudzanie walk szyitów przeciwko sunnitom na Bliskim Wschodzie ma być początkiem konfrontacji zbrojnej USA z Iranem na korzyść Izraela i przemysłu naftowego. Obecnie nagle przerwano wszelką krytykę Pakistanu za pomoc Talibanom w Afganistanie. Pro-amerykańskie stolice państw zdominpowanych przez sunnitów przyjmują z honorami generała Pervez’a Musharraf’a, dyktatora Pakistanu, a Turcja i NATO zawarła z nim przymierze. W ten sposób Pakistan został włączony do strategji USA nie tylko w pacyfikacji Afganistanu ale co ważniejsze w konfrontacji przeciwko Iranowi.

Musharraf zdobył władzę za pomocą puczu w 1999 roku i we wrześniu 2007 chce wygrać z pomocą USA wybory na prezydenta Pakistanu, mimo tego że szef wywiadu John Negroponte zeznał że Alkaida i Talibani mają bezpieczne kryjówki w Pakistanie. Negroponte, Żyd i wielki przyjaciel Izraela, powiedział, że Pakistan jest ważnym partnerem USA w walce przeciwko terroryzmowi, mimo opozycji ludności Pakistanu przeciwko pacyfikacji Afganistanu przez USA. Tak więc USA używa Musharraf’a do swoich celów i ma pełną współpracę służb specjalnych Pakistanu (Inter-Services Intelligence, ISI), które ostanio pomogły zgładzić jednego z przywódców Talibanów, Mullah’a Aktar’a Osmani w prowincji Helmand.

Sergej Lawrow, minister spraw zagranicznych Rosji ostatnio krytykował USA za „monopolizowanie” rozwiązywania konfliktu w Afganistanie, gdzie sytuacja pogarsza się i staje się on ważnym ośrodkiem terroryzmu, mimo współpracy USA z Pakistanem. Obecnie Pakistan proponuje „inicjatywę islamską” według rady byłego sekretarza stanu Henry Kissinger’a, który uważa że USA nie jest w stanie na własną rękę spacyfikować region Bliskiego Wschodu i Azji Centralnej.

Starania są czynione w Brukseli żeby doprowadzić do zformalizowanej współpracy NATO z Pakistanem na terenie Afganistanu, gdzie parlament zatwierdził Narodową Komisję Pogodzenia się, która ma służyć do dialogu z Talibanami. W czasie kiedy formalne przeyjęcie Izraela do NATO jest rozważane, pakt z Pakistanem daje też dostęp NATO do wybrzeża nad oceanem Indyjskim, blisko Zatoki Perskiej.

Było by to z dużą korzyścią dla osi USA-Izrael na wypadek rozpoczęcia przez tę oś ataku na Iran, który graniczy z Pakistanem. Niedawno szef senackiej komisji spraw wywiadu, sentor Jay Rockefeller powiedział reporterowi New York Times, że wypowiedzi prezydenta Bush’a przeciwko Iranowi są bardzo podobne do wypowiedzi Bush’a przeciwko Irakowi w 2003 roku przed napadem USA na Irak.

Tymczasem w Libanie generał Aoun wraz z marszałkiem parlamentu, Nabih’em Berri’m i przywódcą Hezbollah, Hasan’em Nasrallah’em, żądają dymisji pro-amerykańskiego premiera Fouad’a al-Siniora i jego „kryminalnego” rządu.

Wojna domowa w Libanie była w przeszłości powodowana przez Izrael i izraelska taktyka stosowania takiej wojny domowej nazywana jest „libanizacją.” Wśród państw muzułmańskich strona szyicka jest popierana przez Iran i strona sunnicka jest popierana przez Arabję Saudyjską.

Napad USA na Irak w 2003 roku obalił władzę sunnitów w Bagdadzie a bojówki szyitów uzbrojone przez siły okupacyjne masowo mordowały sunnitów. Anty szyickie postawy w Libanie przybrały na siłe po egzekucji Saddama Husseina 30go grudnia 2006. Im więcej poparcia daje USA premierowi Siniora w Libanie, tym silniejsze jest poparcie dla Hezbollah, wobec zniszczeń dokonanych na infrastrukturze Libanu przez lotnictwo Izraela uzbrojone przez USA.

Narazie są nadzieje na uniknięcie dalszej wojny domowej w Libanie za pomocą stworzenia tam rządu koalicyjnego, w którym szyici mieli by stanowisko wiceprezydenta i marszałka parlamentu, sunnici premiera i chrześcijanie stanowisko prezydenta. Taki układ może zapobiec ponownemu wybuchowi wojny domowej w Libanie i dalszego ciągu „libanizacji”na korzyść Izraela stale zainteresowanego zdobyciem wód rzeki Litani i korzystającego z walk między sunnitami i szyitami.

www.pogonowski.com
27 styczeń 2007

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Budujmy Polski Narodowy Front
wrzesień 19, 2008
Dariusz Kosiur
O zarobkach lekarzy rodzinnych i konfliktach dotyczących opieki zdrowotnej
styczeń 2, 2006
Adam Sandauer
Grzech zaniechania
styczeń 14, 2007
Bogusław
Spadek prestiżu USA na Bliskim Wschodzie
styczeń 18, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Niektórzy nazywają to absurdami
maj 30, 2008
Artur Łoboda
"Czy Papież przeprosi ofiary Solidarności" (4)
listopad 14, 2003
Anna Kozioł
Ordnung must sein, praca uczyni cię wolnym
marzec 4, 2005
Artur Łoboda
Sędziaki
wrzesień 10, 2002
Henryk Schulz
Koszmar Więzień w USA
kwiecień 23, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Niemcy krytykują niskie podatki w Europie Wschodniej
kwiecień 11, 2004
PAP
Pohukiwania, czyli z akcentem na postkomunizm
grudzień 29, 2005
Marek Olżyński
POLSKA - UNIA 11
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
"Kontynuacja działań" czyli kretynizm zinstycjunalizowany po krakowsku
luty 24, 2003
http://www..dziennik.krakow.pl/
Niecierpliwość
lipiec 13, 2008
Marek Jastrząb
Profesor Terrorysta, Czy Pochopne Oskarżenia?
grudzień 8, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Obud? się i powąchaj faszyzm Czym jest faszyzm dla Ciebie?
listopad 12, 2005
zygi zza morza
Lekcja wychowania obywatelskiego...
listopad 25, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Splastyfikowani manekini
marzec 18, 2005
Mirosław Naleziński
Rosyjski bat na USA
grudzień 5, 2006
Michał Likowski
Tajemnicze przeciąganie polityków SLD do Samoobrony
marzec 24, 2004
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media