ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Media społecznościowe to przedsionek polityki 
18 grudzień 2018     
Korekta do dyskusji na temat wypadku w Smoleńsku 
4 styczeń 2011      Artur Łoboda
Grabarz, który zaszkodził Big-farmie 
31 marzec 2025     
World Highwayman Organization - w skrócie WHO 
10 wrzesień 2020      Artur Łoboda
JAK ROZPOZNAĆ ŻYDA? 
6 wrzesień 2014      www.polskawalczaca.com
Kaszubi 
24 maj 2011      Artur Łoboda
Przygoda z wierszem Andrzeja Bursy 
20 luty 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Bosak w Olsztynie o tzw. podatku dennym 
23 czerwiec 2020      Alina
Co ci zrobiono POLSKO - poemat - WIESŁAWA SOKOŁOWSKIEGO - recytuje - HENRYK BOUKOŁOWSKI 
21 marzec 2015      www.trwanie.com
Ekologia 
28 kwiecień 2021      Artur Łoboda
Media rządowe 
14 czerwiec 2018     
"Najlepszy ynteres to ukraść państwo" 
18 maj 2019     
Kto chciałby mieć rosyjskie czołgi pod Medyką? 
20 marzec 2022      Artur Łoboda
Śp. Anna Walentynowicz 
24 kwiecień 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Sprawiedliwy wśród bankierów świata 
28 kwiecień 2020     
Przesłanie arcybiskupa bp Carlo Marii Viganò do mieszkańców Triestu 
19 październik 2021     
PiS od dawna prosił się o strajki 
16 kwiecień 2019     
Pamiętny wywiad dra Jerzego Jaśkowskiego  
5 luty 2025     
Nowy totalitaryzm niemiecki 
8 grudzień 2020      Max Stadler
Maybachy dla Ukrainy 
26 sierpień 2024     

 
 

Eksperymenty medyczne Josefa Mengele w obozach koncentracyjnych bledną w porównaniu z ogólnoświatowym ludobójstwem za pomocą szczepionki Covid

CDC: Jeśli już zostałeś uszkodzony przez „szczepionki” na Covid, po prostu przyjmij kolejne „dopalacze”
 
 
Oficjalne dokumenty uzyskane przez niezależne media pokazują, że rząd Stanów Zjednoczonych wielokrotnie namawiał osoby, które zostały już „zaszczepione” na koronaawirusa z Wuhan (COVID-19) i doznały kontuzji, aby przyjmowały więcej „zastrzyków uzupełniających”.
 
Nawet jeśli nie można było wykluczyć, że początkowe wstrzyknięcia spowodowały zdarzenia niepożądane, rozległa sieć „ekspertów”, zarówno w USA, jak i za granicą, nadal mówiła osobom rannym po kłuciu, że powinni otrzymywać więcej zastrzyków, a nie obawiać się jeszcze gorszego wyniku.
 
Sieć, znana jako projekt Clinical Immunization Safety Assessment (CISA), jest prowadzona przez lekarza, o którym wiemy, że został przekupiony przez Big Pharma w celu forsowania szczepień przeciwko Covid-19. 
Wśród firm farmaceutycznych, od których osoba ta otrzymała finansowanie, znajdują się dwaj najwięksi producenci „szczepionek” na Covid.
 
Opierając się na oficjalnych wytycznych amerykańskiego Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC), lekarze CISA raz po raz powiedzieli ofiarom obrażeń szczepienia, aby w przeciwieństwie do zdrowego rozsądku przyjmowały więcej zastrzyków, aby po prostu wstrzymać się i szczepić przez jakiś czas.
 


Eksperymenty medyczne Josefa Mengele w obozach koncentracyjnych bledną w porównaniu z ogólnoświatowym ludobójstwem za pomocą szczepionki Covid


 
 
 
W jednym przypadku 63-letnia kobieta, u której rozwinęła się przewlekła choroba nerek po drugiej dawce zastrzyku mRNA firmy Pfizer, została poinformowana przez ekspertów CISA (MŚP), aby kontynuowała przyjmowanie kolejnych szczepionek w oparciu o "algorytm przyczynowości" opracowany przez dr Kathryn Edwards, głównego badacza CISA.
 
Na podstawie tego algorytmu przypadku 63-letniej kobiety nadano oznaczenie „nieokreślone”, co oznacza, że ​​nie można całkowicie wykluczyć serii szczepionek przeciwko COVID firmy Pfizer jako przyczyny ani ostatecznie określić jej jako przyczyny .
 
„Rozważając potencjalne ryzyko szczepienia przeciwko Covid-19 i korzyści wynikające z zapobiegania Covid-19, MŚP przedstawiły swoją opinię, że pacjent powinien otrzymać przyszłe szczepienia przeciwko Covid-19” – czytamy w piśmie z 24 lutego 2023 r. do lekarza tego pacjenta.
 
W tamtym czasie trąbiono, że zastrzyki mają bardzo małą skuteczność w walce z infekcją. 
Mimo to eksperci CISA doradzili pacjentce, aby przyjmowała więcej ukłuć, jednocześnie prosząc lekarza, aby sprawdził, czy nie występuje krwiomocz lub krew w moczu.
 
„Chociaż eksperci merytoryczni CDC twierdzą, że nie mają pojęcia, czy zapalenie nerek u 63-letniej kobiety było spowodowane biologicznym mRNA COVID-19, zalecają lekarzowi prowadzącemu, aby nie wahał się i dał kobiecie kolejną szczepionkę przeciwko wirusowi Covid-19 ” – wyjaśniła sprawę Barbara Loe Fisher, współzałożycielka i prezes Krajowego Centrum Informacji o Szczepionkach (NVIC).
 
„To sprowadza się do eksperymentu polegającego na ponownym prowokowaniu chorej kobiety bez jej świadomej zgody”.

Fisher stwierdziła ponadto, że „niemoralne” jest zachowanie urzędników państwowych, którzy przyznali, że nie wiedzą, czy kobieta doznała krzywdy w wyniku otrzymanych już szczepionek, aby mimo wszystko nakłonić ją do przyjęcia jeszcze większej liczby szczepień przeciwko wirusowi.
 
„Oczekujemy i zasługujemy na to, aby urzędnicy rządowi ds. zdrowia przestrzegali wyższych standardów zawodowych i etycznych opieki” – dodała.

Oprócz „ekspertów” z CDC, CISA może pochwalić się także nazwiskami z Vanderbilt University , Boston Medical Center i Johns Hopkins University .
 
„CISA zapewnia konsultacje amerykańskim podmiotom świadczącym opiekę zdrowotną w przypadku złożonych pytań dotyczących bezpieczeństwa szczepionek dotyczących ich pacjentów i prowadzi badania kliniczne dotyczące bezpieczeństwa szczepionek” – wyjaśnia CDC na swojej stronie internetowej.

Z danych wynika, że ​​od 1 grudnia 2020 r., kiedy administracja Trumpa po raz pierwszy zatwierdziła szczepienia przeciwko wirusowi Covid-19 w ramach operacji Warp Speed, do 1 czerwca 2023 r., CISA wydała 48 takich zaleceń, wzywając lekarzy zajmujących się szczepieniami przeciwko Covid-19 do dalszego stosowania szczepionek u już uszkodzonych pacjentów.
 
 
 
 
Źródło:
https://cdc.news/2023-09-07-cdc-vaccine-damaged-covid-keep-jabbing-boosters.html
9 wrzesień 2023

Ethan Huff 

  

Komentarze

  

Archiwum

List do Prezydenta RP w sprawie "potępienia" dorobku Feliksa Konecznego
marzec 9, 2007
Mirosław Dakowski
Młodzieży-ratujcie się II
lipiec 27, 2008
mik
Językowa patologia
lipiec 16, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Od Teharanu zależy zawieszenie broni w Libanie?
sierpień 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Jak stabilizowaliśmy Irak
sierpień 5, 2006
Abramowski/Grupa im.Edwarda Abramowskiego
Skorzysta z rady ekspertów.
grudzień 21, 2002
Artur Łoboda
Odzyskac dumę narodową
wrzesień 13, 2003
Artur Kowalski
"M.Jurek prezydentem RP"?
kwiecień 25, 2007
Dariusz Kosiur
Izrael, USA i Pakistan
luty 1, 2008
Iwo Cyprian Pogobnowski
POLSKA - UNIA 12
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
Paranoja przed Szczytem
kwiecień 13, 2004
przesłał Adrian Dudkiewicz
Umowa sprzedaży akcji PZU S.A.
luty 11, 2005
Ruch Obrony Bezrobotnych - jutro rozpoczęcie "Marszu bezrobotnych na Warszawę"
sierpień 20, 2003
Ruch Obrony Bezrobotnych
Co z Polska?
wrzesień 21, 2006
mik4
Ratowanie stoczni
marzec 28, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Prawdziwe oblicze Wirtualnej Polski
październik 26, 2005
Mantra
marzec 28, 2007
Przysłał ICP
Spór o jedną literę w wulgaryzmach
październik 30, 2004
Mirosław Naleziński
Uwaga: Wazna informacja o "polskich" mediach!!!!
marzec 28, 2006
Przedruk
"Z Bogiem na czacie"
marzec 11, 2006
Kazik
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media