ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
Im – wolno, nam – nie 
Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? 
Pandemia covid nigdy nie istniała 
Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi.  
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu 
Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. 
AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany 
Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady 
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku 
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
Orwell 2025 w USA 
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
 
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? 
 
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
więcej ->

 
 

Referat wygloszony 16 maja 2003 w Kanadzie
Unia Europejska

Referat wygloszony 16 maja 2003

Kanada

Unia Europejska

Przystapienie Polski do Unii Europejskiej to krok prowadzacy w przepasc.

Przez ponad tysiac lat o te ziemie walczyli i gineli nasi przodkowie. Nasuwa sie jesdno zasadnicze pytanie: Czy Ojcyzne Matke Ziemie mozna sprzedac ? Czy trud i ofiary poniesione przez naszych przodkow mozemy zaprzepascic i zniweczyc?

Pzrez kilkanascie lat obserwujemy wyprzedaz za bezcen majatku narodowego, Dziwne jest, ze wszystkie partie rzadzace maja jeden wspolny mianownik: wejscie do Unii Europejskiej.

Okradziono caly narod z dobr, jakie osiagnal, zniszczono dorobek kilku pokolen. Slowo prywatyzacja kojarzy sie z szabrem i okradzeniem milionow Polakow. Majatek, ktory lekko sie rozdaje i wyprzedaje za bezcen, osiagany byl przez lata ciezkiej pracy za marne grosze. Tymczasem wszystkie ekipy rzadzace graja jakby w jednej druzynie, doprowadzajac Ojczyzne do ruiny, mordujac z premadytacja polski przemysl i rolnictwo, a wyprzedaz bankow to najbardziej obrazowy przyklad.

W pierwszej kolejnosci uwage zwraca zniszczenie tych przedsiebiorstw, dzieki ktorym zostal obalony stary system, a tworzyly one sile jednosci narodu czyli:

1. Stocznia Gdanska
2. Radom
3. Ursus
4. Gornictwo
5. Stocznia Szczecinska

Momo dobrych technologii i popytu oraz tania sle robocza doprowadzono do upadku. Niszczac te silne galezie przemyslu, zniszczono jednosc narodowa, a rozbitym i biednym narodem latwiej sie rzadzi.

Osobiscie nie zgadzam sie z twierdzeniem, ze partie polityczne to system demokratyczny. Partie polityczne aby funkcjonowac potrzebuja funduszy. Fundusze daja mozni tego swiata, a ten co placi, ma wymagania i wladze i ludzi w kazdej partii.

Zastanawiam sie, czy naszym Krajem rzadza Polacy ?
Prezydent ma zmienione nazwisko, dlaczego nie podal swojego rodowego nazwiska, ktore brzmi Stolzman ?
Jestesmy narodem bez przywodcy - Polaka, patrioty i gospodarza.

Gina niektorzy polscy politycy, jak szef polskiej policji, niektorzy ministrowie, ludzie niewygodni dla elity rzadowej.

Bezprawie, jakie wystepuje, umozliwia rzadzacym rozbior naszego Kraju.

Telewizja, radio i prasa w duzym stopniu przyczynila sie do prania mozgow. Aby zobrazowac, jak rzadza rzady wystarczy krotka statystyka:

W roku 1990 nasz Kraj zadluzony byl na okolo 40 miliardow dolarow i Polska byla Polakow. Obecnie zadluzenie siega 100 miliardow dolarow i prawie wyprzedany Kraj. Ludzie zostali upodleni, pozbawieni pracy i srodkow do zycia. To obraz kilkunastoletni rzadow.

Dla mnie ustroj moze nazywac sie , ajk chce, wazne jest, aby ludzie zyli dostatnio i szczesliwie. Kiedy narod cierpi glod i niedostatek, a w szpitalach brak podstawowych srodkowdo ratowania zyia nasz rzad robi zakupy samolotow na miliardy dolarow, a premier " oblatywacz" lekka reka wydaje pieniadze, jaky samoloty te przyczynic sie mogly do poprawienia gospodarki. Z tego, co wiem, to maszyny do zabijania ludzi, a nie do rozpylania nawozow na pola. Polityka prowadzona przez rzady nie odpowiada interesom kraju.

Zadaje sobie pytanie:

1. Dlaczego w imieniu narodu prezydent przepraszal Zydow i za co? Czy Zydzi nie maja podstaw, aby przeprosic Polakow ?

2. Dlaczego posyla sie tak chetnie polskiego zolnierza na smierc, ktory nie walczy w obronie naszej Ojczyzny ?

3. W historii nie bylismy najezdzcami, wiec dlaczego obecnie mamy to czynic ? A moze sie nami ktos chce wyreczyc ?

4. Obecnie sie mowi o przyszlych bazach wojskowych. - Jezeli chodzi o ten temat, to juz przerabialismy ten material i w tej sprawie mamy swoje smutne doswiadczenia.

Obudzmy sie z letargu i przejzyjmy szeroko otwartymi oczami.

Uczmy sie historii, bo przez dzieje nasza ziemia byla lasym kaskiem, lecz obecnie zmieniono metode na jej zdobycie.

H.

23 maj 2003

przesłała Elżbieta 

  

Archiwum

70% społeczeństwa za czy przeciw dopłatom do leczenia ? Sondaże jako metoda manipulacji
lipiec 14, 2004
Adam Sandauer
Może ktoś z Państwa doradzi
wrzesień 27, 2006
zaprasza.net
Łyżwiński na prezydenta.
grudzień 11, 2006
Jan Lucjan Wycislak
477 mld zł
grudzień 20, 2006
PAP
64 rocznica Powstania Warszawskiego
sierpień 1, 2008
PAP
Łatwy łup
grudzień 4, 2003
Artur Łoboda
Norman Finkelstein aresztowany w Izraelu
maj 25, 2008
przysłał ICP
"Karawana idzie dalej..."
luty 13, 2005
zapodał jasiek z toronto
Zwalczana niepoprawność polityczna
październik 23, 2003
Adrian Dudkiewicz
Krzyżem leżeć!
styczeń 6, 2004
http://angora.pl
Katolicy do synagogi marsz, by modlić się z żydami do Mamona
sierpień 22, 2005
Marek Głogoczowski
niestrudzeni - z kart historii
marzec 4, 2003
Miroslaw M. Krupinski (maj 1998)
"Złote spadochrony" zagrożone światowym kryzysem kredytu
wrzesień 24, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Niektórzy nazywają to absurdami
maj 30, 2008
Artur Łoboda
Ateiści chcą pokazać pornografię w kościele!
listopad 22, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Hezbollah - szyicki "islam rewolucyjny" Walka o wyzwolenie południowego Libanu
sierpień 10, 2006
Z.M.K.
Czy przeproszą
sierpień 19, 2003
Tłum. Alex L.
SYSTEM
kwiecień 18, 2008
Marek Jastrząb
Ś+P..Czy nieświetej+pamieci?.. nś+p. Dla globalnej mendy??
styczeń 18, 2008
szer.NIKIFOR
Masakra Libanu Wstępem do Ataku na Iran?
sierpień 10, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media