|
Żyd - człowiek myślący, człowiek honoru
|
|
Polecam ten materiał w WARTO PRZECZYTAĆ
Od siebie dodam że udzielajacy BBC wywiadu oficer izraelski mówi po angielsku z perfekcyjną składnią godną wykładowców akademickich najlepszych amerykańskich i brytyjskich uniwersytetów, a nawet z w miarę poprawnym akcentem, na poziomie Zbigniewa Brzezińskiego czy moim, a lepszym niż u Henry Kissinger'a.
Nie tylko wśród Żydów, ale również wśród wzgardzanych przez Polaków Rosjan są ludzie chcący prowadzić racjonalną politykę, wolną od ksenofobii i uprzedzeń, czego dowodem wywiad ambasador Izraela Pani Anny Azari w rosyjskiej telewizji.
http://rt.com/prime-time/2010-04-14/israel-russia-tighter-partnership.html
Izrael i Rosja w drodze do ściślejszego partnerstwa
Israel and Russia on the way to tighter partnership
A Polacy?
Transkrypt z czarnych skrzynek z katastrofy pod Smoleńskiem będzie dostępny tylko jak Polacy będą nieposłuszni. Rosja ma dowody ingerencji LK w pracę pilota zarówno z czarnych skrzynek jak i z nasłuchu rozmowy tel. LK z bratem tuż przed katastrofą. Tusk jest szantażowany, poseł Artur Górski już publicznie odszczekał obrazę Rosji w wyjątkowo poddańczy sposób (co nie przydarzyło mu się ani po obrazie Chin w okresie Igrzysk Olimpijskich ani nawet po obrazie Prezydenta USA HBO), a szefowie polskich specsłużb będą musieli pić rosyjski mocz na znak poddaństwa.
|
|
18 kwiecień 2010
|
|
tłumacz
|
|
|
|
Przez wiele lat dążyłem do tego - by tacy Żydzi - jak wypowiadający się w materiale filmowym - byli naszymi partnerami do dyskusji o budowaniu przyszłości Świata.
Niestety, prostactwo byłych dyskutantów tego Portalu, uniemożliwiało przyciągniecie do dyskusji jakiegokolwiek Żyda. |
|
2010-04-19
Artur Łoboda
|
|
|
|
Trzeci obieg w Państwie Konfidentów
listopad 25, 2007
Wiesław Sokołowski
|
Jest brzydka sprawa...
czerwiec 9, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Nadchodzi druga młodość węgla
grudzień 4, 2005
|
"Stan wojenny był konieczny"
grudzień 17, 2006
Olaf Swolkień
|
Po wyborach
listopad 29, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
|
Tym razem nie udało się przywłaszczenie kamienic
wrzesień 10, 2002
Artur Łoboda
|
Podpowied?
czerwiec 16, 2004
|
Publiczna odmowa objęcia stanowiska Ministra Sprawiedliwości
wrzesień 2, 2004
Adam Sandauer
|
Ogryzek leży w kałuży
lipiec 16, 2008
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
|
"Wykorzystywanie potencjału demokratycznego"
marzec 6, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Spocznie na Skałce? - ciąg dalszy
sierpień 20, 2004
|
Czy jest związek: liczne wypadki sepsy - import brudnych strzykawek
sierpień 3, 2007
Adam Sandauer Przewodniczący Stowarzyszenia Primum
|
Nie dajmy się zwrariować
luty 28, 2004
przesłała Elżbieta
|
How Good Was the Good War?
lipiec 21, 2008
|
Traktat - Unia decyduje za Nas
kwiecień 25, 2005
przesłała Elżbieta
|
Według Gronkiewicz-Waltz "program Kołodki to kontynuacja"
lipiec 16, 2002
PAP
|
Światu grozi zagłada
listopad 3, 2004
Artur Łoboda
|
Osiągnięto globalne porozumienie handlowe w Genewie
sierpień 2, 2004
|
Teraz wiadomo dlaczego USA nia chciały podpisać konwencji o międzynarodowym trybunale karnym do spraw zbrodni wojennych
kwiecień 8, 2003
PAP
|
Balcerowicz za szybkim wprowadzeniem w Polsce euro
czerwiec 9, 2004
PAP
|
|
|