ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
Podobno to ten psychol Klaus Schwab 
To ten od "wielkiego resetu".  
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” 
Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. 
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Planet Lockdown 
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... 
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
więcej ->

 
 

Kres rządu Millera bliski.

Świadczą o tym coraz głupsze roszady jakich dokonuje.
Tak na marginesie : wieść gminna niesie, że Karczmarek został odwołany z tego powodu, że wolał powstrzymać wyprzedaż majątku narodowego, aniżeli wyprzedawać go za grosze.

Jak jest naprawdę dowiemy się niebawem.

Karczmarek został zastąpiony przez Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej Jerzego Hausnera który : „spodziewa się, że od miesięcy wiosennych bezrobocie będzie spadać, podczas gdy w styczniu i lutym należy oczekiwać jeszcze wzrostu bezrobocia.

"Apogeum wzrostu bezrobocia będziemy mieli w styczniu, lutym. Momentem zwrotnym będą miesiące wiosenne. Miesiącami, w których spadnie bezrobocie będą marzec, kwiecień"

We wtorek Hausner powiedział PAP, że stopa bezrobocia na koniec grudnia wzrosła do 18,0-18,1 proc. z 17,8 proc. w listopadzie

Wcześniej Jerzy Hausner prognozował, że na koniec grudnia stopa bezrobocia znajdzie się w granicach 17,7-17,9 proc., czyli poniżej 18 proc.

W projekcie budżetu na 2003 rok rząd prognozował stopę bezrobocia w końcu 2002 roku na 18,7 proc. Analitycy ankietowani przez PAP spodziewają się, że stopa bezrobocia w grudniu wzrośnie jeszcze do 18,2 proc. (PAP)


Po pierwsze Hausner kłamie, bo prawdziwe bezrobocie jest dużo wyższe niż 25%.
Po drugie, poraża głębokość jego przemyśleń. Na wiosnę, kiedy ruszają prace budowlane, według Hausnera bezrobocie spadnie. Może prezydent przyzna Hausnerowi jakiś order? Wystarczy taki, jaki dał producentowi „jaboli”.
9 styczeń 2003

Piotr Mączyński 

  

Archiwum

Polska Republika bananowa
październik 5, 2003
Droga do Unii
lipiec 31, 2003
Witold Filipowicz
Uczciwość pod prąd
październik 19, 2005
Artur Łoboda
Wspólnicy gwałcicieli
czerwiec 7, 2008
PAP
Głupi Jaś
październik 6, 2003
Marek Ludwikiewicz
Schroeder: zwiększyć podatki w nowych państwach UE
kwiecień 25, 2004
PAP
"Glasnost" globalizmu pod lupą w... Kijowie
czerwiec 21, 2004
Marek Głogoczowski
Norwegowie i NIE dla Unii
maj 18, 2003
przesłała Elżbieta
Unia Europejska jako organizacja mafijna
kwiecień 22, 2003
Czy po kolejnej szkodzie Polak będzie głupi?
wrzesień 14, 2003
Ponownie Zimna Wojna?
listopad 18, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Legalne kazirodztwo?
marzec 26, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Belka wiedział o mafii
lipiec 9, 2005
Żaden król polski nie stał na szafocie,
wrzesień 14, 2006
totezja
sss
październik 25, 2004
Niebezpieczna Ojczyzna
kwiecień 24, 2003
przesłała Elżbieta
Kazimierz Wielki był naprawdę wielkim, a największym kobieciarzem
październik 6, 2003
Elew
Interes Kościoła
marzec 6, 2004
SOBCZAK I SZPAK
Katarzyno, Katarzyno
wrzesień 19, 2006
F.CIERSZYNSKI.
Pogrobowcy Minca
luty 3, 2003
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media