ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

PiSowska mądrość etapu 
15 czerwiec 2016      Artur Łoboda
Świąteczne życzenia dla Rodaków 
24 grudzień 2009      Artur Łoboda
Jak BBC Fabrykowala "Nienawisc" 
11 styczeń 2019      TellTheTruth
PiS dał opozycji prezent wyborczy 
20 luty 2020      Artur Łoboda
KLITOKRACJA JAKO DOJRZAŁA FORMA LIBERALNEJ DEMOKRACJI Izrael Szamir i Paul Bennett o ostatnim skandalu seksualnym 
21 wrzesień 2010      tłum, Roman Łukasiak; wpis MG
Do końca świata? 
30 wrzesień 2014      Artur Łoboda
Za co Michnik otrzymał kolejną nagrodę? 
5 grudzień 2009      Artur Łoboda
Koronawirus posiada podobną do HIV „mutację”, która powoduje, że jest wyjątkowo zakaźny 
14 marzec 2020     
Komu potrzebny jest Omikron?  
28 listopad 2021      Leszek Śmieszek
Kowidyzm 
9 listopad 2021      Artur Łoboda
Skąd ten popłoch u Trzaskowskiego? 
26 maj 2025     
Pandemia COVID i szczepionka mRNA: jaka jest prawda?
Dr Russell L. Blaylock
 
5 maj 2022     
Nagroda za ofiary śmiertelne koronawirusa! Podstępny plan WHO?  
17 październik 2025     
Niespokojne mosty nad równiną 
15 maj 2025      Autor: Zygmunt Jan Prusiński
A wyszło tak - jak wyszło 
31 styczeń 2018     
Krecia robota Kościoła 
6 marzec 2015      Artur Łoboda
Czy Twój domowy test na COVID-19 zawiera truciznę? 
13 marzec 2022     
Korporacyjni chemicy z piekła rodem (2) 
13 grudzień 2020      Francis When
Kto będzie dziś walczył? 
30 grudzień 2020      Lech Makowiecki
ZROZUMIEĆ WIELKI RE:SET - REZYLIENCJA I CYBERBEZPIECZEŃSTWO 
7 luty 2021      BaldTV

 
 

Paweł Finder... pokonany !

Zygmunt Jan Prusiński

PAWEŁ FINDER... POKONANY !!!
przez prostak » 10 sie 2009, 07:26

Wczoraj, o jaki ja byłem szczęśliwy...!
Ktoś się wkurzył i powyginał tego stalinowskiego oficera NKWD na różne kąty i podkąty...

Była walka.

Zrobiłem sobie zdjęcie a i turyści też., szczęśliwy że po 20 latach (zbrodniarze) komunistyczni z okresu
("cywilizacji" po tym całym PRL-owskim średniowieczu...) odpoczną od tych śmierdzących kapucynów.

"Niech żyje pokój, nie żyje swoboda"...!

z Wesołego Miasteczka
Zygmunt Jan Prusiński

Ps. 15 lat walczący o zmiany ulic... w Ustce.

10 Sierpnia 2009 r.



Re: PAWEŁ FINDER... POKONANY !!!
przez prostak » 12 sie 2009, 07:35

20 lat Polacy czekają na zmiany nazw ulic; 20 lat !!!

- Czy wy to wszyscy... socjaliści - komuniści ?

Kiedyś wypowiadałem się na uniwersytecie - miałem spotkanie,
że Ustka to stalinowska prowincja...

z Wesołego Miasteczka
Zygmunt Jan Prusiński

Ps. 15 lat walczący o zmiany ulic... w Ustce !!!

12 Sierpnia 2009 r.



Re: PAWEŁ FINDER... POKONANY !!!
przez prostak » 13 sie 2009, 08:07

Wczoraj zaglądam., a tam nie ma już w centralnym miejsu stalinowskiego Pawła Findera z NKWD !

- Kto go ukradł ?
- Kto sobie wziął na pamiątkę, a teraz modli się do niego...?

Tylko jeno pustka została po nim.

Nie ma stalinowca z NKWD komunisty Pawła Findera...

Popłaczcie się komuniści !

z Wesołego Miasteczka
Zygmunt Jan Prusiński

Ps. 15 lat walczący o zmiany ulic... w Ustce !!!

13 Sierpnia 2009 r.



Re: PAWEŁ FINDER... POKONANY !!!
przez prostak » 14 sie 2009, 03:39

Kochamy ten Smród Leniwców i Tchórzliwców...

Na rozkaz króla Stalina, spadli z samolotu na ziemię polską towarzysze z NKWD, by budować nam niewolnikom - gojom Raj...

Byli to między innymi: oficer NKWD komunista Paweł Finder, kumpel króla Stalina... jednak nie doczekał się tow. Finder by budować Raj dla niewolników - gojów, bo Niemcy komunistę złapali !

Przypominam także, że w dzisiejszych czasach nie ma dla Polaków Alejek dla Zasłużonych...

Są, ale dla tych, którzy polakożercami byli.

No tak się ten świat (w Polsce) kręci... niestety.

- Kochamy ten Smród Leniwców i Tchórzliwców pośród niewolników - gojów !

z Wesołego Miasteczka
Zygmunt Jan Prusiński
magister im. Aleksandra Kwaśniewskiego
profesor im. Władysława Bartoszewskiego

Ps. 15 lat walczący o zmiany ulic... w Ustce !!!

14 Sierpnia 2009 r.



Re: PAWEŁ FINDER... POKONANY !!!
przez prostak » 08 mar 2010, 20:19

NIE MA JUŻ W USTCE "PAWŁA FINDERA"!

Dzisiaj akurat przyjechała brygada z firmy "Pomoc Drogowa".

Zamocowali dwie tablice, jedna to ul. Kaszubska zamieniona za dotychczasowego zwycięzcę, jako oficera NKWD, kumpla Stalina, komunisty Pawła Findera, bo 20 lat przeżył w tej wolnej Polsce ! A ja 15 lat walczyłem o zmianę nazwy tej ulicy. Najpierw chciałem by nazywała się ulicą "Adama Małysza", potem jak ci szanowni radni sołeccy byli przeciwni Adamowi Małyszowi, olimpijczykowi, który kilka dni temu zdobył w Kanadzie dwa srebrne medale, no to pomyślałem że może Jurek Izdebski będzie miał większe szanse od A. Małysza. Przecież J. Izdebski nie jest góralem a ustczaninem, urodzonym właśnie tu. I znowu radni sołeccy byli przeciwni, bo radni w Ustce są zawsze przeciwnikami narodu...

Zatem są teraz w Ustce dwie ulice "Kaszubskie". Jedna w kierunku Wodnicy, ale kod pocztowy ten sam, więc tu wreszcie radni sołeccy odnieśli zwycięstwo, no bo kto może być taki mądry z mieszkańców jak nie radny - radni z sołeckiego stolika, kolorowego jak tęcza.

Obok będzie ulica Pomorska. To ta piaszczysta od okresu Mieszka I dotrwała, co ja mówię, nadal jest piaszczysta. Myślę że radni sołeccy są prawdziwymi Rycerzami Konserwatyzmu. I niech tak będzie jak w piosence mojej, że:

"Lustro ma kilka odcieni twarzy,
zależy z którego kąta patrzysz na siebie".

A radni w Ustce, to wyspecjalizowane grono "siepaczy"...

z Wesołego Miasteczka
niszczyciel "Pawła Findera" -
Zygmunt Jan Prusiński

8 Marca 2010 r.
w "Dzień Święta Kobiet".



Re: PAWEŁ FINDER... POKONANY !!!
przez prostak » 08 mar 2010, 20:35
przez dudi » 13 sie 2009, 17:06

to ten sam Paweł Finder zamordowany przez gestapo w `44 ?

jeśli tak, to polecam prostakowi wizytę u psychiatry. Jeśli nie, to przepraszam i proszę o przybliżenie postaci.

____________________________________Odpowiadam:

GESTAPO i NKWD to była ta sama nacja, w większości. Często byli do siebie kokieteryjni i przyjaźni. Wymieniali się więźniami politycznymi.

Większa była szansa przeżycia jeśli NKWD przekazywało Polaka w ręce GESTAPO, ale jeśli GESTAPO przekazywało Polaka w ręce NKWD, to przeżycie było jak 1 do 100...

Na przykład jeden z prezydentów III RP, to jego tatuś mógł w czasie II wojny światowej współpracować i z NKWD i z GESTAPO...

Ale po to są książki i Literatura Faktu, i Portale Internetowe, że można sobie o tym wszystkim poczytać.

Zygmunt Jan Prusiński
8.03.2010 r.
8 marzec 2010

Zygmunt Jan Prusiński 

  

Komentarze

  

Archiwum

Jarmulka i prezydent
listopad 28, 2006
wielbiciel poezji
TEZY do dyskusji w ramach Programu "Polska 2005" ? komentarz 1
lipiec 18, 2005
J.Ś.
"Wypełniali przykazanie miłosierdzia"
styczeń 20, 2003
www.vb.com.pl
10 kroków dla konsultantów gminnych Ośrodków Informacji Europejskiej, czyli o czym powinieneś pamiętać.
marzec 20, 2003
Polska wypowiada wojnę Irakowi !!!
luty 26, 2003
Plac i słońce
styczeń 14, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Ladies, Gentlemen & Others
wrzesień 8, 2007
Kolas Bregnon
www.ściema.pl
lipiec 24, 2008
Marek Jastrząb
"Korzyści" z liberalizacji polskiego handlu
luty 9, 2007
Dariusz Kosiur
Umieć nadąrzyć za Ameryką?
październik 28, 2008
Gregory Akko
Komisja Finansów udzieliła absolutorium dla rządu za 2001 r.
lipiec 23, 2002
PAP
"Wolne media w TVP"
maj 27, 2004
Piraci ośmieszają mocarzy tego świata
wrzesień 11, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
"Demokracja Suwerenna" w Rosji, Wobec USA, Izraela i NATO
lipiec 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Korespondencja z Bagdadu
lipiec 5, 2003
http://www.przekroj.com.pl
Stop manipulacji!
listopad 7, 2006
wampierze
Podwójne święto, podwójna radość
listopad 12, 2005
Marek Olżyński
Planowane Zbrodnie na Polakach na Wołyniu i w Halicji w Latach 1939-1946
maj 8, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Walka trwa
listopad 4, 2003
Andrzej Kumor
Korporacyjna globalizacja
styczeń 2, 2006
Goska
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media