ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Mosbacher, Schetyna, TVN, Kod - jak Stalin  
17 sierpień 2019      Alina
„Szczepionka” Pfizera: zabić 200, aby „ocalić” jednego?  
9 listopad 2021     
Nowoczesna dyktatura Trzeciej RP 
4 listopad 2015      Artur Łoboda
"Chcemy prawdy o Wołyniu" - pikieta pod siedzibą PiS  
14 lipiec 2016     
Miliard dolarów na modernizację broni jądrowej 
23 wrzesień 2014      www.polskawalczaca.com
Dyktatura ciemniaków - bis (1) 
1 wrzesień 2010      Artur Łoboda
List do śmiecia 
9 sierpień 2020     
Wstęp do zagadnienia Trybunału karnego do spraw ścigania zbrodni kowidowych (2) 
30 sierpień 2020      Artur Łoboda
Nowości "Antyk" 2 czerwca 2016.  
3 czerwiec 2016      Marcin Dybowski
Inna prawda o holokauście 
10 październik 2010      Artur Łoboda
My i oni 
23 grudzień 2017      Małgorzata Todd
Jednego cycka się przestraszyli 
22 kwiecień 2025      Autor: Zygmunt Jan Prusiński
Im więcej cholesterolu - tym zdrowiej 
23 czerwiec 2016      Artur Łoboda
Deportacja całej ludności palestyńskiej z Gazy do Jordanii i Egiptu 
2 luty 2025     
Na czym polega OSZUSTWO tak zwanej "Strefy Czystego Transportu" (2) 
26 luty 2026     
"Europa wzywa Polskę" 
8 sierpień 2017      Artur Łoboda
Jednomandatowe Okręgi Wyborcze. Powtórna akcja zbierania podpisów pod projektem społecznym.  
26 wrzesień 2012     
Słowa poparcia dla nielicznych Żydów ze statku Irene - którzy zachowali w sobie człowieczeństwo 
26 wrzesień 2010      Artur Łoboda - zaprasza.net
The Jew That Had To Die 
22 wrzesień 2010      przysłał ICP
Śpij spokojnie, ORMO czuwa 
21 grudzień 2009      Artur Łoboda

 
 

Paweł Finder... pokonany !

Zygmunt Jan Prusiński

PAWEŁ FINDER... POKONANY !!!
przez prostak » 10 sie 2009, 07:26

Wczoraj, o jaki ja byłem szczęśliwy...!
Ktoś się wkurzył i powyginał tego stalinowskiego oficera NKWD na różne kąty i podkąty...

Była walka.

Zrobiłem sobie zdjęcie a i turyści też., szczęśliwy że po 20 latach (zbrodniarze) komunistyczni z okresu
("cywilizacji" po tym całym PRL-owskim średniowieczu...) odpoczną od tych śmierdzących kapucynów.

"Niech żyje pokój, nie żyje swoboda"...!

z Wesołego Miasteczka
Zygmunt Jan Prusiński

Ps. 15 lat walczący o zmiany ulic... w Ustce.

10 Sierpnia 2009 r.



Re: PAWEŁ FINDER... POKONANY !!!
przez prostak » 12 sie 2009, 07:35

20 lat Polacy czekają na zmiany nazw ulic; 20 lat !!!

- Czy wy to wszyscy... socjaliści - komuniści ?

Kiedyś wypowiadałem się na uniwersytecie - miałem spotkanie,
że Ustka to stalinowska prowincja...

z Wesołego Miasteczka
Zygmunt Jan Prusiński

Ps. 15 lat walczący o zmiany ulic... w Ustce !!!

12 Sierpnia 2009 r.



Re: PAWEŁ FINDER... POKONANY !!!
przez prostak » 13 sie 2009, 08:07

Wczoraj zaglądam., a tam nie ma już w centralnym miejsu stalinowskiego Pawła Findera z NKWD !

- Kto go ukradł ?
- Kto sobie wziął na pamiątkę, a teraz modli się do niego...?

Tylko jeno pustka została po nim.

Nie ma stalinowca z NKWD komunisty Pawła Findera...

Popłaczcie się komuniści !

z Wesołego Miasteczka
Zygmunt Jan Prusiński

Ps. 15 lat walczący o zmiany ulic... w Ustce !!!

13 Sierpnia 2009 r.



Re: PAWEŁ FINDER... POKONANY !!!
przez prostak » 14 sie 2009, 03:39

Kochamy ten Smród Leniwców i Tchórzliwców...

Na rozkaz króla Stalina, spadli z samolotu na ziemię polską towarzysze z NKWD, by budować nam niewolnikom - gojom Raj...

Byli to między innymi: oficer NKWD komunista Paweł Finder, kumpel króla Stalina... jednak nie doczekał się tow. Finder by budować Raj dla niewolników - gojów, bo Niemcy komunistę złapali !

Przypominam także, że w dzisiejszych czasach nie ma dla Polaków Alejek dla Zasłużonych...

Są, ale dla tych, którzy polakożercami byli.

No tak się ten świat (w Polsce) kręci... niestety.

- Kochamy ten Smród Leniwców i Tchórzliwców pośród niewolników - gojów !

z Wesołego Miasteczka
Zygmunt Jan Prusiński
magister im. Aleksandra Kwaśniewskiego
profesor im. Władysława Bartoszewskiego

Ps. 15 lat walczący o zmiany ulic... w Ustce !!!

14 Sierpnia 2009 r.



Re: PAWEŁ FINDER... POKONANY !!!
przez prostak » 08 mar 2010, 20:19

NIE MA JUŻ W USTCE "PAWŁA FINDERA"!

Dzisiaj akurat przyjechała brygada z firmy "Pomoc Drogowa".

Zamocowali dwie tablice, jedna to ul. Kaszubska zamieniona za dotychczasowego zwycięzcę, jako oficera NKWD, kumpla Stalina, komunisty Pawła Findera, bo 20 lat przeżył w tej wolnej Polsce ! A ja 15 lat walczyłem o zmianę nazwy tej ulicy. Najpierw chciałem by nazywała się ulicą "Adama Małysza", potem jak ci szanowni radni sołeccy byli przeciwni Adamowi Małyszowi, olimpijczykowi, który kilka dni temu zdobył w Kanadzie dwa srebrne medale, no to pomyślałem że może Jurek Izdebski będzie miał większe szanse od A. Małysza. Przecież J. Izdebski nie jest góralem a ustczaninem, urodzonym właśnie tu. I znowu radni sołeccy byli przeciwni, bo radni w Ustce są zawsze przeciwnikami narodu...

Zatem są teraz w Ustce dwie ulice "Kaszubskie". Jedna w kierunku Wodnicy, ale kod pocztowy ten sam, więc tu wreszcie radni sołeccy odnieśli zwycięstwo, no bo kto może być taki mądry z mieszkańców jak nie radny - radni z sołeckiego stolika, kolorowego jak tęcza.

Obok będzie ulica Pomorska. To ta piaszczysta od okresu Mieszka I dotrwała, co ja mówię, nadal jest piaszczysta. Myślę że radni sołeccy są prawdziwymi Rycerzami Konserwatyzmu. I niech tak będzie jak w piosence mojej, że:

"Lustro ma kilka odcieni twarzy,
zależy z którego kąta patrzysz na siebie".

A radni w Ustce, to wyspecjalizowane grono "siepaczy"...

z Wesołego Miasteczka
niszczyciel "Pawła Findera" -
Zygmunt Jan Prusiński

8 Marca 2010 r.
w "Dzień Święta Kobiet".



Re: PAWEŁ FINDER... POKONANY !!!
przez prostak » 08 mar 2010, 20:35
przez dudi » 13 sie 2009, 17:06

to ten sam Paweł Finder zamordowany przez gestapo w `44 ?

jeśli tak, to polecam prostakowi wizytę u psychiatry. Jeśli nie, to przepraszam i proszę o przybliżenie postaci.

____________________________________Odpowiadam:

GESTAPO i NKWD to była ta sama nacja, w większości. Często byli do siebie kokieteryjni i przyjaźni. Wymieniali się więźniami politycznymi.

Większa była szansa przeżycia jeśli NKWD przekazywało Polaka w ręce GESTAPO, ale jeśli GESTAPO przekazywało Polaka w ręce NKWD, to przeżycie było jak 1 do 100...

Na przykład jeden z prezydentów III RP, to jego tatuś mógł w czasie II wojny światowej współpracować i z NKWD i z GESTAPO...

Ale po to są książki i Literatura Faktu, i Portale Internetowe, że można sobie o tym wszystkim poczytać.

Zygmunt Jan Prusiński
8.03.2010 r.
8 marzec 2010

Zygmunt Jan Prusiński 

  

Komentarze

  

Archiwum

Zbyt kosztowna,
czerwiec 4, 2007
. (bez podpisu)
Nagroda dla "zasluzonej Polonii"
grudzień 29, 2006
Grazyna
Zmarł Aleksander Sołzenicyn...
sierpień 6, 2008
tłumacz
Miliony dolarów na kontach b. prezydenta Peru
październik 3, 2004
Liban- Zagłodzenie narodu
sierpień 9, 2006
Michał Likowski
Łamanie Praw Człowieka Pod Okupacją Izraela
wrzesień 30, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
"Demokratyczne" tortury
grudzień 19, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Koncepcja "Rządu Światowego"
luty 18, 2006
zygi zza morza
Apel o pracę dla Polaków w UE
kwiecień 4, 2006
Jan Paweł II - omylny
kwiecień 12, 2005
Artur Łoboda
Na upały - zimny prysznic
lipiec 13, 2006
Stanisław Michalkiewicz
High Risk Credit
sierpień 21, 2007
przysłał ICP
Hegemonia dolara?
grudzień 16, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Historia się powtarza
grudzień 23, 2003
IAR
Wyszedł nie wyjedzie
sierpień 26, 2002
Zatupanie murów Jerycha
październik 8, 2003
Artur Łoboda
Proklamacja przeciwnika Stanów Zjednoczonych
maj 18, 2004
przesłał Adrian Dudkiewicz
Brudna przeszłość Aleksandra Kwaśniewskiego
maj 20, 2007
przysłał ICP
Hubris pani Sarah Palin
wrzesień 12, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Ingerencja ambasadora Turcji w sprawy Kosciola Ormianskiego
marzec 9, 2004
Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media