|
Ja też współczuję imigrantom, ale...
|
|
Człowiekiem jestem i nic co ludzkie nie jest mi obce.
To nie tylko starożytna maksyma, ale element mojego wychowania.
Ale w tym zdaniu są dużo szersze treści - niż wmawiają nam wszelacy nauczyciele.
Nie jest mi obce ani dobro u człowieka, ani wiedza o podłości ludzkiej.
W głównych mediach często pojawiają się wiadomości o "niedoli" imigrantów w Europie.
WP wysiliła się o bardzo pokaźny artykuł o przeniesieniu bezdomnych z Paryża na prowincję i oczywiście na pierwszy plan przedstawili małżeństwo z Tunezji z półrocznym dzieckiem.
W 1978 roku byłem we Francji i kilka tygodni mieszkałem na przedmieściach Paryża w Aulnay-sous-Bois.
To były chyba ostatnie chwile gdy można było zobaczyć tradycyjną Francję.
Potem nastały zmiany i Aulnay-sous-Boisstało się miejscem lokacji imigrantów - dla których wybudowali specjalne bloki.
Nie baraki!!!!!!!!!!!!!!!
Budynki z mieszkaniami o standardzie - jakiego ŻADEN POLAK nie dostał od Państwa Polskiego!
Kilkanaście lat temu je zobaczyłem.
To była totalna ruina i nikt tam już nie mieszkał.
Poszli na nowe by dalej niszczyć...
Słynna jest sprawa wielkiego osiedla wybudowanego w Paryżu na początku lat pięćdziesiątych - dla imigrantów z Afryki, Ameryki południowej i Azji.
Po kilkunastu latach było tak potwornie zdewastowane, że by ukryć wstyd - wyburzyli całe osiedle.
Piszę cały czas o mieszkaniach wybudowanych w standardzie - za który Polacy płacą dziś po kilkanaście tysięcy złotych za metr.
Gdziekolwiek pojawią się imigranci - to wszystko niszczą!
Jest to po części problem socjologiczny, bo w drodze do Europy, albo już tu - na miejscu - wielu z normalnych iludzi ulega potwornej demoralizacji.
A już z pewnością młode byczki, które przyjeżdżają tu bez rodziny i dostają za nic pieniądze w formie zasiłku.
Problem imigrantów można rozwiązać bardzo prosto.
Ale żaden z polityków tego nie zrobi, bo rozsadzenie społeczeństw Krajów Zachodu jest celem tej nacji, która od każdego żąda "multikulturalności", ale nie dopuszcza tego w Kraju, który okupuje.
|
|
26 lipiec 2024
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Dyrektora na chwilę przyjmę
styczeń 23, 2005
|
Komu bru?dzi ks. T. Isakowicz – Zalewski?
styczeń 31, 2009
Dariusz Kosiur
|
"Antykorupcyjne" zamki
luty 10, 2005
(PAP)
|
Ogólnokrajowa
DEMONSTRACJA PRZECIW WOJNIE Z IRAKIEM!
luty 7, 2003
|
Kto narozrabiał w moim mieście?
luty 15, 2008
Marek Olżyński
|
I PO ZIMAKU...
marzec 2, 2005
|
Dajcie Miłoszowi spocząć w spokoju
sierpień 19, 2004
|
gnidy
listopad 23, 2005
|
Godzina policyjna, przeszukiwanie getta...
Skąd to znamy?
sierpień 17, 2004
PAP
|
22 lipiec
lipiec 23, 2003
Piotr Szubarczyk
|
UPA
październik 18, 2006
przesłał Iwo Cyprian Pogonowski
|
SYSTEM BANKOWY
(Polska potrzebuje pilnie poważnej naprawy cz.3)
wrzesień 23, 2007
Dariusz Kosiur
|
Czy osoba skazana za morderstwo powinna mieć prawo do ułaskawienia?
luty 9, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Parę doniesień z biednej i ponurej Rosji...Wiem że polskojęzyczne publikatory oszczędzą nam tych tragedii...
wrzesień 7, 2007
tłumacz
|
Imperium na kredyt
luty 11, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Żydokomuna
listopad 8, 2004
Artur Łoboda
|
Demokraci atakują Busha za interwencję w Iraku
PAP 02:00
listopad 15, 2005
PAP
|
Prowokator
listopad 2, 2005
Artur Łoboda
|
Kraków: Próba samobójcza po przesłuchaniu
czerwiec 6, 2007
aaa¬ródło informacji: INTERIA.PL
|
Izrael szykuje się na Irak ?
sierpień 10, 2002
PAP
|
|
|