|
Ja też współczuję imigrantom, ale...
|
|
Człowiekiem jestem i nic co ludzkie nie jest mi obce.
To nie tylko starożytna maksyma, ale element mojego wychowania.
Ale w tym zdaniu są dużo szersze treści - niż wmawiają nam wszelacy nauczyciele.
Nie jest mi obce ani dobro u człowieka, ani wiedza o podłości ludzkiej.
W głównych mediach często pojawiają się wiadomości o "niedoli" imigrantów w Europie.
WP wysiliła się o bardzo pokaźny artykuł o przeniesieniu bezdomnych z Paryża na prowincję i oczywiście na pierwszy plan przedstawili małżeństwo z Tunezji z półrocznym dzieckiem.
W 1978 roku byłem we Francji i kilka tygodni mieszkałem na przedmieściach Paryża w Aulnay-sous-Bois.
To były chyba ostatnie chwile gdy można było zobaczyć tradycyjną Francję.
Potem nastały zmiany i Aulnay-sous-Boisstało się miejscem lokacji imigrantów - dla których wybudowali specjalne bloki.
Nie baraki!!!!!!!!!!!!!!!
Budynki z mieszkaniami o standardzie - jakiego ŻADEN POLAK nie dostał od Państwa Polskiego!
Kilkanaście lat temu je zobaczyłem.
To była totalna ruina i nikt tam już nie mieszkał.
Poszli na nowe by dalej niszczyć...
Słynna jest sprawa wielkiego osiedla wybudowanego w Paryżu na początku lat pięćdziesiątych - dla imigrantów z Afryki, Ameryki południowej i Azji.
Po kilkunastu latach było tak potwornie zdewastowane, że by ukryć wstyd - wyburzyli całe osiedle.
Piszę cały czas o mieszkaniach wybudowanych w standardzie - za który Polacy płacą dziś po kilkanaście tysięcy złotych za metr.
Gdziekolwiek pojawią się imigranci - to wszystko niszczą!
Jest to po części problem socjologiczny, bo w drodze do Europy, albo już tu - na miejscu - wielu z normalnych iludzi ulega potwornej demoralizacji.
A już z pewnością młode byczki, które przyjeżdżają tu bez rodziny i dostają za nic pieniądze w formie zasiłku.
Problem imigrantów można rozwiązać bardzo prosto.
Ale żaden z polityków tego nie zrobi, bo rozsadzenie społeczeństw Krajów Zachodu jest celem tej nacji, która od każdego żąda "multikulturalności", ale nie dopuszcza tego w Kraju, który okupuje.
|
|
26 lipiec 2024
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Wizyta George W. Bush'a
Gość w dom…
czerwiec 8, 2007
Kazimierz Murasiewicz
|
Białoruś chce poprawy stosunków z Polską
grudzień 10, 2002
Piotr Mączyński
|
Prywatyzacja edukacji według PO
październik 26, 2008
Elzbieta
|
Handel ludzką naiwnością
maj 24, 2007
|
Przesłanie Pana Cogito
lipiec 28, 2003
Zbigniew Herbert
|
Wyszedł nie wyjedzie
sierpień 26, 2002
|
2009.02.19. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
luty 19, 2009
tłumacz
|
Nieznane w Polsce sondaże dotyczące Iraku...
czerwiec 17, 2004
statystyk
|
Prawdziwa mafia
sierpień 9, 2006
Sylwester Lstkowski, Wojciech Sumliski
|
Po wyborach
czerwiec 23, 2004
SOBCZAK i SZPAK
|
Łagry UE
lipiec 27, 2003
ks. prof. Czesław Bartnik
|
Brzeziński nawołuje do ewakuacji wojsk USA z Iraku
marzec 18, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Ciekawe czy któryś patałach zastanowił się nad tym:
czerwiec 12, 2003
|
Powstał Komitet Obrony Honoru Wojska Polskiego
im. płk Ryszarda Chwastka
wrzesień 8, 2002
zaprasza.net
|
Wałęsa szanujący prokuratorów
marzec 10, 2005
Lech Wałęsa
|
"Kto zohydza nam legendę o Westerplatte?"
wrzesień 20, 2008
tłumacz
|
PROKURATURA ZAJMIE SIĘ DONIESIENIAMI "GAZETY WYBORCZEJ"
grudzień 29, 2002
PAP
|
Boję sie tylko Boga! (powrót)
zofia
|
Wywiad z Nasrallachem: żegnaj jednobiegunowy świecie !
sierpień 28, 2006
Şeyh Bedreddin Film Kollektifi
|
Do trzech razy sztuka?
marzec 11, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|