|
Ja też współczuję imigrantom, ale...
|
|
Człowiekiem jestem i nic co ludzkie nie jest mi obce.
To nie tylko starożytna maksyma, ale element mojego wychowania.
Ale w tym zdaniu są dużo szersze treści - niż wmawiają nam wszelacy nauczyciele.
Nie jest mi obce ani dobro u człowieka, ani wiedza o podłości ludzkiej.
W głównych mediach często pojawiają się wiadomości o "niedoli" imigrantów w Europie.
WP wysiliła się o bardzo pokaźny artykuł o przeniesieniu bezdomnych z Paryża na prowincję i oczywiście na pierwszy plan przedstawili małżeństwo z Tunezji z półrocznym dzieckiem.
W 1978 roku byłem we Francji i kilka tygodni mieszkałem na przedmieściach Paryża w Aulnay-sous-Bois.
To były chyba ostatnie chwile gdy można było zobaczyć tradycyjną Francję.
Potem nastały zmiany i Aulnay-sous-Boisstało się miejscem lokacji imigrantów - dla których wybudowali specjalne bloki.
Nie baraki!!!!!!!!!!!!!!!
Budynki z mieszkaniami o standardzie - jakiego ŻADEN POLAK nie dostał od Państwa Polskiego!
Kilkanaście lat temu je zobaczyłem.
To była totalna ruina i nikt tam już nie mieszkał.
Poszli na nowe by dalej niszczyć...
Słynna jest sprawa wielkiego osiedla wybudowanego w Paryżu na początku lat pięćdziesiątych - dla imigrantów z Afryki, Ameryki południowej i Azji.
Po kilkunastu latach było tak potwornie zdewastowane, że by ukryć wstyd - wyburzyli całe osiedle.
Piszę cały czas o mieszkaniach wybudowanych w standardzie - za który Polacy płacą dziś po kilkanaście tysięcy złotych za metr.
Gdziekolwiek pojawią się imigranci - to wszystko niszczą!
Jest to po części problem socjologiczny, bo w drodze do Europy, albo już tu - na miejscu - wielu z normalnych iludzi ulega potwornej demoralizacji.
A już z pewnością młode byczki, które przyjeżdżają tu bez rodziny i dostają za nic pieniądze w formie zasiłku.
Problem imigrantów można rozwiązać bardzo prosto.
Ale żaden z polityków tego nie zrobi, bo rozsadzenie społeczeństw Krajów Zachodu jest celem tej nacji, która od każdego żąda "multikulturalności", ale nie dopuszcza tego w Kraju, który okupuje.
|
|
26 lipiec 2024
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
O gronach gniewu jeszcze ,CIUT
październik 25, 2006
T.P. OSZOLOM POLSKI.
|
Upiorna błazenada żony błazna
luty 10, 2006
PAP
|
Jan Paweł II
listopad 22, 2005
Jan Paweł II
|
We?my piły we własne ręce
grudzień 11, 2005
Mirosław Naleziński
|
Triumf woli
wrzesień 12, 2003
Andrzej Kumor
|
USA znajdą w Iraku broń masowego rażenia
kwiecień 14, 2003
|
Subject: 777 - Confusion and Contradiction
lipiec 11, 2005
Marek Głogoczowski
|
Nadszedł czas na Niepodleglą Suwerenną Polskę
czerwiec 2, 2003
Roman Kafel Dallas Texas 19 maj 2003
|
Odpolitycznianie prokuratury
luty 22, 2003
http://www.rzeczpospolita.pl/
|
Polityka zagraniczna narodowego państwa polskiego
wrzesień 5, 2008
Dariusz Kosiur
|
Tak się traktuje ladacznice, które narzucają się same
październik 28, 2007
PAP
|
Prawdziwa gra prezydenta
grudzień 13, 2002
Artur Łoboda
|
podziękujmy Szaronowi
kwiecień 25, 2004
PAP
|
Nasze Prezentacje
Profesor Kazimierz Poznański
grudzień 18, 2002
zaprasza.net
|
Lepper zawiedziony spotkaniem z Kołodko
lipiec 24, 2002
PAP
|
Stypa się udała - humor premierom dopisywał
grudzień 11, 2002
|
Wpisywanie informacji do encyklopedii Wikipedia
styczeń 10, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Pryncypialne podejście do kwestii mniejszosci narodowych w 21 wieku
wrzesień 5, 2008
tłumacz
|
Polacy, to istni... masochiści !
czerwiec 1, 2006
Zygmunt Jan Prusiński
|
Zajączek z USA
czerwiec 21, 2006
Andrzej Kumor
|
|
|