ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
Covid to operacja wojskowa 
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” 
Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" 
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.

 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS 


Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). 
Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne 
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?



 
Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? 
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) 
 
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
więcej ->

 
 

12.04 Przeciw wojnie! Przeciw okupacji!

Wygląda na to, że wojna stopniowo przechodzi w fazę okupacji.

Choć walki wciąż trwają, w mediach panuje triumfalizm i zaczęła się otwarta walka o kontrakty na irackim trupie.

W tym momencie jest SZCZEGÓLNIE ważne, by głośno protestować przeciw temu, co Bush nazywa "wyzwoleniem", a co bardzo przypomina klasyczny kolonializm sprzed stu lat. Trwają już poszukiwania kandydatów do marionetkowego rządu, który pod patronatem amerykańskich generałów zapewni interesy amerykańsko - brytyjskich korporacji. Przede wszystkim tych działających w przemyśle naftowym
(znacjonalizowanym w Iraku od 1972 r.).

Kilkaset osób obalających pomnik Saddama Husajana nie zmienia faktu chęci podporządkowania przez władze USA całego Bliskiego Wschodu, kolonialnej okupacji Iraku, używania pocisków ze zubożonym uranem i bomb kasetonowych, zmasakrowania pond tysiąca cywilów (na dziś!) i prawdopodobnie kilku tysięcy irackich chłopców w mundurach - tzn. dzielnie walczących, choć słabo uzbrojonych, żołnierzy.

Czy zajęcie w 1939 r. Lwowa przez armię Stalina i jej przychylne powitanie przez część mieszkańców (propagandowe filmy ze zdobycia Lwowa pokazują dużo większe tłumy niż pokazywane po zdobyciu centrum Bagdadu) zmieniało w czymkolwiek imperialne cele tej wojny? Czy ktoś dziś uwierzy, że było to wyzwolenie Zachodniej Ukrainy z (faktycznie istniejącej) polskiej okupacji?

Mamy szczególną odpowiedzialność za ruch antywojenny w Polsce.

Dlatego musimy budować możliwie największe Marsze Wielkanocne 12 kwietnia i głośno wyrazić swój sprzeciw wobec wojny i okupacji Iraku.

Filip Ilkowski - Inicjatywa "Stop Wojnie", koordynator


Inicjatywa "STOP wojnie" zaprasza 12.04. na kolejny MARSZ antywojenny -
WARSZAWA - 12 kwietnia o g.13.00 - Pl. Zamkowy

Hasło: „Przeciw neokolonialnej polityce USA w Iraku, za osądzeniem zbrodni wojennych USA !”


Inne marsze:

KRAKÓW - 12.04, g. 15.00 - wiec i koncert antywojenny, Rynek Główny
POZNAŃ - 12.04, g. 12.00 - Pokojowy Marsz Wielkanocny, Pl. Gen. Andersa
RZESZÓW 12.04, g. 13.00 - przed Urzędem Wojewódzkim
WROCŁAW - 12.04, g. 16.00 - Rynek/Świdnicka
ZIELONA GÓRA - 12.04, g. 12.00 - Pl. Bohaterów Westerplatte
GDAŃSK - 13.04 g.16.00 (NIEDZIELA) - Teatr na Targu Węglowym
12 kwiecień 2003

 

  

Archiwum

Własność i grabież
listopad 21, 2003
Lech Pruchno Wróblewski
Spadkobiercy zbrodni komunizmu
marzec 30, 2005
Anatomia terroru w Iraku
sierpień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
¬ródła neoliberalnej propagandy...
grudzień 22, 2006
pnlp
Analny śpiewak
listopad 14, 2004
Mirosław Naleziński
Bohaterowie czy omamieni?
kwiecień 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Szpiclowski sabotaż
styczeń 25, 2008
Goska
Świadczenia proporcjonalne do składek
październik 8, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Przypomnienie
lipiec 20, 2006
Artur Łoboda
Zarząd TV Familijnej prosi Skarb Państwa o pożyczkę
czerwiec 27, 2002
PAP
Prawda o Powstaniu Warszawskim liwidacja Panstwa Podziemnego!
październik 1, 2006
Bogdan ps.Trzy Radla A.K. Lat 17
4 teksty
grudzień 14, 2004
Spotkanie ostatniej szansy
październik 30, 2005
PAP
OLIGARCHIA - RODOWÓD
czerwiec 8, 2008
Klaudiusz Wesołek
Löpper ... ?
luty 10, 2004
przysłał Adrian Dudkiewicz
Oddając szacunek Ojczy?nie sami zyskamy godność (1)
wrzesień 27, 2004
Jeszcze nie jest za pó?no !
wrzesień 2, 2004
Artur Łoboda
Czy Osama pomoże?
październik 29, 2006
Dziennik zwiazkowy
Polskie strategie i inicjatywy historyczne
wrzesień 11, 2004
prof. Włodzimierz Bojarski
Śmiertelne pasje
sierpień 11, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media