ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows 
Program "niezaleznatelewizja" 
Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
JAK ŻYDZI ODEBRALI MAJĄTKI I WYSŁALI 100 TYSIĘCY POLAKÓW DO BRAZYLII 




 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. 
AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) 
Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? 
Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków 
Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. 
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
Aresztować Netanjahu 
Protest w Warszawie po decyzji Rządu. 
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
więcej ->

 
 

Głupcy, kiedy ich bieda dosięgnie, w przeciwieństwa uciekają

Kiedy w jesieni 2001 roku zobaczyłem małego człowieczka, otoczonego stadem cwaniaków, idącego właśnie na na fetę przedwyborczą w trakcie której miał wyjaśniać po czym poznaje się prawdziwego mężczyznę, pomyślałem sobie, że z naszym społeczeństwem jest bardzo ?le. Byli bowiem tacy, którzy naiwnie, bezgranicznie wierzyli w bzdety opowiadane przez intelektualistę z Wieczorowego Uniwersytetu Marksizmu-Leninizmu.

Nie ukrywam, że sam nie spodziewałem się aby Miller wykazał się aż taką głupotą by na początku kadencji nie dokonać niezbędnych zmian gospodarczych.

Blisko dwa lata rządów SLD zostały stracone dla Polski !
Uciekając przed nieuchronną plajtą Miller po kryjomu zadłużył Polskę o kolejne 50 mld złotych.

Tuż przed teoretycznym półmetkiem kadencji swoich rządów Miller wpada na szokujący pomysł aby zacząć działać na wzór najbardziej skrajnych koncepcji gospodarczych tak zwanej "prawicy", ogłasza chęć wprowadzenia podatku liniowego.
Potwierdza tym samym, że jest głupcem z łacińskiej maksymy, który skacze z jednej skrajności w drugą.
Rozsądny polityk przypatrzyłby się na wszystkie działania Balcerowicza i w nich rozpoznał przyczyny mizerii gospodarczej Polski. W pierwszym rzędzie ogromne akcyzy na paliwo, wysokie ceny energii i inne podatki pośrednie z VAT na czele.
Nie chodzi o to aby od razu rezygnować z VAT. Ale dla gospodarki różnica między podatkiem siedmioprocentowym - stosowanym na Zachodzie a dwudziestodwuprocentowym stosowanym w Polsce to skala bankructwa.

Tak więc - gdyby nawet Miller zmniejszył podatek dochodowy do zera to i tak nie poruszy to polskiej gospodarki.
Jedynie gospodarka w Polsce, realizowana przez tak zwanych inwestorów zagranicznych, będzie kwitnąć.
Tylko że my nie będziemy mieli nic z tego.

Ponieważ zanim Miller otworzy usta potrafię przewidzieć co ma do powiedzenia, zdaję sobie sprawę, że w koncepcji podatku liniowego ukryta jest pułapka dla tak zwanych "inwestorów zagranicznych" którzy do tej pory nie płacą żadnych podatków.
W związku z tym pozwolę sobie na stwierdzenie, że Miller i cała banda jego pomocników jest za głupia aby dobrać się do tych cwaniaków. Oni świetnie radzili sobie z stokroć większymi cwaniakami.
I tak jak do tej pory nie płacą podatków, tak nie będą płacić w przyszłości.
16 czerwiec 2003

Artur Łoboda 

  

Archiwum

Plany prywatyzacyjne rządu
luty 12, 2006
Farelka i paplanina - nazwiskowe związki
styczeń 4, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Przynieście nam głowy zdrajców
wrzesień 12, 2004
Arogancja za nasze pieniądze
grudzień 15, 2003
Zdrowych, radosnych Świąt Wielkiej Nocy
marzec 23, 2008
zaprasza.net
Cheney wyklada kawe na lawe- czyli najpewniej bedzie wojna z Iranem
luty 24, 2007
malgorzata
Apel przed referendum
maj 27, 2003
przesłała Elżbieta
Cień Islamu nad Rosją i USA
wrzesień 15, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Plemiona z południa Iraku dołączają do zbrojnego oporu
styczeń 29, 2007
Dahr Jamail
Po wyborach w USA
grudzień 26, 2004
Gregory Akko
Laskowik
sierpień 29, 2003
Nasz Dziennik
Józef Beck wykonał plany Józefa Piłsudskiego i przyczynił się do klęski Hitlera
grudzień 24, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
niestrudzeni - z kart historii
marzec 4, 2003
Miroslaw M. Krupinski (maj 1998)
Jews killed Jews to create the state of Israel
maj 24, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Pryncypialne podejście do kwestii mniejszosci narodowych w 21 wieku
wrzesień 5, 2008
tłumacz
Koniec wolnej prasy
sierpień 22, 2003
ABCnet
"Cud Balcerowicza" i "dobrobyt" wg Kwaśniewskiego
październik 14, 2004
Danuta Walewska
Perspektywy
maj 4, 2003
przesłała Elżbieta
USA w cieniu potęgi koszmarów?
styczeń 19, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski, USA
Cytat dnia. Administracja w Polsce w porównaniu z administracją w Unii
kwiecień 28, 2003
Piotr Mączyński
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media