|
Dzisiaj zbierze się w Warszawie mafia
|
|
Proszę sobie przypomnieć sceny z filmów o gangsterach - gdy najwięksi z nich spotykali się by omówić wspólną politykę, bądź podzielić strefy wpływów i nałożyć ten obraz na dzisiejsze informacje, że ponad tysiąc sędziów z całego kraju ma spotkać się w Warszawie na nadzwyczajnym Kongresie Sędziów Polskich.
"Zajmie się on m.in. oceną sytuacji wokół Trybunału Konstytucyjnego oraz odmową powołania przez prezydenta niektórych kandydatów na sędziów."
Tak proszę Państwa, ta mafia nie zbierze się po to, by omówić sytuację we własnym środowisku i całkowity upadek morale sędziego, ale po to, by dyskutować o własnych strefach wpływów.
Przypomnę zatem, że to Naród jest suwerenem! I Naród wybrał Prezydenta.
Ale w postkomunistycznej Konstytucji Kwaśniewskiego, Naród nie ma żadnego bezpośredniego wpływu na wybór jakiegokolwiek sędziego!
To niewyobrażalny skandal!
I dlatego musimy przyjąć, że jedyną formą wpływu Narodu na wybór sędziów - jest osoba Prezydenta, który w imieniu Narodu powołuje, bądź odrzuca kandydatury sędziów wątpliwej moralności!.
Koniec, kropka!
A mafia Wymiaru Bezprawia może się zbierać i dyskutować. Nikt im nie dał prawa do bycia stroną wobec Narodu! Ale sami sobie je uzurpują - na postawie stalinowskich zwyczajów - z których wyrośli.
|
|
3 wrzesień 2016
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Ten bałwan Rzepliński powiedział dziś, że sędziowie są "suwerenem orzekającym w imieniu suwerena".
Kwintesencja.
Nawet oficjalnie nie potrafi skonstruować zdania, w którym nie uniknąłby błędów freudowskich.
Są mafią i nie potrafią temu, nawet hipokrytycznie zaprzeczyć.
Na WP podają, że trwają w tajemnicy prace nad nową ustawą o ustroju sądów powszechnych.
Skoro zrobili "konklawe capo di tutti cappich", to znak, że ten projekt może nieść w sobie pewne nadzieje dla nas. |
|
2016-09-03
Magellan
|
 |
|
|
Oglądam ten cyrk w pałacu w Warszawie.
Oni oficjalnie się publicznie zakapywują. (kapują)
Smród i ohyda.
Ja już tracę sens wykonywania zawodu radcy prawnego, nawet w ujęciu podstawowym i elementarnym. |
|
2016-09-03
Magellan
|
 |
|
|
Poziom dyskursu i wypowiedzi tych "hominidów", bo już nie L U D Z I, jest tak tragiczny, że słuchanie tego trąci autodestrukcją.
Ale jest w tym coś jeszcze.
Nadal nie wiemy jakie intencje ma PiS.... |
|
2016-09-03
Magellan
|
 |
|
|
Dziewczynka, sędzia powiada: "to my jesteśmy S O L Ą tej ziemi".
Sędziowie to nadzwyczajna K A S T A ludzi.
Co za jawny, parszywy S A T A N I Z M.
Jak to śmierdzi. Oni się całkowicie wyabstrahowali ze społeczeństwa.
Banda.! |
|
2016-09-03
Magellan
|
 |
|
|
A może ten zjazd to prowokacja.
Jeśli tak, to pomysł dobry.
Oni sami się kompromitują i wzajemnie na siebie napuszczają.
Nie ma lepszej rzeczy niż sprowokować mafię do jej autoupublicznienia i w ten sposób pokazać ludziom kim ona jest.
W całej rozciągłości. |
|
2016-09-03
Magellan
|
 |
|
|
Mam coraz mniej wątpliwości, że to prowokacja.
Obrady sejmu są jawne.
Posiedzenia organów stanowiących samorządów terytorialnych są jawne.
Spotkania gremiów sądownictwa nie są jawne.
Dziś zostało to publicznie obnażone, jaki jest poziom osób, którzy tworzą tzw. władzę sądowniczą.
Debilizm "szeregowych" sędziów, całkowite wyabstrahowanie ze społeczeństwa, arogancja, buta i dezorientacja wobec realiów.
Ta transmisja to C A Ł K O W I T A T R A G E D I A.
Mam nadzieję, że są uczciwi sędziowie, którzy zażenują się tym co oglądają.
ps oni chcą ograniczenia tzw. "kognicji sądów", czyli ograniczenia spraw, którymi muszą się zajmować.
Jeśli nie oni to kto? |
|
2016-09-03
Magellan
|
 |
|
|
| Chyba tylko opcja zerowa uzdrowi polskie sadownictwo. |
|
2016-09-03
TellTheTruth
|
 |
|
|
Tak, ale kim ich zastąpić?
Potrzeba ludzi z odpowiednim M O R A L E.
Gdzie ich szukać w tej branży, w takiej skali?
Sytuacja jest patowa.
|
|
2016-09-03
Magellan
|
 |
|
|
Magellanie
na dzisiaj - dobrze zaprogramowany komputer wyda NA PEWNO uczciwszy wyrok - niż którykolwiek z tych degeneratów.
Komputery dzisiaj mniej się mylą z prognozą pogody - niż sędziowie z elementarnymi zasadami etyki.
Dlatego mamy alternatywą zastępstwa.
Może nawet - na stałe. |
|
2016-09-03
Artur Łoboda
|
|
|
|
Łódzkie pogotowie nie zabijało
sierpień 13, 2002
Dziennik Łódzki
|
Stacja Kraków - wioska
sierpień 25, 2004
www.krakow.pl
|
Europa, Europa
luty 11, 2006
PAP
|
Kwestia honoru
listopad 22, 2007
Artur Łoboda
|
Kultowy ubaw po pachy
lipiec 9, 2008
Marek Jastrząb
|
Apel do Narodu Polskiego
maj 13, 2003
przesłała Elżbieta
|
DO MEDIÓW W KRAJU I ZA GRANICˇ...
maj 3, 2006
|
Wiarus znaleziony w sieci
marzec 1, 2006
Szukacz
|
Wyborcy-a teraz mamy Was w d...
listopad 26, 2003
Adrian Dudkiewicz
|
Polowanie na dusze
wrzesień 25, 2007
Bogusław
|
Rosja znow defiluje. Teraz 4 Listopada- rocznice wypedzenia
Polakow z Kremla.
listopad 7, 2006
anonim
|
Koncert na "pozytecznych idiotow"
sierpień 12, 2003
Stanislaw Michalkiewicz
|
List do Prezydenta RP w sprawie "potępienia" dorobku Feliksa Konecznego
marzec 9, 2007
Mirosław Dakowski
|
Clinton nie walczył w Wietnamie, powalczy w Izraelu?
sierpień 3, 2002
IAR
|
Jasna Mowa D?więku
sierpień 29, 2006
Zygmunt Jan Prusiński
|
The Iraqi National Resistance
styczeń 22, 2008
nadesłał Marduk
|
Trzy stany PR. SOBCZAK i SZPAK
kwiecień 1, 2003
http://angora.pl/
|
http://prawo.uni.wroc.pl/~kwasnicki/EkonLit/13809.htm
marzec 29, 2006
|
Agitacja na rzecz tarczy w Radiu Maryja i TV Trwam
styczeń 30, 2007
Gracjan Cimek, www.pnlp.org.pl
|
Balcerowicz przed Trybunał Stanu
marzec 10, 2006
Przedruk
|
|
|