|
Dzisiaj zbierze się w Warszawie mafia
|
|
Proszę sobie przypomnieć sceny z filmów o gangsterach - gdy najwięksi z nich spotykali się by omówić wspólną politykę, bądź podzielić strefy wpływów i nałożyć ten obraz na dzisiejsze informacje, że ponad tysiąc sędziów z całego kraju ma spotkać się w Warszawie na nadzwyczajnym Kongresie Sędziów Polskich.
"Zajmie się on m.in. oceną sytuacji wokół Trybunału Konstytucyjnego oraz odmową powołania przez prezydenta niektórych kandydatów na sędziów."
Tak proszę Państwa, ta mafia nie zbierze się po to, by omówić sytuację we własnym środowisku i całkowity upadek morale sędziego, ale po to, by dyskutować o własnych strefach wpływów.
Przypomnę zatem, że to Naród jest suwerenem! I Naród wybrał Prezydenta.
Ale w postkomunistycznej Konstytucji Kwaśniewskiego, Naród nie ma żadnego bezpośredniego wpływu na wybór jakiegokolwiek sędziego!
To niewyobrażalny skandal!
I dlatego musimy przyjąć, że jedyną formą wpływu Narodu na wybór sędziów - jest osoba Prezydenta, który w imieniu Narodu powołuje, bądź odrzuca kandydatury sędziów wątpliwej moralności!.
Koniec, kropka!
A mafia Wymiaru Bezprawia może się zbierać i dyskutować. Nikt im nie dał prawa do bycia stroną wobec Narodu! Ale sami sobie je uzurpują - na postawie stalinowskich zwyczajów - z których wyrośli.
|
|
3 wrzesień 2016
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Ten bałwan Rzepliński powiedział dziś, że sędziowie są "suwerenem orzekającym w imieniu suwerena".
Kwintesencja.
Nawet oficjalnie nie potrafi skonstruować zdania, w którym nie uniknąłby błędów freudowskich.
Są mafią i nie potrafią temu, nawet hipokrytycznie zaprzeczyć.
Na WP podają, że trwają w tajemnicy prace nad nową ustawą o ustroju sądów powszechnych.
Skoro zrobili "konklawe capo di tutti cappich", to znak, że ten projekt może nieść w sobie pewne nadzieje dla nas. |
|
2016-09-03
Magellan
|
 |
|
|
Oglądam ten cyrk w pałacu w Warszawie.
Oni oficjalnie się publicznie zakapywują. (kapują)
Smród i ohyda.
Ja już tracę sens wykonywania zawodu radcy prawnego, nawet w ujęciu podstawowym i elementarnym. |
|
2016-09-03
Magellan
|
 |
|
|
Poziom dyskursu i wypowiedzi tych "hominidów", bo już nie L U D Z I, jest tak tragiczny, że słuchanie tego trąci autodestrukcją.
Ale jest w tym coś jeszcze.
Nadal nie wiemy jakie intencje ma PiS.... |
|
2016-09-03
Magellan
|
 |
|
|
Dziewczynka, sędzia powiada: "to my jesteśmy S O L Ą tej ziemi".
Sędziowie to nadzwyczajna K A S T A ludzi.
Co za jawny, parszywy S A T A N I Z M.
Jak to śmierdzi. Oni się całkowicie wyabstrahowali ze społeczeństwa.
Banda.! |
|
2016-09-03
Magellan
|
 |
|
|
A może ten zjazd to prowokacja.
Jeśli tak, to pomysł dobry.
Oni sami się kompromitują i wzajemnie na siebie napuszczają.
Nie ma lepszej rzeczy niż sprowokować mafię do jej autoupublicznienia i w ten sposób pokazać ludziom kim ona jest.
W całej rozciągłości. |
|
2016-09-03
Magellan
|
 |
|
|
Mam coraz mniej wątpliwości, że to prowokacja.
Obrady sejmu są jawne.
Posiedzenia organów stanowiących samorządów terytorialnych są jawne.
Spotkania gremiów sądownictwa nie są jawne.
Dziś zostało to publicznie obnażone, jaki jest poziom osób, którzy tworzą tzw. władzę sądowniczą.
Debilizm "szeregowych" sędziów, całkowite wyabstrahowanie ze społeczeństwa, arogancja, buta i dezorientacja wobec realiów.
Ta transmisja to C A Ł K O W I T A T R A G E D I A.
Mam nadzieję, że są uczciwi sędziowie, którzy zażenują się tym co oglądają.
ps oni chcą ograniczenia tzw. "kognicji sądów", czyli ograniczenia spraw, którymi muszą się zajmować.
Jeśli nie oni to kto? |
|
2016-09-03
Magellan
|
 |
|
|
| Chyba tylko opcja zerowa uzdrowi polskie sadownictwo. |
|
2016-09-03
TellTheTruth
|
 |
|
|
Tak, ale kim ich zastąpić?
Potrzeba ludzi z odpowiednim M O R A L E.
Gdzie ich szukać w tej branży, w takiej skali?
Sytuacja jest patowa.
|
|
2016-09-03
Magellan
|
 |
|
|
Magellanie
na dzisiaj - dobrze zaprogramowany komputer wyda NA PEWNO uczciwszy wyrok - niż którykolwiek z tych degeneratów.
Komputery dzisiaj mniej się mylą z prognozą pogody - niż sędziowie z elementarnymi zasadami etyki.
Dlatego mamy alternatywą zastępstwa.
Może nawet - na stałe. |
|
2016-09-03
Artur Łoboda
|
|
|
|
Gregory Akko
wrzesień 5, 2005
Krzysztof Sarnecki
|
Encyklopedia GW: opozycja argentyńska = terroryzm
styczeń 20, 2005
(PAP)
|
Jednomandatowe okręgi wyborcze - próba symulacji na podstawie wyników wyborów z 2001 roku
wrzesień 13, 2004
Adam Sandauer
|
UWAGA BLOKUJA!!!
listopad 4, 2007
Niepokorny
|
Kandydat z malwersacjami w tle
sierpień 7, 2002
PAP
|
Nowa rubryka DOWCIPY POLSKIEGO WYMIARU SPRAWIEDLIWOŚCI
luty 14, 2005
cywilizowany
|
A new book by Israel Adam Shamir:
lipiec 1, 2005
zaprasza.net
|
Coraz słabsza hegemonia USA na świecie?
maj 31, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Twórczość filmowa Krzysztofa Zanussiego uhonorowana w Izraelu
lipiec 17, 2002
PAP
|
Budżet Krakowa na 2003 roku
grudzień 11, 2002
(SIE) http://www.dziennik.krakow.pl
|
Galeria, hotel, a potem kolejne hotele i biurowce
marzec 7, 2006
Magdalena Kursa
|
Rozmowa z Polonistką ze słupska
grudzień 10, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
Bronislaw Geremek nie zyje
lipiec 13, 2008
...
|
Poziome drabinki bezpieczeństwa
styczeń 15, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Uciec od gnoju - który się samemu narobiło
listopad 19, 2008
Artur Łoboda
|
Wideo z zabójstwa Saddama
grudzień 31, 2006
Dorota
|
Teraz Bush - poglądy "prawicy" sprzed lat
październik 26, 2008
"Prawica"
|
Oto Polska
lipiec 17, 2004
Jaga
|
Potajemne Loty na Przesłuchania i Tortury
kwiecień 9, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kontynuatorzy z SLD (2)
Wszyscy ludzie prezydenta
czerwiec 20, 2003
Paweł Siergiejczyk
|
|
|