|
Dzisiaj zbierze się w Warszawie mafia
|
|
Proszę sobie przypomnieć sceny z filmów o gangsterach - gdy najwięksi z nich spotykali się by omówić wspólną politykę, bądź podzielić strefy wpływów i nałożyć ten obraz na dzisiejsze informacje, że ponad tysiąc sędziów z całego kraju ma spotkać się w Warszawie na nadzwyczajnym Kongresie Sędziów Polskich.
"Zajmie się on m.in. oceną sytuacji wokół Trybunału Konstytucyjnego oraz odmową powołania przez prezydenta niektórych kandydatów na sędziów."
Tak proszę Państwa, ta mafia nie zbierze się po to, by omówić sytuację we własnym środowisku i całkowity upadek morale sędziego, ale po to, by dyskutować o własnych strefach wpływów.
Przypomnę zatem, że to Naród jest suwerenem! I Naród wybrał Prezydenta.
Ale w postkomunistycznej Konstytucji Kwaśniewskiego, Naród nie ma żadnego bezpośredniego wpływu na wybór jakiegokolwiek sędziego!
To niewyobrażalny skandal!
I dlatego musimy przyjąć, że jedyną formą wpływu Narodu na wybór sędziów - jest osoba Prezydenta, który w imieniu Narodu powołuje, bądź odrzuca kandydatury sędziów wątpliwej moralności!.
Koniec, kropka!
A mafia Wymiaru Bezprawia może się zbierać i dyskutować. Nikt im nie dał prawa do bycia stroną wobec Narodu! Ale sami sobie je uzurpują - na postawie stalinowskich zwyczajów - z których wyrośli.
|
|
3 wrzesień 2016
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Ten bałwan Rzepliński powiedział dziś, że sędziowie są "suwerenem orzekającym w imieniu suwerena".
Kwintesencja.
Nawet oficjalnie nie potrafi skonstruować zdania, w którym nie uniknąłby błędów freudowskich.
Są mafią i nie potrafią temu, nawet hipokrytycznie zaprzeczyć.
Na WP podają, że trwają w tajemnicy prace nad nową ustawą o ustroju sądów powszechnych.
Skoro zrobili "konklawe capo di tutti cappich", to znak, że ten projekt może nieść w sobie pewne nadzieje dla nas. |
|
2016-09-03
Magellan
|
 |
|
|
Oglądam ten cyrk w pałacu w Warszawie.
Oni oficjalnie się publicznie zakapywują. (kapują)
Smród i ohyda.
Ja już tracę sens wykonywania zawodu radcy prawnego, nawet w ujęciu podstawowym i elementarnym. |
|
2016-09-03
Magellan
|
 |
|
|
Poziom dyskursu i wypowiedzi tych "hominidów", bo już nie L U D Z I, jest tak tragiczny, że słuchanie tego trąci autodestrukcją.
Ale jest w tym coś jeszcze.
Nadal nie wiemy jakie intencje ma PiS.... |
|
2016-09-03
Magellan
|
 |
|
|
Dziewczynka, sędzia powiada: "to my jesteśmy S O L Ą tej ziemi".
Sędziowie to nadzwyczajna K A S T A ludzi.
Co za jawny, parszywy S A T A N I Z M.
Jak to śmierdzi. Oni się całkowicie wyabstrahowali ze społeczeństwa.
Banda.! |
|
2016-09-03
Magellan
|
 |
|
|
A może ten zjazd to prowokacja.
Jeśli tak, to pomysł dobry.
Oni sami się kompromitują i wzajemnie na siebie napuszczają.
Nie ma lepszej rzeczy niż sprowokować mafię do jej autoupublicznienia i w ten sposób pokazać ludziom kim ona jest.
W całej rozciągłości. |
|
2016-09-03
Magellan
|
 |
|
|
Mam coraz mniej wątpliwości, że to prowokacja.
Obrady sejmu są jawne.
Posiedzenia organów stanowiących samorządów terytorialnych są jawne.
Spotkania gremiów sądownictwa nie są jawne.
Dziś zostało to publicznie obnażone, jaki jest poziom osób, którzy tworzą tzw. władzę sądowniczą.
Debilizm "szeregowych" sędziów, całkowite wyabstrahowanie ze społeczeństwa, arogancja, buta i dezorientacja wobec realiów.
Ta transmisja to C A Ł K O W I T A T R A G E D I A.
Mam nadzieję, że są uczciwi sędziowie, którzy zażenują się tym co oglądają.
ps oni chcą ograniczenia tzw. "kognicji sądów", czyli ograniczenia spraw, którymi muszą się zajmować.
Jeśli nie oni to kto? |
|
2016-09-03
Magellan
|
 |
|
|
| Chyba tylko opcja zerowa uzdrowi polskie sadownictwo. |
|
2016-09-03
TellTheTruth
|
 |
|
|
Tak, ale kim ich zastąpić?
Potrzeba ludzi z odpowiednim M O R A L E.
Gdzie ich szukać w tej branży, w takiej skali?
Sytuacja jest patowa.
|
|
2016-09-03
Magellan
|
 |
|
|
Magellanie
na dzisiaj - dobrze zaprogramowany komputer wyda NA PEWNO uczciwszy wyrok - niż którykolwiek z tych degeneratów.
Komputery dzisiaj mniej się mylą z prognozą pogody - niż sędziowie z elementarnymi zasadami etyki.
Dlatego mamy alternatywą zastępstwa.
Może nawet - na stałe. |
|
2016-09-03
Artur Łoboda
|
|
|
|
Prosze o zgloszenie tego do Trybunalu Konstytucyjnego za dyskryminacje obywateli polskich w stosunku do nierezydentów
styczeń 3, 2008
ewa
|
„Koniec afery paliwowej na Śląsku”.
Początek afery pod nazwą polski Wymiar Prawa
styczeń 2, 2003
PAP
|
Zabawki - trzaskawki
lipiec 10, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
|
Prezydenckie menu
wrzesień 5, 2003
www.dziennik.krakow.pl
|
Gorzej niż niewolnica
październik 15, 2004
|
Dziwne ceny usług w USA
luty 10, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Who Rules Ukraine?
luty 7, 2007
|
Raport ONZ: Ponad połowa bogactwa całego świata jest w rękach zaledwie 2% populacji
grudzień 8, 2006
bibula
|
Urzędnicza obojętność wobec dzieci
grudzień 6, 2002
|
Boeing za 30 groszy opuści zakłady lotnicze
październik 8, 2004
Zbigniew Krzysztyniak
|
Farelka i paplanina - nazwiskowe związki
styczeń 4, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Tajne konszachty USA, Izraela i Iranu
wrzesień 16, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Traktat - Unia decyduje za Nas
kwiecień 25, 2005
przesłała Elżbieta
|
I Ty możesz zostać "antysemitą"
grudzień 17, 2003
PAP
|
Siedzimy w gównie po uczy
styczeń 23, 2006
Artur Łoboda
|
Lokacyjny sukces
sierpień 15, 2007
|
Dla Izraelczyków Polska jest nie mniej winna niż Niemcy
kwiecień 13, 2007
przysłał ICP
|
Tarcza i wyścig zbrojeń
sierpień 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Głupia historia" - list czytelnika pisma Culture Wars w sprawie artykułu prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego
luty 23, 2007
bibula- pismo niezależne
|
"Niewidoczny Słoń w Pokoju"
kwiecień 7, 2006
Iwo Cuprian Pogonowski
|
|
|