|
Dzisiaj zbierze się w Warszawie mafia
|
|
Proszę sobie przypomnieć sceny z filmów o gangsterach - gdy najwięksi z nich spotykali się by omówić wspólną politykę, bądź podzielić strefy wpływów i nałożyć ten obraz na dzisiejsze informacje, że ponad tysiąc sędziów z całego kraju ma spotkać się w Warszawie na nadzwyczajnym Kongresie Sędziów Polskich.
"Zajmie się on m.in. oceną sytuacji wokół Trybunału Konstytucyjnego oraz odmową powołania przez prezydenta niektórych kandydatów na sędziów."
Tak proszę Państwa, ta mafia nie zbierze się po to, by omówić sytuację we własnym środowisku i całkowity upadek morale sędziego, ale po to, by dyskutować o własnych strefach wpływów.
Przypomnę zatem, że to Naród jest suwerenem! I Naród wybrał Prezydenta.
Ale w postkomunistycznej Konstytucji Kwaśniewskiego, Naród nie ma żadnego bezpośredniego wpływu na wybór jakiegokolwiek sędziego!
To niewyobrażalny skandal!
I dlatego musimy przyjąć, że jedyną formą wpływu Narodu na wybór sędziów - jest osoba Prezydenta, który w imieniu Narodu powołuje, bądź odrzuca kandydatury sędziów wątpliwej moralności!.
Koniec, kropka!
A mafia Wymiaru Bezprawia może się zbierać i dyskutować. Nikt im nie dał prawa do bycia stroną wobec Narodu! Ale sami sobie je uzurpują - na postawie stalinowskich zwyczajów - z których wyrośli.
|
|
3 wrzesień 2016
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Ten bałwan Rzepliński powiedział dziś, że sędziowie są "suwerenem orzekającym w imieniu suwerena".
Kwintesencja.
Nawet oficjalnie nie potrafi skonstruować zdania, w którym nie uniknąłby błędów freudowskich.
Są mafią i nie potrafią temu, nawet hipokrytycznie zaprzeczyć.
Na WP podają, że trwają w tajemnicy prace nad nową ustawą o ustroju sądów powszechnych.
Skoro zrobili "konklawe capo di tutti cappich", to znak, że ten projekt może nieść w sobie pewne nadzieje dla nas. |
|
2016-09-03
Magellan
|
 |
|
|
Oglądam ten cyrk w pałacu w Warszawie.
Oni oficjalnie się publicznie zakapywują. (kapują)
Smród i ohyda.
Ja już tracę sens wykonywania zawodu radcy prawnego, nawet w ujęciu podstawowym i elementarnym. |
|
2016-09-03
Magellan
|
 |
|
|
Poziom dyskursu i wypowiedzi tych "hominidów", bo już nie L U D Z I, jest tak tragiczny, że słuchanie tego trąci autodestrukcją.
Ale jest w tym coś jeszcze.
Nadal nie wiemy jakie intencje ma PiS.... |
|
2016-09-03
Magellan
|
 |
|
|
Dziewczynka, sędzia powiada: "to my jesteśmy S O L Ą tej ziemi".
Sędziowie to nadzwyczajna K A S T A ludzi.
Co za jawny, parszywy S A T A N I Z M.
Jak to śmierdzi. Oni się całkowicie wyabstrahowali ze społeczeństwa.
Banda.! |
|
2016-09-03
Magellan
|
 |
|
|
A może ten zjazd to prowokacja.
Jeśli tak, to pomysł dobry.
Oni sami się kompromitują i wzajemnie na siebie napuszczają.
Nie ma lepszej rzeczy niż sprowokować mafię do jej autoupublicznienia i w ten sposób pokazać ludziom kim ona jest.
W całej rozciągłości. |
|
2016-09-03
Magellan
|
 |
|
|
Mam coraz mniej wątpliwości, że to prowokacja.
Obrady sejmu są jawne.
Posiedzenia organów stanowiących samorządów terytorialnych są jawne.
Spotkania gremiów sądownictwa nie są jawne.
Dziś zostało to publicznie obnażone, jaki jest poziom osób, którzy tworzą tzw. władzę sądowniczą.
Debilizm "szeregowych" sędziów, całkowite wyabstrahowanie ze społeczeństwa, arogancja, buta i dezorientacja wobec realiów.
Ta transmisja to C A Ł K O W I T A T R A G E D I A.
Mam nadzieję, że są uczciwi sędziowie, którzy zażenują się tym co oglądają.
ps oni chcą ograniczenia tzw. "kognicji sądów", czyli ograniczenia spraw, którymi muszą się zajmować.
Jeśli nie oni to kto? |
|
2016-09-03
Magellan
|
 |
|
|
| Chyba tylko opcja zerowa uzdrowi polskie sadownictwo. |
|
2016-09-03
TellTheTruth
|
 |
|
|
Tak, ale kim ich zastąpić?
Potrzeba ludzi z odpowiednim M O R A L E.
Gdzie ich szukać w tej branży, w takiej skali?
Sytuacja jest patowa.
|
|
2016-09-03
Magellan
|
 |
|
|
Magellanie
na dzisiaj - dobrze zaprogramowany komputer wyda NA PEWNO uczciwszy wyrok - niż którykolwiek z tych degeneratów.
Komputery dzisiaj mniej się mylą z prognozą pogody - niż sędziowie z elementarnymi zasadami etyki.
Dlatego mamy alternatywą zastępstwa.
Może nawet - na stałe. |
|
2016-09-03
Artur Łoboda
|
|
|
|
Jasność widzenia
grudzień 30, 2007
Artur Łoboda
|
Edukacja
październik 10, 2006
Artur Łoboda
|
I am a Zionist
kwiecień 19, 2007
2007 Mark Glenn
|
Życie w Gazie, czyli do Żydzi robią w Palestynie - wideo
listopad 25, 2007
przysłała Dorota
|
Jeszcze tylko jedna przegrana...
czerwiec 18, 2006
Marek Olżyński
|
Izraelskie czołgi w palestyńskim obozie
grudzień 22, 2004
aaa
|
W interesie Izraela i biznesu naftowego
marzec 22, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Rze? kormoraniątek a rze? dzieciątek
czerwiec 22, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Stowarzyszenie Primum Non Nocere - pytania do tych którzy chcą kandydować w wyborach prezydenckich
maj 20, 2005
Adam Sandauer
|
Strefa ochrony
wrzesień 14, 2002
EWA ŁĘTOWSKA http://rzeczpospolita.pl
|
Krok do przodu w sprawie ochrony pacjenta
lipiec 21, 2003
IAR
|
Faszystowskie elementy sądownictwa
marzec 20, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Nie tylko Europejczykom odbiło
kwiecień 30, 2003
|
Kiedy plastykowe wydanie Rzecz(y)pospolitej?
styczeń 18, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Nowe mocarstwo nad Wisla
listopad 23, 2008
RP
|
Myślom naszym zabitym podle przez krętacza
sierpień 1, 2003
|
Z mojego domu widziałem czym jest "wojna z terrorem"
sierpień 4, 2006
Robert Fisk
|
AKT OSKARŻENIA PRZECIWKO:
styczeń 17, 2003
|
Europejska abrakadabra
kwiecień 10, 2003
Andrzej Kumor
|
Dlaczego będą (?) wieszać Saddama Husseina ?
grudzień 28, 2006
tezlav von roya
|
|
|