|
| Podobno to ten psychol Klaus Schwab |
|
| To ten od "wielkiego resetu". |
|
| Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid |
|
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
|
|
| Iran dziesiątkuje izraelskie miasto portowe Hajfę pociskami kasetowymi; 2 osoby zabite, samochody... |
|
| |
|
| Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania |
|
Monika Jaruzelska zaprasza
|
|
| Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara |
|
| Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. |
|
| Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS |
|
| |
|
| Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! |
|
| |
|
| Warto posłuchać |
|
| Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych |
|
| Jedyna rozsądna analiza początku wojny przeciwko Iranowi |
|
| Nagła Eskalacja Wojny i Trzęsienie Ziemi w Iranie. Przypadek… Czy Sygnał Czegoś Większego? |
|
| Zakrzyczana prawda |
|
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
|
|
| Hashtag COVID1984 |
|
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
|
|
| Izby lekarskie to organizacje przestępcze |
|
| |
|
| "Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki |
|
| |
|
| Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach |
|
| |
|
| Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach |
|
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!
|
|
| Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków |
|
| Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. |
|
| Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności |
|
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. |
|
| TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? |
|
| Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity. |
|
| Polscy "nacjonaliści" o żydach |
|
| Po prostu zobaczcie |
|
| Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej |
|
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
|
więcej -> |
|
Typowy udział Żydów w sprawowaniu władzy w USA
|
|

Typowy udział w sprawowaniu władzy w USA przez nominowanych, a nie wybranych dygnitarzy, jest opisany w nowej książce amerykańskiego historyka, Roberta Dallek’a, pod tytułem: „Nixon and Kissinger: Partners in Power” („Nixon i Kissinger: Partnerzy przy Sprawowaniu Władzy.”) Autor poświęcił cztery lata w nowo otwartych archiwach rządów prezydenta Nixon’a, w których to archiwach jest 20,000 stron rozmów telefonicznych Kissingera i kilkaset godzin nagrań rozmów telefonicznych Nixon’a.
Tak więc ostatnio udostępnione dokumenty wykazują, że były serkretarz stanu USA, Henry Kissinger, opó?nił poważnie zawiadomienie prezydenta Nixon’a, o wybuchu wojny w 1973 roku, między Izraelem i państwami arabskimi, Egiptem i Syrją. Kissinger uczynił to, w celu nie dopuszczenia, żeby Nixon kontrolował sytuacji. Chodziło o to, żeby sam Kissinger miał wolną rękę w manipulowaniu sytuacją, według cytat z książki Dallek’a, ogłoszonych 2go kwietnia, 2007, w piśmie „Vanity Fair.”
Dallek twierdzi, że kiedy Egipt i Syria zaatakowały Izrael 6go pa?dziernika, 1973 roku, wówczas rząd Izraela zawiadomił Kissinger’a o sóstej rano, poczem minęło trzy i pół godziny, nim Nixon dowiedział się o wybuchu wojny. Dallek, autor biografji prezydenta Lyndon’a Johnson’a, miał dostęp do około miliona stron dokumentów bezpieczeństwa państwowego USA, jak również do nigdy nie opublikowanych części pamiętmików pierwszego szefa sztabu Nixon’a, R. H. Hakleman’a.
Dokumenty te rzucają światło na bardzo skomplikowne powiązania między Nixonem i Hakleman’em, dwoma ludzmi o tendencjach paranoicznych, częstym niepokoju i poczuciu zagrożenia, przy jednoczesnej tendencji do manipulowania innymi w zupełnie bezwzględny sposób. Dokumenty te wskazują wielki wzrost w pozycji siły Kissinger’a, w miarę rozwoju skandalu „Watergate,” który to skandal mógł być inscenizowany i manipulowany, w celu obezwładnienia prezydenta Nixona i podporządkowania go Kissingerowi.
Podobna sytuacja zaistniała w czasie rządów prezydenta Billa Clintona, w czasie skandalu wywołanego przez Monikę Lewinsky, która zachowała jako dowód rzeczowy, sukienkę poplamioną spermą Clintona i tym naraziła prezydenta Clintona, na oskarżenie go o krzywoprzysięstwo i na proces usunięcia go od władzy, za pomocą sądu senatu USA. W obydwu wypadkach otoczający przezydenta ludzie, zwłaszcza Żydzi, byli w stanie dominować politykę USA na Bliskim Wschodzie.
Dallek twierdzi, że Nixon uważał, że nie leży w interesie USA, żeby Kissinger, jako Żyd, prowadził politykę USA na Bliskim Wschodzie i powiedział: „Jakikolwiek Żyd, nie może prowadzić polityki USA na Bliskim Wschodzie, ponieważ Żydzi byli ukrzyżowani z powodu Jezusa Chrystusa i pięć milionów ich skoczyło do wielkiego pieca! Jak u diabła czuje się [Kissinger] w tej sprawie?”
Kissinger powiedział o wybuchu wojny szefowi sztabu Nixon’a, Alexandrowi Haig’owi Jun. o godzinę wcześniej nim powiadomił o tym samego prezydenta, według Dallek’a. Haig był wówczas z Nixon’em na wyspie Key Biscayne na Florydzie i Kissinger zapwenił go, „że panuje nad sytuacją,” ale jednocześnie polecił Haig’owi, żeby kłamał w mediach i twierdził, że prezydent został powiadomiony o wybuchu wojny o szóstej rano, żeby nie było oczywiste, że prezydent nie był natychmiast zawiadomiony o wybuchu wojny.
Tymczasem za plecami Nixon’a, Kissinger, 23go pażdzienika, wraz z Haig’iem i kilku urzędnikami, zawiadomili Breżniewa, że siły nuklearne USA, są na całym świecie w stanie pogotowia Def Con 3, poziom pogotowia tyko raz zasosowany w czasie kryzysu pocisków sowieckich na Kubie, przez prezydenta Kennedy’ego. Pó?niej Kissinger twierdził, że pogotowie nuklearne zarządził Nixon. Dallek twierdzi, że niema na to żadnych dowodów.
Pogotowie to widocznie Kissinger zarządził, żeby powstrzymać wysłanie dwu dywizji desantowych z Sowietów, na Synaj, po klęsce zadanej wojskom Izraela, które straciły wszystkie czołgi, włącznie z czołgami wysyłanymi na gwałt samolotami z USA do Izraela. Zupełną kleskę Izraela wówczas USA obróciło w całkowite zwycięstwo Izraela nad Egiptem i nad Syrją.
Nixon musiał ustąpić z urzędu prezydenta z powodu skandalu o włamanie do Watergate i korzystać z pardonu, żeby nie odsiadywać kary w więzieniu. Clinton stanął przed sądem senatu USA oskarżony o krzywoprzysięstwo, z powodu zaprzecznia stosunków z prowokatorką. Natomiast zupełnie inaczej potoczyły się losy jeszcze bardziej posłusznego wobec Izraela, neokonserwatywnego rządu prezydenta Bush’a.
Prezydent George Bush nie jest pociągany do odpowiedzialności za rozpoczęcie wojny pod fałszywymi pretekstami, na korzyść Izraela. W czasie tej wojny, pod okupacją Iraku przez wojska USA, zginęło ponad 3000 Amerykanów i dziesiątki tysięcy zostało rannych i uszkodzonych psychicznie, nie mówiąc już o śmierci ponad 600,000 cywilnych Irakijczyków, jak i o zrujnowaniu Iraku i pozbawieniu tam dachu nad głową wielu milionów ludzi i spowodowniu ucieczki za granicę kilku milionów mieszkańców tego tragicznego kraju.
W bezkarnych zbrodniach międzynarodowych neokonserwatywnego rządu Bush, jak też w ruinie Iraku, oraz w nielegalnym użyciu amerykańskiego arsenału nuklearnego, w celu uratowania Izraela, od zupełnej klęski w 1973 roku, widać przykłady skutków udziału Żydów, w sprawowaniu władzy w USA, mimo tego, że ludzie ci nie byli przy władzy dzięki wyborom.
www.pogonowski.com |
|
30 kwiecień 2007
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Podejrzewamy osoby zarządzające ZOZ MSWiAw Krakowie
o świadome działanie o charakterze przestępczym
sierpień 3, 2004
|
Swen czy Sven?
listopad 8, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Sądzi, choć kradła
luty 19, 2003
Wojciech Tołyż http://www.se.com.pl/iso/
|
U progu wojny
lipiec 13, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Dlaczego bez rozumu - nie ruszysz?
lipiec 8, 2008
Artur Łoboda
|
Portal PLUGAWA_POLSKA.COM
styczeń 15, 2009
Marek Głogoczowski
|
Trzy lata pó?niej
wrzesień 11, 2004
|
NIE !!! Dla bazy F-16 w Poznaniu !
listopad 6, 2006
Stowarzyszenie Ekologiczne Marlewo
|
Podróż po starym lądzie (2)
maj 1, 2008
Artur Łoboda
|
30 srebrników
styczeń 24, 2003
DOROTA STEC-FUS http://www.dziennik.krakow.pl
|
Debil czy tylko męska dziwka?
grudzień 13, 2008
Interia.pl
|
Własność rzecz święta cz.2/2
maj 14, 2008
Dariusz Kosiur
|
Lepper się nie nadaje
styczeń 15, 2006
PAP
|
Bliżej naprawienia krzywd
kwiecień 13, 2006
Leszek Skonka- Wrocław
|
Splastyfikowani manekini
marzec 18, 2005
Mirosław Naleziński
|
"Antyreligijna retoryka"
maj 13, 2008
Artur Łoboda
|
Współczesna żydokomuna czyli "Klub lewicy i prawicy"
marzec 8, 2005
|
Polski elektryk
październik 22, 2008
Artur Łoboda
|
PiS-owski pakt stabilizacji? - kolejny bajer? Co z tymi wcześniejszymi wyborami? - z cyklu oceniamy sytuację polityczną i rzą
styczeń 27, 2006
Zdzisław Raczkowski
|
Nikt naprawdę nie chce tej wojny z wyjątkiem ...
styczeń 26, 2003
PAP
|
więcej -> |
|