ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Zapytanie premiera RP o skuteczność maseczek 
17 grudzień 2020      Artur Łoboda
List Amerykanów do Europejczyków ws. GMO 
25 listopad 2014      www.polskawalczaca.com
Listy do Ministranta - Część III 
6 marzec 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Choroba mikrofalowa 
5 kwiecień 2021     
Współcześni inkwizytorzy 
18 marzec 2015      Artur Łoboda
Nie wpuściłbym do domu. 
28 wrzesień 2019      Artur Łoboda
Zmarł Piotr Szczepanik 
20 sierpień 2020     
Wiesław Sokołowski KONGRES MEDIÓW NIEZALEŻNYCH w WARSZAWIE I dzięki im za to  
15 maj 2012      www.trwanie.com
Cicha noc 
24 grudzień 2018     
Robert Bąkiewicz o odkryciu dr Anny Mandreli dotyczącym działaczy ONR 
4 luty 2019      Alina
Uran 
15 październik 2010      Goska
Kolejna fałszywka PAP 
26 wrzesień 2009      tłumacz
Romantyczna bieda 
1 sierpień 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Powrót na początek drogi 
5 marzec 2021      Artur Łoboda
Jak skorzystać z pomocy naszego krakowskiego HOLLYWOOD, czyli jak idioci opiekują się pacjentami w Szpitalu im. J.Babińskiego w Krakowie 
28 listopad 2013      Ewa Englert-Sanakiewicz
NOWY USTRÓJ AUSTRALII, NOWY USTRÓJ ŚWIATA: DEMOKRACJA TOTALITARNA  
29 wrzesień 2021     
Antypolonizm. Rozmowy o nienawiści wobec Polaków 
4 marzec 2014      www.polskawalczaca.com
Jedna owczarnia, jeden pasterz 
9 wrzesień 2011      Elzbieta Gawlas
Jack Bernstein: Życie amerykańskiego Żyda w rasistowskim, marksistowskim Izraelu  
7 luty 2015      Jack Bernstein
Pół mózg 
29 listopad 2019      Artur Łoboda

 
 

Naród który nienawiść do innych Narodów - wypił z mlekiem matki

 W prawie każdym kraju na świecie zamieszkują jakieś mniejszości etniczne - wywodzące się z innych Narodów.


Ale tylko jedna "nacja" WSZĘDZIE - gdzie zamieszka - ma problemy z lokalnymi społeczeństwami.

Dzieje się tak dlatego, że przybysze nie szanują żadnych norm etyki i kultury, a do tego roszczą sobie prawa do wyjątkowego traktowania jako "naród wybrany".

Nie dlatego Żydzi byli gnani z Hiszpanii, Francji, Niemiec, Rosji, że tworzyli konkurencję ekonomiczną, ale dlatego, że wszędzie tam kradli i oszukiwali!

Żydzi nie są jednym Narodem, a tym bardziej NIE SĄ potomkami starożytnych Izraelitów!

Współcześni "żydzi" to potomkowie tych - którzy wyznawali kiedyś judaizm - jak choćby tureccy Chazarowie.
Wciągnęli do Judaizmu dzikość zwyczajów swoich przodków i rozwinęli w satanistyczny kult zła!
 
Nie da się zrozumieć żydów, bez poznania i zrozumienia zjawiska nazywanego "judzeniem".
To zagrywka służąca wprowadzeniu atakowanego w pułapkę.
Najczęściej ekonomiczną pułapkę.

Modelowym przykładem JUDZENIA jest wszystko - co związane jest z postępowaniem Izraela wobec Palestyńczyków.

W 1947 roku Zgromadzenie Ogólne ONZ podjęło Rezolucję nr 181 – w celu podzielenia terytorium Mandatu Palestyny na dwa państwa: żydowskie i arabskie.
Rezolucja posiada oficjalną nazwę Plan Podziału z Gospodarczą Unią.

Wydawało się wtedy wszystkim, że to Żydzi są słabszą stroną.
Tymczasem BANDY syjonistyczne dokonały w późniejszym okresie kolejnych - po Zamachu na hotel King David - napaści na angielskie siły rozjemcze.
Robili to w taki sposób, by odpowiedzialność zrzucić na Palestyńczyków.
W rezultacie czego Anglicy oddali władzę syjonistom i uciekli.

Przez kolejne lata Izraelczycy napadali na wioski Palestyńskie i tą drogą zmuszali Palestyńczyków do opuszczenia własnej ziemi i przeprowadzki do miast.

Po stronie Palestyńskiej były nieskuteczne próby odpowiedzi militarnej.
Z czasem jednak wykształciła się silna reprezentacja polityczna "Organizacja Wyzwolenia Palestyny", której przewodniczącym został Jasir Arafat.

W 1974 roku stanął na czele palestyńskiej delegacji na XXVII sesję ONZ, na której uznano OWP za jedyne legalne przedstawicielstwo narodu palestyńskiego (uzyskał dla OWP status obserwatora przy ONZ).

Na przełomie lat 80 i 90 w Rządzie Izraela byli jeszcze mniej drapieżni Żydzi - wychowani częściowo w Kulturze polskiej, albowiem wywodzili się z Polski.
To oni mieli zamiar dogadać się z Palestyńczykami i rozpoczęli rozmowy z Arafatem.
Ich wynikiem było Porozumienia z Oslo – oznaczające wzajemne uznanie Izraela i Organizacji Wyzwolenia Palestyny zawarte w 1993 w Oslo, a podpisane 13 września 1993 w Waszyngtonie.

Wydawało mi się że jeszcze do około 2000 roku istniała szansa na porozumienie między Palestyńczykami a Izraelem.
Jednak niedługo później poumierały "szare eminencje" polityki izraelskiej i wojujący syjoniści powrócili do planu budowy wielkiego Izraela od Eufratu do Nilu.

W tym celu chcieli zdyskredytować reprezentację palestyńską i przedstawić Palestyńczyków jako dziki Naród - niewart współczucia.

W roku 2004 izraelskie służby otruły Jasira Arafata!, który posiadał niekwestionowaną pozycję wśród Palestyńczyków i nie pozostawił politycznego następcy.

Nieco wcześniej - w 1987 roku izraelski wywiad sprokurował utworzenie Hamasu, którego głównym zajęciem była walka z Organizacją Wyzwolenie Palestyny i samym Jasirem Arafatem.



Tuż przed 7 października 2023 roku izraelskie wojsko WYCOFAŁO SIĘ z terenów granicznych ze strefą Gazy, by umożliwić bojownikom Hamasu wtargnięcie na teren Izraela.

Gdy Hamasowcy zajęli kilka przygranicznych osiedli i po wzięciu zakładników - nie mieli zamiaru posuwać się dalej - izraelskie wojsko zaczęło strzelać z czołgów do budynków - w których znajdowali się Palestyńczycy - wraz z izraelskimi zakładnikami.

Syjonistom potrzebna była duża liczna ofiar, podczas gdy Palestyńczykom potrzebni byli zakładnicy - do wymiany za bezprawnie przetrzymywanych w izraelskich więzieniach.

Żydowska propaganda puściła w świat FAŁSZYWE INFORMACJE o rzekomych gwałtach i bestialskich mordach - dokonanych przez Palestyńczyków, po czym rozpoczęli EKSTERMINACJĘ NARODU PALESTYŃSKIEGO! czego skutkiem jest ponad 34 tysiące ZAMORDOWANYCH palestyńskich CYWILÓW -w tym większość kobiet i dzieci!


Polskie szmatławce medialne milczą, ale w niezależnych mediach na świecie - pokazane są zdjęcia rozjechanych przez izraelskie czołgi małych dzieci, bądź szczątków dzieci rozerwanych przez bomby!
Co szczególnie haniebne - ludność cywilna Izraela świętuje te zbrodnie - na podobieństwo "święta Purim", czy "Chanuka".
(Charakterystyczne jest to, że najważniejsze święta żydowskie celebrują MORDY na przeciwnikach.)

Zainicjowana przez izraelskie służby wywiadu akcja Hamasu z 7 października 2023 roku miała służyć "ostatecznemu rozwiązaniu kwestii palestyńskiej", ale też przesunięcie granic Izraela w stronę Eufratu.
I w tym celu syjoniści działają w kierunku WCIĄGNIĘCIA SPOŁECZNOŚCI MIĘDZYNARODOWEJ w WOJNĘ PRZECIWKO MUZUŁMANOM.

4 kwietnia 2024 roku Izrael dokonał ataku na Irański Konsulat w Syrii - zabijając minimum 16 osób.
Byłoby całkowitą kompromitacją Iranu - gdyby nie odpowiedzieli na tą ZBRODNIĘ IZRAELA!
Jest to więc przykład modelowego JUDZENIA!

Iran zachował się powściągliwie, bo uprzedził sąsiadów i Stany Zjednoczone, że dokona SYMBOLICZNEJ akcji odwetowej.

Nieudolni propagandyści pro-syjonistyczni stwierdzili, że odpowiedź Iranu w postaci wysłania ponad 200 dronów i rakiet - w kierunku Izraela - była porażką Irańską.
A ja uważam, że to był tylko test!

Irańczycy chcieli sprawdzić: jaką ilość rakiet i dronów - jest w stanie przechwycić izraelska obrona - w tym obrona przyjaznych Izraelowi Państw.
Dziś wiemy, że część dronów się przedarła, bo zabrakło Izraelowi środków obrony.
Gdyby więc Iran wystrzelił 1000 rakiet i dronów - to najpewniej 700 z nich - uszkodziłoby cele w Izraelu.

Ale JUDZENIE SYJONISTYCZNE SIĘ UDAŁO!
15 kwiecień 2024

Artur Łoboda 

  

Komentarze

  

Archiwum

Czy wydatki na wojnę w Iraku odraczają kryzys gospodarczy w USA?
wrzesień 11, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Jan Paweł II - omylny
kwiecień 12, 2005
Artur Łoboda
WOJNA

kwiecień 12, 2003
Nie dla "tarczy antyrakietowej" w Polsce - Ogólnokrajowa demonstracja antywojenna
marzec 1, 2007
J. Duranowski
Były pracownik Optimusa przed prokuratorem. Protest Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych
lipiec 7, 2002
PAP
Polowanie na "Nazi Gold"
listopad 27, 2006
Tezlav von Roya
Gangsterzy ekonomiczni z całego Świata mówia w sprawie Balcerowicza jednym głosem
marzec 15, 2006
Przegląd prasy
Dobrowolne przyznanie się do przestępstwa
kwiecień 16, 2005
WOBEC CZASU IDZIEMY Z MGَ BEZ SUKCESU.
listopad 22, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Krajobraz z radarem
wrzesień 21, 2006
Michał Sobczyk, Jarosław Szczepanowski
"Czy Papież przeprosi ofiary Solidarności" (7)
listopad 14, 2003
Takich mamy kretynów w Kościele
wrzesień 11, 2007
PAP
PL.jokes Swieta tu,tam prawda gola...
grudzień 30, 2006
Ot.Joker
Rusza produkcja Astry II w ramach umowy offsetowej
październik 1, 2003
Europejskie "standardy"
sierpień 23, 2003
PAP
Oferta syjonistyczna stworzenia bazy dla wojsk Hitlera w Palestynie
kwiecień 1, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Kulczenie najbogatszego - jeszcze opinia czy już obraza image'u?
listopad 17, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
"Gdy rozum śpi budzą się potwory"
kwiecień 16, 2007
Dariusz Kosiur
Mój wróg – moje państwo
marzec 24, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
Monarchia czy "demokracja" ?
luty 7, 2007
tezlav von roya
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media