ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski 
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
 
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? 
 
Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r 
"Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. 
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
Zełenski kupił sobie dwa jachty 
Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? 
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
Planet Lockdown 
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... 
Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
Los Angeles - piekło na ziemi 
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
 
Veto dla Funduszu Zadłużenia! 
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. 
Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
więcej ->

 
 

Unia Europejska bez Budzetu i bez Konstytutcji



Spotkanie u szczytu Unii Europejskiej nie osiagnelo zgody na budget 2007-2013, oraz "zamrozilo" na dluzszy czas sprawe proponowanej konstytucji unijnej. Dwudniowe spotkanie skonczylo sie kompromitacja, kiedy kryzys wywolany protestem przeciwko proponowanej konstytucji pokazal swiatu cały fałsz propagandy unijnej o solidarnosci i wspólnej wizji przyszłości Europy 25 państw członkowskich.  

Anglia nie zgadza sie na zmniejszenie ulgi w wysokosci szesciu miliardow dolarow, ktora to sume obecnie potraca sobie Londyn, ze swoich rocznych wplat do budgetu Unii Europejskiej. Francja natomiast, jest przeciwna "anglo-saskiemu modelowi gospodarczemu," zmniejszenia kontroli handlu i bardziej "wolno-rynkowe" traktowanie pracownikow w ramach globalizacji. Francja broni tego co nazywa ona "kontynentalnym modelem spoleczenstwa" zabezpieczonego ochronna "tarcza ekonomiczna". Rzad w Paryzu nie chce obnizyc unijnych subsydiow dla rolnikow francuskich, obecnie w wysokosci 13 miliardow rocznie.  

Toni Blair ma objac na natepne szesc miesiecy prezydenture Unii Europejskiej. W czasie swej krotkiej kadencji, bedzie zalecal on "anglo-saski model gospodarczy" i dzis juz twierdzi, ze nie ma jednolitego pogladu, jaka ma byc zjednoczona Europa czy w wersji francuskiej lub niemieckiej czy innej, poniewaz zadno pojedyncze panstwo nie jest "wlascicielem Europy." Rzad Blair'a twierdzi, ze obecnie wybor jedynie miedzy przystosowaniem sie do postepujacej globalizacji lub Unia Europejska, ktora ugrzezla w przeszlosci. Blair ma osobiscie przedstawic parlamentowi europejskiemu "anglo-saski model gospodarczy", ale wielu parlamentarzystow z gory mowi, ze w ogole nie beda sluchac tego co on ma do powiedzenia.  

Przed odrzuceniem konstytucji Unii Europejskiej przez wyborcow Francji i Holandii spekulowano na temat planu "B", zeby proponowany tekst konstytucji tej zmienic, albo przynajmnie ustalic, ktore czesci proponowanego tekstu, bylyby powszechnie przyjete wsrod wyborcow 25 panstw czlonkowskich, ktore to panstwa musza jednoglosnie zatwierdzic tekst konstytucji unijnej. Niektorzy parlamentarzysci europejscy mowia jednak ze juz nie ma planu "B", a natomiast jest plan "D": dalszego dialogu i debaty. Litera "D" nie jest najszczesliwszym symbolem poniewaz w jezku angielski, moze ona symbolizowac "deficyt," "niezgode" ("denial") albo nawet "smierc" ("death") jak to pisze Elaine Sciolino w artykule pod tytulem "Znikajaca wizja przyszlosci powoduje rozlam w Europie" ("Faded Vision Splits Europe"), ktory o artykul opublikowal "The New York Times 19go czerwca, 2005.  

Rzad Bush'a bedzie przyjmowal 20go czerwca, 2005, w Bialym Domu delegacje europejska, w ktorej sklad wchodzi Herr Juncker, Juan Nanuel Barroso, szef biurokracji unijnej, Javier Solana, szef unijnej polityki zagranicznej. Bush bedzie nawolywal do jednosci europejskiej, zwlaszcza w pokrywaniu kosztow zniszczenia Iraku przez amerykanska maszyne wojenna, dzalajaca tam na korzysc Izraela, wedlug polityki i planow neokonserawtystow-sjonistow, kierujacych Pentagonem i amerykanska polityka zagraniczna.
Teraz USA powierza Unii Europejskiej kierownictwo w konferencji miedzynarodowej, majacej na celu fomulowanie przyszlosciowych planow odbudowy zrujnowanego Iraku. Konferencja ta ma rozpoczac sie w srode 23go czerwca w Brukseli z udzialem 80 panstw.  

Kawsniewski, ktory podobno mial nadzieje, po swojej drugiej kadencji prezydenckiej, zrobic kariere w biurokracji Unii Europejskiej, powiedzial ze "fiasko europejskiego spotkania na szczycie wywoluje gleboki pesymizm."
Lewicowa gazeta francuska "Liberation" stwierdzila ze "Europa jest na mieliznie, bez planu na przyszlosc i bez wlasnej strategii".

Lewicowy premier Polski, Marek Belka proponowal, zeby zmniejszyc subsydia unijne przyslugujace Polsce, w celu ratowania budgetu Unii Europejskiej, ale jego oferty nie mialy na tyle wagi, zeby odegrac jakakolwiek role w rokowaniach budgetowych u szczytu unijnego. Natomiast Belka powiedzial: "Nikt nie bedzie w stanie mowic, ze dla Polski Unia Europejska jest tylko kupa forsy."  

Po fiasku konferencji u szczytu Unii Europejskiej, w Londynie mowiono ze Unia musi sie przeistoczyc ("reinvent itsef"), tak zeby starac sie o rozwoj gospodarczy, raczej niz wydawac kolosalne sumy na subsydia dla rolnikow, zwlaszcza francuskich. Na razie Unia Europejska jest na rozdrozu, bez budzetu i bez konstytutcji.  
19 czerwiec 2005

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Najwięcej polskich dzieci głoduje w wakacje
sierpień 6, 2004
Pałac Kultury i Nauki im. Józefa Stalina
lipiec 22, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
W 70 rocznicę śmierci wielkiego Polaka-wypisy z Romana Dmowskiego
styczeń 8, 2009
Paweł Ziemiński
Żądanie ujawnienie kulis prozydowskiej poltyki państwa polskiego
sierpień 27, 2007
tłumacz
Koniec eksmisji na bruk?
grudzień 4, 2002
PAP
Portrety świe(t)nych udawaczy (2): casus Pawła-Szawła z Tarsu
luty 9, 2007
Marek Głogoczowski
Spadkobiercy "Solidarnosci"
grudzień 27, 2002
Elzbieta
Skorzysta z rady ekspertów.
grudzień 21, 2002
Artur Łoboda
Powrót do ?ródeł
listopad 11, 2003
Kolowrotek
październik 30, 2007
Sloneczny Zegar
Fiasko walki o kontrolę ropy naftowej Iraku?
maj 9, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
MUZEUM SOLIDARNOŚCI CZY PAMIECI SIERPNIA ?
luty 4, 2003
Leszek Skonka
Kara dla amerykańskiego zwyrodnialca
listopad 20, 2006
LBC
Czarne chmury nad Iranem – geopolityczna mapa świata na początku 2006
styczeń 21, 2006
Gracjan Cimek -
Brytyjski Żyd będzie nadzorował treningi policji w całej Unii Europejskiej, w zakresie tzw. przestępstw nienawiści i antysemi
grudzień 11, 2006
BIBUŁA - pismo
Fragment ksiazki
kwiecień 9, 2006
Gośka
Dyrektorzy o sukcesie "Nocy Muzeów w Krakowie"
czerwiec 9, 2004
Kiedy plastykowe wydanie Rzecz(y)pospolitej?
styczeń 18, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
"Halloween" - już nie tylko amerykański idiotyzm...
październik 31, 2005
Zdzisław Raczkowski
Kiedy gangsterzy egzekwują prawo
styczeń 27, 2008
Interia.pl
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media