|
| Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid |
|
| Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie |
|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
|
| Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas |
|
| Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania |
|
| Izby lekarskie to organizacje przestępcze |
|
| |
|
| Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem |
|
|
|
| David Icke w LondonReal TV |
|
| Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka. |
|
| Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi |
|
| |
|
| Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski |
|
| W obronie Naszej wolności |
|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody |
|
| Przedsiębiorstwo holokaust |
|
| Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem |
|
| Milcz Lekarzu !!! |
|
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej. |
|
| Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem |
|
| Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. |
|
| Folksdojcz |
|
| Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. |
|
| Debata ws. pandemii COVID-19! |
|
| Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni! |
|
| AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) |
|
| Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? |
|
| Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi |
|
| Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. |
|
| Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu |
|
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek |
|
| Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy |
|
| Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy. |
|
| Atak pistapo w Gdańsku |
|
| Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r. |
|
| Orwell 2025 w USA |
|
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
|
więcej -> |
|
Siła euro, Unia i zadania syjonistów
|
|

Musimy sobie uswiadomic, ze to sila euro, a nie Rada Bezpieczenstwa ONZ, dala Francji moznosc twardego opierania sie amerykanskim planom ataku na Irak. W rzeczywistosci euro dzialalo jak tarcza przeciw planom Busha i zmienilo swiatowa rownowage sil, jak pisze Stephen S. Cohen w "The Wall Street Journal" z 29 kwietnia br.
Bez sily euro Amerykanie mogliby latwo podporzadkowac sobie Francje. Dawniej wystarczylo zagrozic atakiem na wartosc franka oraz na gielde francuska i Francja ulegala Stanom. Stalo sie tak wiele razy w przeszlosci. Warto wspomniec, ze kiedy w 1956 roku Francja i Anglia najechaly Egipt, by odzyskac kontrole nad Kanalem Sueskim, prezydent Eisenhower ostro zaprotestowal oraz zagrozil oslabieniem pieniadza i papierow wartosciowych Anglii i Francji. Oba kraje wolaly raczej szybko wycofac sie z Egiptu, niz narazac sie na klopoty finansowe.
Bron finansowa
Unia Europejska ma wieksze znaczenie polityczne niz ekonomiczne. Naturalnie pierwszym celem jednoczenia Europy bylo zakonczenie wojen europejskich, a srodkiem do tego celu byl najpierw wspolny rynek, czyli duza strefa wolnoclowa dla silnych gospodarek (zwlaszcza Niemiec), ktora pozniej poszerzono na strefe wolnego przeplywu kapitalu i sily roboczej. Projekt ten opieral sie na ukladzie francusko-niemieckim: Francja otworzyla swoj rynek na niemieckie produkty przemyslowe, w zamian za co Niemcy mialy subsydiowac francuskie rolnictwo.
Francja moze zachowywac sie jak wielkie mocarstwo i dalej miec stale miejsce w Radzie Bezpieczenstwa ONZ dzieki jednoczeniu sie Europy. Wiadomo, ze Francja kieruje polityka UE, a Niemcy wspieraja ja gospodarczo.
Teraz, kiedy nie ma juz zagrozenia ze strony Rosji sowieckiej, przywodcy Francji szukaja sposobu na ograniczenie potegi amerykanskiej. W tej sytuacji euro staje sie bronia. Jezeli wspolna waluta UE osiagnelaby pozycje podobna do dolara, uniemozliwiloby to amerykanskiemu rzadowi narzucanie sila swojej woli innym krajom.
Dlaczego Unii zalezy na Polsce
Dzieki sile i stabilnosci dolara, do dzis jedynej swiatowej waluty rezerwowej, USA osiagaly wielkie korzysci finansowe. Moga tez miec kolosalny deficyt w handlu miedzynarodowym, ale jednoczesnie unikaja konsekwencji, jakie z tego powodu ponosza inne kraje, w tym Polska. Poprzez manipulacje miedzynarodowymi finansami USA sa w stanie ponosic wojskowe i polityczne koszty swoich dzialan na swiecie i to w sytuacji, gdy sumy te przekraczaja faktyczne srodki posiadane przez Stany Zjednoczone. Dlatego zeby ograniczyc sile Ameryki w swiecie, Francuzi staraja sie przesunac jak najwiecej miedzynarodowych rezerw kapitalowych od dolara do euro.
Zobaczymy, czy euro bedzie dalej rosnac w sile, jak to przepowiadaja dzis finansisci. Na rynkach finansowych obserwuje sie, ze juz teraz niektore panstwa islamskie odchodza od dolara do euro jako waluty, w ktorej okresla sie wartosc ich walut. W Europie opinie sa podzielone: czy pozostac przy dolarze, czy tez oprzec sie na euro.
Warto pamietac, ze na tym tle Polska wydaje sie bardziej potrzebna Unii Europejskiej niz Unia Polsce. Panikarskie plotki, ze Polacy juz teraz, na byle jakich warunkach, musza dostac sie do Unii, bo inaczej "pociag odjedzie" i Polska wraz z Ukraina zostanie wydana na pastwe Rosji, sa oczywistym nonsensem. Polska jest czlonkiem NATO i moze dotad odmawiac przystapienia do Unii, az dostanie duzo lepsze warunki, niz sa jej obecnie oferowane.
Na koszt podatnikow
Pamietajmy, ze kazdy kraj musi dbac o swoje interesy i zdawac sobie sprawe, ze inni chetnie go wykorzystuja, a potem ze spokojnym sumieniem zostawia na pastwe losu, jak to stalo sie Polsce w 1945 roku (zeby nie wspominac wczesniejszych przykladow). Poza Niemcami i Rosja Polsce zagraza coraz silniej zydowski ruch roszczeniowy, popierany przez radykalne kregi syjonistow w Waszyngtonie i w Izraelu. Dla przykladu, muzeum zydowskie w Warszawie ma byc najwiekszym muzeum w Polsce, zbudowanym na koszt podatnikow polskich. Zostawi daleko w tyle wszystkie polskie muzea, tak rozmiarami budynku, jak i frekwencja przymusowych wycieczek szkolnych, itd. I to wszystko za pieniadze polskiego podatnika. Niestety, rzad polski (?) nie ma takich zawrotnych sum dla upamietnienia polskich bohaterow narodowych, mordowanych na Pawiaku, w Palmirach czy w innych miejscach poza Warszawa. Nie ma nawet pieniedzy na Muzeum Powstania Warszawskiego.
Naciski Izraela
Muzeum zydowskie w Warszawie to tylko jeden z wielu - widocznych golym okiem - przykladow potegi syjonistow.
Na scenie miedzynarodowej mozna dostrzec ich znacznie wiecej. Na przyklad Oliver Burkeman podal w "The Guardian" z 29 kwietnia br., ze izraelski ambasador w USA zada "zmiany rzadu" w Syrii i w Iranie oraz sankcji i "dyplomatycznej izolacji" tych panstw.
Jak widzielismy na przykladzie ataku na Irak, zadania syjonistycznych ekstremistow sa zaspokajane przez Waszyngton krwia Amerykanow i innych narodow (w tym polskiego). Juz mowi sie o budowie rurociagu z Iraku do Hajfy, ktory ma dostarczac iracka rope do Izraela. Co ciekawe - coraz czesciej mozna ogladac w telewizji kontrolowanej przez syjonistow syna ostatniego szacha Iranu. Wyglada na to, ze jego osoba ma zostac wykorzystana do wywolania wojny domowej w Iranie i "zmiany rzadu" w tym panstwie, jak zycza sobie ekstremisci rzadzacy w Izraelu.
Po wyborach w Palestynie ma zostac opublikowana amerykanska "mapa drogowa do pokoju", na ktorej koncu jest stworzenie panstwa palestynskiego w ciagu trzech lat. Tymczasem nieustannie czytamy o zabiegach syjonistow, mnozacych przeszkody na nowej "road map". Jednym z typowych dla nich zadan jest domaganie sie trzech miesiecy spokoju w Palestynie. Rezim Ariela Szarona zawsze moze postarac sie o "zajscia przerywajace spokoj" i wtedy od tych sprowokowanych "zamachow" zacznie sie liczyc nastepne trzy miesiace - i tak w nieskonczonosc.
"Usuniecie Saddama Husajna nie wystarczy" - pisze Daniel Ayalon, ktory zaleca sankcje ekonomiczne i "psychologiczna presje" na Syrie i Iran. Wtoruje mu zydowska Anti-Defamation League. W czasie konferencji prasowej w Waszyngtonie jej przedstawiciele nawolywali: "Trzeba isc dalej. Jestesmy podobnie zagrozeni przez Syrie i Iran".
Minister spraw zagranicznych Jordanii szuka poparcia, zeby zmusic Izrael do zniesienia godziny policyjnej dla Arabow i do zaprzestania burzenia domow arabskich na Zachodnim Brzegu Jordanu i w Gazie - w celu wszczecia "procesu pokojowego". W tym samym czasie radykalni syjonisci domagaja sie, aby formujacy sie rzad palestynski premiera Mahmouda Abbasa zazadal od Palestynczykow "natychmiastowego zaprzestania walk i oporu przeciw Izraelczykom".
Jesli nowy premier zastosuje sie do nakazow Szarona i nie upomni sie o prawa Palestynczykow, to nielatwo mu bedzie zdobyc zaufanie swoich wspolobywateli, ktorzy beda w nim widzieli namiestnika izraelskiego. Buthaina Shabaan z syryjskiego ministerstwa spraw zagranicznych stwierdzila przed kamerami telewizyjnymi: "Wszystkiemu winien jest Szaron, ktorego polityka na Bliskim Wschodzie jest permanentna wojna i zniszczenie".
Euroarmia
Kryzys dyplomatyczny, spowodowany najazdem na Irak, pobudzil Unie Europejska do oceny swych mozliwosci strategicznych, tak wojskowych, jak i w polityce zagranicznej. W kwietniu wybrano w Brukseli "silnego" ministra spraw zagranicznych Unii. Konwent przygotowujacy konstytucje Unii Europejskiej, ktora ma niedlugo powiekszyc sie o nowych czlonkow, zaproponowal utworzenie Europejskiej Agencji Badan Strategicznych i Zbrojen oraz ksztaltowanie wspolnej polityki obronnej w ciagu nastepnych 10 lat. Wielka Brytania jednak nie popiera pomyslu stworzenia europejskich sil wojskowych, ktore moglyby oslabic NATO. Niemniej jednak - jak dowiadujemy sie z ostatnich doniesien medialnych - przywodcy Niemiec, Francji, Belgii i Luksemburga powolali w Brukseli autonomiczny w stosunku do NATO sojusz obronny. Jak donosi "Rzeczpospolita" z 30 kwietnia br., zapewnili jednak, ze ich inicjatywa nie jest skierowana przeciwko Stanom Zjednoczonym, a nawet ma wzmocnic sojusz atlantycki. Trzeba przyznac, ze jest to dosc dziwne rozumowanie.
Austria i Irlandia sa oficjalnie neutralne i nie naleza do planow obronnych. Natomiast koszty zbrojen w panstwach Unii sa rozlozone nierownomiernie. Francja wydaje 2,6 proc. swojego dochodu narodowego na zbrojenia, Niemcy - 1,5 proc., Wielka Brytania - 2,4 proc., a przecietna NATO wynosi 2,5 proc. PKB. Tymczasem USA wydaja na obrone 3 proc. rocznego PKB.
Czlonkowie Unii Europejskiej chcieliby prowadzic jedna polityke zagraniczna, wspierana przez liczace sie sily zbrojne. Dwie trzecie obywateli panstw Unii chcialoby wspolnej polityki zagranicznej, podczas gdy 73 proc. opowiada sie za wspolna polityka obronna. Wiekszosc woli wspolna polityke obronna od indywidualnej kazdego z czlonkow. Zrodzilo sie przekonanie, ze za te same pieniadze Unia zyska wieksza sile obronna niz w przypadku sil obronnych indywidualnych czlonkow. W budowie europejskich sil zbrojnych Unia potrzebuje Polski; trzeba o tym rowniez pamietac w polskich pertraktacjach z Bruksela.
|
|
10 maj 2003
|
|
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Czy kierowcy powinni ponosić koszty leczenia ofiar wypadków?
kwiecień 17, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Liban a doktryna Geremka
sierpień 5, 2006
Adam Wielomski
|
W obronie ks. Tadeusza Zalewskiego
Obrona ks. Tadeusza
grudzień 12, 2006
Agata
|
Prezentacja multimedialna "Wspaniały Kraków"
styczeń 17, 2005
redakcja zaprasza.net
|
Zabronione dotowanie biletów kolejowych?
październik 24, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
America's democracy of double standards won't work
luty 23, 2005
przesłał prof. Iwo C. Pogonowski
|
Walka o dominację nad światem
październik 10, 2008
Gregory Akko
|
Eqwador idzie na lewo
kwiecień 10, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Lepper: żądamy zmian systemowych w Polsce
czerwiec 26, 2002
PAP
|
USA tonie w długach, a Chiny boją się wolnej wymiany swojej waluty?
sierpień 29, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Nowy rozdział w dziejach Polski
październik 24, 2005
Marek Olżyński
|
Przykra prawda historyczna
styczeń 25, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski, USA
|
"Polska zaniepokojona decyzją Korei Północnej "
styczeń 11, 2003
PAP
|
Ceniony prawdómowny i sprawiedliwy Żyd amerykański a sprawa Iranu
listopad 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
*Wilhelm Gustloff*, statek niby-pasażerski
styczeń 30, 2005
Mirosław Naleziński
|
Defiance (Opor) … czyli jak zydo-masoneria z USA gloryfikuje zydo-bolszewickie kurwy
luty 14, 2009
Piotr Zychowicz
|
Ograniczona demokracja w USA
sierpień 26, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
POLSKA - UNIA 15
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
Anatomia terroru w Iraku
sierpień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Do prostego człowieka
luty 28, 2003
Julian Tuwim
|
więcej -> |
|