ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu 
Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. 
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) 
 
The Corbett Report 
Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” 
Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów 
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. 
TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! 
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid  
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
więcej ->

 
 

Burzenie Gazy


W nocy z soboty na niedzielę armia izraelska zaatakowała po raz trzeci w ciągu tygodnia Gazę, tym razem w odwecie za ostrzelanie dziesięcioma prymitywnym rakietami miejscowości Sderot na południu Izraela.

Atak nie spowodował większych strat, ale zgodnie z dyrektywami ministra obrony Szaula Mofaza armia pokarała Palestyńczyków zniszczeniami materialnymi. Wysadziła w powietrze 4 mosty, zdemolowała centralę telefoniczna, uszkodziła generatory, przecięła kable doprowadzające do miasta energię elektryczną, zburzyła kilka domów. W trakcie tej niszczycielskiej operacji zginęło co najmniej 12 Palestyńczyków, a 50 zostało rannych. W piątek podczas takiego samego ataku wysadzono w powietrze trzy wiadukty. Po niedzielnej napaści przedstawiciel Hamasu, Abdel Aziz al,Rantisi, zapowiedział: - W Tel Awiwie poleje się krew żydowska.

Komentatorzy wiążą nasilenie zbrojnych operacji w Gazie wtorkowymi wyborami w Izraelu. Premier Szaron chce się w nich zaprezentować jako strażnik bezpieczeństwa Izraelczyków. Według najnowszych sondaży Likud nadal prowadzi, co zapewnia Szaronowi utrzymanie fotela premiera. Wobec oświadczenia Partii Pracy, że po wyborach nie przystąpi do rządu koalicyjnego Szarona i wobec deklaracji przywódcy antyreligijnej partii Szinuj, Josefa Lapida, że nie zasiądzie w jednym gabinecie z partiami religijnymi, ortodoksyjnym Mafdalem i Szaasem,szef Likudu zostanie zmuszony do powołania rządu opartego wyłącznie na partiach prawicy.

Część komentatorów przewiduje rozłam w Partii Pracy nazajutrz po przegranych wyborach. Obóz byłego przewodniczącego partii , eks-ministra obrony Benjamina Ben Eliezera miałby przystąpić do rządu Szarona, pozostawiając w opozycji parlamentarnej obecnego przywódcę Partii Pracy Amrama Micnę i jego zwolenników.

27 styczeń 2003

BEN ADAM z Tel Awiwu 

  

Archiwum

Konwencjonalna Trzecia Wojna Światowa?
wrzesień 1, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Pomóżcie proszę wstrzymac to opętanie
styczeń 23, 2004
„Islamo-faszym” czy „energo-faszyzm?”
styczeń 17, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Głupota atakuje
marzec 7, 2004
PAP
Ministerstwo Finansów będzie skupować waluty
grudzień 6, 2002
IAR
"Antyreligijna retoryka"
maj 13, 2008
Artur Łoboda
Co trzecia firma przynosi straty
październik 17, 2005
PAP
Sylwetka Włodzimierza Cimoszewicza jako skutek ewolucji cynicznych oportunistów
sierpień 26, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
GUS: GUS: Gospodarka kwitnie jak nigdy
sierpień 30, 2006
O Krakowie w cieniu Wrocławia
grudzień 18, 2007
www.krakow.pl
Chamstwo i kurestwo
maj 31, 2005
Artur Łoboda
"Wilhelm Gustloff" zatopiony przez niemiecką torpedę
luty 2, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Co pomaga zrozumieć czym był komunizm
luty 26, 2009
Jadwiga Staniszkis
Wina ministrów
sierpień 28, 2007
Marek Olżyński
Przelot
wrzesień 5, 2003
Andrzej Kumor
Izrael niebezpieczny dla polityków w USA
marzec 24, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Troskliwe misie –bajka nie dla dzieci.
sierpień 26, 2006
Marek Olżyński
Negocjacje koalicyjne- powtórka z rozrywki
styczeń 13, 2006
Adam Sandauer
Zakaz budowania dróg!
czerwiec 27, 2007
INTERIA.PL
Patrząc z niesmakiem
sierpień 1, 2003
Andrzej Kumor
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media