ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
Aresztować Netanjahu 
Protest w Warszawie po decyzji Rządu. 
Iran dziesiątkuje izraelskie miasto portowe Hajfę pociskami kasetowymi; 2 osoby zabite, samochody... 
 
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" 
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.

 
Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków  
 
Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
więcej ->

 
 

Dlaczego.............?

Jestem powściągliwy w używaniu epitetów. Świadom nieprzyjemnych konsekwencji jakie takie użycie może spowodować. Bogate słownictwo w paru językach pozwala mi ośmieszać adwersarzy bez uciekania się do takich form, nawet na forach międzynarodowych...

Nie oznacza to jednak że jestem ograniczony. Są sytuacje które wymagają dosadnych sformułowań . W przypadku ostatniego wybryku posła PiS Artura Górskiego każde "lżejsze" określenie byłoby niezasłużonym eufemizmem.

AG obraził nowowybranego prezydenta najpotężniejszego sojusznika Polski. Prezydenta z którego wyborem większość obywateli Polski wiąże duże nadzieje gdyż wydaje się preferować opcje przeciwne do opcji rekordowo niepopularnego w USA obecnego Prezydenta USA GWB. Równie niepopularnego w USA jak niepopularna jest opozycyjna partia PiS w Polsce. Wątku tego nie będę rozwijał, bo jest nagłośniony w mediach:
MSZ potępiło posła PiS, by ratować stosunki polsko-amerykańskie
http://wiadomosci.onet.pl/1859948,11,item.html
Skandaliczna wypowied? na temat Obamy
http://www.wprost.pl/ar/144015/Skandaliczna-wypowiedz-na-temat-Obamy/

Kiedyś byłem dużo delikatniejszy wobec tej miernoty. Miernota Arur Górski cieszy się wielką estymą na www.prawica.net , portalu proizraelskiej ekstremy, toteż moje bardziej złośliwe komentarze pod jego artykułami były wycinane mimo dopuszczalnej formy. Ingerencje te nie były zaznaczane i podejrzewam że przynajmniej ich część była prywatną inicjatywą ochrony, bo redakcja wydawała się pozytywnie odnosić do mego regularnie tam publikowanego serwisu wiadomości.

Widząc że wszelka krytyka wobec AG jest niedopuszczalna na forum www.prawica.net , przewrotnie wyraziłem AG podziękowanie za ułatwienie prowadzenia mi mojego serwisu. Oczywiście, tępaki z ochrony nie zrozumiały ironii...Do dziś można to czytać...

Ograniczę się tylko do podania linków do komentowanego przeze mnie artykułu Artura Górskiego
Nepal, czyli koniec hinduskiej monarchii
http://www.prawica.net/node/12127

i do linku do mego komentarza:
http://www.prawica.net/node/12090#comment-251140
Wszak dowcipów się nie wyjaśnia...

Chciałem tylko zwrocić uwagę że chorobliwie tendencyjny artykuł AG ukazał się w przededniu IO Beijin 2008 i był próbą przypisania Chinom ingerencji w wybory które cały świat uznał za demokratyczne. Cały świat, z wyjatkiem PiS i części administracji GWB...

Oderwanie polskiego gówna od rzeczywistości podkreślają moje ówczesne komentarze na temat Chin:
...........................................................

USA boją się Chin. Chiny mają ogromne rezerwy dolarów powiększające się w tempie 200 mld dolarów rocznie (taka jest nadwyżka handlu zagranicznego). W tym roku, po raz pierwszy, największym partnerem gospodarczym Chin jest UE, a nie USA.
http://english.peopledaily.com.cn/90001/90776/90882/6448464.html
Chiny obawiają się że nieuchronne bankructwo USA moze uczynić te rezerwy bezwartościowymi i będą się starały to bankructwo opó?nić wzamian za koncesje polityczne.

GWB był tak grzeczny wobec gospodarzy na Igrzyskach 2008 że się w głowie nie mieści. Wręcz podkreślał że nie należy łączyć Igrzysk i przestrzegania praw człowieka w Tybecie. Tylko Polska, zasrany kundel na którego nikt nie zwraca uwagi, prowadziła kampanię bojkotu ceremonii otwarcia.
..........................
Niestety, polska koncepcja bojkotu olimptady w Pekinie nie znalazła zrozumienia u naszego najlepszego sojusznika. Do Pekinu przybyła pierwsza grupa amerykańskich ochotników, 23 studentów z uniwersytetu Iowa. Będą pomagać zarówno w Głównym Centrum Prasowym jak i w Międzynarodowym Centrum Transmisji. Po tygodniowym kursie dołączą do innych 292 zagranicznych ochotników.
Uniwersytet w Iowa jako pierwszy nawiązał współpracę z Beijing Organizing Committee for the Olympic Games (Komitet Organizacyjsny Igrzysk w Pekinie) przed 3ma laty.
Gdyby Premier Donald Tusk wiedział, to by pewnie nie zbojkotował ceremonii otwarcia igrzysk...
http://news.xinhuanet.com/english/2008-06/23/conte...
....................................................

Wchłonięcie Tajwanu jest tylko kwestią czasu. Tajwan od pary lat nie uzyskuje żadnego uzbrojenia od USA mimo znaczących przedpłat. Wystarcza że Chiny wydadzą oficjalny komunikat ze byłyby niechętne takiej dostawie.
.....................
http://www.lenta.ru/news/2008/06/11/fighters/
Tajwan naciska na USA w sprawie zakupu 66 myśliwców f16 za $4,9 mld
http://www.reuters.com/article/newsOne/idUSN103768...
.........................
Premier Izraela, honorowy Przewodniczący Towarzystwa Przyja?ni Izraelsko-Chińskiej, był gościem honorowym na Igrzyskach Olimpijskich 2008 w Beijin. Jako jedynemu (!) gościowi przygotowano mu nawet specjalny apartament w pobliżu (na stadionie?) stadionu aby mógł przestrzegać szabasu i jednoczesnie oglądać bezpośrednio widowisko.

Natomiast GWB, Prezydent USA, otrzymał polecenie dyżurów ciągłych i odpowiadania na szczególnie złośliwe pytania nie najwyższych rangą dziennikarzy chińskich (Co sądzi o przestrzeganiu praw człowieka w Tybecie? A co na temat bojkotu igrzysk?). GWB udzielał odpowiedzi zgodnie z wytycznymi KC Komunistycznej Partii Chin. Nie zadano mu tylko pytania czy USA mimo przedpłaty powstrzymają się od dostawy nowoczesnych myśliwców dla Tajwanu... A także czy nie dostaje biegunki na myśl że Chiny mogą zażądać spłaty weksli... Mimo że obu tych pytań nie zadano, znam odpowiedzi.
...........................................................

9 listopad 2008

tłumacz 

  

Archiwum

"PaRDeS" Izraela Adama Shamira (Rozdział I)
styczeń 26, 2006
"Formuły patriotyzmu w Europie Wschodniej i Środkowej od nowożytności do współczesności (XVI–XX w.)"
wrzesień 5, 2006
Czy Polska zostanie wyrzucona z Unii Europejskiej?
październik 6, 2008
tłumacz
W sieci zależności
styczeń 13, 2003
http://www.rzeczpospolita.pl/
Polacy mają dobre serce....: odbudują Irak za własne pieniądze i...sfinansują UE
kwiecień 16, 2003
przesłała Elżbieta
Pieśń dziada o budżetowych dziurach
grudzień 12, 2008
Marek Jastrząb
On Jews and Christians Living in the Same Place
czerwiec 4, 2003
Trinity Communications
Prezydent Olsztyna
luty 15, 2008
Wikipedia
Bóg nas opuścił
wrzesień 23, 2003
Artur Łoboda
Szaron anulował porozumienie w sprawie Hebronu
listopad 17, 2002
AFP
Jarmulka i prezydent
listopad 28, 2006
wielbiciel poezji
"Honoris gratia" bez kszty honoru
styczeń 12, 2006
Artur Łoboda
Trzech śmieci
czerwiec 28, 2008
(ls)
Austria I Unia Europejska
maj 21, 2003
przesłala Elżbieta
Korupcja
wrzesień 2, 2003
Demokracja w cieniu globalizacji na przykładzie polskich wyborów parlamentarnych w 2007
październik 22, 2007
J. Duranowski
Co się stało z prezydentem?
styczeń 26, 2005
zaprasza.net
Traktat o Unii część druga czyli: "Dlaczego potwór?"
maj 15, 2005
Diachi Corvus alias D.J.W.L.
Co Polska dała światu
styczeń 4, 2004
Nasz Dziennik
Kolejny rekord Nocy Muzeów
maj 23, 2007
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media