ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Zygmunt Jan Prusiński NOCE POD PARASOLAMI - część czwarta  
15 marzec 2022      Zygmunt Jan Prusiński
Mary Holland z CHD: Osoby naruszające Kodeks Norymberski muszą być ścigane za zbrodnie przeciwko ludzkości 
4 wrzesień 2022      Kevin Hughes
Nacjonalizacja wód płynących w Polsce - PRL wiecznie żywy!!! 
11 październik 2012      Radosław Judycki - Stowarzyszenia Nasze Jeziora
Statystyka umieralności na "covid" w Polsce  
11 październik 2020     
Placebo intelektu 
20 styczeń 2017     
Zapatrzeni w życie 
6 marzec 2017      Jolanta Michna
List Polaka do Niemców 
8 kwiecień 2016      Bob Denard
"Powody polityczne ważniejsze niż walka z pandemią. Szpitale odmawiają pomocy ze strony wojska " 
9 listopad 2020      Artur Łoboda
Tajemnice ratowania banków 
25 marzec 2015      Artur Łoboda
Bliźnięta - bracia 
2 lipiec 2020      Artur Łoboda
Ostatnia laska Geremka 
4 lipiec 2017      Alina
Milczenie jest złotem  
17 lipiec 2009      Artur Łoboda
Sędziowie bezkarni, Obywatel bezsilny 
10 wrzesień 2017      Artur Łoboda
Reforma starych mediów publicznych czy powołanie Nowych Mediów Narodowych? 
8 styczeń 2016      stowarzyszenierkw.org
30 faktów, które MUSISZ wiedzieć o kowid 
19 marzec 2022     
Potrzeba nam prawdziwych artystów 
17 maj 2015      Artur Łoboda
Czy plan zniszczenia polskiej kultury zostanie zahamowany? 
14 grudzień 2015      Artur Łoboda
Skandal podatkowy w USA 
9 kwiecień 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
Zaprzeczają szkodom poszczepiennym  
4 grudzień 2021      Susan Bonath
Wielki Mistrz - i El Papa 
23 kwiecień 2021      Obserwator

 
 

„Musimy zadać te pytania”: eksperci oskarżają rząd i firmę farmaceutyczną o ukrywanie ryzyka związanego ze szczepionkami


Podczas dyskusji przy okrągłym stole w Senacie USA prowadzonej przez senatora Rona Johnsona eksperci medyczni, działacze polityczni, dziennikarze i sygnaliści oskarżyli dziś agencje zdrowia publicznego i media głównego nurtu o cenzurowanie i ukrywanie informacji dotyczących obrażeń i zdarzeń niepożądanych związanych ze szczepionką przeciwko Covid-19.


Nota wydawcy: To jest pierwszy z kilku artykułów na temat dzisiejszej dyskusji przy okrągłym stole zatytułowanej „Federalne agencje zdrowia i kartel COVID:
co ukrywają?” prowadzony przez senatora Rona Johnsona (Wisconsin).

 
Podczas dyskusji przy okrągłym stole w Senacie USA eksperci medyczni, działacze polityczni, dziennikarze i sygnaliści oskarżyli dziś agencje zdrowia publicznego i media głównego nurtu o cenzurowanie i ukrywanie informacji dotyczących obrażeń i zdarzeń niepożądanych związanych ze szczepionką przeciwko Covid-19.

Senator Ron Johnson był gospodarzem dyskusji — „ Federalne agencje zdrowia i kartel COVID :
co ukrywają?” – które, według jego biura, miało na celu „ujawnienie prawdy o tym, jak kartel COVID – federalne agencje zdrowia, Big Pharma , tradycyjne media i Big Tech – zaangażowały się w cenzurę i tuszowanie ” informacji.

„Pocieszające było słuchanie tych odważnych ekspertów, którzy są gotowi zaryzykować karierę i reputację, aby powiedzieć prawdę pomimo ogromnej presji, by odwrócić wzrok” – powiedziała Laura Bono, wiceprezes Children's Health Defense (CHD).
 
Bono, która była obecna przy okrągłym stole, dodała:

  „Nie możemy zapewnić, że globalne zniszczenia spowodowane kryzysem Covid-19 nigdy więcej nie powtórzą się, jeśli nie będziemy w stanie przeanalizować tego, co się wydarzyło i swobodnie o tym mówić. 
  Jesteśmy niezmiernie wdzięczni senatorowi Johnsonowi za przedstawienie amerykańskiej opinii publicznej tej kluczowej dyskusji”.

Dyskusja skupiała się na sześciu tematach:

kwestiach szczepionki przeciwko Covid-19 ,
historii ukrywania skutków szczepień,
korupcji w badaniach medycznych i
federalnych agencjach zdrowia publicznego,
cenzurze i propagandzie mediów,
reakcji na Covid-19 w innych krajach oraz Światowej Organizacji Zdrowia.

Organizacja (WHO) zaproponowała „porozumienie w sprawie pandemii”.

Doktor Brian Hooker , dyrektor naukowy CHD, powiedział The Defender , że „był zafascynowany słuchaniem panelistów podczas całej czterogodzinnej sesji”.

„Bycie tutaj, wśród tych bohaterów, było dla mnie ogromną zachętą” – powiedział. „sen. Johnson był niezwykle łaskawym gospodarzem i sam był prawdziwym bohaterem.”
 
Hooker, współautor wraz z Robertem F. Kennedym Jr. książki „ Vax-Unvax :
Let the Science Speak”, wziął udział w okrągłym stole, podkreślając ryzyko dla zdrowia stwarzane przez szczepionki oraz brak odpowiednich testów przez federalne agencje ds. zdrowia.
 
https://twitter.com/corinnecliford/status/1762161412955148345
 
 
 
HHS nigdy nie przedstawił Kongresowi wymaganego raportu dotyczącego bezpieczeństwa szczepionki
 
W swoich zeznaniach Hooker powiedział: „CDC [Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom] nigdy nie badało skumulowanego wpływu harmonogramu szczepień na stan zdrowia dzieci”.

Na poparcie swoich zeznań odwołał się do kilku badań naukowych.
 
„ U zaszczepionych dzieci co najmniej dwukrotnie częściej diagnozowano opóźnienia rozwojowe, infekcje ucha i zaburzenia żołądkowo-jelitowe. 
Prawdopodobieństwo rozpoznania astmy w grupie zaszczepionej było cztery i pół razy większe niż w grupie nieszczepionej” – stwierdził.
 
Hooker stwierdził, że ​​u nieszczepionych dzieci „zapadalność na choroby autoimmunologiczne, neurorozwojowe i inne jest 4–20 razy niższa” niż u dzieci zaszczepionych.
 
Odniósł się także do gwałtownego wzrostu liczby rozpoznań zapalenia mięśnia sercowego po szczepieniu przeciwko Covid-19.
 
„Zapalenie mięśnia sercowego jest poważną chorobą i według danych zgłoszonych do systemu zgłaszania zdarzeń niepożądanych szczepionek [ VAERS ] 76% wszystkich przypadków po szczepieniu przeciwko COVID-19 wymagało natychmiastowej opieki i/lub hospitalizacji” – powiedział. 
Jednak „CDC znacząco bagatelizuje zapalenie mięśnia sercowego jako efekt uboczny szczepionki”.
 
Hooker, dalej podkreślając bierność rządu w badaniu i reagowaniu na szkody poszczepienne, powiedział:

  „Ustawa National Childhood Vaccine Injury Act z 1986 r. wymaga, aby Departament Zdrowia i Opieki Społecznej (HHS) składał Kongresowi co dwa lata sprawozdania na temat stanu bezpieczeństwa szczepionek w USA”.

Jednak HHS „nigdy nie przedłożył Kongresowi raportu dotyczącego bezpieczeństwa szczepionki” – stwierdził.
 
Wielka Farmacja „kontroluje władzę”, tłumi nieopłacalne metody leczenia
 
W okrągłym stole uczestniczył także Edward Dowd , były dyrektor BlackRock, który szczegółowo zbadał wzrost liczby nadmiernych zgonów w trakcie i po pandemii Covid-19.

Dowd, autor książki „ Cause Unknown ”:
The Epidemic of Sudden Deaths in 2021 and 2022” stwierdził, że oświadczenia rządu i WHO twierdzące, że szczepionki przeciwko Covid-19 są „bezpieczne i skuteczne”, „okazały się fałszywe”.
 
„Stało się jasne, że rząd USA wraz z organami regulacyjnymi w dziedzinie zdrowia nie chcą uczciwego rozliczania… polityk, które zostały narzucone głównie na mocy mandatów federalnych” – powiedział, zauważając, że skutkowało to wysokimi kosztami ludzkimi.
 
Dowd powiedział panelowi:

  „Całkowita nadwyżka zgonów od czasu wprowadzenia szczepionki w USA wyniesie około 1,1 miliona w latach 2021, 2022 i 2023.
  Szacujemy, że ekonomiczny koszt śmierci osób w wieku produkcyjnym na 15,6 miliarda dolarów [i] szacujemy, że 28,4 miliona osób jest chronicznie nieobecnych, co spowoduje szacunkowy koszt ekonomiczny od 2021 r. na poziomie 135 miliardów dolarów”.

Jessica Rose, dr. , immunolog i biochemik, powiedziała z wyprzedzeniem The Defender, że jej zeznania będą skupiać się na „analizie bazy danych nadzoru nad bezpieczeństwem farmakoterapii VAERS w kontekście produktów do wstrzykiwań przeciwko COVID-19”, która „ujawniła silne pojawiające się sygnały dotyczące bezpieczeństwa – od zapalenia mięśnia sercowego po śmierć — które nie są uznawane przez właścicieli danych.”
 
 
https://twitter.com/VigilantFox/status/1762181911932281007

 
 
„Jest to sprzeczne ze standardowymi procedurami operacyjnymi i nasuwa się pytanie: dlaczego?” powiedziała.

Rose odniosła się także do niedawnych doniesień, potwierdzonych później przez kanadyjskie władze ds. zdrowia publicznego , na temat skażenia szczepionek mRNA przeciwko Covid-19 .

„Czy istnieje ryzyko związane z wprowadzeniem DNA w kontekście zmodyfikowanych zastrzyków mRNA? Tak” – powiedziała.

Dr Pierre Kory , prezes i dyrektor medyczny Frontline COVID-19 Critical Care Alliance , omówił kwestię tłumienia potencjalnie skutecznych metod leczenia przez agencje zdrowia publicznego.

„Dopiero teraz zaczynamy rozumieć, że wiele leków o długiej tradycji może mieć inne zastosowania, o których nawet nie wiemy, skutecznie lecząc choroby, przeciwko którym nigdy nie wyobrażaliśmy sobie ich stosowania” – powiedział. 
„Dlaczego więc, u licha, nie testujemy ich systematycznie pod kątem potencjalnych nowych zastosowań?”
 
Kory powiedział panelowi:

  „Przykra prawda jest taka, że ​​to nie jest opłacalne. 
  Big Pharma zarabia na nowych, skomplikowanych lekach i kontroluje dźwignie władzy. 
  Prawie połowa budżetu FDA [ Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków ] jest finansowana przez przemysł farmaceutyczny, a jej macki sięgają środowiska akademickiego, medycyny i innych agencji regulacyjnych, takich jak NIH [Narodowe Instytuty Zdrowia]”.

Jako przykłady terapii, które podczas pandemii zostały stłumione pomimo dowodów na ich skuteczność, podał iwermektynę i hydroksychlorochinę .
 
https://twitter.com/laralogan/status/1762180067202060333
 
 
Johnson: Ci, którzy zadają pytania, są „oczerniani” i „wyśmiewani”
 
wywiadzie dla The Gateway Pundit Sunday Johnson omówił zdarzenia niepożądane związane ze szczepionkami przeciwko Covid-19, odkrycie przez balsamistów „ dziwnych białych włóknistych skrzepów ” w ciałach zmarłych od czasu rozpoczęcia wprowadzania szczepionki pod koniec 2020 r. oraz wysiłki mające na celu zahamowanie działania iwermektyny i hydroksychlorochina w leczeniu Covid-19.
 
Odnosząc się do zjawiska krzepnięcia, Johnson powiedział:
„Niefortunne jest to, że establishment medyczny w ogóle, a na pewno nasze federalne agencje zdrowia, zniechęcają do wykonywania sekcji zwłok. 
Zatem jedyny dowód, jaki na to otrzymujemy, pochodzi od balsamistów, którzy mają trudności z wprowadzeniem płynu do balsamowania do zwłok”.
 
Johnson zasugerował, że Big Pharma i rządowe agencje zdrowia promowały szczepionki mRNA ze względu na motywację zysku.
Powiedział:

  „Mają tę platformę mRNA. 
  Nigdy nie odniosło to sukcesu u zwierząt, ale wiedzieli, jak opłacalna może być platforma. 
  Przekonali się już, jak opłacalne są szczepionki, ponieważ nie ma obawy o odpowiedzialność. 
  Po prostu umieszczasz te rzeczy w harmonogramie szczepionek dla dzieci i po prostu zaczynasz drukować pieniądze.

  „Nikt nie może kwestionować skuteczności. 
  Nikt nie może kwestionować ich bezpieczeństwa. 
  Zatem szczepionki są bardzo opłacalne dla firm farmaceutycznych, więc będą je promować. 
  I oczywiście mają w rządzie swoich ludzi, którzy popychają ich razem z nimi.

  „Ponownie nasze agencje zdrowia zostały całkowicie przejęte przez wielką farmację”.

Johnson zakwestionował także dodanie coraz większej liczby szczepionek do harmonogramu szczepień dzieci w USA

„Przy takiej liczbie [szczepionek], jaką obecnie podajemy dzieciom, o kurczę, co może pójść nie tak?” powiedział. 
„Za każdym razem, gdy wstrzykujesz dziecku szczepionkę, ingerujesz w jego układ odpornościowy. 
Czy dlatego wzrosła liczba chorób autoimmunologicznych?”
 
„Musimy zadać te pytania” – powiedział Johnson. 
„Mój problem polega na tym, że po prostu nie potrafimy nawet zadawać pytań, a ci, którzy zadają pytania, ci, którzy przedstawiają dowody, są natychmiast odrzucani, krytykowani, oczerniani i wyśmiewani – a to nie jest nauka”.

Johnson zasugerował również, że niektórzy z jego kolegów w Kongresie odnieśli obrażenia w związku ze szczepionkami na Covid-19, ale nie wypowiadają się na ten temat.

„Przypuszczam, że rozumieją, jak ludzie, którzy kwestionują takie rzeczy, są wyśmiewani i oczerniani.
 A oni po prostu nie chcą znosić kłopotów” – powiedział.

Johnson wypowiedział się także przeciwko reklamom firm farmaceutycznych, sugerując, że powinny one podlegać rządowemu zakazowi.

„Przyjmijcie ustawę” – powiedział. 
„Jesteśmy jednym z niewielu krajów, które na to pozwalają”.

Johnson powiedział, że chociaż jest „wolnorynkowym człowiekiem”, który zwykle „nie byłby po stronie nakładania tego rodzaju rządowych ograniczeń na biznes”, stwierdził, że widząc, jak wielka farmacja „wydaje miliardy i jak je wykorzystuje” by uchwycić narrację (w sprawie szczepień) i zniszczyć każdego, kto kwestionuje tę narrację”, jego zdaniem, „to musi się skończyć”.

Uczestnikami Okrągłego Stołu byli:

Doktor Brian Hooker , starszy dyrektor ds. nauki i badań CHD. 
Del Bigtree , dyrektor generalny sieci działań świadomej zgody . 
● Psycholog i autor Mattias Desmet, Ph.D. 
Edward Dowd , autor książki „ Przyczyna nieznana : epidemia nagłych zgonów w latach 2021 i 2022”. 
● Barbara Loe Fisher, współzałożycielka i prezes Krajowego Centrum Informacji o Szczepionkach oraz współautorka książki z 1985 r. „ DPT: Strzał w ciemno” . 
Dr A.S. Pierre Kory , prezes i dyrektor medyczny stowarzyszenia Frontline COVID-19 Critical Care Alliance . 
● Dziennikarka Lara Logan , dawniej CBS News. 
Dr Robert Malone , pionier i ekspert w dziedzinie szczepionek i terapii mRNA i DNA. 
Kevin McKernan , dyrektor naukowy i założyciel Medicinal Genomics . 
● Dziennikarz Rodney Palmer , dawniej Canadian Broadcasting Corporation. 
Harvey Risch, lekarz medycyny, doktor , emerytowany profesor i starszy pracownik naukowy w dziedzinie epidemiologii (choroby przewlekłe) w Yale School of Public Health . 
● Urzędnicy wybrani na szczeblu międzynarodowym, w tym Rob Roos , poseł do Parlamentu Europejskiego z Holandii. 
● Immunolog i biochemik Jessica Rose, Ph.D. 
● Biolog i podcaster Bret Weinstein, Ph.D. 
Kilku uczestników – a także senator Johnson – przemawiało wcześniej podczas Międzynarodowego Szczytu Kryzysowego, który odbył się w ubiegły weekend w Waszyngtonie, zorganizowanym przez Malone’a.
 
 
 
Źródło:
https://childrenshealthdefense.org/defender/ron-johnson-roundtable-government-pharma-cover-up-vaccine-risks/
11 marzec 2024

Doktor Michael Nevradakis 

  

Komentarze

  

Archiwum

"Antykorupcyjne" zamki
luty 10, 2005
(PAP)
Próba podsumowania roku 2006
grudzień 31, 2006
przesłała Elzbieta
Wskazania Komisji Episkopatu Polski do Spraw Liturgii
wrzesień 17, 2004
http://www.pascha.org.pl/
"Wykorzenić i wypalić"
marzec 16, 2006
Torheit macht frei
listopad 3, 2003
Posłanka LPR "Idiotką Roku"
styczeń 5, 2008
INTERIA.PL/PAP
Wisława Szymborska
- czyli od Stalina do Unii

czerwiec 12, 2003
Dotyczy: popełnienia przestępstwa przez NFZ
marzec 12, 2005
Ewa Zaleska
Komu przeszkadzają Prasłowiańscy Bogowie
grudzień 15, 2005
Artur Łoboda
Zwalczana niepoprawność polityczna
październik 23, 2003
Adrian Dudkiewicz
Koszty kapitulanctwa (2)
czerwiec 18, 2003
prof. Jerzy Robert Nowak
Izrael Szamir "PaRDeS – studium Kabały" Rozdział 8
kwiecień 5, 2006
Israel Adam Shamir
Kraków żegna Papieża Jana Pawła II
kwiecień 7, 2005
List A. Sołżenicyna do Serbów...
luty 26, 2008
marduk
Rząd poręczył, my oddamy
lipiec 4, 2002
PAP
Wiara
listopad 24, 2002
Artur Łoboda
Prokom coraz droższy
lipiec 22, 2002
Rzeczpospolita
Urban a „sprawa polska”.
wrzesień 3, 2002
Artur Łoboda
Handel USA z Iranem po usunięciu konkurencji
październik 29, 2007
marduk
Sterowanie Światem z Jerozolimy?
grudzień 31, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2024 Polskie Niezależne Media