|
| Patriotyzm |
|
| Piosenka Lecha Makowieckiego |
|
| Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" |
|
| Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski |
|
| Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski |
|
| W obronie Naszej wolności |
|
| Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu |
|
| |
|
| Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW |
|
|
|
| To tylko... / It's just... |
|
| Jak Nas wganiają w kajdany |
|
| Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 |
|
| |
|
| Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku |
|
| Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani |
|
| PiStapo atakuje rodziny |
|
| Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje. |
|
| Skazany za pestki moreli, B17 |
|
| Faszyzm w barwach demokracji |
|
| CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA? |
|
| nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… |
|
| LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski |
|
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
|
|
| whatreallyhappened.com |
|
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/
99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. |
|
| TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? |
|
| Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity. |
|
| Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 |
|
| |
|
| Zakrzyczana prawda |
|
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
|
|
| Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego |
|
| Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią |
|
| Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem |
|
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu. |
|
| Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? |
|
| Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. |
|
| Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej |
|
| |
więcej -> |
|
Czy to początek opamiętania?
|
|
W dwóch kolejnych referendach Francja i Holandia opowiedziały się przeciwko "eurokonstytucji".
W procesie rozwoju cywilizacji wyodrębnić można typowy mechanizm stworzenia idei a pó?niej mozolnej realizacji - w trakcie której następuje degeneracji i zaprzeczenie wszystkim wartościom, które idea ze sobą niosła.
Tak było z ideą kościoła chrystusowego - który stał się się w II tysiącleciu narzędziem tyranii i podboju ludów w imię tworzenia imperium papieskiego. Tak rozwinęła się również idea rewolucji francuskiej, socjalizm, komunizm.
Stały się one wszystkie machinami zniszczenia wolności i niezależności.
W ciągu kilku lat, karławy twór - nazywany przez biurokratów "Unią Europejską" podbił (na własne życzenie) kraje Europy Środkowej i wprowadził terror głupoty, cynizmu, nietolerancji.
Szczególnie warto zaznaczyć właśnie terror nietolerancji - bo żadna agenda, żadne media prounijne nie dopuściły do uczciwej dyskusji o zagrożeniach - jakie niesie ze sobą tworzenie Unii Europejskiej.
Dziś, kiedy społeczeństwa dwóch krajów opowiedziały się przeciwko obłędowi realizowanemu pod sztandarami "zjednoczonej Europy" pojawiła się nadzieja, że może i społeczeństwo polskie opamięta się i obudzi z amoku w jakim tkwi od wielu lat.
|
|
2 czerwiec 2005
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
The infection
październik 24, 2006
|
Dobrze się nam układa… domek z kart
czerwiec 15, 2008
Andrzej Gniadkowski
|
Miasto wielkie i kameralne
styczeń 12, 2008
www.krakow.pl
|
Jak Polak z zagranicy może pomóc Polsce?
lipiec 13, 2005
Artur Łoboda
|
Kto stoi za plecami Saakaszwilego?
sierpień 14, 2008
Boruta
|
Ubierz swoją choinkę
grudzień 24, 2002
|
"W imię interesu", "walki o pokój"
listopad 15, 2006
PAP
|
Wybory w Rosji
luty 2, 2008
. bez podpisu
|
Od planu ewakuacji do decyzji eksterminacji Żydów
grudzień 24, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Polska zaniepokojona decyzją Korei Północnej "
styczeń 11, 2003
PAP
|
MSP chce sprzedać 25-30 proc. PKO BP na GPW w 2003 r.
czerwiec 28, 2002
PAP
|
Małopolskę czeka boom inwestycyjny
czerwiec 26, 2007
|
Ciekawe prezentacje video dotyczące stosunków Polska-Rosja.
Dobre tłumaczenia ze ?ródeł rosyjskich.
sierpień 5, 2008
tłumacz
|
Bohaterowie czy omamieni?
kwiecień 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Gdy rozum śpi budzą się potwory"
kwiecień 16, 2007
Dariusz Kosiur
|
Premiera "Castingu" - Marianny Dembinskiej
marzec 21, 2006
md
|
Izrael Szamir "PaRDeS - studium Kabały" Rozdział 10
kwiecień 5, 2006
Israel Adam Shamir
|
Syn nie może odpowiadać za czyny ojca
maj 18, 2003
Adam
|
Przepraszamy za usterki
listopad 17, 2005
zaprasza.net
|
Refleksja po latach
luty 21, 2008
Artur Łoboda
|
więcej -> |
|