|
| Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami |
|
| Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację. |
|
| Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows |
|
| Program "niezaleznatelewizja" |
|
| Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków |
|
| Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo? |
|
| Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem |
|
|
|
| Papież błogosławi strażników de Rotschild |
|
| To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata. |
|
| Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości |
|
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.
Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
|
|
| Izrael w chaosie: ogłoszono całkowitą ewakuację, ponieważ ciężkie rakiety Iranu spadły na Tel Awi... |
|
| |
|
| Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" |
|
| AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany |
|
| Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady |
|
| "Służę ludziom, nie instytucjom" |
|
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!
|
|
| Orwell 2025 w USA |
|
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
|
|
| Młodzież izraelska w Polsce |
|
| Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. |
|
| CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA? |
|
| nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… |
|
| Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków |
|
| Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. |
|
| Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy |
|
| Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy. |
|
| Przemoc seksualna wobec dzieci |
|
| Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy |
|
| Szczepienia pełne kłamstw |
|
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. |
|
| Bankructwo Ukrainy |
|
| |
|
| Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków |
|
| |
|
| Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? |
|
| |
więcej -> |
|
I po co nam było...
|
|

W miarę, jak wymierają ostatni świadkowie hitlerowskiej nocy, postępuje mitologizacja najnowszych dziejów Polski. Potwierdzają się przy tym dwie obserwacje - punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia oraz to, że historię piszą zwycięzcy. Wielkimi zwycięzcami XX wieku okazali się Żydzi, którzy, jako społeczność, w ciągu jednej setki lat z kresowej biedoty przeistoczyli się w naród rze?biący losy świata, a po drodze utworzyli własne, niepodległe państwo.
Nasz problem polega na tym, że polska historia okupacji i wersja żydowska tego okresu to dwie całkiem różne rzeczy. Widać to namacalnie na przykładzie interpretacji losów partyzantów/bandytów Tuwi Bielskiego.
Przy pomocy wyszukiwarki internetowej "Google" można przeprowadzić ciekawy test, wpisując raz hasło "Tuvia Bielski", a raz "Tuwia Bielski". Różnica między "w" a "v" oznacza w tym wypadku dwa światy. Za pierwszym razem dostaniemy bowiem setki spisanych po angielsku relacji o bohaterskich wyczynach żydowskich oddziałów leśnych, za drugim, garść polskich wypowiedzi na temat bandyckich poczynań tychże grup.
Piszę o tym, ponieważ właśnie ukazała się kolejna książka o braciach Bielskich (Peter Duffy: "The Bielski Brothers: The True Story of Three Men Who Defied the Nazis, Saved 1,200 Jews, and Built a Village in the Forest" New York, HarperCollins, 2003), a znana wytwórnia filmowa Miramax kupiła już prawa do filmu na jej podstawie.
Z ustaleń polskich historyków wynika, że Tuwia Bielski ma na swoim koncie m.in. pacyfikację wsi Naliboki i wymordowanie całej tamtejszej ludności polskiej (w sprawie toczy się postępowanie IPN). Prof. Robert Nowak wspomina, że Bielski był wymieniony jednoznacznie jako sprawca rzezi w Nalibokach między innymi w opublikowanym 15 listopada 1996 r. w "Magazynie Gazety Wyborczej" tekście Jacka Hugo Badera "A rewolucja to miała być przyjemność". W tekście tym znajduje się następująca relacja z tamtego okresu: "Zaczęły się masowe rabunki wsi. l to nie było raz czy dwa, ale jedni wychodzili, drudzy wchodzili. Miejscowi zaczęli więc walczyć o chleb, organizowali polsko-białoruską samoobronę. My ją wspieraliśmy. Sowieci likwidowali. Wykańczali wioski. Derewno, Rubieszewicze, Starynki, Michałowo. W Nalibokach wyrżnęli 127 ludzi z samoobrony. Wszyscy mówili, że Naliboki zrobił Bielski". Wcześniej J. Hugo Bader pisał, że Tuwia Bielski był partyzantem żydowskim. Inny rozmówca Badera - Boradyn - tak mówił o żydowskich partyzantach z oddziałów Tuwii Bielskiego i Szolema Zorina: ?Grupy rabusiów i tyle, którzy brali, od kogo popadnie. Jedzenie, dziecięce ubrania, pościel, łyżki, widelce, kosztowności...=".
Koniec cytatu.
W książce Duffy'ego Armia Krajowa jest sojusznikiem Niemców, a Bór-Komorowski autorem rozkazu likwidacji partyzantów żydowskich...
Oczywiście, książka ma w Ameryce doskonałe recenzje, w ochach i achach zauważyła ją już CNN.
Komuniści mówili: "kto kontroluje przeszłość, kształtuje przyszłość".
Dziś zabieg ten dokonuje się na naszych oniemiałych oczach. W ciągu jednego pokolenia dominujący obraz polskich dziejów wojennych okręcił się o 180 stopni. Z ofiary hitlerowców i III Rzeszy powoli zaczynamy być postrzegani jako sojusznicy Hitlera. Jest to podwójnie bolesne, ponieważ jako państwo i naród straciliśmy w II wojnie światowej najwięcej.
I po co było się tak rzucać o ten Korytarz...
|
|
19 lipiec 2003
|
|
przesłała Elżbieta
|
|
|
|
Moralność a polskie media(torzy)
październik 5, 2005
|
Powieszony paralizatorem
sierpień 24, 2002
IAR
|
Znakomity człowiek, ale...
sierpień 19, 2003
MOTO
|
Plany redukcyjne globalistow wobec zbednej masy podatkowej
maj 22, 2007
kruzoe2
|
Cenzura Internetu przez rząd USA przegrywa z sądami i z Kongresem
lipiec 22, 2007
tłumacz
|
Kogo unikać niczym komuny
październik 1, 2005
amen
|
Czego spodziewamy się po swoim życiu?
czerwiec 30, 2008
Marek Jastrząb
|
Pedofile
wrzesień 12, 2004
Sobczak i Szpak
|
Izrael Szamir "PaRDeS – studium Kabały" - Rozdział 11
kwiecień 21, 2006
przysłał Marek Głogoczowski
|
POLISH PROGENITOR AND STALIN
kwiecień 9, 2008
Bogdan "Trzy Radla"
|
LISBONA = TARGOWICA
marzec 30, 2008
Inz. Jerzy Skoryna
|
2.000 zł za nic
listopad 5, 2004
Jarosław Latacz
|
Wołanie z Jeruzalem!
listopad 11, 2004
|
Jak globalisci zredukuja zasoby ludzkie
sierpień 10, 2007
kruzoe2
|
Stypa się udała - humor premierom dopisywał
grudzień 11, 2002
|
Sułtan i Shaitan
grudzień 3, 2004
Israel Shamir
|
Kozakiewicz sprzedał swój gest
czerwiec 4, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Polska 2010-2025
grudzień 20, 2005
Tomisław Jarosiewicz
|
Brytyjczycy, UE a Hitler
czerwiec 9, 2003
przesłała Elżbieta
|
Bezrobocie obce urzędnikom
sierpień 16, 2004
www.dziennik.krakow.pl
|
więcej -> |
|