ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc 
 
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
Veto dla Funduszu Zadłużenia! 
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. 
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith 
Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. 
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek  
 
więcej ->

 
 

Inne oblicze nazizmu

Dwa lata po kontrowersyjnej książce "Wściekłość i duma" Oriana Fallaci - słynna włoska dziennikarka - napisała kolejną książkę. "Siła rozumu", która ukazała się wczoraj we Włoszech, to oskarżenie Europy, UE, ONZ oraz Kościoła katolickiego okazujących słabość wobec islamu.

Słynna włoska dziennikarka powraca zbiorem przemyśleń dotyczących islamu. Dedykowana ofiarom zamachów w Madrycie książka pełna jest słów krytyki. Publicystka najostrzej krytykuje przewodniczącego Komisji Europejskiej Romano Prodi, włoskiego premiera Silvio Berlusconiego i wicepremiera Gianfranco Finiego.

Autorka oskarża Kościół katolicki o zbytnią uległość wobec muzułmanów, a w efekcie "Europa coraz bardziej staje się prowincją i kolonią islamu". Fallaci dziwi się, że Kościół prowadzi dialog z tą religią, nic sobie nie robiąc z tego, że - jak twierdzi - muzułmanie uważają Chrystusa za "drugorzędnego i nieudanego proroka", negują Jego ukrzyżowanie, samo zaś chrześcijaństwo za "poroniony islam".

Oriana Fallaci to jedna z najsłynniejszych dziennikarek świata. Była korespondentką wojenną na Bliskim Wschodzie, w Azji i Ameryce Południowej. Międzynarodowy rozgłos przyniósł jej cykl wywiadów z najwybitniejszymi osobistościami politycznymi świata, m.in. z H. Kissingerem, ajatollahem Chomeinim, L. Wałęsą, zebrane w tomie Intervista con la Storia. Poczytnością cieszą się także jej powieści, np.: "Penelopa na wojnie", "List do nienarodzonego dziecka", "Inszallah" i wspomniana "Wściekłość i duma".
(RMF)

Komentarz

Dokładnie w takim stylu pisano - pod koniec lat trzydziestych, w Niemczech o Żydach.
(ZN)
6 kwiecień 2004

 

  

Archiwum

Brawa dla Martyny
maj 23, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
To wreszcie spisane, krążyło po Warszawie dawno
marzec 21, 2007
Świadek
"Bin Laden nie żyje!" - ogłosiły media. Problem w tym, że nie żyje od 2001 roku, a więc żadna to nowina.
wrzesień 23, 2006
Dorota Szczepańska
Ojczyzna
sierpień 11, 2003
Zbigniew Łabędzki
Urzędniczyny i ich czyny
listopad 19, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Dać chłopu zegarek....
lipiec 16, 2002
PAP
Cenzor, cenzura, moderator, kretyn…
maj 31, 2006
zaprasza.net
Grabaze polskiej nadziei
luty 2, 2007
przeslala Elzbieta
Zmarła Stefania Kossowska
wrzesień 17, 2003
sukiennice
luty 7, 2006
Postępowania zaciemniające
grudzień 13, 2008
Witold Filipowicz
Odwrót Irakijczyków z Iraku
czerwiec 30, 2006
Dahr Jamail
Polityka skarbowa USA wobec kryzysu
wrzesień 21, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Teoria spisku
czerwiec 10, 2005
Artur Łoboda
Prowokator
listopad 2, 2005
Artur Łoboda
Sacrum i profanum czyli bełkot w miejsce relacji
październik 5, 2004
Tomasz Żółtko
Godzina policyjna, przeszukiwanie getta...
Skąd to znamy?

sierpień 17, 2004
PAP
Nasza wojna
sierpień 2, 2008
jobstalker
90 miast amerykańskich przeciw wojnie
luty 13, 2003
PAP
Dość rządów przestępców i kretynów
listopad 7, 2008
Dariusz Kosiur
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media