ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Widziałem, jak (w Krakowie) rodzi się mafia  
20 maj 2023     
Dlaczego katastrofa ? 
8 maj 2010      Goska
Niemcy i Szwajcaria, ocenzurowane wideo: nie wolno wiedzieć, co dzieje się na zewnątrz 
18 październik 2020      Pietro Di Martino
Propagandziści lekarze 
8 styczeń 2022     
W świecie wyzysku nie ma miejsca na logikę 
19 listopad 2016     
Zatrucie tlenem 
14 lipiec 2020      Artur Łoboda
Jak rozwiązać wątpliwości w sprawie JOW 
20 sierpień 2015      Artur Łoboda
Mordercy pozostają bezkarni 
1 grudzień 2022      Artur Łoboda
Bóg, Honor i Ojczyzna jako słowny kamuflaż rządów Mamona, DZIŚ Polski „Boga Ojca” 
8 czerwiec 2010      Marek Głogoczowski
Kim są ludzie z KOD? 
26 grudzień 2015      Artur Łoboda
O psychologii zaprzeczania spisku 
17 marzec 2021      Tim Foyle
Zanim Twoje dziecko zostanie zaszczepione, obejrzyj oświadczenie dr Roberta Malone na temat szczepień przeciwko COVID u dzieci  
31 grudzień 2021      Robert Malone
Test prawdziwych intencji  
8 czerwiec 2016      Artur Łoboda
Pederaści decydują o polskiej kulturze - uzupełnienie 
3 grudzień 2013      Artur Łoboda
Z tego tworzywa kultury nie będzie 
2 marzec 2013      Artur Łoboda
Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
10 sierpień 2020     
Zwycięskie Bitwy Polaków 
31 styczeń 2014      www.polskawalczaca.com
Wnioski po Święcie Niepodległości 
12 listopad 2013      Artur Łoboda
Jaką narodowość ma kapitał? 
7 maj 2015      Artur Łoboda
Nic nowego w kulturze 
31 październik 2016      Artur Łoboda

 
 

Firma Pfizer po cichu badała zapalenie mięśnia sercowego u dzieci na miesiąc przed zatwierdzeniem przez FDA szczepionek przeciw Covid-19 dla dzieci w wieku 5–11 lat

                  
Jak wynika z raportu DailyClout na temat wewnętrznych dokumentów firmy Pfizer, podczas gdy Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC) promowały szczepionkę przeciwko Covid-19 jako „bezpieczną i skuteczną” dla dzieci i nastolatków, firma Pfizer badała, czy i w jakim stopniu uszkodziła ona ich serca .
 
 
Z dokumentów wynika , że ​​firma Pfizer przeprowadziła w Europie „badanie fazy 2/3”, podczas którego zaszczepiła i pobrała próbki krwi od dzieci w wieku 5–11 oraz 12–15 lat oraz zbadała je na obecność troponiny I.

Troponina I, białko uwalniane do krwiobiegu w przypadku uszkodzenia serca, jest wskaźnikiem subklinicznego zapalenia mięśnia sercowego.
 
Firma Pfizer rozpoczęła badanie we wrześniu 2021 r., miesiąc przed wydaniem przez amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków (FDA) zezwolenia na stosowanie szczepionki Pfizer w sytuacjach awaryjnych (EUA) szczepionki przeciwko Covid-19 dla dzieci w wieku 5–11 lat.

FDA stwierdziła, że ​​oparła EUA na „dokładnej i przejrzystej ocenie danych” przeprowadzonej przez tę agencję, która nie wykazała „żadnych poważnych skutków ubocznych”.
 
Jednakże, według dr Christophera Flowersa , który napisał raport na temat dokumentów firmy Pfizer dla DailyClout, ciągły aktywny nadzór firmy Pfizer i badania na obecność troponiny 1 potwierdziły nieujawnione ryzyko zapalenia mięśnia sercowego i zapalenia osierdzia wywołanego szczepionką .
 
 
Flowers powiedział The Defender , że ani firma Pfizer, ani FDA nie udostępniły opinii publicznej wyników badania producenta szczepionki .
Flowers, emerytowany radiolog akademicki z ponad 40-letnim doświadczeniem klinicznym, przegląda dokumenty dostarczone przez firmę Pfizer FDA we wniosku o EUA, odkąd FDA zaczęła udostępniać te dokumenty w 2022 r. na mocy postanowienia sądu.

Skupił się szczególnie na dowodach zapalenia mięśnia sercowego wśród młodych ludzi .
Stwierdził, że szczególnie niepokojące jest to, że firma Pfizer testowała małe dzieci pod kątem markerów subklinicznego zapalenia mięśnia sercowego, ponieważ zazwyczaj nie należą one do grupy wiekowej zagrożonej tą chorobą.

„Gdyby się tym zaniepokoili, a jednocześnie mówili wszystkim, że można szczepionki bezpiecznie używać, cóż, lewa ręka robi coś innego niż prawa” – stwierdził.

Flowers stwierdził, że ​​jeszcze bardziej niepokojący jest fakt, że wyniki nie zostały upublicznione.
Ponieważ jeśli u małych dzieci rzeczywiście po szczepieniu poziom troponiny 1 jest wyższy, byłby to kolejny wskaźnik, że nie powinny przyjmować szczepionki.
 
„Odkryliśmy, że wiele badań z udziałem tych dzieci zostało zaniechanych. 
Na stronie internetowej Clinictrials.gov [gdzie zarejestrowane są badania kliniczne] wiele proponowanych badań, które firma Pfizer poinformowała FDA, zniknęło z niej zapisy, co oznacza, że ​​się nie odbywają” – dodał.

„Mamy zatem obawy, że wiedzieli, że coś się dzieje, ale nie mamy danych. 
Chcemy prawdy, chcemy przejrzystości. 
To właśnie skłoniło mnie do napisania tego raportu.”
 
Raport Flowers jest częścią projektu DailyClout and War Room Project mającego na celu analizę 450 000 stron dokumentacji firmy Pfizer na temat jej szczepionki mRNA przeciwko Covid-19 – zapisów, które producent leku bezskutecznie próbował zachować dla siebie w tajemnicy przez 75 lat .
 
Flowers przewodzi tysiącom naukowców, lekarzy, pielęgniarek, prawników i innych osób zaangażowanych w projekt, którzy przeglądają dokumenty, składają powiązane wnioski na podstawie ustawy o wolności informacji (FOIA) i wydają raporty dochodzeniowe.
 
 

Dzieci wyrażają świadomą „zgodę”? 
W raporcie Flowers przeanalizowano dokumenty firmy Pfizer opublikowane w październiku 2023 r., w tym protokoły badań i formularze zgody przekazane rodzicom , którym towarzyszyły formularze świadomej zgody dla dzieci, wyjaśniające badanie w języku przeznaczonym dla małych dzieci i nastolatków .

Formularz zgody dla młodszych dzieci miał formę komiksu . 
Dzieci podpisują formularze zgody – jeśli są na tyle dorosłe, że mogą złożyć podpis.


„Nie trzeba podkreślać cynizmu pracowników korporacji wręczających dzieciom komiksy, aby zapewnić sobie zgodę na badanie na obecność potencjalnie zagrażającego życiu uszkodzenia serca” – napisał Flowers.

W dokumencie informacyjnym rodziców podkreślono fakt, że dzieci zakażone wirusem Covid-19 mogą również cierpieć na „ zespół wielozapalny – dzieci ”, który może wpływać na ich narządy.

Poinformowano także rodziców, że zapalenie mięśnia sercowego jest możliwym, ale mało prawdopodobnym działaniem niepożądanym u dzieci i że powinni zwrócić się o pomoc lekarską, jeśli u dziecka wystąpi ból w klatce piersiowej, duszność lub uczucie szybkiego bicia, trzepotania lub walenia serca.
 
W badaniu wzięło udział około 1250 dzieci, które otrzymały po dwa zastrzyki. 
Podczas każdej wizyty dzieci pobierano wymaz, prawdopodobnie na obecność Covid-19.
 
W młodszej grupie wiekowej połowa dzieci otrzymała placebo, a w starszej grupie wszystkie dzieci otrzymały aktywną szczepionkę. 
Dzieci w grupie placebo dla młodszych uczestników badania zostaną odślepione i otrzymają szczepionkę po sześciu miesiącach.
 
Rodzice zapisywali wszelkie zaobserwowane objawy u swoich dzieci w elektronicznym dzienniczku przez siedem dni po każdym wstrzyknięciu. 
Próbki krwi zostaną pobrane podczas pierwszej wizyty, a druga próbka krwi do badania na obecność troponiny zostanie pobrana podczas wizyty klinicznej cztery dni po zastrzyku. 
Późniejsze konsultacje będą odbywać się wyłącznie telefonicznie.
 
Flowers zauważyła, że ​​w prezentacji na posiedzeniu komitetu doradczego FDA w dniu 26 października 2021 r. agencja wskazała, że ​​ma obawy dotyczące bezpieczeństwa w przypadku zapalenia mięśnia sercowego i zapalenia osierdzia u dzieci w wieku od 5 do 11 lat i zaleciła nadzór po wprowadzeniu do obrotu te i inne warunki.
 
Powiedział, że firma Pfizer chciała wykazać w swoim badaniu, że uszkodzenie mięśnia sercowego wywołane szczepionką było łagodne i przejściowe lub że szczepionka nie powodowała zapalenia mięśnia sercowego.
Ponieważ badanie przeprowadzono w Europie, zbadano jedynie wersję szczepionki Comirnaty , a nie szczepionkę posiadającą EUA w USA

„Powstaje pytanie: czy badanie dotyczyło wyłącznie Comirnaty™, aby ukryć informacje przed amerykańskim społeczeństwem ?” napisał Flowers.
 
 

Co i kiedy wiedziały agencje zdrowia publicznego 
Raport stanowi uzupełnienie obszernego i rosnącego zbioru dowodów na to, że firma Pfizer, FDA i CDC były świadome – zanim szczepionki zostały dopuszczone do obrotu – o związku między szczepionkami mRNA przeciwko Covid-19 a zapaleniem mięśnia sercowego oraz że schorzenie to nadal budzi niepokój.
 
Jednak mimo że dowody te narastały w 2021 r., dyrektor CDC Rochelle Walensky w dalszym ciągu pojawiała się w mediach, donosząc, że dane z monitoringu wskazują, że szczepionki są bezpieczne dla dzieci.
 
Obecnie CDC nadal zaleca szczepienie przeciwko wirusowi Covid-19 wszystkim osobom w wieku 5 lat i starszym, a nawet niemowlętom w wieku 6 miesięcy i starszym . 
CDC dodało również szczepionki przeciwko COVID do harmonogramu szczepień dzieci .
 
CDC i FDA zignorowały ostrzeżenia z systemu zgłaszania zdarzeń niepożądanych szczepionek (VAERS), prowadzonej przez rząd bazy danych, widocznej od początku 2021 r.
 
Jak wynika z artykułu opracowanego przez naukowców z Children's Health Defense (CHD), dr Karla Jablonowskiego , w tygodniu rozpoczynającym się 19 lutego 2021 r. firma VAERS otrzymała wystarczającą liczbę raportów o poważnych zdarzeniach niepożądanych, aby wykazać, że zapalenie mięśnia sercowego jest powiązane ze szczepionką przeciwko Covid-19 u młodych mężczyzn. Karl Jablonowski, Ph.D., and Brian Hooker, Ph.D. 
 
Dane dostarczone przez CDC w lutym 2023 r. w odpowiedzi na wniosek CHD dotyczący FOIA wykazały, że 28 lutego 2021 r. izraelskie Ministerstwo Zdrowia również skontaktowało się z CDC, ostrzegając agencję o sygnale bezpieczeństwa i prosząc o komentarz.
 
Flowers napisał także w 2022 r. kolejny raport War Room/DailyClout wykazujący, że komitet doradczy FDA i CDC również prawdopodobnie wiedział, że szczepionki mogą być powiązane z zapaleniem mięśnia sercowego wiosną 2021 r., ponieważ otrzymał informacje z dokumentu Pfizer Post-Marketing Experience 5.3.6 .
 
Biały Dom i CDC wiedziały w kwietniu 2021 r. , że szczepionka mRNA firmy Pfizer przeciwko COVID-19 jest powiązana z uszkodzeniem serca na niespotykaną dotąd skalę w przypadku szczepionki, ale według e-maili otrzymanych przez DailyClout ukryły tę wiedzę przed opinią publiczną, naciskając na nakazy szczepień  poprzez wniosek FOIA.
 
Z e-maili wynika, że ​​zespół ds. komunikacji Białego Domu usiłuje stworzyć maskującą wiadomość, która zminimalizowałaby związek między szczepionkami mRNA przeciwko Covid-19 a zapaleniem mięśnia sercowego.

Jednak 26 kwietnia 2021 r. CDC i FDA zaprzeczyły istnieniu „sygnałów bezpieczeństwa” w przypadku zapalenia mięśnia sercowego po szczepieniu przeciwko Covid-19.
 
W czerwcu 2021 r. Izrael zgłosił również związek między drugim zastrzykiem firmy Pfizer a zapaleniem mięśnia sercowego u mężczyzn poniżej 30. roku życia.

Flowers napisał, że ​​zamiast uwzględniać w swoich komunikatach to znane ryzyko, agencje zdrowia publicznego najpierw przestrzegły, że zapalenie mięśnia sercowego może wynikać z zakażenia Covid-19 i na tej podstawie zachęcały do ​​szczepień.

Później, jak powiedział, „publicznie ciężko pracowali, aby zminimalizować powagę tego ryzyka i ukryć możliwą przyczynę i skutek”.

Zauważył, że wysiłki te rozszerzyły się poza CDC i objęły samą administrację Bidena, która współpracowała z firmami z branży mediów społecznościowych - w celu cenzurowania lub ograniczania informacji na temat zapalenia mięśnia sercowego i bardziej ogólnie Covid-19 w mediach społecznościowych, co ujawniono w ramach „ Twitter Files ” . ”
 


Źródło:
https://childrenshealthdefense.org/defender/pfizer-myocarditis-children-fda-authorized-covid-shots-kids-ages-5-11/

8 marzec 2024

Doktor Brenda Baletti 

  

Komentarze

  

Archiwum

Traktat Akcesyjny "zatwierdzony"!
luty 5, 2003
PAP
Oburzeni "antysemicką Drogą Krzyżową"
kwiecień 27, 2006
Prokuratura czy agencja ochrony?
czerwiec 24, 2004
Wieszcze i prostytutki
grudzień 12, 2002
Artur Łoboda
Adolf Eichmann born in Austria
marzec 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Watykan jest przeciwny wojnie w Iraku
styczeń 30, 2003
PAP
Kwadratowe kłamstwo przy stole okrągłym
kwiecień 21, 2004
Andrzej Fromm
Polski piesek, do nogi
kwiecień 4, 2006
PAP
Ślązacy
luty 1, 2003
Artur Łoboda
ZMARNOWANE PAŃSTWO
marzec 4, 2003
Międzynarodowy Fundusz Walutowy znów ma dużo do powiedzenia na tematy wewnętrzne Polski
czerwiec 26, 2002
PAP
Mnie nikt nie pytał
październik 25, 2008
Artur Łoboda
Ziemia czy ziemia?
lipiec 30, 2005
Mirnal
Po nosie
kwiecień 18, 2003
Andrzej Kumor
Czy Rząd Bush’a Jest Niebezpieczny dla Amerykanów?
grudzień 1, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
A Chronology of the Zionist Master Plan for World Domination
styczeń 9, 2007
przysłał ICP
Co zradykalizowało Zydów?
listopad 3, 2003
Nasz Dziennik
Obud? się Polski Narodzie !
marzec 31, 2004
Elzbieta
"Raz sierpem raz młotem czerwoną hołotę"
czyli likwidacja senatu

kwiecień 4, 2003
Adam Zieliński
"Fałszywy Alarm i Katastrofalny Odwet"
październik 7, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2024 Polskie Niezależne Media