|
| TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! |
|
| David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid |
|
| GLOBALIZM - Prawdziwa historia |
|
| Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów |
|
| Na wzór hitlerowski |
|
| Eksterminacja starszych osób w Niemczech. |
|
| Veto dla Funduszu Zadłużenia! |
|
| Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. |
|
| Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid |
|
| Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie |
|
| Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków |
|
| Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. |
|
| Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku |
|
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
|
|
| Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' |
|
| |
|
| Zakrzyczana prawda |
|
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
|
|
| Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki |
|
| Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J |
|
| Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? |
|
| Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję. |
|
| Los Angeles - piekło na ziemi |
|
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
|
|
| Awantura w Sejmie o maseczki! |
|
| Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun. |
|
| Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? |
|
| Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki. |
|
| Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne |
|
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?
|
|
| Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia |
|
| Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. |
|
| Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski |
|
| W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. |
|
| To tylko... / It's just... |
|
| Jak Nas wganiają w kajdany |
|
| Nanotechnologia w szczepionkach |
|
| PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID |
|
| wRealu24 |
|
| Niezależna Telewizja Marcina Roli |
więcej -> |
|
Ośmieszenie pewnego doniesienia PAP
|
|
Banalny artykuł PAP, ale o sensacyjnym wytłuszczonym tytule 5 LAT ŁAGRU ZA PORÓWNANIE PUTINA DO HITLERA przez długi czas był u góry pierwszej strony największego polskiego portalu www.onet.pl Uzyskał 261 komentarzy. Podobnie jak tutaj, prawie wszyscy czytelnicy i komentatorzy to Polacy
Normalnie nie czytam polskojęzycznych wiadomości z tak zwanego głównego obiegu, ale tym razem postanowiłem zadać sobie trud szczegółowego przeanalizowania bełkotu którym karmi się polskiego czytelnika. Proszę o towarzyszenie mi w tej analizie Dla wygody wgrałem na dole niniejszego felietonu nie tylko link ale i cały artykuł co umożliwia przejrzenie 261 komentarzy. Oddzielone gwiazdeczkami od mojej analizy.
Zacznijmy od tytułu. CZY TO REPORTAŻ Z ŁAGRU GDZIE OBRAZOBURCY ZOSTAŁO JESZCZE 5 LAT POBYTU? tak mógłby sugerować tytuł...
Nie. Już pierwsza linijka zawiera słowo GROZI, co jednoznacznie oznacza że brak prawomocnego orzeczenia sądowego w tej sprawie...
TO MOZE WYDANO JUŻ ORZECZENIE, ALE JESZCZE NIE JEST PRAWOMOCNE? NA JAKIM ETAPIE JEST SPRAWA?
Odpowied? znajdujemy dopiero na końcu 2-go akapitu. SPRAWA JEST NA ETAPIE POSTĘPOWANIA WYJASNIAJˇCEGO, A PODEJRZANY ZOSTAŁ PO RAZ PIERWSZY PRZESŁUCHANY WE WTOREK CZYLI POPRZEDNIEGO DNIA... a przesłuchanie trwało ledwie godzinę.
CO MEDIA (no bo PROKURATURA jeszcze nie postawiła zarzutów) ZARZUCAJˇ PODEJRZEWANEMU PRZEZ NIE? Musimy opuścić parę wierszy i znajdujemy odpowied? że PODEJRZEWANY PRZEZ MEDIA OBRAŻAŁ PUTINA PORÓWNUJˇC GO DO RÓŻNYCH NAJCIEMNIEJSZYCH CHARAKTERÓW, ALE NAJBARDZIEJ DO HITLERA.. pisemnie, w dodatku do niezależnej gazety regionalnej
SKˇD ZATEM 5 LAT ŁAGRÓW W TYTULE? Idzie o zagrożenie STATUTOWE w opinii tendencyjnych pismaków. Innymi słowami: IDZIE O MAKSYMALNˇ KARĘ NA JAKˇ MOZE ZOSTAĆ SKAZANY PODEJRZANY GDYBY JEDNOCZEŚNIE ZOSTAŁY SPEŁNIONE NASTĘPUJˇCE WARUNKI:
1. Prokuratura zakończy postępowanie wyjaśniające i przejdzie do postępowania karnego
2. Postępowanie karne zakończy przedstawieniem zarzutów
3. Prokurator będzie się domagał maksymalnej kary przewidzianej przez kodeks tj. 5 lat łagru
4. sąd zatwierdzi sprawę do rozpatrzenia
5. sędzia pierwszej instancji przychyli się do wniosku prokuratury i skarze podejrzanego na 5 lat łagru
6. wyrok uprawomocni się, a podejrzany nie wniesie rewizji bąd? sąd wyższej instancji utrzyma wyrok.
Podsumujmy stan obecny: mężczyzna jest na wolności, nikt formalnie nie przedstawił mu zarzutów. Po prostu : NIE MA SPRAWY... A teraz pytania pomocnicze, kochani rodacy, na sprawdzenie wolności prasy i wypowiedzi w kraju waszego pobytu.
1. Czy w kraju waszego pobytu: POLSKA, USA, KANADA itd. możliwe byłoby opublikowanie w gazecie regionalnej artykułu porównującego głowę państwa do Hitlera i innych wymienionych osobników?
2. Czy postępowanie wyjaśniające wszczęto by dopiero po 2 miesiącach a podejrzany pozostawałby na wolności? A może w mieszkaniu podejrzanego pojawiłyby się jakieś bydlęta w kominiarkach? Oskarżony zostałby skuty i wyprowadzony w kajdankach jak kardiochirurg Mariusz G. ze szpitala?
Pamiętajcie, ze znam odpowiedzi...
No dobrze - powiecie - rzeczywiście sprawa jest nadęta, ale trudno coś wyrokować, bo jeszcze różnie może być . Sprawa jest rzeczywiście we wczesnej fazie...
Czytajmy zatem dalej doniesienie naszej PAP. Ostatnie 4 akapity poświęcone są innej, ale podobnej sprawie, już zakończonej I co?
1. Sprawa była poważniejsza bo głowę państwa i sprzyjającego mu ważnego parlamentarzystę przedstawiono w mundurach SS na pierwszej stronie. Polskim odpowiednikiem byłoby przedstawienie w mundurach SS Lecha Kaczyńskiego i np. Gosiewskiego. w okręgu wyborczym Gosiewskiego w lokalnej gazecie
2. Żadnego postępowania karnego nie wszczęto , nie mówiąc już o wyroku. Słusznie potraktowano sprawę jako wygłup kwalifikujący się na odszkodowanie cywilne. Bardziej parlamentarzyście, niż Prezydentowi, bo dobra parlamentarzysty bardziej ucierpiały, bo to w jego okręgu wyborczym. Toteż zamknięto lokalną gazetę, co na pewno było większą satysfakcją osobistą dla parlamentarzysty niż dla Prezydenta.
Wśród logików dowodzenie metodą sprowadzenia do niedorzeczności to jeden z najpopularniejszych sposobów udowadniania. Znany na całym świecie pod swą łacińską nazwą reductum ad absurdum. Polega ono na tym , że przyjmuje się za tezę do udowodnienia tezę dokładnie przeciwną do tej którą się naprawdę usiłuje udowodnić. Wykazując niedorzeczność tego świadomie przyjętego błędnego założenia wykazujemy prawdziwość tezy do niego przeciwnej.
W fałszywce PAP opublikowanej na czołowym miejscu na największym polskim portalu, ośmieszonej przeze mnie w tym artykule, PAP logicznie udowodniła na wybranych przez siebie przykładach, że Rosja pod przewodnictwem Putina jest krajem o niewyobrażalnych w Polsce swobodach, zwłaszcza pod względem karania za krytyczne wystąpienia pod adresem głowy państwa.
***********************************************************
http://wiadomosci.onet.pl/1696204,12,item.html
**********************************************************
5 lat łagru za porównanie Putina do Hitlera
Dziennikarzowi z Permu (Ural) Igorowi Awierkijewowi grozi pięć lat łagru za porównanie prezydenta Rosji Władimira Putina do Adolfa Hitlera.
Lokalne władze uznały to za przejaw ekstremizmu i złożyły doniesienie do prokuratury. Ta wszczęła postępowanie wyjaśniające. We wtorek 47-letni Awierkijew był przez ponad godzinę przesłuchiwany.
Gniew władz permski dziennikarz i obrońca praw człowieka ściągnął na siebie artykułem "Putin - nasz dobry Hitler", opublikowanym w grudniu 2007 roku w dodatku do niezależnej gazety regionalnej "Licznoje Dieło". Awierkijew dowodził w nim, że prezydent Putin, "podobnie jak 80 lat przed nim kanclerz Rzeszy Hitler, pretenduje do absolutnej władzy, ograniczonej tylko ambicjami przywódcy i miłością narodu".
W innym miejscu autor i zarazem redaktor naczelny gazety określa Putina mianem kontynuatora "ciemnego" dzieła Iwana Gro?nego, Mussoliniego, Hitlera, Stalina i Mao Zedonga (Mao Tse-Tunga).
- Porównanie do Hitlera może być obra?liwe dla każdego człowieka. Jednocześnie gdy specjalnie przeszkolona młodzież nazywa demokratów faszystami, to przyjmowane jest to jako coś normalne i nikt nikogo nie ciąga po sądach - skomentował sytuację w Permie sekretarz generalny Związku Dziennikarzy Rosji Igor Jakowienko, cytowany w środę przez moskiewskie media.
We wrześniu zeszłego roku za porównanie Putina do standartenfuehrera SS Maksa Otto von Stierlitza, bohatera popularnego radzieckiego serialu telewizyjnego "Siedemnaście mgnień wiosny", w Saratowie zamknięta została lokalna gazeta "Saratowskij Riepartior".
Opublikowała ona na pierwszej stronie fotomontaż przedstawiający Putina i deputowanego lokalnej Dumy Michaiła Isajewa w mundurach SS. Obok umieściła napis: "A Was, Stierlitz, proszę, byście zostali...".
O Isajewie zrobiło się w Saratowie głośno, gdy zaproponował, by zezwolić Putinowi na sprawowanie urzędu szefa państwa przez jeszcze jedną kadencję.
Isajew to prawdziwe nazwisko filmowego Stierlitza. Putin w drugiej połowie lat 80. pracował w randze pułkownika w rezydenturze KGB w ówczesnej NRD.
**********************************************************
Uwaga: proszę skopiować link póki jeszcze działa i zweryfikować moją rzetelność skopiowania tego artykułu. Wiem że w przepszłości takie idiotyczne fałszywki potrafiły znikać z archiwum największych polskich publikatorów, a nawet z Internetu...
Zacytowany artykuł z onetu może zniknąć w kazdej chwili... |
|
3 marzec 2008
|
|
tłumacz
|
|
|
|
Do prostego człowieka
luty 28, 2003
Julian Tuwim
|
"Rzeczpospolita" - tuba propagandowa lichwo-gangsterów?
lipiec 1, 2004
|
Wiarygodność polskiego "kapitalizmu"
październik 14, 2003
PAP
|
Fatima i wielki spisek
styczeń 29, 2006
Deirdre Manifold
|
Uczciwość pod prąd
październik 19, 2005
Artur Łoboda
|
Terror jako pojęcie, jest inaczej widziany w USA, niż innych krajach
wrzesień 10, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Zarobki w systemie ochrony zdrowia
maj 9, 2006
Adam Sandauer
|
Ósmy grzech główny
kwiecień 28, 2003
rozmowa kontrolowana
|
Brak danych kto był patriotą.
listopad 24, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
|
Siemens Łód?
wrzesień 14, 2004
|
Globalne Inwestycje i Cele Chin
lipiec 8, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Stachanowskie wzorce moralności
sierpień 5, 2004
|
"Mamy prawo wątpić w uczciwość pertraktacji z UE"
grudzień 23, 2002
PAP
|
Ryzykanci powinni płacić
listopad 14, 2004
Mirosław Naleziński
|
Pytania do zwolenników zmniejszania podatków
październik 5, 2008
Dariusz Kosiur
|
LPR chce informacji w sprawie unijnych ekspertów
sierpień 9, 2002
PAP
|
Płynie Wisła Płynie
kwiecień 3, 2003
Adam Mały Gorczyca
|
Prasa finansowa i emisje akcji | Jaka wiarygodność?
czerwiec 15, 2005
Andrzej Sielecki
|
Zawód - szpieg
grudzień 4, 2006
bez podpisu
|
Czapeczka z przymrużeniem oczka
grudzień 2, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
więcej -> |
|