|
| Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. |
|
| |
|
| Ludobójstwo covid |
|
| Wywiad z CLAIRE EDWARDS |
|
| The Corbett Report |
|
| Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a |
|
| TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? |
|
| Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity. |
|
| 5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| |
|
| Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki |
|
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
|
|
| Historia kontroli bankowej w USA |
|
| Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie. |
|
| Podobno to ten psychol Klaus Schwab |
|
| To ten od "wielkiego resetu". |
|
| Wszystko pod kontrolą |
|
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
|
|
| Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? |
|
| Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” |
|
| LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski |
|
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
|
|
| Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce |
|
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.
|
|
| Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych |
|
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.
Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. |
|
| Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas |
|
| Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania |
|
| Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas |
|
| Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. |
|
| davidicke.pl |
|
| Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy. |
|
| Im – wolno, nam – nie |
|
| Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? |
|
| Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? |
|
| Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. |
|
| "Babcia Kasia" |
|
| Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek |
|
| Warto posłuchać |
|
| Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych |
więcej -> |
|
Balcerowicz uratuje dolara?
|
|
Wczoraj ambasador USA w Polsce Victor Ashe wręczył b. prezesowi NBP Leszkowi Balcerowiczowi nagrodę im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, przyznawaną za zaangażowanie na rzecz wzmocnienia służby publicznej.
Według ambasadora, "odpowiedzialna polityka monetarna i śmiałe reformy ekonomiczne zaproponowane przez profesora Balcerowicza utorowały Polsce drogę do NATO i UE".
"Zasługuje na uznanie nie tylko za aspekt ekonomiczny jego pracy, ale także za wprowadzanie do służby publicznej wyznawanych przez niego wartości, takich jak odwaga, wolność i prawda" - podkreślił Ashe.
Wczoraj ambasador USA w Polsce Victor Ashe wręczył b. prezesowi NBP Leszkowi Balcerowiczowi nagrodę im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, przyznawaną za zaangażowanie na rzecz wzmocnienia służby publicznej.
Według ambasadora, "odpowiedzialna polityka monetarna i śmiałe reformy ekonomiczne zaproponowane przez profesora Balcerowicza utorowały Polsce drogę do NATO i UE".
"Zasługuje na uznanie nie tylko za aspekt ekonomiczny jego pracy, ale także za wprowadzanie do służby publicznej wyznawanych przez niego wartości, takich jak odwaga, wolność i prawda" - podkreślił Ashe.
Dyplomata zażartował, że chętnie widziałby Balcerowicza w Stanach Zjednoczonych, "bo dolar leci na łeb i szyję i trzeba mu pomóc".
Balcerowicz dziękując powiedział, że miał wielkie szczęście poznać osobiście Jana Nowaka-Jeziorańskiego. "Miałem możliwość zobaczyć, jakim jest człowiekiem. Był to człowiek od trudnych spraw i wielkich spraw. Był wiecznie młody" - podkreślił.
Balcerowicz wspominał, że w 1989 r., w drugim tygodniu sprawowania przez niego funkcji wicepremiera i ministra finansów, po raz pierwszy spotkał Jana Nowaka-Jeziorańskiego.
"Pojechałem do Waszyngtonu z pierwszym zarysem planu. Wtedy doszlifowywałem go razem z Janem Nowakiem-Jeziorańskim i Zbigniewem Brzezińskim" - powiedział.
"Potem spotykaliśmy się regularnie i to miało dla mnie wielkie znaczenie" - dodał.
Leszek Balcerowicz, światowej sławy ekonomista, jest profesorem Szkoły Głównej Handlowej. Dwukrotnie, w latach 1989-1991 i 1997- 2000, pełnił funkcję wicepremiera i ministra finansów. W latach 2001-2006 był prezesem NBP.
Nagroda im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego ma przypominać o życiu i dokonaniach legendarnego Kuriera z Warszawy. Ten przydomek pochodzi z czasów II wojny światowej, kiedy Nowak-Jeziorański był łącznikiem między dowództwem Armii Krajowej a polskim rządem na uchod?stwie.
Po wojnie przez ćwierć wieku kierował polską sekcją Radia Wolna Europa. Był również doradcą prezydentów ? Ronalda Reagana i Jimmy'ego Cartera. W 1975 r. przeniósł się do Stanów Zjednoczonych i podjął działalność w Kongresie Polonii Amerykańskiej. Zmarł 20 stycznia 2005 r. Laureatem pierwszej edycji Nagrody jest Władysław Bartoszewski.
|
|
20 marzec 2008
|
|
Interia/PAP
|
|
|
|
A może by tak zakaz wyborczego oplakatowania?
styczeń 14, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Pokłosie SB
maj 30, 2005
dr Leszek Skonka
|
Kwaśniewski liczy na kompromis RPP - Rząd
czerwiec 17, 2002
PAP
|
Poznań 1956 - początek złotych lat socjalizmu
czerwiec 30, 2006
Olaf Swolkień
|
"Bioferm" w wersji francuskiej
luty 7, 2009
PAP
|
Zmierzch Blaira początkiem końca globalizmu?
maj 13, 2007
G. Cimek
|
Zaproszenie na odsłonięcie pomnika Romana Dmowskiego
listopad 9, 2006
/-/narodowcy
|
Ostatnie wezwanie
sierpień 16, 2008
Artur Łoboda
|
"Że im gdzieś w polu nafta sikła i obrodziła dolarami"
grudzień 29, 2002
IAR
|
HASŁO ANDRZEJA GWIAZDY
lipiec 30, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
|
Obalenie Rządu Olszewskiego
czerwiec 8, 2007
Lech Wałęsa
|
Filantopia i sznur
listopad 17, 2003
Artur Łoboda
|
Przewalanka w Polsce i w Rumunii, czyli paczki niespodzianki
grudzień 2, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Refleksje szczęściarza
marzec 24, 2008
Marek Ka
|
Zaproszenie do Mackiewicza
luty 2, 2004
Andrzej Kumor
|
Skazani na pokój, albo samounicestwienie
październik 19, 2003
Artur Łoboda
|
plastyki, plastycy
listopad 12, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Chińska wersja NATO? Gra optymistyczna i gra pesymistyczna
kwiecień 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Dziennik" z kropką
maj 8, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Korupcja
lipiec 29, 2003
Mikołaj Wójcik
|
więcej -> |
|