|
| Lockdown w Anglii |
|
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
|
|
| Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej |
|
| Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy |
|
| Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” |
|
| Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. |
|
| Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy |
|
| Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy. |
|
| Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19” |
|
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
|
|
| Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 |
|
| Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku |
|
| Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca |
|
|
|
| Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok |
|
| |
|
| Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową |
|
| Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. |
|
| Kaczyński również nas w to wciągnął |
|
| Zbrodnie wojskowe w Iraku |
|
| Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek |
|
| |
|
| Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith |
|
| Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. |
|
| Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność |
|
| Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach |
|
| Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji |
|
| O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji |
|
| Polscy "nacjonaliści" o żydach |
|
| Po prostu zobaczcie |
|
| CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW ! |
|
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,
chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. |
|
| Hashtag COVID1984 |
|
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
|
|
| We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… |
|
| Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" |
|
| Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach |
|
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!
|
więcej -> |
|
Gruba kreska Solidarności
|
|
W miarę zbliżającej się 25 rocznicy powstania „S” wielu działaczy odpowiadających za minione ćwierćwiecze, za deformację i degeneracje idei Sierpnia, próbuje blokować ujawnienia prawdy o niedawnej przeszłości, o warunkach powstawania, rozwoju, błędach, nie udanych przedsięwzięciach III RP. Najchętniej narzuciliby siłą społeczeństwu milczenie, nową „grubą kreskę” i lansowali tylko treści przychylne „Solidarności”. Ostatnio obraził się na mnie Lech Wałęsa, za to, że utrzymuję uparcie, iż „Solidarność” także popełniali błędy, że rozsądek, uczciwość, zwykła ludzka przyzwoitość nakazują pokazanie publiczne tych błędów i nieprawości, a także w miarę możliwości naprawienia ich.
Wałęsa nie chce słyszeć o błędach, nieprawidłowościach, nadużyciach i daje do zrozumienia, że "S" wad nie miała i żadnej winy za obecny stan kraju nie ponosi, jest i była idealna, albo, że krytyka nie powinna jej dotyczyć, bo korzysta z przywileju „świętych krów”. Przypomina to jako żywo praktyki z okresu stalinowskiego, które polegały na uznaniu, że partia nigdy się nie myli …Taki pogląd dowodzi wielkiej obłudy, albo gigantycznej głupoty. Każdy, kto działa narażony jest na popełnienia błędów, nie dotyczy to tylko tych, którzy nic nie robią. Już w okresie „Oświecenie” uznawana była prawda – Errare humanum es” – (błądzenie jest rzeczą ludzką), dlaczego więc, nie miałoby to dotyczyć „S”?
Apologeci „S” i jej działań, powinni sprecyzować i publicznie przedstawić w sposób jasny i przystępny dla zwykłego obywatela osiągnięcia tego ruchu politycznego i poddać je społecznej ocenie. Podobne prawo i możliwości powinni mieć ludzie, którzy mają odmienny pogląd na działalność „Solidarnośći”.
Społeczeństwo oczekuje bowiem konkretnej, jasnej odpowiedzi, co zyskało na tzw. transformacji, a właściwie na przywróceniu kapitalizmu w Polsce i zniszczeniu państwa opiekuńczego, którym rzeczywiście, mimo niewątpliwych wad politycznych, była PRL? Banały o wolności, niepodległości, suwerenności, przynależności do NATO, swobody poruszania się po świecie itp. ludzi mniej interesują, Oni dostrzegają i odczuwają głównie, to co stracili. Widzą, że upadają i obumierają niemal wszystkie dziedziny życia gospodarczego i społecznego: przemysł, górnictwo, budownictwo, oświata, nauka, kultura, służba zdrowia, zagrożone jest bezpieczeństwo obywateli, wzmaga się niezadowolenie społeczne, niepokoi niepewność jutra, niszczony, marnotrawiony, rozkradany jest majątek narodowy, wypracowany przez wiele pokoleń . Ale przede wszystkim brak perspektyw, zwłaszcza dla młodzieży. Setki tysięcy młodych, zdolnych, wykształconych obywateli opuściło już nasz kraj, a inni marzą o tym, gdyż nie widzą przyszłości dla siebie w Ojczy?nie, gdzie wyra?nie daje im się do zrozumienia, że nie są potrzebni Polsce. Haniebnie wręcz postępuje się z lud?mi starszymi, którzy w trudzie, znoju, ofiarnie i cierpliwie odbudowywali kraj ze zniszczeń wojennych, zagospodarowywali Ziemie Odzyskane i likwidowali wielowiekowe zaniedbania cywilizacyjne, gospodarcze, za ich poświęcenie i wysiłek, marnotrawiąc wypracowany przez nich dorobek, a ich samych skazując na nędzną wegetację.
KTO ODPOWIADA ZA TĘ DEWASTACJĘ KRAJU ?
Polacy dostrzegający istniejące w kraju zło, coraz częściej stawiają słuszne pytanie, kto personalnie odpowiada za to, co się w działo w ciągu minionych 25 lat. Jaki w tym udział miało społeczeństwo, jego lenistwo, bierność, naiwność, nieświadomość, niewiedza, a jaki poszczególne zbiorowości polityczne i osoby kreujące ową rzeczywistość? Dominuje od lat lansowany przez „Solidarność” pogląd, że sprawcami wszelkiego zła w Polsce byli i są obcy tzw. „ONI”. Większość społeczeństwa jest przekonana, że ono działało i działa nadal dobrze, prawidłowo ale przeszkadzają i szkodzą inni: postkomuniści, masoni, Żydzi, Zachód lub Wschód ( Rosja)… Nie dostrzega tylko swojej w tym winy.
POLSKˇ RZˇDZˇ BANDYCI
Coraz bardziej powszechne staje się przekonanie, że Polska znalazła się w rękach oszustów, złodziei, karierowiczów, pospolitych kryminalistów, bandytów, zwykłych łobuzów, miernot moralnych, dyletantów, prostaków, lumpenpolityków. To oni rządzą na samej górze i na samym dole. Nie po raz pierwszy, ale tym razem bardzo dosadnie, wyraził swoją negatywną opinię na ten temat znany polityk Janusz Korwin-Mikke, który pisał :
"Ja naprawdę uważam, że rządzą nami bandyci, złodzieje, oszuści i agenci bezpieki " .
Zdaniem autora właściwie rządzi w Polsce " trochę Rząd, trochę mafia, trochę Kościół Rzymsko-katolicki, trochę związki zawodowe, trochę masoneria, trochę Sejm, trochę konfederacje pracodawców, trochę sądy, trochę Senat...(...) Jeśli więc mówię, że jesteśmy rządzeni przez bandytów - dotyczy to większości wymienionych powyżej ciał - nie tylko P.T. Członków Rządu!” ("Angora" ( nr 32/ 99)
Podobne opinie na temat rządu i rządzących ma wielu myślących obywateli, ale środki masowego przekazu terroryzowane brutalnie przez nową cenzurę, nie publikują ich. Bardzo ostro, poza Korwinem Mikke, wypowiada się na temat rządów III RP Andrzej Lepper. On też nazywa rządzących bandytami, oszustami i złodziejami. Ale jego od czasu do czasu próbują ścigać prokuratury, sądy, kolegia orzekające. Po zatrzymaniu, aresztowaniu na kilka godzin – zwalniają go, ośmieszając tym samym wymiar sprawiedliwości. A jak na to reaguje społeczeństwo. Dlaczego jest bierne ? Wydaje się, że Polacy stracili już wszelką nadzieję - nie wierzą w możliwość zmiany istniejącej sytuacji zgodnie z interesem narodu, a tym samym nie widzą sensu podejmowania jakichkolwiek prób naprawy. Ten stan degeneracji obywatelskiej zaczął się już w pierwszych godzinach po zakończeniu sierpniowych strajków i trwa do dzisiaj, a zawdzięczamy go głównie ludziom, którzy bezmyślnie oddali władzę w Związku łobuzom, karierowiczom, oszustom, lumpom politycznym, przede wszystkim wywodzącym się z KOR i SB .
Przywrócić Polakom nadzieję
Historia narodów i pojedynczych ludzi wielokroć dowiodła, że można przetrwać wiele nieszczęść, prześladowań, biedy, głodu, chorób, jeśli towarzyszy człowiekowi, czy społecznościom nadzieja, przekonanie i oczekiwanie na zmianę trudnej sytuacji. Uśmierca ludzi, lub przyśpiesza ich śmierć brak nadziei, wiary, że zły los może się odmienić. Brak nadziei powoduje frustracje i rezygnacje z jakiegokolwiek wysiłku i działań, skoro i tak nic nie można zmienić, poprawić, polepszyć. Właśnie w takiej sytuacji znale?li się obecnie Polacy w kraju. Są rozgoryczeni tym, co się stało po sierpniu 1980 i 1989 r. Spodziewali się, że będzie lepiej, sprawiedliwiej, a jest o wiele gorzej, niż było, a co najgorsze, nie ma nadziei, że będzie lepiej; przeciwnie: spodziewają się, że będzie coraz gorzej. Łączenie nadziei ze zmianą obozu rządzącego jest bezpodstawne. Są to bowiem tacy sami, choć nie zawsze ci sami, którzy rządzą Polską od wielu lat. Słusznie abp Życiński nazwał ich pętakami, inni jeszcze dosadniej, popaprańcami, a ja ich nazywam gówniarzami, nie z powodu wieku, ale mierności umysłu, charakteru, zasad moralnych, zachowań. Otóż naiwnością i głupotą byłoby łączyć jakiejś nadzieje z działalnością owych pętaków, popapranców i gówniarzy sprawujących w Polsce od 25 lat władzę...
|
|
25 kwiecień 2005
|
|
Leszek Skonka
|
|
|
|
Plan unijny zniszczenia wsi polskiej?
lipiec 21, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kto się boi moherowej rewolucji(?)
listopad 12, 2005
Marek Olżyński
|
Tragedia wojny i powojnia
kwiecień 4, 2003
Waldemar Moszkowski
|
Notatki do felietonu
listopad 27, 2003
"Pomost"
|
w Zimnej Wodzie
wrzesień 19, 2006
przesłał Krzysztof Cierpisz
|
Ekonomia bogiem
sierpień 13, 2003
Sebastian Karczewski
|
Za kłótnie polityków płacą ci, którzy zaciągneli kredyty walutowe
listopad 8, 2005
|
Ostra gra o kontrolę Azji Centralnej
grudzień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Eminem: Mosh "(...)No more blood for oil"
grudzień 16, 2004
|
Podróż po starym lądzie
kwiecień 16, 2008
Artur Łoboda
|
Islam zwycięża w wyborach demokratycznych
wrzesień 23, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Chini kontra Stani
sierpień 6, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
"Czerwony książe" uciekł .....
maj 6, 2004
|
Zasługują na to co ich spotkało
listopad 24, 2003
RadioZet
|
Układanka z obrazkiem Radia Maryja
wrzesień 20, 2007
Dariusz Kosiur
|
Najbardziej znany polski idiota
październik 30, 2006
Artur Łoboda
|
Krótka recenzja
maj 16, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
|
Europejska abrakadabra
kwiecień 10, 2003
Andrzej Kumor
|
Morel
maj 13, 2003
przesłała Elżbieta
|
Prawdziwy powód ataku na Iran
marzec 19, 2007
Krassimir Petrov
|
więcej -> |
|