ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela 
 
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu 
Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. 
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
więcej ->

 
 

Żydowska organizacja testuje amerykańską opinię publiczną w sprawie wojny z Iranem

Organizacja żydowskich neokonserwatystów FreedomWatch, skupiająca najwyższych byłych dygnitarzy Białego Domu i Kongresu, zleciła przeprowadzenie badań opinii publicznej celem ustalenia nastawienia Amerykanów do przygotowywanej wojny z Iranem - donosi za pismem Mother Jones agencja izraelska JTA.

Na zlecenie FreedomWatch, firma Martin Focus Groups z Alexandrii w stanie Virgninia, zadała Amerykanom pytania: "Jak odebrałbyś, gdyby Hillary Clinton zbombardowała Iran?", "Jak odebrałbyś, gdyby George Bush zbombardował Iran?" i "Jak odebrałbyś, gdyby Izrael zbombardował Iran?"

Organizacja FreedomWatch założona została latem tego roku celem dalszego wspierania wojny z Irakiem przez prezydenta Busha. Kierowana jest m.in. przez Bradley Blakeman, b. wyższego urzędnika Białego Domu, Ari Fleisher, byłego rzecznika prasowego Białego Domu i Matt Brooks, dyrektora Żydowskiej Koalicji Partii Republikańskiej. FreedomWatch wspierana jest przez czołowych finansowych darczyńców Partii Republikańskiej: Sheldon Adelson i Mel Sembler.
21 listopad 2007

bibula 

  

Archiwum

Kontrola i eksploatacja mediów w USA i w Polsce
czerwiec 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
"Гибель ИмперииВиза"
luty 10, 2008
marduk
Kolejny raz dać się oszwabić
marzec 29, 2004
PAP
Chyba zapomniano o poecie
sierpień 4, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
niestrudzeni - z kart historii
luty 21, 2003
Ż Ś Mirosław M. Krupinski
Uratowac Polski istnienie
lipiec 17, 2008
...
Z moich snów wypędzam wrogów
luty 21, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
Kto zniszczył WTC i zabił dzieci w Osetii?
wrzesień 4, 2004
Jan P. Karolak
POLSKA - UNIA 17
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
Wiwat populizm!
czerwiec 5, 2004
Aby Kwaśniewską stać było na charytatywność, przy współudziale jej męża umierają ludzie
listopad 30, 2003
http://www.se.pl
Polska oddaje hołd USA
czerwiec 18, 2006
anty$
Fundacja Sorosa dyskryminowana w Rosji
lipiec 30, 2002
PAP
KODEKS PRAWDZIWEGO KIEROWCY
listopad 22, 2002
ia
Papież cacy kiedy zwalcza komunę. Papież be, kiedy sprzeciwia się agresji
luty 1, 2003
zaprasza.net
Kiedy znieczulica powstaje
marzec 28, 2008
Marek Jastrząb
Konstytucja
wrzesień 20, 2002
Marcowy opozycjonista mimo woli
luty 26, 2003
Leszek Skonka
Radny czy członek ?
lipiec 5, 2002
PAP
Domagają się wyniesienia Stalina na ołtarze
listopad 27, 2008
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media