ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć 
Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach 
Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia 
Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. 
Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku 
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej 
5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika 
Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? 
Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję.  
Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne 
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?



 
WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS 


Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
więcej ->

 
 

Majaczenia gospodarcze, czyli jak donosi PAP :

„Ekonomiści, którzy dobrze przyjęli zapowied? stosowania przez rząd zasady realnego wzrostu wydatków o 1% niepokoją się, że jeden wyłom w tej zasadzie może być sygnałem możliwego dalszego luzowania polityki fiskalnej.

Rząd obniżył we wtorek prognozę inflacji na 2003 rok do 2,3% z 3%, utrzymał jednak wynegocjowane w lipcu plany nominalnego wzrostu płac w sferze budżetowej o 4%, a rent i emerytur o 3,7%. Oznacza to, że w przypadku tych dwóch grup nie będzie w przyszłym roku stosowana zasada zwiększania wydatków o "inflację plus jeden procent", a realny wzrost będzie wyższy.

Ekonomiści uważają, że mimo zapewnień ministra pracy, iż większy od planowanego wcześniej realny wzrost płac i świadczeń nie zwiększy deficytu budżetowego, rząd dał sygnał możliwego luzowania polityki fiskalnej.

W porównaniu z budżetem tegorocznym czas oszczędności się skończył, przynajmniej w pewnych obszarach. Z oceną trzeba jednak trzymać się czekając na zaprezentowanie całego obszaru budżetu - powiedział Marcin Mróz, ekonomista Societe Generale. „

Nasuwa się w tym momencie pytanie : co robili tak zwani „ekonomiści” kiedy gospodarka chyliła się ku ruinie, co zauważał każdy zdrowo myślący obywatel, poza „ekonomistami.

Dlatego tą wiadomość pozwoliłem sobie przedstawić jako pewne kuriozum arogancji wobec społeczeństwa.
4 wrzesień 2002

Artur Łoboda 

  

Archiwum

E pluribus unum
maj 18, 2004
Andrzej Kumor
Modlitwa o deszcz
maj 7, 2007
Marek Olżyński
Pokonać bestię i zająć jej miejsce
sierpień 7, 2004
PAP
Rosja jako " przyjaciel" Polski
sierpień 20, 2008
Jacobsdamm Warszawa.
Gospodarka Indii Szybko Rosnie
luty 17, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Taka sama spekulacyjna droga prowadziła do II wojny światowej
maj 22, 2008
PAP
Czesi zrobią to, co się nawet Stalinowi nie śniło
luty 28, 2008
marduk
Profesor Poznański w Toronto
luty 6, 2005
Re: “Świadectwo Polakòw Anno Domini 2005 dla potomnych”.
sierpień 29, 2005
Aleksander Jantar
Hausner chce "zgody" z NBP i RPP
styczeń 24, 2003
Artur Łoboda / PAP
Brzydki tekst
maj 19, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
Było pole do nadużyć w PZU Życie.
czerwiec 27, 2002
PAP
.by mike whitney....onz 9-20-o6
wrzesień 28, 2006
m.whitney.
Integracja czy podbój?
kwiecień 19, 2003
przysłał Piotr Letowt-Vorbek
Kraków w Madrycie
styczeń 27, 2004
www.krakow.pl
Wskazania Komisji Episkopatu Polski do Spraw Liturgii
wrzesień 17, 2004
http://www.pascha.org.pl/
"Niepewny dowód" w sprawie Rywina
styczeń 13, 2003
Andrzej Trzaska
Siemens Łód?
wrzesień 14, 2004
Apel Komitetu Pamięci Ofiar Stalinizmu do Społeczeństwa
czerwiec 10, 2006
Leszek Skonka
Anatomia katastrofy w Iraku
marzec 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media