|
| Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID |
|
|
|
| Polscy "nacjonaliści" o żydach |
|
| Po prostu zobaczcie |
|
| Orwell 2025 w USA |
|
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
|
|
| Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" |
|
| Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski |
|
| AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany |
|
| Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady |
|
| Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku |
|
| Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani |
|
| CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA? |
|
| nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… |
|
| Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność |
|
| |
|
| Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela |
|
| |
|
| WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury |
|
| Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) |
|
| Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! |
|
| |
|
| Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? |
|
| Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki. |
|
| Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy |
|
| Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy. |
|
| Cała prawda o ataku z 11 września |
|
| Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku |
|
| Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego |
|
| Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice |
|
| Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości |
|
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.
Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
|
|
| Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS |
|
| |
|
| Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii |
|
| |
|
| Veto dla Funduszu Zadłużenia! |
|
| Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. |
|
| CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW ! |
|
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,
chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. |
więcej -> |
|
Szpiclowski sabotaż
|
|
Szpiclowski sabotaż
Data publikacji: 25.01.2008
Szpicle inwigilują każdego, kto może stanowić zagrożenie dla władzy. Częścią inwigilacji jest sabotaż, podczas którego dosłownie torturują ludzi. Szpicle przeprowadzają go urządzeniami elektronicznymi, jednakże skutecznie dezinformawana ofiara podejrzewa inne metody, najszęściej środki psychotropowe.
Przy odpowiednio dobranych częstotliwościach fal elektromagnetycznych można sterować stanami umysłu i czynnościami narządów organizmu.
Każdemu ze stanów świadomości człowieka odpowiada dominacja określonego rytmu w prądach czynnościowych mózgu. Mało kto dziś wie, że odkrycie zjawiska wysyłania przez mózg człowieka fal elektrycznych o różnej częstotliwości zawdzięczamy badaniom nad telepatią. Otóż w roku 1924 w Jenie niemiecki lekarz, Hans Berger, prowadząc eksperymenty telepatyczne odkrył przy pomocy encefalogramu fale mózgowe alfa. Częstotliwość ich wynosi 7-12 Hz. Pojawienie się fal mózgowych typu alfa świadczy o odprężeniu organizmu, wyciszeniu umysłu oraz integracji ciała i psychiki. Znamionują też one uczucie szczęśliwości i głębokiej relaksacji.
Rytm alfa jest swego rodzaju przeciwieństwem rytmu mózgowego beta. Występowanie fal beta (13-30 Hz) wiąże się bowiem zawsze ze stanem czuwania, ze świadomością skierowaną na zewnątrz. Rytm beta jest wyrazem bardzo zróżnicowanych procesów psychicznych. Może oznaczać zarówno intensywne myślenie logiczno-analityczne, jak i negatywne stany psychiczne, takie jak: niepokój, agresja, silne zestresowanie, a nawet wiele chorób psychosomatycznych np. migrenę czy nadciśnienie.
W 1935 r. Anglicy Adrian i Matthews odkryli inny z rodzajów rytmów mózgowych: fale delta (o,1-4 Hz). Dominują one w stanie głębokiego snu, w stanach transu oraz głębokiej hipnozy. Nawet krótki sen, w czasie którego pojawiają się fale delta, zapewnia doskonały wypoczynek i regenerację sił witalnych. Rytm delta pojawia się często u dziecka w łonie matki oraz u niemowląt.
Kolejnym z rytmów mózgowych jest rytm theta (4-8 Hz). Odkrył go w 1943 r. brytyjski badacz W.Grey Walter. Fale tego typu występują, gdy człowiekowi coś się śni, gdy osiąga on najgłębsze stany medytacji oraz kiedy proces myślenia jest niejako wyłączony, a pobudzona twórcza fantazja. W tym stanie psychiki człowieka występują plastyczne wspomnienia, jak i obrazowe wyobrażenia. Zaś umysł ludzki cechuje głęboka kreatywność i inspiracja.
Wspomniany W. Grey Walter uważany jest za pioniera “maszyn mózgowych”. To właśnie Walterowi jako pierwszemu na świecie już w roku 1946 udało się wywołać w sposób sztuczny określone fale mózgowe. W tym celu osoby badane poddawane były oddziaływaniu błysków świetlnych, emitowanych z określoną częstotliwością. Powtarzające się błyski oddziaływały nie tylko na organy wzroku, ale wymuszały powstawanie określonych fal mózgowych. Ten sam badacz wykrył też, iż fale delta wzmacniają właściwości obronne organizmu i zwiększają jego odporność. Z kolei w roku 1956 okazało się, że określone rytmy mózgowe można wywoływać sztucznie również przy pomocy bod?ców d?więkowych.
Najprostszym sposobem wywoływania określonych fal mózgowych jest oddziaływanie za pomocą odpowiednich sygnałów akustycznych. Jednym z pionierów akustycznej stymulacji mózgu jest amerykański badacz Robert Monroe. Opracował on własną teorię reakcji odprężenia częstotliwościowego i zasady jej praktycznego zastosowania poprzez synchronizację półkul mózgowych (tzw. Hemi-Sync - patent w 1975 r.). Według jego teorii poddanie mózgu stymulacji akustycznej wyzwala powstawanie określonego rytmu fal mózgowych. Monroe odkrył, iż jeśli przez słuchawki do jednego ucha będzie emitowany d?więk np. o częstotliwości 100 Hz, a do drugiego 104 Hz, to w mózgu powstanie pole elektryczne o częstotliwości 4 Hz, co odpowiada falom theta. Instytut Monroe mający siedzibę w Faber, w stanie Wirginia, USA opracował zestawy kaset umożliwiające uzyskiwanie tą drogą aż 23 różnych częstotliwości fal mózgowych. Każdy człowiek może wprowadzić się w dowolny stan psychiczny.
Bardziej wyrafinowaną metodą kierowania falami mózgowymi jest stymulacja mózgu nie tylko bod?cami akustycznymi, ale i dodatkowo optycznymi, a niekiedy też równocześnie elektromagnetycznymi.
Najpopularniejszym tego typu urządzeniem jest Synchro-Energizer wynaleziony przez psychiatrę z Cleveland, dr Dennisa Gorgesa. To z pewnością najbardziej rozpowszechniona maszyna mózgowa. Składa się ona ze specjalnych okularów. W obu soczewkach umieszczone są po 4 świecące diody. Dodatkowa dioda umieszczona jest pośrodku czoła w okolicy “trzeciego oka”. Diody pulsują w różnych rytmach, poddając oczy ich użytkowników różnym bod?com świetlnym. Uszy natomiast poddawane są bod?com d?więkowym. W słuchawkach słyszalne są elektroniczne tony o różnych częstotliwościach. Dodatkowo w tym samym rytmie wysyłane są fale elektromagnetyczne. Częstotliwością tych impulsów można sterować w zakresie od 1 do 30 impulsów na sekundę. Regulować też można wysokość d?więku i intensywność świecenia diod. Istnieje nawet specjalne pokrętło, pozwalające na regulowanie rytmu serca niezależnie od mózgu.
Oprócz wymienionych istnieje grupa urządzeń opierających się na stymulacji elektrycznej punktów na skórze. Elektrody podłącza się przede wszystkim w różnych punktach stosowanych w akupunkturze. Poddawane są one impulsom za pomocą prądu stałego. Szczególnie zalecane są punkty na małżowinie usznej. Wstrząsy elektryczne mają wywoływać uwalnianie określonych hormonów oraz powodować stymulację mózgu i układu nerwowego.
Jednym z producentów „ maszyn mózgowych” jest firma SEB Bockler. Wymieniona firma wyprodukowała do tego celu urządzenie Magnetan-Min. Wytwarza ono impulsy elektromagnetyczne w zakresie od 1 do 19 Hz. Urządzenie ma wielkość pudełka od papierosów (rozmiary: 11×6x2 cm). Magnetan-Min nie posiada elektrod. Na mózg człowieka oddziaływują wysyłane fale. Wystarczy umieścić urządzenie w pobliżu głowy i nastawić określoną częstotliwość. Wówczas mózg po okresie od 5 do 40 minut zacznie rezonować w danym rytmie. W ten sposób możliwe jest wywoływanie określonych stanów psychicznych i poziomów świadomości.
Jak wykazały badania naukowców odpowiednio dobrane częstotliwości wywołują skurcz mięśni oraz przyśpieszają lub zwalniają pracę serca.
W nękaniu zastosowanie mąją fale elektromagnetyczne do wywoływania stanów umysłu i bolesnych skurczy mięśni. Emitery mogą być wmurowane w ścianę przez ekipę budowlaną podczas remontu, w urządzeniach elektrycznych, znajdywać się w samochodzie zaparkowanym przed budynkiem, w sąsiednim budynku lub nawet w dalszej odległości oraz we własnym samochodzie i komórka, która jest idealnych urządzeniem do inwigilacji właściciela a nawet osoba może znajdować się w polu przenoścnego emitera na ulicy w obecności podłej osoby. Efektem są stress, wybuchy wściekłości, urojenia, napady wściekłości, napięcie i bóle narządów wewnętrznych.
Rozwiązaniem jest usunięcie się z pola promieniowania, zekranowanie mieszkania przed falami elektomagnetycznymi oraz wywoływanie u siebie pożądanych stanów umysłu. Prowizorycznym rozwiązeniem jest wyjście z pola emitera, najlepszy jest spacer w lesie jednakże spotkałem się z przypadkiem, że szpicle ustawili emiter na osobę biwakująca na swojej działce.
Istnieją urządzenia zwane „brain machines” i programy, które potrafią wywołać pożądany stan umysłu. Przykładem programu działającego w środowisku Linux jest Cryosleep Brainwave Generator, który przy pomocy bod?ców akustycznych w ciagu kilku minut wywołać relaksującą falę delta.
Ostatecznym rozwiązaniem jest jednak „zekranizowanie” pomieszczenia, w którym się przebywa. Należy skonstruować „puszkę Faradaja”, w której nie występują fale elektromagnetyczne. Polega to na wyłożeniu wszystkich ścian, drzwi, podłogi,sufitu i okien materiałem, który jest przewodnikiem elektrycznym. Na okna moża kupić prze?roczysty materiał ekranujący lub wystarczą metalowe żaluzje.
Autor: Paweł Jakubus
¬ródło: Centrum Niezależnych Mediów - Polska
|
|
25 styczeń 2008
|
|
Goska
|
|
|
|
Gen. Heda-Szary jako polityk
grudzień 1, 2006
Zbigniew Dmochowski
|
POLSKA - UNIA 17
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
Who Rules Ukraine?
luty 7, 2007
|
To nie pierwszy raz, jak świat sparzył się ideą wolnego rynku
Tezy i pytania
Partia, czyli obrońca ancien regime'u
czerwiec 2, 2002
John Gray
|
Czy to jest służba Narodowi?
lipiec 18, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Konstytucja 3 maja
kwiecień 17, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Co łączy, co dzieli Majchrowskiego od Kwaśniewskiego
maj 9, 2003
Artur Łoboda
|
Muzeum Polskie w Rapperswilu zagrożone likwidacją
maj 31, 2008
PAP
|
Zaciskanie pasa, czyli o co chodzi bli?niakom
lipiec 6, 2007
Marek Olżyński
|
Schyłek Amerykańskiego Imperium?
luty 19, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Co się Kołodce marzy w roku bieżącym
styczeń 4, 2003
Artur Łoboda / IAR
|
Plac i słońce
styczeń 14, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Katrin huragan , którego nie było w Nowym Orleanie.
wrzesień 13, 2005
Jan Lucjan Wyciślak
|
Zbrodnia Katyńska - 15.03.05 godz.15:30
marzec 8, 2005
Adam Słomka - Przewodniczący Konfederacji Polski
|
Człekozwierz, komu potrzebny?
styczeń 1, 2008
przesłał .
|
Dlaczego Polacy nie znają historii Świata?
maj 23, 2008
Artur Łoboda
|
Bez polemiki: Świat nie jest taki zły
kwiecień 29, 2007
Marek Olżyński
|
Apel o wycinkę drzew przydrożnych
kwiecień 16, 2005
Edward Wo?niak
|
Koniec eksmisji na bruk?
grudzień 4, 2002
PAP
|
Ręce opadają
sierpień 14, 2003
Andrzej Kumor
|
więcej -> |
|