ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia 
Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. 
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu 
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.

Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.

Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
Były agent CIA ujawnia, jak Izrael zmusił Trumpa do zbombardowania Iranu 
 
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? 
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." 
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Orwell 2025 w USA 
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
 
Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor 
 
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
więcej ->

 
 

Działoszyce w Telewizji Amerykańskiej



Program telewizyjny PBS zawiera cotygodniowe wiadomosci o religii i etyce (Religion & Ethics). Program ten prowadzi Bob Abernathy.

Ostatni jego program, 29go kwietnia, 2005, byl poswiecony tragedii Zydow w Dzialoszycach w czasie wojny. Abernathy oznajmil na poczatku, ze okolo 10,000 zydowskich mieszkancow tej miejscowosci zostalo wymordowane przez Nazistow i ze nastepnie, w 1945 roku, wracajace niedobitki ludnosci zydowskiej Dzialoszyc zostaly wymordowane przez Polakow. Trzeba tu zauwazyc ze publicznosc amerykanska nie utozsamia slowa "Nazi" z narodowoscia niemiecka, tak ze jedyna jasno okreslona narodowosc mordercow, w tym wypadku, to sa Polacy. Jest to zreczna anty-polska manipuilacja.  

Wypowiedziom Abernathy'ego wtorowala Agnieszka Magdziak Miszewska, polski konsul gemeralny na USA, ktora specjalizuje sie w polityce przeprosin i skruchy za zbrodnie jakoby popelnione przez Polakow na Zydach, wedlug polityki Aleksandra Kwasniewskiego. Polityke ta on wprowadzil wystepujac poboznie w jarmulce w Jedwabnem. Trzeba pamietac, ze w czasie kiedy Polacy sa oskarzani o mordy w Dzialoszycach, Polska byla brutalnie pacyfikowana przez NKWD i dziesiatki tysiecy patryiotow polskich ginelo z rak sowieckiego aparatu terroru. W czasie agonii polskiego ruchu oporu kilkuset Zydow stracilo zycie glownie jako komunisci, a nie jako ludzie wyznania mojzeszowego.  

W panoramie nieszczesc, ktore nawiedzily Polske dwudziestego wieku, wylania sie na glowne miejsce falszywy mit zaglady Zydow, dokonanej niby to przez wspolprace nazistow i Polakow. Jak to slusznie zauwazyl angielski historyk, Norman Davies, historycy i pisarze w zachodniej cywilizacji sa poddani ostrej presji, zeby nieszczescie Zydow przedstawiac jako jedyne naprawde liczace sie w dwudziestym wieku, a ofiary zydowskie jako ludzi nieskazitelnych. Prawda jednak jest, ze ze 180 milionow ofiar masowych mordow dwudziestego wieku ofiary zydowskie stanowia mniej niz trzy procent a natomiast Zydow bylo nieproporcjonalnie wielu wsrod komunistycznych ludobojcow.  

Bob Abernathy ma odpowiednio wyprany mozg, zeby wierzyc w falszywy mit zaglady Zydow, w ktorej to wierze umacnia go swoimi wystapieniami konsul Miszewska, znana wsrod polonii nowjorskiej jako korpulentna "Herod baba." Dzieki "tak dobrze ugruntowanej" wierze Bob Abernathy tak ustawil cala audycje, ze tragiczne zeznania ludzi, swiadkow naocznych mordow Zydow przez Niemncow, publicznosc amerykanska, ktora obserwowalem, brala jako wyrazy glebokiej skruchy Polakow, za zbrodnie popelnione jakoby przez Polakow na Zydach. Zwlaszcza wypowiedzi Kazimierza Wozniakowskiego tak byly przyjete.  

Zeby podkreslic nieskazitelnoasc ofiar zydowskich cytowana jest rozmowa Pauliny Grebosz, gimnazjalistki (High School Student), ktora zapytala nieutozsamionej Polki, bylej sluzacej u Zydow, czy Zydzi ci ja dobrze traktowali i zostala ona zapewniona przez ta kobiete ze "Dobrze, bardzo dobrze, byla ona przez Zydow traktowana." Ciekawe jest dlaczego w obliczu mas nedzy zydowskiej w Polsce, Zydzi nie chcieli miec w domu sluzacych Zydowek, tylko woleli brac mlode dziewczeta, ze wsi do poslug domowych 24 godziny dziennie. Zydzi nazywali te sluzace "szyksami," co w ich jezyku jest wyrazem glebokiej pogardy.  

Glownym autorem programu prowadzonego przez Boba Abernathy jest Zyd, Monachem Daum, ktory twierdzi, ze zniszczenie cmentarzy zydowskich rozpoczete przez nazistow, dokonczyli Polacy. Rozumiem ze Daum odczuwa najbolesniej tragedie zydowska. Niestety pokazuje on typowa wersje historii wyrwanej z kontekstu, jak to czyni zydowski ruch roszczeniowy, ktory jak wiemy teraz ocenia majatek zydowski do odzyskania w Europie na ponad 300 miliardow dolarow, wedlug komunikatu rzadu Izraela. Tak wiec, Polacy sa oskazonymi a Zydzi sa oskarzycielami. Tragedia narodowa Polakow wogole nie jest brana pod uwage. Fakt ze na terenie Polski zniszczono wiecej mienia Polakow niz Zydow, jak tez ze zginelo na ziemiach polskich bez porownania wiecej nie-Zydow niz Zydow, wogole w programie Boba Abernathy nie istnieje, a cytowana w tym programie konsul Miszewska, nic o tym nie powiedziala.
 
Znajomi moi Amerykanie, ktorzy ogladali program telewizyjny PBS cotygodniowych wiadomosci o religii i etyce (Religion & Ethics), byli przygnebieni zbrodniczoscia narodu polskiego i odniesli wrazenie, ze wszystkie oskarzenia pod adresem Polakow potwierdzila pani konsul Miszewska. Poniewaz Dzialoszyce leza niedaleko Krakowa i Wadowic, wiec slyszalem wypowiedzi, ze prawdopodobnie Zydzi dopiero teraz po smierci Ojca Swietego Jana Pawla II wystapili z ujawnieniem zbrodni polskich w Dzialoszycach, o ktorych On musialby wiedziec pochodzac z tych okolic. Niewielu Amerykanow zdaje sobie sprawe jak dalece ta interpretacja historii jest wyrwana z kontekstu. W rzeczywistosci historia jest ofiara cynicznej manipulacji zydowskiego ruchu roszczeniowego, ktory potrafil zdominowac nawet taki program, jak "Religia i Etyka" prowadzony przez Boba Abernathy'ego. W tym wypadlu program ten przedstawil nieobjektywnie i jednostronnie tragedie ludzka, ktora rozegrala sie w Dzialoszycach.  
3 maj 2005

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

PiS w Fundacji Batorego George’a Sorosa
marzec 24, 2006
Mgr inż. Józef Bizoń
Polityczna ciuciubabka
sierpień 22, 2008
Artur Łoboda
Przerabianie stypy na wesele
maj 5, 2004
ks. prof. Czesław S. Bartnik
Zespół MF-NBP za szybkim wejściem do strefy euro
sierpień 27, 2002
PAP
Co nas czeka w 2006 roku
styczeń 5, 2006
Artur Łoboda
Gro?ne symptomy
luty 5, 2003
Artur Łoboda
Burzenie Gazy
styczeń 27, 2003
BEN ADAM z Tel Awiwu
Jak uratować Polskę i świat - przed kryzysem?
luty 18, 2009
Artur Łoboda
Białoruś: Przeciwko ingerencji w kampanię wyborczą.
marzec 11, 2006
słowianofil
Teoretycznie możemy zrobić wszystko
styczeń 28, 2003
http://www.rzeczpospolita.pl/
Do umundurowania wystąp
lipiec 20, 2007
Marek Olżyński
Czy Polska jest normalnym państwem?
grudzień 19, 2004
Mirosław Naleziński
Takich mamy kretynów w Kościele
wrzesień 11, 2007
PAP
Raj Podatkowy - Polska
kwiecień 23, 2003
Andrzej Gwiazda
Do Iraku z kneblem w ustach
maj 26, 2003
przesłała Elżbieta
The Sordid Past of Former Polish President Aleksander Kwasniewski
listopad 21, 2006
przysłał Iwo Cyprian Pogonowski
Antizoological* “Logos” of Noam Chomsky
sierpień 6, 2008
Święto Konstytucji 3 Maja (2005)
maj 5, 2005
Artur Łoboda
60 lat żydowskiej okupacji Polski
sierpień 7, 2006
boukun
Uniżenie
marzec 22, 2008
www.krakow.pl
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media