ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Patrick Ney - Polska  
30 czerwiec 2017     
To zwykła szopka zorganizowana przez rządzących 
2 czerwiec 2015      Artur Łoboda
Szymon Perez: Wykupujemy Manhattan, Rumunię, Węgry, Polskę, nie mamy z tym problemu... X 2007 roku 
13 lipiec 2017      Alina
1944 – 2014 
4 sierpień 2014      www.polskawalczaca.com
Dokarmianie korupcji przez PiS 
7 kwiecień 2017     
Brutalna policja Putina (Demokracja w Holandii) 
25 styczeń 2021      Obserwator
Kiedyś stalinowcy. Dziś ich dzieci i wnuki.  
5 lipiec 2015      Artur Łoboda
Czy tusk jest dyktatorem? 
26 październik 2011      PAP
Chińska Operacja “Nietoperz”, czyli symulowana “pandemia” podbija (dobija?) świat Zachodu – Tomasz Gabiś 
19 lipiec 2020     
Oni decydują o losach Europy i Naszym życiu 
28 czerwiec 2018      SośnierzTV
Dr Krajski: Masoneria będzie chciała uderzyć w polskie finanse i wykorzystać przeciwko nam islam 
9 styczeń 2018      Radio WNET
Oficjalna narracja przyznaje, że fałszywa szczepionka przeciw COVID zapewnia fałszywą odporność na COVID 
23 październik 2021     
Zbrodnia zaniedbania 
18 marzec 2020     
Kiedy pseudo "patrioci" stają się ZDRAJCAMI 
19 sierpień 2020     
Unia Europejska dziarsko walczy z problemami, które sama stwarza 
26 wrzesień 2019     
Tą wojnę przeciwko Ludzkości przygotowywano od dziesięcioleci  
10 styczeń 2022     
Wybory na burmistrza Nowego Jorku 
3 listopad 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Dlaczego chcą wyciągnąć sześciolatków do szkół? 
18 luty 2012      Artur Łoboda
Iwermektyna skuteczna w 62% w zapobieganiu śmiertelności COVID, 86% skuteczna w zapobieganiu zakażeniom, mówi lekarz z Wielkiej Brytanii 
20 styczeń 2022     
Czego musi się nauczyć Paweł Kukiz 
29 czerwiec 2015      Artur Łoboda

 
 

„Wirus nigdy nie izolowany: dyktatura oparta na niezatwierdzonych wymazach” - Stefano Scoglio, kandydat do Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny w 2018 roku.

 
Kandydat do Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny w 2018 roku Stefano Scoglio  publikuje swoje najnowsze badanie na temat Byoblu zatytułowane „ Wynaleziona pandemia, nowa patologia asymptomatyczności i nieważność testu na Covid19 ”.

Naukowiec i dyrektor Centrum Badań nad Nutriterapią w Urbino  stwierdza z całą pewnością, że: „SarsCov2 nigdy nie był wyizolowany”. 

 
W długim wywiadzie dla Byoblu profesor, mając w ręku dane i artykuły, wyjaśnia, że ​​chociaż istnieją badania, które potwierdzają coś przeciwnego to proces separacji wirusa nigdy by nie został zrealizowany.

„Przyjrzałem się badaniom, które twierdzą, że wyizolowały, a nawet przetestowały wirusa, ale wszystkie zrobiły coś zupełnie innego: pobrali płyn gardłowy lub oskrzelowo-pęcherzykowy pacjentów, odwirowali go, aby oddzielić większe cząsteczki od mniejszych. , jak rzekome wirusy; następnie pobrali supernatant (wierzch odwirowanego materiału) i nazwali tę niezwykle złożoną matrycę „izolatem wirusa".

 
Fakt, że SarsCov2 nie został oddzielony od organizmu, z którego pochodzi, rodzi dalsze wątpliwości co do wiarygodności i skuteczności wymazów i testów serologicznych, wyjaśnia Scoglio, ujawniając kolejny niezwykle poważny fakt:

„Istnieje 78 rodzajów tamponów, z których część jest importowana z Chin; żaden z nich nie został nigdy sprawdzony, skontrolowany ani zatwierdzony, potwierdza to Komisja Europejska”w dokumencie roboczym z dnia 16 kwietnia. 

 
Ale to właśnie na bazie tej wielości testów, które nie zostały sprawdzone ani zatwierdzone, zdecydowano o zamknięciu całego kraju, jak stwierdza Stefano Scoglio na stronach swojej pracy:

„To nie jest luksusowy produkt pozostawiony zarządzaniu przez wolny rynek, ale narzędzie, które było niezbędne do uzasadnienia przez rządy narzucenia najgorszego dyktatorskiego zamknięcia praw obywatelskich i ekonomicznych, które można zapamiętać w żywej pamięci !"

 

 
Źródło:

https://www.byoblu.com/2020/09/12/lo-studio-in-esclusiva-su-byoblu-virus-mai-isolato-una-dittatura-basata-su-tamponi-non-convalidati-stefano-scoglio-candidato-premio-nobel-per-la-medicina-nel-2018/
6 listopad 2020

Virginia Camerieri 

  

Komentarze

  

Archiwum

Były kongresmen skazany na 8 lat za korupcję
lipiec 30, 2002
PAP
A jednak się niecierpliwimy
lipiec 11, 2006
ks. prof. Czesław S. Bartnik
Zarzut antysemityzmu
maj 29, 2008
Dariusz Kosiur
Bicz na nieuczciwych szefów korporacji w USA
sierpień 14, 2002
PAP
Nasza Polska: Obrońmy Polskę!
luty 4, 2003
Nie pastwic sie intelektualnie nad goiami
lipiec 1, 2007
czlowiekmyslacy
Hej kto Polak na bagnety
kwiecień 12, 2006
Publikacja wolnej prasy polskiej
Zdradzeni
wrzesień 10, 2007
..
Pchła na nied?wiedziu
kwiecień 21, 2007
p.g.
Jestesmy nedzarzami
styczeń 7, 2004
Dziennik Polski
Zygmunto-Zuzanna
styczeń 6, 2006
zaprasza.net
Bóg Honor Ojczyzna Linux
listopad 11, 2002
Irael zagrożony swoją własną bronią nuklearną
kwiecień 11, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
"L" ("lewoskrętne") oraz "P" ("prawowite") odmiany chrześcijaństwa
wrzesień 21, 2006
dr Marek Głogoczowski
Israel Shamir - "PaRDeS – an etude in Cabbala" (Rozdział 18 - ostatni)
maj 21, 2006
Israel Adam Shamir
Dlaczego Polacy nie znają historii Świata?
maj 23, 2008
Artur Łoboda
Czy głupie prawo to jeszcze prawo?
styczeń 27, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Awerroizm sejmowy
październik 8, 2006
Adam Wielomski
Kowal zawinił, cygana powiesili
grudzień 11, 2003
Prawo do życia, prawo do śmierci
maj 23, 2006
PAP
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media