ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

W Krakowie zaczyna być ciekawie 
25 maj 2015      Artur Łoboda
Kiedy wojska amerykańskie wyjadą z Polski? 
10 październik 2019     
To tylko kwestia czasu 
21 styczeń 2022      Artur Łoboda
Była pielęgniarka opisuje protokoły COVID-19 jako „morderstwo medyczne” 
9 maj 2023     

Odkryłem tajną broń globalistów! (2)

 
31 styczeń 2022     
Stokroć gorzej - niż za komuny 
5 maj 2021      Artur Łoboda
UE, Wielka Brytania Dołączy do USA, wprowadzając politykę „dezinformacji” w Internecie, wywołując obawy dotyczące „jednoświatowego zarządzania” mediami społecznościowymi 
20 maj 2022      dr Michael Nevradakis
Johnny Mnemonic 
1 maj 2021     
Covid, 9/11 i wieczna wojna  
15 wrzesień 2021     
Pandemia bez pandemii
Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) znacznie osłabiła definicję pandemii w 2009 roku - i otworzyła drzwi do manipulacji terminem pandemia.
Fragment książki „Virus-Wahn”.
 
7 wrzesień 2020     
Konferencja prasowa Witolda Gadowskiego vs. Ringier Axel Springer pod Sądem Okręgowym Warszawa! 
23 listopad 2018      wRealu24.pl
Czego się spodziewać przez najbliższe lata? 
12 grudzień 2023      Artur Łoboda
Pseudohistorycy 
3 czerwiec 2016      Artur Łoboda
PiS zamiast... 
17 styczeń 2017     
Bruksela - stolica terroryzmu 
24 marzec 2016      Artur Łoboda
Pro publico bono, ale którego "publico"? 
6 grudzień 2015      Artur Łoboda
Poststalinowska dzicz w polskojęzycznych Sądach 
29 styczeń 2026     
Paszporty szczepień i nie tylko 
11 styczeń 2023      Liberty Counsel
Leslie Manookian - Zeznanie przed Międzynarodowym Trybunałem Opinii Publicznej  
22 kwiecień 2022     
Kukiz: Stefan Michnik, bandzior pierwszego sortu, wyssał z mlekiem matki zbrodniczy komunizm 
22 luty 2019      Alina

 
 

Film „Zastrzelony” opowiada rozdzierające serce historie młodych ludzi, którzy zmarli po szczepieniu na Covid-19

Rodzice, którzy stracili swoje dzieci, ujawniają nieprawdopodobną historię osób, które straciły życie w zbyt młodym wieku w wyniku strzałów (szczepień).

 
Na początku tego miesiąca, w rocznicę śmierci 18-latka, którego historia została przedstawiona w filmie, wypuszczono nowy film szczegółowo opisujący tragiczne historie młodych Amerykanów, którzy zmarli po otrzymaniu eksperymentalnych zastrzyków na Covid-19.  
 
Premiera „Shot Dead” odbyła się 9 listopada w Tulsa w stanie Oklahoma, w domu młodej kobiety o imieniu Trista, która zmarła 9 listopada 2022 r., zaledwie kilka miesięcy po otrzymaniu zastrzyku mającego „chronić” ją przed infekcją Covid-19.  
 
„To film, którego nie musieliśmy kręcić” – czytamy na oficjalnej stronie filmu. 
„Ale to film, który każdy powinien zobaczyć. 
Po raz pierwszy w historii posłuchajcie historii o śmierci po zastrzyku na covid, opowiadanych przez rodziców, którzy stracili swoje dzieci”. 
 
Film ma na celu podzielenie się nieopowiedzianymi historiami młodych Amerykanów, których życie zostało tragicznie przerwane po przyjęciu któregokolwiek ze szczepień przeciwko Covid-19, które rząd USA promował jako „bezpieczne” i „skuteczne”.  
 
Wręcz przeciwnie, dowody wskazują, że u osób stosujących eksperymentalne metody leczenia – które uzyskały natychmiastową zgodę amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA) w znacznie szybszym tempie w porównaniu z typowymi protokołami opracowywania szczepionek – występuje większe ryzyko zapalenia mięśnia sercowego i problemów ze wzrokiem , poronienia i martwe urodzenia , a także różne niepełnosprawności , takie jak paraliż .  
 
„Shot Dead” ukazuje rzeczywistość, w której wiele rodzin ofiar z różnych powodów wstrzymuje się od dzielenia się zeznaniami, ale film stanowi platformę dla tych, którzy nie będą powstrzymywać się od „mówienia prawdy na cześć swoich dzieci”. 
Podkreśla, że ​​rodzice, którzy wypowiadają się, „aby nie przydarzyło się to kolejnemu dziecku”. 

„To pierwszy film, który skupia się na głęboko osobistym aspekcie zniszczeń wywołanych przez strzał i nakazy, opowiedzianych przez rodziny, które straciły bliskich” – czytamy dalej w opisie filmu na stronie internetowej. 
„Ten film doprowadzi Cię do łez. 
Ten film da Ci do myślenia. 
A ten film skłoni Cię do podjęcia działań na rzecz dzieci na całym świecie”. 
 
Film zawiera wywiady z rodzicami trójki młodych Amerykanów, którzy zmarli w wyniku zastrzyków na Covid-19. 
Przesłuchano Allena i Taylora Martinów, rodziców 18-letniej Tristy, a także Ernesta Ramireza, ojca 17-letniego Ernesto Ramireza Jr.  

Trzecią ofiarę – noworodek o imieniu Naomi, który zmarł 11 godzin po urodzeniu z powodu niedorozwoju płuc – reprezentowała jej matka, Victoria. 
W filmie występują także jej dziadkowie, Jeff i Rhonda White, a także jej młodsza siostra Piper.  
 
 
Zarówno Trista, jak i Ernesto sami otrzymali zastrzyki, podczas gdy Naomi doświadczyła działań niepożądanych podobnych do tego, jakie przeszła jej matka w pierwszym trymestrze ciąży.  
 
Oprócz rodzin ofiar w filmie przeprowadzane są także wywiady z kilkoma lekarzami, którzy dostarczają szerszego kontekstu dotyczącego związku między strzałami a nagłą śmiercią dzieci.  
 
W filmie występują dyplomowana pielęgniarka pracująca na oddziale poporodowym Michelle Gershman , kardiolog dr Peter McCullough oraz dyplomowany położnik i ginekolog dr James Thorp . 
Przeprowadzają wywiady na temat ich doświadczenia w branży medycznej i dzielą się opinią ekspercką na temat roli szczepionek przeciwko Covid-19 w zgonów młodych Amerykanów.  

„Shot Dead” to projekt organizacji non-profit We the Patriots USA, która zgodnie ze swoją misją istnieje, aby „zachować i odzyskać otrzymane od Boga niezbywalne prawa – w tym między innymi prawa zapisane w Konstytucji Stanów Zjednoczonych – poprzez edukację, rzecznictwo i spory sądowe.” 
 
Priorytetowe kwestie dla tej organizacji non-profit obejmują wolność religijną, edukację i opiekę zdrowotną, prawa rodzicielskie i prawa wynikające z Pierwszej Poprawki. 
Więcej informacji o działalności We the Patriots USA można znaleźć na jej stronie internetowej . 
Cały film „Shot Dead” można zobaczyć tutaj .  
 

Źródło:
https://www.lifesitenews.com/news/shot-dead-movie-tells-heartbreaking-stories-of-youth-who-died-after-covid-vaccination
5 grudzień 2023

Jeana Mondoro 

  

Komentarze

  

Archiwum

Przedsiebiorstwo "Holocaust"
kwiecień 2, 2006
przysłał anonim
Smiecie
czerwiec 13, 2005
vvv
List otwarty do Edwarda Moskala Prezesa Kongresu Polonii Amerykańskiej
listopad 7, 2005
Ustawa o Rzeczniku Pacjenta w Sejmowej Komisji Zdrowia
grudzień 7, 2006
Adam Sandauer
IV Rzeczpospolita
marzec 17, 2004
SOBCZAK i SZPAK
Tajny spisek
luty 13, 2004
Artur Łoboda
III Zjazd Polonii Swiata
listopad 15, 2007
...
Prezydent Kwasniewski na cmentarzu w Langannerie-Urville
czerwiec 6, 2004
Chiny wygrały z USA w... kasynie
luty 28, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Uświadamienie topielca
luty 6, 2004
PKNORLEN (PKN): 6 milionów odprawy
sierpień 14, 2004
PAP
Ojciec Augustyn: Papież uczy pokornej akceptacji życia
sierpień 20, 2002
PAP
Antypolonizm żydowski to nic nowego...
czerwiec 30, 2003
Mirosław J. Wiechowski
Bilans rządów 1989 -2009 – akt oskarżenia
luty 6, 2009
Dariusz Kosiur
Statystyka
luty 22, 2008
Marek Jastrząb
POLISH-AMERICAN PUBLIC RELATIONS COMMITTEE
luty 11, 2003
Sami się o to prosiliście
grudzień 17, 2002
Artur Łoboda
Iran nadal opiera się osi USA-Izrael
marzec 13, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Nie wykorzystany interesik
marzec 9, 2007
Jan Lucjan Wyciślak
Zadłużenie Skarbu Państwa wzrosło
czerwiec 27, 2002
PAP
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media