ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany 
Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady 
WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
Veto dla Funduszu Zadłużenia! 
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. 
Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… 
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię  
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
więcej ->

 
 

"PO chce przywrócić wolność mediom" - tak twierdzi Wirtualna Polska

Platforma Obywatelska złożyła w Sejmie projekt zmian w ustawie o radiofonii i telewizji, w którym zaproponowała nowe zasady wyboru członków Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. "Mamy nadzieję przywrócić KRRiT jej konstytucyjny autorytet, a mediom audiowizualnym przywrócić rzeczywistą niezależność i wolność" - czytamy w uzasadnieniu do projektu Platformy.

Platforma podkreśliła, że "KRRiT pojawiła się w polskim prawie medialnym jako panaceum na państwowy monopol nadawców radiowych i telewizyjnych, instrument demokratyzacji życia publicznego". Ale, jak uważa PO, przez lata postępowała "gro?na polityzacja" Rady.

Zgodnie z propozycją PO, Sejm, Senat i prezydent powoływaliby po trzech członków KRRiT z osób rekomendowanych przez 35-osobową kapitułę ustanowioną przez przedstawicieli: stowarzyszeń i związków twórczych, w tym dziennikarskich; senatów uczelni akademickich, prowadzących kierunki związane z problematyką audiowizualną; Prezesa Trybunału Konstytucyjnego i Pierwszego Prezesa Sądu Najwyższego.

Propozycja Platformy zakłada, że kandydatami na członków KRRiT powinny być osoby cieszące się zaufaniem publicznym, wyróżniające się autorytetem, nieposzlakowaną opinią, wiedzą i doświadczeniem w zakresie funkcjonowania mediów elektronicznych i prawnych uwarunkowań rynku medialnego; kandydatami nie mogą być osoby związane z gremiami kierowniczymi i ciałami decyzyjnymi partii politycznych i struktur administracji rządowej.
(PAP/wp.pl)

Naszym zdaniem
likwidacja KRRiT oraz wszelkich ograniczeń byłaby prawdziwym zniesieniem cenzury w Polsce.
Jednak PO, której sympatycy kierują znaczną częścią polskojęzycznych mediów, wcale nie chodzi o wolność mediów, ale o nowe rozdanie w rozgrywce pod nazwą "władza medialna" .
(zaprasza.net)
11 kwiecień 2003

 

  

Archiwum

Mniejsze zło
luty 15, 2008
Artur Łoboda
"Kryminalizacja Polityki Zagranicznej USA"
luty 28, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Nowa Polityka Arabów, Ani Za Ani Przeciw USA
sierpień 6, 2008
Iwo Cypian Pogonowski
5 września 2007
wrzesień 5, 2007
Artur Łoboda
Głos z Australii
kwiecień 6, 2003
przysłała Elzbieta
Muzeum ściągawek
kwiecień 4, 2007
Magda
Stanęliśmy przed kolejną ważną próbą. list otwarty do Edwarda Moskala - Prezesa Kongresu Polonii Amerykańskiej
luty 28, 2003
Artur Łoboda
Ukraine got the most pro-western Government it ever had
luty 19, 2005
Marek Głogoczowski
Zasługują na to co ich spotkało
listopad 24, 2003
RadioZet
Żołnierzom poświęcone...
sierpień 24, 2008
jobstalker
Od piwa głowa krzywa
kwiecień 17, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
Opieprzył premiera
wrzesień 11, 2006
słuchacz polskiego radia
Odwracanie kota ogonem
październik 25, 2008
Artur Łoboda
Wideo z zabójstwa Saddama
grudzień 31, 2006
Dorota
20 września 1939 roku
lipiec 20, 2008
Artur Łoboda
Ukradnij sobie na zdrowie
kwiecień 16, 2003
Andrzej Kumor
Pomóżcie znale?ć pieniądze
czerwiec 13, 2008
PAP
Mimister ROSTOWSKI bez obywatelstwa polskiego
listopad 19, 2007
boukun
Aby Kwaśniewscy mogli popisywać się swoją "dobroczynnością"
luty 13, 2004
PAP
Zniszczenie Świata
listopad 12, 2004
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media