ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
Pandemia covid nigdy nie istniała 
Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi.  
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków 
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. 
Były agent CIA ujawnia, jak Izrael zmusił Trumpa do zbombardowania Iranu 
 
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej 
5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika 
Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów 
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. 
Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc 
 
Skazany za pestki moreli, B17  
Faszyzm w barwach demokracji 
Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia 
 
więcej ->

 
 

"Polacy nie chcą pracy" - kolejna manipulacja


Sprzątaczka może zarobić w Anglii 4,5 tys. zł plus zakwaterowanie, ale chętnych brakuje. Setki legalnych etatów zgłosili w zielonogórskich pośredniakach pracodawcy z Anglii i Irlandii.

Prywatne biuro pośrednictwa pracy w Zielonej Górze ITC, oddział dużej firmy polsko-brytyjskiej, poszukuje ludzi do opieki nad emerytami (przelot, zakwaterowanie plus 1 tys. funtów brutto), kucharzy (zakwaterowanie plus 900 funtów), pielęgniarek (kwatera plus 900), budowlańców (kwatera plus 800), sprzątaczek (kwatera plus 700) - w sumie prawie 700 ofert w 28 profesjach - podaje "Gazeta Wyborcza".

Żaden z pracodawców nie oferuje wyżywienia, na które trzeba wydać minimum 120 funtów miesięcznie.

"Poszukujemy osób w wieku 20-45 lat. Doświadczenie zawodowe nie jest konieczne, język angielski trzeba znać w stopniu komunikatywnym" - wyjaśnia Grzegorz Gwo?dziański, doradca zielonogórskiego biura. Przed wyjazdem jego firma organizuje w Polsce spotkanie z pracodawcami - ręczy za ich wiarygodność i pomaga w załatwianiu formalności. Po powrocie pośredniczy w odzyskaniu podatków.

W Lubuskiem, mimo sięgającego 27 proc. bezrobocia, brakuje chętnych. ITC rozsyła oferty po powiatowych urzędach pracy bezskutecznie. "Mnie się to nie opłaca" - wzrusza ramionami Waldemar, 38-letni bezrobotny ślusarz. "Teraz pracuję na czarno u rolnika w Niemczech, zarabiam 3 euro na godzinę i co weekend jestem w domu w Zielonej Górze. Od jesieni do wiosny będę remontował mieszkania w Berlinie, też na czarno. Miesięcznie wyciągam 4 tys. zł na rękę, a do tego mam ubezpieczenie zdrowotne z pośredniaka, to po co mi się włóczyć po świecie".

Edward Kraszewski, wicedyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy, przyznaje, że Lubuszanie zamiast kokosów na Wyspach Brytyjskich wolą przeciętną robotę na miejscu albo na czarno w Niemczech. "Przyzwyczajenie jest silniejsze niż pokusa szybkiego zarobku. Nie możemy nikogo zmusić do wyjazdu" - mówi.
(PAP)

Przyzwyczailiśmy się, że polskojęzyczne media bezczelnie kłamią
Jakie "warunki pracy" zgotowano polskim pracownikom w Hiszpanii, mogliśmy się przekonać.
Tylko osoba o daleko posuniętym upośledzeniu umysłowym lub sprzedajny dziennikarz nie potrafi obliczyć kosztów utrzymania a te pochłonęłyby w Anglii większość oferowanej - bardzo niskiej jak na angielskie warunki pensji.
Do tego dochodzi niepewność co do pracodawcy, którego uczciwości nie zagwarantuje żaden Urząd. Do tej pory nikt nie ponosił odpowiedzialności za oszukanie polskich pracowników.
Dlatego nie dziwi, że ludzie rozsądni wolą wybrać to co pewniejsze, a przede wszystkim blisko rodziny, do której w razie potrzeby w każdej chwili można przyjechać.

Powyższy nius PAPowski jest dowodem, że peerelowskie medialne kłamstwo jest wszechobecne.
Zresztą PAP to były fundament polityki medialnej PRL.
(Piotr Mączyński)
13 lipiec 2004

 

  

Archiwum

Aktualna sytuacja w Gruzji wg ?ródeł rosyjskich, tureckich, chińskich, izrealskich 2008.08.09. godzina 1000
sierpień 9, 2008
tłumacz
Bush wprowadza nadzwyczajne Trybunały Wojskowe
luty 24, 2007
tezlav von roya
Niemiecki dziennik o Centrum przeciwko Wypędzeniom
sierpień 16, 2002
PAP
Upadek narodu
październik 22, 2003
Andrzej Kumor
"Sierpień 80": rząd nie konsultował reform
grudzień 3, 2002
PAP
Świąteczny prezent od Katolickiej Agencji Informacyjnej
styczeń 3, 2006
prof. Rafał Broda
Gra o Izrael od Napoleona do Hitlera i Stalina
październik 22, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Czechy kończą swój symboliczny udział w bandyckich wyprawach. Wstyd?cie się, Polacy!
grudzień 20, 2008
tłumacz
To nie kryzys, to już patologia....
styczeń 13, 2007
Marek Olżyński
Ryszard Krauze przebywa w Szwajcarii
wrzesień 17, 2007
2008.07.19. godzina 1200 serwis wiadomości
lipiec 19, 2008
tłumacz
Traktat Lizbonski to tez Konstytucja czy tez nie? Kto ma sluszna racje ?
marzec 30, 2008
Ryszard Kusmierczyk
Brzeziński w Gdańsku, czyli jak zoorganizować etos Polaków, aby siedzieli cicho!
wrzesień 3, 2007
Gdańszczanin
Przejrzystość niezupełna
grudzień 13, 2008
Witold Filipowicz
Obraz mówi wszystko
sierpień 15, 2004
Wybory w Rosji
luty 2, 2008
. bez podpisu
Bronimy prawdziwego św. Mikołaja
listopad 30, 2004
DEMOKRACJA - dynamit w rękach ludu
kwiecień 6, 2007
meditus
Zwycięstwa króla Pyrrusa.
listopad 15, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
Świadek koronny
listopad 15, 2004
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media