ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! 
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
 
Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
Historia kontroli bankowej w USA 
Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie.  
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu 
Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. 
Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
więcej ->

 
 

Być czy mieć?


***61-letnia zakonnica przez 2 godziny klęczała przed katedrą w angielskim mieście Lincoln i modliła się, by nie powstała ekranizacja książki Dana Browna Kod Leonarda da Vinci, którą uważa za heretycką i wyjątkowo szkodliwą.
W tym samym czasie w kościele kręcono sceny filmu. Dziekan katedry był podobnego zdania co siostra, ale zgodził się zamienić kościół na plan filmowy. Za zagłuszenie wątpliwości moralnych wytwórnia zapłaciła 100 tysięcy funtów.*** - 'Rewia' (17 maja 2006).
Zaskakujące są takie "ludzkie" odruchy osób na świeczniku, zwłaszcza kościelnym. Swego czasu Jezus pogonił ze świątyni towarzystwo kupczące drobiazgiem jarmarcznym. Przez dwa tysiące lat zmienił się towar i skala handlu. Kapłani zwykle stawiają wysokie wymagania wobec owieczek, które nękane są również przez świeckiego fiskusa. Jednak wobec siebie stosują jakby inne miary. Przecież taka informacja niesie w sobie większy ładunek sabotażu, ni?li najbardziej wymyślne antyreligijne intrygi przeciwników Kościoła. I żeby to chociaż czynili kapłani po tej stronie żelaznej kurtyny (wyrzuconej już na złom), ale w świecie o wyższym poziomie cywilizacji i etyki? Przecież rzekomo Zachód wytyczał kierunki Wschodowi.
Skandal! Często złośliwcy maści wszelakiej mawiają o niektórych księżach, że bez sowitej opłaty, to nic u nich nie załatwisz.
Łudzimy się, że to niegodne pomówienia na jakże niskim szczebelku. A tu bezczelność na całego i bez żenady.
Jeszcze większym skandalistą okazał się były kanclerz Niemiec, który wszedł do rosyjskiej spółki za bajońskie wynagrodzenie, niejako na otarcie łez po zakończeniu politycznej kariery. I uczynił to niedługo po wejściu Polski do Unii, w której tego typu transakcje powinny być ustalane i negocjowane wewnątrz, niejako we wspólnym interesie. To kolejny skandal w wykonaniu obywatela pochodzącego z lepszej części Europy. Gdyby to rząd Polski podjął analogiczne gospodarcze działania z partnerami spoza Unii, to każdy jej obywatel (w tym politycy) uznałby to za krańcowy przejaw braku lojalności wobec "starych" państw UE. Od razu widać różnicę pomiędzy wpływowymi Niemcami a lekceważoną Polską - nasi sąsiedzi natychmiast by wezwali nas na konsultacyjny dywanik oraz do anulowania porozumień, natomiast w przypadku odwrotnym - ani nie rozumieją popełnionej gafy, ani nie pojmują naszego dyskomfortu.
Jako opowiadający się za przystąpieniem Polski do UE, jestem oburzony takim obrotem sprawy - zarówno nonszalanckim stanowiskiem Niemców, jak również brakiem właściwiej reakcji pozostałych państw wspólnoty. Gdzie solidarność oraz dobre obyczaje? I całkowicie popieram stanowisko zajęte przez ministra Sikorskiego - dzięki niemu może coś Niemcy zaczną "kumać w sprawie", bowiem do dzisiaj w ogóle nie "czują blusa".
20 maj 2006

Mirosław Naleziński, Gdynia 

  

Archiwum

Ostatni ludzie to my Zderzenie cywilizacji na końcu historii
styczeń 8, 2007
Sławoj Zizek
Czy Jarmakowski Andrzej był agentem komunistycznym? - Na marginesie dyskusji nt IPN, lustracji i posła Czumy
grudzień 18, 2007
Marek Ciesielczyk
Kwaśniewski: daleko idąca krytyka filozofii liberalnej (znawca 8)
sierpień 18, 2002
PAP
Słowiański bazar
sierpień 28, 2007
nadesłał Marduk
skok
styczeń 18, 2007
Rosjanie boją się Polski
maj 26, 2007
Tumaczył: Roman Łukasiak
Banki w Polsce chcą zarobić na kryzysie
styczeń 24, 2009
Paweł Ziemiński
JÓZEF PIłSUDSKI i ROMAN DMOWSKI - lekcja historii
listopad 21, 2008
Miroslawa Kruszewska, Seattle, USA
Klient - nasz Pan…
listopad 28, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Kłopoty (nie tylko Blaira)
sierpień 11, 2003
Maciej Łętowski
Znaleziono plany obozu Auschwitz. Teraz trzeba dopasować do historii
listopad 9, 2008
PAP
Przygotowac sie do referendum
maj 27, 2003
Zenon Baranowski
Kapitalizm (2)
kwiecień 29, 2004
Artur Łoboda
Nie taka ta Unia Europejska i Konstytucja straszna.
marzec 23, 2005
Gregory Akko
Czy jest związek: liczne wypadki sepsy - import brudnych strzykawek
sierpień 3, 2007
Adam Sandauer Przewodniczący Stowarzyszenia Primum
Polacy ratowali Zydów
sierpień 19, 2003
Adam Białous, Białystok
Niegdyś media pełniły misje informowania, obecnie same kreują rzeczywistość
listopad 1, 2006
Adam Sandauer - przewodniczący Stowarzyszenia
Afganistan polem walki USA przeciwko Iranowi?
kwiecień 21, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Nie będzie referendum na temat tarczy
kwiecień 3, 2007
PAP
Kiedy Strach Dogania Chciwość
czerwiec 19, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media