ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela 
 
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? 
Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. 
Były agent CIA ujawnia, jak Izrael zmusił Trumpa do zbombardowania Iranu 
 
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek  
 
Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter 
 
Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy 
... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... 
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows 
Program "niezaleznatelewizja" 
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
Wielkie pytania o 9/11 
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
więcej ->

 
 

Następny cel Teheran (Next target Tehran)

ze strony http://viva-palestyna.pl/news/felieton.php?news=felietony/000453.php

Wszystko wskazuje na to, że Bush planuje forsowany przez neokonserwatystów atak na Iran - Jest coraz więcej przesłanek, żeby przypuszczać, że prezydent Bush planuje dodać Iran do listy swoich podbojów, a Tony Blair wygłasza w Plymouth mowę podżegającą do wojny- pewnie chętnie do Busha dołączył, gdyby tylko jeszcze mógł wysłać brytyjskich żołnierzy na pole walki.

"Wydaje się że Iran wrótce stanie się najważniejszym tematem na świecie w bardzo ścisłym sensie " powiedział dziennikarz NBC TV Tim Russert po spotkaniu z prezydentem. Potwierdza to fakt, że Bush wysyła do Zatoki Perskiej sprzęt, który jest nie przydatny w walce z irackimi partyzantami, w tym przeciwpociski Patriot, lotniskowce, statki z pociskami dalekiego zasięgu.

Wielu analityków wojskowych dostrzega w tym sygnał zbliżającej się wojny z Iranem. Przeciwpociski Patriot miałyby zastrzeliwać irańskie pociski. Siły marynarki, w tym statki brytyjskie, ćwiczą udaremnianie irańskiej ingerencji w transporty ropy w cieśninie Hormuz. Po jakże celnych radach na temat Iraku, udzielonych w szczególności przez Baker-Hamilton Iraq Study Group, prezydent zastosuje się do zaleceń American Enterprise Institute (AEI). Można pożegnać się z nadzieją, że fiasko w Iraku przyczyni się do zmarginalizowania wpływu neokonserwatystów.

Kontekst polityczny widziany z perspektywy Downing Street i Białego Domu to wojna tak poważna jak druga wojna światowa. Za przykład może służyć wypowied? Johna Boltona, który porównał problemy USA w Iraku do walki z Japonią po Pearl Harbour.

Donald Rumsfeld i AEI opracowali taką strategię zmiany reżimu w Iranie, która nie wymaga inwazji bezpośredniej. Usprawiedliwieniem ataku na Iran ma być gro?ba wyprodukowania broni masowego rażenia, ale ataki nie będą ograniczać się do zniszczenia kilku fabryk zbrojeniowych. Żeby ograniczyć możliwość reakcji ze strony Iranu, bombowce mają zniszczyć około 10,000 celów już pierwszego dnia, a specjalne jednostki będą latać niszcząc to, co zostało.

Następnie USA zamierzają wesprzeć zmianę reżimu w nadziei, że Iran ajatollahów zmieni się na Iran oddzielnych prowincji. Rządy USA i Wielkiej Brytanii wspierają obecnie ugrupowania zwolenników federalnego Iranu. To może być kolejne złudzenie noekonserwatystów, ale być może wcale nie o to chodzi. Jeśli Teheran będdzie musiał skoncentrować się na problemach wewnętrznych, to nie będzie zdolny podjąć działań za granicą.

Bush zapowiedział zniszczenie irańskich i syryjskich siatek w Iraku. Może tu chodzić milicję Moqtady al-Sadra, ale równie dobrze może tez chodzić o stworzone przez Iran brygady Badr, które obecnie noszą mundury irackiej policji. Zaś na południu wycofanie się brytyjskich wojsk do lotniska Basry wygląda bardziej na przygotowania mające na celu uniknięcie szyickich reakcji odwetowych, niż na ukłon w stronę irackiego rządu.

Dowódca amerykańskiego wywiadu, John Negroponte wyjaśniał, że gro?ba, iż Hezbollah może zaatakować Izrael była głównym czynnikiem, który powstrzymywał USA od ataku na Iran. Jakkolwiek przeprowadzony w lecie atak Izraela na Liban zakończył się zwycięstwem politycznym Hezbollahu, który poradził sobie z przeważającymi siłami izraelskimi, to w wyniku tej operacji Hezbolah jest pogruchotany.

Irański reżim wydaje się być przygotowany na konfrontację, a może jest przekonany, że Waszyngton blefuje. W następnym miesiącu, pomimo sankcji OZN Iran będzie świętował zakończenie nuklearnego cyklu paliwowego. Spodziewajmy się, że niedługo Bush i Blair zapytają, co świat zamierza zrobić, żeby zapobiec kolejnemu Holocaustowi Żydów. W przemówieniu w Plymouth Blair powiedział nam, że to nie my wybieramy nasze wojny, nie my o nich decydujemy. Być może powiedział nam więcej, niż sądził.

tłumaczenie : Joanna
17 styczeń 2007

Dan Plesch, The Guardian 

  

Archiwum

Plan Hausnera BEZ TAJEMNIC
marzec 9, 2004
Adrian Franczyk
The Babylonian Brotherhood
sierpień 1, 2007
enki
Wielka stypa w 25 - lecie strajków sierpniowych
sierpień 14, 2005
Artur Łoboda
Polska skazana na porażkę
grudzień 10, 2002
zaprasza.net
"Zawsze nich będzie słońce"
marzec 22, 2003
Alina
Skutki klęski USA w Iraku
maj 21, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Izrael przyspieszy budowę nowego "muru berlińskiego"
sierpień 10, 2002
IAR
Łatwy łup
grudzień 4, 2003
Artur Łoboda
Teraz k ... ONE
listopad 18, 2003
Artur Łoboda
Już wiemy komu kolejny polskojęzyczny rząd służy
grudzień 29, 2005
PAP
Zmieniać aby nie zmienić
kwiecień 18, 2005
Kazimierz Murasiewicz
Traktat Konstytucyjny za trudny na referendum
wrzesień 12, 2003
Piskorski pod lupą
wrzesień 8, 2007
..
Soros jako autor nowej książki
sierpień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Pakiet antykryzysowy w Sejmie
lipiec 26, 2002
IAR
10 lat Stowarzyszenia Primum Non Nocere
listopad 28, 2008
Adam Sandauer Przewodniczący Stowarzyszenia
Ożywienie gospodarcze na świecie ...........
lipiec 12, 2002
PAP
List otwarty do biskupa J.Życińskiego
luty 26, 2005
Sejmowe komisje za liberalizacją zasad finansowania partii
lipiec 17, 2002
PAP
Stanęliśmy przed kolejną ważną próbą. list otwarty do Edwarda Moskala - Prezesa Kongresu Polonii Amerykańskiej
luty 28, 2003
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media