ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej 
Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy 
Światowy dług 
Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? 
WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć 
Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach 
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia 
Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. 
Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Debata ws. pandemii COVID-19! 
Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni!  
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter 
 
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
"Babcia Kasia" 
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek  
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
więcej ->

 
 

O Szampani i Orunii


Przez kilkadziesiąt minut (TVN24, 5 lipca 2006,jeszcze podczas meczu) krążyły wieści - ***Francja wygrywa z Portugalią 1:0. Francja: Silne burze w Szampani spowodowały...***
Po zakończeniu meczu natychmiast zmieniono zapis - ***Francja wygrała z Portugalią 1:0.*** Ale jak krążyła "gdyńska" (w "Gdyni") przykrótka końcówka w "Szampani", tak wirowała bez zmian... Czujność? Tak, ale wybiórcza - sportowa, lecz nie ortograficzna... A może nadmiar szampana? Skoro już o mundialu - w studiu logo z napisem ***Germany 2006***. Może jednak "Germanie/Germanowie" (wszak nie "redaktory")? Ale i tak to lepiej brzmi (po polsku) ni?li... "France 1998".*
W 5. rocznicę wielkiej powodzi na gdańskiej Oruni, podpis pod archiwalnym filmem (Kurier3, 9 lipca 2006) - ***w Orunii***. Gdzie kontrola jakości? Też zalana? Ale gdyby pewien hobbysta wyhodował rybkę w zalanym akwarium i na cześć owej dzielnicy nazwał "orunia" (ale nie [oruńa], lecz [oruńja]), to wówczas mielibyśmy fotografie orunii, nie oruni. Zresztą - łacińska nazwa miejscowości "Orunia" to "Orania" i zapewne w odmianie jednak "Oranii".
* - żart
16 lipiec 2006

Mirosław Naleziński, Gdynia 

  

Archiwum

"¬ródło naszej chwały"
kwiecień 21, 2005
Konfederacja nieuków
styczeń 10, 2004
ZS
Elity leczą się lepiej
październik 15, 2003
Janusz Rolicki
Prokreatorzy i ich prokreatory
wrzesień 4, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Wedle Wyborczej w Polsce sprawy sądowe o błędy lekarskie w Polsce zaczynają funkcjonować jak w USA.
sierpień 3, 2005
Adam Sandauer
Słoneczko jednak zgaśnie wcześniej...
listopad 14, 2004
Mirosław Naleziński
Paliwo ważniejsze niż wojna przeciwko terroryzmowi
maj 7, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Kościół zachowuje się roztropnie?
maj 22, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
LOFAR
styczeń 27, 2005
Jan Lucjan Wyciślak
Gdzie się podziały pieniądze z Planu Paulsona
styczeń 12, 2009
Demograficzne podłoże kryzysu i gro?ba inflacji
wrzesień 17, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Janowski żąda głosowania w sprawie Stoen-u
grudzień 3, 2002
PAP
Kwaśniewski uniewinnia złodzieja erudytę
grudzień 10, 2002
zaprasza.net
Trochę historii
sierpień 1, 2003
Wojciech Wlazlinski
Chemia miłosna
luty 26, 2007
Tadeusz Oszubski
Wojskowa współpraca dwóch agresorów
kwiecień 11, 2005
cywilizowany
Punkt widzenia a miejsce siedzenia
kwiecień 21, 2003
dr Adam Sandauer
Ziarno w popiele
sierpień 28, 2003
Artur Łoboda
Kontrakt na Podboj Serc i Umyslow
grudzień 20, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Skandal z lekiem corhydron
listopad 9, 2006
Adam Sandauer
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media