ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku 
 
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. 
 
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia 
 
więcej ->

 
 

Pani Europa w rozkroku

***Z okazji 25. rocznicy zamachu na papieża...*** (TVN24, 13 maja 2006).
Redakcja miała 25 lat na przemyślenie tego zdania, a jednak popełniła fopa.
I tak dobrze, że kilkanaście dni temu o Wielkanocy nie napisano, że to święto z okazji ukrzyżowania Jezusa.

Henryk Piecuch, autor ok. 40 książek (w tym kontrowersyjnej o Polkach służących albo "służących" w Batalionie im. Emilii Plater) w wywiadzie udzielonym z okazji (sic!) zamachu na JPII, na pytanie - ***kto jest odpowiedzialny za tę tragedię?***, zagadkowo wyjaśnił - ***odpowied? jest prosta jak konstrukcja sierpa i młota.***

***Polska wśród państw organizujących komitet ds. budowy pokoju***.
Od paru miesięcy telestacja stosuje manierę pisania wieści wyłącznie wielkimi literami (małe zostały wyeliminowane). Radykalnie spadła liczba błędów językowych, ale mogą być problemy ze zrozumieniem tekstu, bowiem cytowaną informację można odczytać (zwłaszcza - a może wyłącznie - w naszym języku) jako kontynuację wyborczych zapowiedzi PiS. Wprawdzie my, Polacy, oczekujemy (jeśli już muszą powstawać) komitetów do spraw budowy całych mieszkań i dzielnic, ale od czegoś trzeba zacząć - niech budują choć tylko pokoje. Może także - wzorem zamożniejszych państw - w kontenerach tudzież przyczepach kampingowych.

W felietonie nt. czasu pracy w UE, autorka zauważyła, że *Europa stoi w rozkroku* po szerszym otwarciu granic państw Unii. Istotnie, coraz więcej naszych rodaków, w szczególności tej ładniejszej połowy, upodabnia się do wspomnianej Europy, jednak ową pozycję preferując jako leżącą na wznak. Niemieccy fachowcy od sportu i "sportu" wróżą, że szczytowanie tej formy spędzania wolnego czasu przypadnie podczas Mundialu (dlaczego nie z niemiecka?), w czym górować mają reprezentantki z Europy Wschodniej, a konkretnie (o, tu nie powinniśmy mieć kompleksów w odstawaniu od czołówek) Polki. Zdaje się, że kibice będą mieli co wspominać, nawet jeśli pupile a członkowie narodowej kadry zawiodą....
14 maj 2006

Mirosław Naleziński, Gdynia 

  

Archiwum

Kto naprawdę rozdaje karty
styczeń 6, 2006
Artur Łoboda
Kinderposły
lipiec 24, 2008
Marek Jastrząb
Polska a Klęska Planów Wielkiego Niemieckego Imperium Kolonialnego
październik 16, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Premier nie toleruje ani dużego, ani małego rokosza
sierpień 14, 2002
PAP
Jeszcze o L.M.
kwiecień 6, 2004
www.angora.pl
Dzień Nauczyciela
październik 14, 2004
Piotr Mączyński
Lepper: papież opowiedział się za trzecią drogą
sierpień 19, 2002
PAP
To nie pierwszy raz, jak świat sparzył się ideą wolnego rynku Tezy i pytania Partia, czyli obrońca ancien regime'u
czerwiec 2, 2002
John Gray
Medycyna jako przemysł i rola reklam koncernów farmaceutycznych w mediach dla nakręcania koniunktury
maj 8, 2005
Adam Sandauer
Najbardziej zabezpieczony majątek w Polsce
sierpień 6, 2002
PAP
Konstytucyjna nierówność golizny
maj 2, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Do Braci Serbów
marzec 1, 2008
Dariusz Kosiur
CO MOŻE I POWINNO َCZYĆ POLAKÓW
luty 20, 2003
Leszek Skonka
Przedsiebiorstwo "Holocaust"
kwiecień 2, 2006
przysłał anonim
Dzień dobry, ja już się boję(!)
grudzień 1, 2005
Marek Olżyński
Ktoś o nazwisku Wałęsa
maj 3, 2005
Polonijna Wioska
sierpień 23, 2008
...
Matrix ma Cię !!!
listopad 18, 2007
marduk
Zdrowych, radosnych Świąt Wielkiej Nocy
marzec 23, 2008
zaprasza.net
To wreszcie spisane, krążyło po Warszawie dawno
marzec 21, 2007
Świadek
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media