|
Bandyta Balcerowicz
|
|
Nigdy nie zapomnę, że Leszek Balcerowicz doprowadził do eksterminacji kilkuset tysięcy Polaków, którzy z braku środków do życia i jakichkolwiek perspektyw życiowych stali się bezdomni i bardzo szybko powymierali.
Nie zapomnę też tej kanalii, że wielu aktywnych Polaków popełniło samobójstwo - gdy padały interesy ich życia.
Przypomnę po raz kolejny, że to ja ujawniłem w Internecie na czym polegało oszustwo ekonomiczne i celowe niszczenie gospodarki polskiej.
Miliony ludzi patrzyły i niczego nie rozumiały z jego działań.
I tak jest do dnia dzisiejszego.
Ostatnio Balcerowicz po raz kolejny pokazał, że jest NIEDOUCZONYM PROSTAKIEM.
I jak zwykle nikt nie zauważył sedna sprawy.
Kilka dni temu Balcerowicz wybełkotał kolejny kretynizm w słowach:
istnieje tylko jedno państwo – Hongkong, który startując z podobnego poziomu dochodu na mieszkańca co my, w ciągu ćwierćwiecza nadrobił dystans dzielący go od Zachodu, inwestując równie mało co nasz kraj...
Internauci zauważyli, że Balcerowicz kompletnie nie zna geografii i ironizowali, że wiedzą już od kogo wiedzę geograficzną przejął Petru, albowiem Hongkong to Specjalny Region Administracyjny Chin, a nie żadne państwo.
Przez 150 lat Hongkong był administrowany przez Anglików i dzięki temu był pomostem handlowym pomiędzy Chinami, a resztą świata.
Kiedy w 1997 roku wracał do Chin - był jednym z najbogatszych rejonów świata i dlatego komuniści pozostawili mu dużą niezależność polityczną i pełną niezależność ekonomiczną.
Bez udziału Hongkongu nie było by dzisiejszej potęgi ekonomicznej Chin.
Jeżeli więc DEBIL O NAZWISKU LESZEK BALCEROWICZ twierdzi, że Hongkong "startował z podobnego poziomu co Polska" to OSTATECZNIE UDOWADNIA SWÓJ NIEDOROZWÓJ UMYSŁOWY!
I taki człowiek przez wiele lat był guru ekonomii - dla podobnych mu rozumem.
|
|
25 listopad 2019
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
W dodatku ten debil jako wicepremier stwierdzał autorytatywnie, że czeka nas 5-7 lat zaciskania pasa, żebyśmy osiągnęli poziom życia Niemiec, doskonale pamiętam tę jego obietnicę.
Wielu Polakom zacisnął ten pas .. na szyi. Ilość samobójców jest chyba większa niż ofiar wypadków komunikacyjnych.
Kiedyś w towarzystwie wysnułam przypuszczenie, że Balcerowicz robi wrażenie człowieka chorego psychicznie - wystarczy obejrzeć jakiś wywiad z nim bez głosu. Wówczas Moi znajomi stwierdzili, że mam rację, bo Balcerowicz był pacjentem rządowej kliniki psychiatrycznej w Tworkach.
Szkoda, że zawodowi dziennikarze się tym nie zainteresowali, albo celowo zataili przed opinią publiczną. |
|
2019-11-25
Alina
|
|
|
|
Licytacja hasła WOŚP
styczeń 10, 2009
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Bush to "kłamca"
styczeń 22, 2006
PAP
|
Uzbrojony Dom Wariatów
kwiecień 25, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
POLSKA - UNIA 3
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
Antizoological* “Logos” of Noam Chomsky
sierpień 6, 2008
|
USA:Kryzys na rynku kredytów mieszkaniowych
styczeń 14, 2008
|
Mądrej głowie dość po słowie
kwiecień 14, 2006
Artur Łoboda
|
Mentalność PPS
czerwiec 13, 2007
Adam Wielomski
|
"Karawana idzie dalej..."
luty 13, 2005
zapodał jasiek z toronto
|
Oczyscic Kosciol
listopad 22, 2006
x
|
Szaron
Profanacja
luty 5, 2006
Bogusław Maśliński
|
To Państwo odpowiada za przestępstwa ciągłe popełnione przez swoich funkcjonariuszy!
wrzesień 15, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Bankierzy i Globalne Imperium
wrzesień 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Banki w Polsce chcą zarobić na kryzysie
styczeń 24, 2009
Paweł Ziemiński
|
Erotyczna Solidarność
wrzesień 6, 2005
|
Prawo własności
lipiec 18, 2003
prof. Adam Biela
|
Ludzkie gnojowisko
wrzesień 4, 2003
Adam Zieliński
|
Dość rządów przestępców i kretynów
listopad 7, 2008
Dariusz Kosiur
|
Portrety świe(t)nych udawaczy (2): casus Pawła-Szawła z Tarsu
luty 9, 2007
Marek Głogoczowski
|
60-ta rocznica wejścia Sowietów do Oświęcimia
luty 1, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski, USA
|
|
|